Osveženo: 19.07.22 14.39
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dobrovce,
Igrišče Dobrovce04.09.21 10.00 NK Dobrovce prost Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju04.09.21 11.00 NK Miklavž Malečnik Pečarič Luka Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza05.09.21 09.00 NŠ Roho VBO NK Maribor Koman Andrej Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje05.09.21 11.00 NŠ NK Radlje Korotan Prevalje Grubelnik Matic Pesnica,
Igrišče Pesnica05.09.21 14.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK MB TABOR Ivanovič Uroš -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
11.09.21 10.00 prost NK Maribor Malečnik,
Igrišče Malečnik11.09.21 10.00 Malečnik NŠ NK Radlje Sovec Matevž Dobrovce,
Igrišče Dobrovce14.09.21 17.00 NK Dobrovce NŠ Jarenina-Pesnica Pečarič Luka Maribor,
Športni park Tabor Maribor15.09.21 17.00 NK MB TABOR NK Miklavž Pečarič Luka Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje16.09.21 18.00 Korotan Prevalje NŠ Roho VBO Močivnik Joži -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju18.09.21 11.00 NK Miklavž NK Dobrovce Stojkovič Marko Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT18.09.21 11.00 NK Maribor Korotan Prevalje Mušič Doroteja Pesnica,
Igrišče Pesnica19.09.21 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica prost Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje19.09.21 11.00 NŠ NK Radlje NK MB TABOR Bezjak Adam ,
28.09.21 17.00 NŠ Roho VBO Malečnik -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
25.09.21 10.00 prost Korotan Prevalje Maribor,
Športni park Tabor Maribor25.09.21 10.00 NK MB TABOR NŠ Roho VBO Sovec Matevž Pesnica,
Igrišče Pesnica26.09.21 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Miklavž Bezjak Adam Malečnik,
Igrišče Malečnik05.10.21 16.30 Malečnik NK Maribor Pečarič Luka Dobrovce,
Igrišče Dobrovce07.10.21 16.30 NK Dobrovce NŠ NK Radlje Bezjak Adam -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju02.10.21 10.00 NK Miklavž prost Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT02.10.21 10.00 NK Maribor NK MB TABOR Djukić Dejan Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza03.10.21 15.00 NŠ Roho VBO NK Dobrovce Pečarič Luka Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje19.10.21 17.00 NŠ NK Radlje NŠ Jarenina-Pesnica Kresnik Urban Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje06.11.21 10.00 Korotan Prevalje Malečnik Močivnik Joži -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
09.10.21 10.00 prost Malečnik Maribor,
Športni park Tabor Maribor10.10.21 10.00 NK MB TABOR Korotan Prevalje Bezjak Adam Dobrovce,
Igrišče Dobrovce12.10.21 16.00 NK Dobrovce NK Maribor Bezjak Adam Pesnica,
Igrišče Pesnica27.10.21 16.00 NŠ Jarenina-Pesnica NŠ Roho VBO Bezjak Adam Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju20.11.21 11.00 NK Miklavž NŠ NK Radlje Sovec Matevž -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje16.10.21 10.00 NŠ NK Radlje prost Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT16.10.21 10.00 NK Maribor NŠ Jarenina-Pesnica Mušič Doroteja Malečnik,
Igrišče Malečnik16.10.21 10.00 Malečnik NK MB TABOR Matis Enej ,
17.10.21 10.00 Korotan Prevalje NK Dobrovce Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza03.11.21 15.00 NŠ Roho VBO NK Miklavž Stojkovič Marko -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
23.10.21 10.00 prost NK MB TABOR Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju23.10.21 11.00 NK Miklavž NK Maribor Kerec Matic Pesnica,
Igrišče Pesnica24.10.21 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica Korotan Prevalje Stojkovič Marko Dobrovce,
Igrišče Dobrovce26.10.21 15.30 NK Dobrovce Malečnik Dugonik Jakob Dan Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje17.11.21 17.00 NŠ NK Radlje NŠ Roho VBO Kresnik Urban -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza30.10.21 10.00 NŠ Roho VBO prost Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje30.10.21 10.00 NŠ NK Radlje NK Maribor Stojkovič Marko Maribor,
