Osveženo: 16.08.24 13.40
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje07.09.24 09.00 NK Korotan Prevalje NK Novogradnje MB Tabor Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec07.09.24 10.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ ROHO Fram,
Igrišče Fram07.09.24 11.00 Nk Fram TSD Rače U15 Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT07.09.24 11.00 NK Dravograd NK Kovinar Jarenina,
Športni park Jarenina08.09.24 11.00 NŠ Jarenina Pesnica NK Miklavž Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš08.09.24 11.00 Marles NK Maribor Malečnik,
Igrišče Malečnik08.09.24 11.00 NK Malečnik ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza – pomožno igrišče14.09.24 09.30 NŠ ROHO NK Korotan Prevalje Maribor,
Športni park Tabor Maribor14.09.24 11.00 NK Novogradnje MB Tabor NK Malečnik ,
14.09.24 11.00 NK Miklavž Marles Fram,
Igrišče Fram14.09.24 11.00 Nk Fram TSD NK Dravograd Rače,
Igrišče Rače14.09.24 11.30 Rače U15 ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje ,
15.09.24 11.00 NK Maribor NŠ Slovenj Gradec Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor15.09.24 11.00 NK Kovinar NŠ Jarenina Pesnica -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje21.09.24 09.00 NK Korotan Prevalje NK Maribor Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec21.09.24 10.00 NŠ Slovenj Gradec NK Miklavž Marjeta,
Igrišče Marjeta21.09.24 10.00 ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje NK Novogradnje MB Tabor Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT21.09.24 11.00 NK Dravograd Rače U15 Jarenina,
Športni park Jarenina22.09.24 11.00 NŠ Jarenina Pesnica Nk Fram TSD Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš22.09.24 11.00 Marles NK Kovinar Malečnik,
Igrišče Malečnik22.09.24 11.00 NK Malečnik NŠ ROHO -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza – pomožno igrišče28.09.24 09.30 NŠ ROHO ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje ,
28.09.24 11.00 NK Miklavž NK Korotan Prevalje Fram,
Igrišče Fram28.09.24 11.00 Nk Fram TSD Marles Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT28.09.24 11.00 NK Dravograd NŠ Jarenina Pesnica Rače,
Igrišče Rače28.09.24 11.30 Rače U15 NK Novogradnje MB Tabor ,
29.09.24 11.00 NK Maribor NK Malečnik Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor29.09.24 11.00 NK Kovinar NŠ Slovenj Gradec -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje05.10.24 09.00 NK Korotan Prevalje NK Kovinar Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec05.10.24 10.00 NŠ Slovenj Gradec Nk Fram TSD Marjeta,
Igrišče Marjeta05.10.24 10.00 ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje NK Maribor Maribor,
Športni park Tabor Maribor05.10.24 11.00 NK Novogradnje MB Tabor NŠ ROHO Jarenina,
Športni park Jarenina06.10.24 11.00 NŠ Jarenina Pesnica Rače U15 Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš06.10.24 11.00 Marles NK Dravograd Malečnik,
Igrišče Malečnik06.10.24 11.00 NK Malečnik NK Miklavž -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
12.10.24 11.00 NK Miklavž ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje Fram,
Igrišče Fram12.10.24 11.00 Nk Fram TSD NK Korotan Prevalje Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT12.10.24 11.00 NK Dravograd NŠ Slovenj Gradec Rače,
Igrišče Rače12.10.24 11.30 Rače U15 NŠ ROHO ,
13.10.24 11.00 NK Maribor NK Novogradnje MB Tabor Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor13.10.24 11.00 NK Kovinar NK Malečnik Jarenina,
Športni park Jarenina13.10.24 11.00 NŠ Jarenina Pesnica Marles -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje19.10.24 09.00 NK Korotan Prevalje NK Dravograd Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza – pomožno igrišče19.10.24 09.30 NŠ ROHO NK Maribor Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec19.10.24 10.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ Jarenina Pesnica Marjeta,
Igrišče Marjeta19.10.24 10.00 ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje NK Kovinar Maribor,
Športni park Tabor Maribor19.10.24 11.00 NK Novogradnje MB Tabor NK Miklavž Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš20.10.24 11.00 Marles Rače U15 Malečnik,
Igrišče Malečnik20.10.24 11.00 NK Malečnik Nk Fram TSD -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
26.10.24 11.00 NK Miklavž NŠ ROHO Fram,
Igrišče Fram26.10.24 11.00 Nk Fram TSD ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT26.10.24 11.00 NK Dravograd NK Malečnik Rače,
Igrišče Rače26.10.24 11.30 Rače U15 NK Maribor Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor27.10.24 11.00 NK Kovinar NK Novogradnje MB Tabor Jarenina,
Športni park Jarenina27.10.24 11.00 NŠ Jarenina Pesnica NK Korotan Prevalje Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš27.10.24 11.00 Marles NŠ Slovenj Gradec -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje02.11.24 09.00 NK Korotan Prevalje Marles Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza – pomožno igrišče02.11.24 09.30 NŠ ROHO NK Kovinar Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec02.11.24 10.00 NŠ Slovenj Gradec Rače U15 Marjeta,
Igrišče Marjeta02.11.24 10.00 ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje NK Dravograd Maribor,
Športni park Tabor Maribor02.11.24 11.00 NK Novogradnje MB Tabor Nk Fram TSD Malečnik,
Igrišče Malečnik03.11.24 11.00 NK Malečnik NŠ Jarenina Pesnica ,
03.11.24 11.00 NK Maribor NK Miklavž -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec09.11.24 10.00 NŠ Slovenj Gradec NK Korotan Prevalje Fram,
Igrišče Fram09.11.24 11.00 Nk Fram TSD NŠ ROHO Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT09.11.24 11.00 NK Dravograd NK Novogradnje MB Tabor Rače,
Igrišče Rače09.11.24 11.30 Rače U15 NK Miklavž Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor10.11.24 11.00 NK Kovinar NK Maribor Jarenina,
Športni park Jarenina10.11.24 11.00 NŠ Jarenina Pesnica ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš10.11.24 11.00 Marles NK Malečnik -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Prevalje,
Športni park Ugasle peči, PrevaljeNK Korotan Prevalje Rače U15 Malečnik,
Igrišče MalečnikNK Malečnik NŠ Slovenj Gradec Marjeta,
Igrišče MarjetaŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje Marles Maribor,
Športni park Tabor MariborNK Novogradnje MB Tabor NŠ Jarenina Pesnica Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza – pomožno igriščeNŠ ROHO NK Dravograd ,
NK Maribor Nk Fram TSD ,
NK Miklavž NK Kovinar -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rače,
Igrišče RačeRače U15 NK Kovinar Fram,
Igrišče FramNk Fram TSD NK Miklavž Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UTNK Dravograd NK Maribor Jarenina,
Športni park JareninaNŠ Jarenina Pesnica NŠ ROHO Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – LimbušMarles NK Novogradnje MB Tabor Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj GradecNŠ Slovenj Gradec ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje Prevalje,
Športni park Ugasle peči, PrevaljeNK Korotan Prevalje NK Malečnik -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče MalečnikNK Malečnik Rače U15 Marjeta,
Igrišče MarjetaŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje NK Korotan Prevalje Maribor,
Športni park Tabor MariborNK Novogradnje MB Tabor NŠ Slovenj Gradec Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza – pomožno igriščeNŠ ROHO Marles ,
NK Maribor NŠ Jarenina Pesnica ,
NK Miklavž NK Dravograd Maribor,
Igrišče Kovinar MariborNK Kovinar Nk Fram TSD