U15 Starejši dečki – 1. Liga – Delegiranje

Osveženo: 20.09.21 22.38

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    04.09.21 10.00 NK Dobrovce prost
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    04.09.21 11.00 NK Miklavž Malečnik Pečarič Luka
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    05.09.21 09.00 NŠ ROHO NK Maribor Koman Andrej
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    05.09.21 11.00 NŠ NK Radlje Korotan Prevalje Grubelnik Matic
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    05.09.21 14.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK MB TABOR Ivanovič Uroš
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    11.09.21 10.00 prost NK Maribor
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    11.09.21 10.00 Malečnik NŠ NK Radlje Sovec Matevž
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    14.09.21 17.00 NK Dobrovce NŠ Jarenina-Pesnica Pečarič Luka
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    15.09.21 17.00 NK MB TABOR NK Miklavž Pečarič Luka
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    16.09.21 18.00 Korotan Prevalje NŠ ROHO Močivnik Joži
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    18.09.21 11.00 NK Miklavž NK Dobrovce Stojkovič Marko
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    18.09.21 11.00 NK Maribor Korotan Prevalje Mušič Doroteja
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    19.09.21 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica prost
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    19.09.21 11.00 NŠ NK Radlje NK MB TABOR Bezjak Adam
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    28.09.21 16.30 NŠ ROHO Malečnik Eder Gregor
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    25.09.21 10.00 prost Korotan Prevalje
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    25.09.21 10.00 NK MB TABOR NŠ ROHO
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    26.09.21 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Miklavž
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    28.09.21 16.30 NK Dobrovce NŠ NK Radlje
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    05.10.21 16.30 Malečnik NK Maribor
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    02.10.21 10.00 NK Miklavž prost
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    02.10.21 10.00 NK Maribor NK MB TABOR
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    02.10.21 11.00 Korotan Prevalje Malečnik
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    03.10.21 09.00 NŠ ROHO NK Dobrovce
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    03.10.21 11.00 NŠ NK Radlje NŠ Jarenina-Pesnica
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    09.10.21 10.00 prost Malečnik
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    09.10.21 11.00 NK Miklavž NŠ NK Radlje
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    10.10.21 10.00 NK MB TABOR Korotan Prevalje
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    10.10.21 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica NŠ ROHO
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    12.10.21 16.00 NK Dobrovce NK Maribor
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    16.10.21 10.00 NŠ NK Radlje prost
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    16.10.21 10.00 NK Maribor NŠ Jarenina-Pesnica
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    16.10.21 10.00 Malečnik NK MB TABOR
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    16.10.21 11.00 Korotan Prevalje NK Dobrovce
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    17.10.21 10.30 NŠ ROHO NK Miklavž
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    23.10.21 10.00 prost NK MB TABOR
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    23.10.21 11.00 NK Miklavž NK Maribor
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    24.10.21 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica Korotan Prevalje
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    24.10.21 11.00 NŠ NK Radlje NŠ ROHO
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    26.10.21 15.30 NK Dobrovce Malečnik
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    30.10.21 10.00 NŠ ROHO prost
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    30.10.21 10.00 NK Maribor NŠ NK Radlje
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    30.10.21 10.00 Malečnik NŠ Jarenina-Pesnica
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    30.10.21 11.00 Korotan Prevalje NK Miklavž
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    31.10.21 10.00 NK MB TABOR NK Dobrovce
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    prost NK Dobrovce
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR NŠ Jarenina-Pesnica
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik NK Miklavž
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NŠ NK Radlje
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor NŠ ROHO
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor prost
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ ROHO Korotan Prevalje
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje Malečnik
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK MB TABOR
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Jarenina-Pesnica NK Dobrovce
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    prost NŠ Jarenina-Pesnica
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce NK Miklavž
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR NŠ NK Radlje
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik NŠ ROHO
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK Maribor
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje prost
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor Malečnik
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ ROHO NK MB TABOR
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje NK Dobrovce
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NŠ Jarenina-Pesnica
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    prost NK Miklavž
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Jarenina-Pesnica NŠ NK Radlje
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce NŠ ROHO
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR NK Maribor
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik Korotan Prevalje
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik prost
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK MB TABOR
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor NK Dobrovce
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ ROHO NŠ Jarenina-Pesnica
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje NK Miklavž
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    prost NŠ NK Radlje
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NŠ ROHO
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Jarenina-Pesnica NK Maribor
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce Korotan Prevalje
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR Malečnik
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR prost
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik NK Dobrovce
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NŠ Jarenina-Pesnica
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor NK Miklavž
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ ROHO NŠ NK Radlje
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    prost NŠ ROHO
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje NK Maribor
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž Korotan Prevalje
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Jarenina-Pesnica Malečnik
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce NK MB TABOR