Športni park Tabor Maribor31.10.21 10.00 NK MB TABOR NK Dobrovce Sovec Matevž Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje13.11.21 10.30 Korotan Prevalje NK Miklavž Močivnik Joži Malečnik,
Igrišče Malečnik13.11.21 11.00 Malečnik NŠ Jarenina-Pesnica Sovec Matevž -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
27.03.22 10.00 prost NK Dobrovce Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje27.03.22 10.00 Korotan Prevalje NŠ NK Radlje Kamnik Blaž Malečnik,
Igrišče Malečnik29.03.22 17.00 Malečnik NK Miklavž Bezjak Adam Radvanje,
Igrišče Radvanje13.04.22 16.30 NK Maribor NŠ Roho VBO Dugonik Jakob Dan -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT03.04.22 10.00 NK Maribor prost Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje03.04.22 10.00 NŠ NK Radlje Malečnik Kresnik Urban Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju04.05.22 16.00 NK Miklavž NK MB TABOR Praznik Špeh Jernej Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza04.05.22 17.30 NŠ Roho VBO Korotan Prevalje Majcen Kevin -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor Maribor10.04.22 10.00 NK MB TABOR NŠ NK Radlje Kmetec Tim Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje10.04.22 10.00 Korotan Prevalje NK Maribor Brumen Nika Dobrovce,
Igrišče Dobrovce12.04.22 17.00 NK Dobrovce NK Miklavž Bezjak Adam Malečnik,
Igrišče Malečnik12.04.22 17.00 Malečnik NŠ Roho VBO Sovec Matevž -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje18.04.22 10.00 Korotan Prevalje prost Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje18.04.22 10.00 NŠ NK Radlje NK Dobrovce Kresnik Urban Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT10.05.22 18.00 NK Maribor Malečnik Praznik Špeh Jernej Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza21.05.22 12.00 NŠ Roho VBO NK MB TABOR Praznik Špeh Jernej -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor Maribor21.04.22 17.00 NK MB TABOR NK Maribor Pečarič Luka ,
24.04.22 10.00 prost NK Miklavž Dobrovce,
Igrišče Dobrovce26.04.22 17.00 NK Dobrovce NŠ Roho VBO Praznik Špeh Jernej Malečnik,
Igrišče Malečnik26.04.22 17.00 Malečnik Korotan Prevalje Djurovič Žiga -
15. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik01.05.22 10.00 Malečnik prost Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT07.05.22 17.00 NK Maribor NK Dobrovce Vajs Manuel Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje11.05.22 17.00 NŠ NK Radlje NK Miklavž Grubelnik Matic Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje15.05.22 11.00 Korotan Prevalje NK MB TABOR Hrvacki Jure -
16. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor Maribor07.05.22 10.30 NK MB TABOR Malečnik Benc Uroš ,
08.05.22 10.00 prost NŠ NK Radlje Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju08.05.22 10.00 NK Miklavž NŠ Roho VBO Djurovič Žiga Dobrovce,
Igrišče Dobrovce10.05.22 17.00 NK Dobrovce Korotan Prevalje Sovec Matevž -
17. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor Maribor15.05.22 10.00 NK MB TABOR prost Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT15.05.22 10.00 NK Maribor NK Miklavž Praznik Špeh Jernej Malečnik,
Igrišče Malečnik17.05.22 17.00 Malečnik NK Dobrovce Vajs Manuel Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza17.05.22 18.00 NŠ Roho VBO NŠ NK Radlje Hrženjak Nickolas -
18. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT21.05.22 09.00 NK Maribor NŠ NK Radlje Žurman Aljaž ,
22.05.22 10.00 prost NŠ Roho VBO Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju22.05.22 10.00 NK Miklavž Korotan Prevalje Praznik Špeh Jernej Dobrovce,
Igrišče Dobrovce23.05.22 17.00 NK Dobrovce NK MB TABOR Hrženjak Nickolas