U15 Starejši dečki – 1. Liga – Delegiranje

Osveženo: 24.09.22 15.35

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    03.09.22 11.00 Korotan Prevalje Nk Maribor Tabor Kresnik Urban
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    03.09.22 12.00 Fužinar SIJ Ravne systems NK Miklavž Jonke Mitja
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    06.09.22 17.00 NK Jarenina-Pesnica NK Maribor Klemenčič Tilen
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    08.09.22 17.00 NK Dobrovce U15 NK Kovinar Praznik Špeh Jernej
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    10.09.22 11.00 NŠ Roho VBO Fužinar SIJ Ravne systems Hrženjak Nickolas
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    11.09.22 11.00 NK Maribor NK Dobrovce U15 Bele Klemen
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    14.09.22 17.00 NK Kovinar Korotan Prevalje Bezjak Adam
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    14.09.22 17.00 NK Miklavž NK Jarenina-Pesnica Kmetec Tim
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    18.09.22 11.30 Nk Maribor Tabor NK Kovinar Stojkovič Marko
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    20.09.22 16.30 NK Jarenina-Pesnica NŠ Roho VBO Marin Tomaž
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    20.09.22 16.30 NK Dobrovce U15 NK Miklavž Sovec Matevž
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    21.09.22 18.00 Korotan Prevalje NK Maribor Hrvacki Jure
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    24.09.22 11.00 NŠ Roho VBO NK Dobrovce U15 Majcen Kevin
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    25.09.22 11.00 NK Maribor Nk Maribor Tabor Djukić Dejan
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    29.09.22 16.30 Fužinar SIJ Ravne systems NK Jarenina-Pesnica Miklavc Jaroš
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    29.09.22 18.30 Korotan Prevalje NK Miklavž Močivnik Joži
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    02.10.22 11.30 Nk Maribor Tabor NK Miklavž
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    04.10.22 15.30 NK Dobrovce U15 Fužinar SIJ Ravne systems
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    05.10.22 15.30 NK Kovinar NK Maribor
    Prevalje,
    Korotan Prevalje NŠ Roho VBO
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    08.10.22 11.30 NŠ Roho VBO Nk Maribor Tabor
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    09.10.22 10.00 NK Miklavž NK Kovinar
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    11.10.22 15.30 NK Jarenina-Pesnica NK Dobrovce U15
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    12.10.22 16.00 Fužinar SIJ Ravne systems Korotan Prevalje
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    15.10.22 11.00 Korotan Prevalje NK Jarenina-Pesnica
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    16.10.22 11.00 NK Maribor NK Miklavž
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    16.10.22 11.30 Nk Maribor Tabor Fužinar SIJ Ravne systems
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    19.10.22 15.00 NK Kovinar NŠ Roho VBO
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    22.10.22 11.00 NŠ Roho VBO NK Maribor
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    25.10.22 15.00 NK Jarenina-Pesnica Nk Maribor Tabor
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    25.10.22 15.00 NK Dobrovce U15 Korotan Prevalje
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    26.10.22 15.30 Fužinar SIJ Ravne systems NK Kovinar
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    29.10.22 11.00 NK Miklavž NŠ Roho VBO
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    30.10.22 11.00 NK Maribor Fužinar SIJ Ravne systems
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    30.10.22 12.00 Nk Maribor Tabor NK Dobrovce U15
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    02.11.22 14.00 NK Kovinar NK Jarenina-Pesnica
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž Fužinar SIJ Ravne systems
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor NK Jarenina-Pesnica
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NK Dobrovce U15
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    Nk Maribor Tabor Korotan Prevalje
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK Kovinar
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce U15 NK Maribor
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NK Jarenina-Pesnica NK Miklavž
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne systems NŠ Roho VBO
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO NK Jarenina-Pesnica
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK Dobrovce U15
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor Korotan Prevalje
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar Nk Maribor Tabor
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    Nk Maribor Tabor NK Maribor
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce U15 NŠ Roho VBO
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NK Jarenina-Pesnica Fužinar SIJ Ravne systems
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž Korotan Prevalje
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne systems NK Dobrovce U15
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO Korotan Prevalje
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž Nk Maribor Tabor
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor NK Kovinar
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NK Miklavž
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    Nk Maribor Tabor NŠ Roho VBO
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje Fužinar SIJ Ravne systems
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce U15 NK Jarenina-Pesnica
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NK Jarenina-Pesnica Korotan Prevalje
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne systems Nk Maribor Tabor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO NK Kovinar
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK Maribor
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor NŠ Roho VBO
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar Fužinar SIJ Ravne systems
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    Nk Maribor Tabor NK Jarenina-Pesnica
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK Dobrovce U15
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce U15 Nk Maribor Tabor
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NK Jarenina-Pesnica NK Kovinar
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne systems NK Maribor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO NK Miklavž