Osveženo: 19.07.22 14.40
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol05.09.21 10.00 NK Jurovski Dol Nk MIKLAVŽ Jug Maksimiljan Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza05.09.21 11.30 NŠ Roho NK Pobrežje Eder Gregor Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš08.09.21 17.00 Marles hiše NK MB Tabor Pečarič Luka Rače,
Igrišče Rače09.09.21 17.00 NK Rače Nk Fram Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec29.09.21 18.30 NŠ Slovenj Gradec NK Kovinar Hrvacki Jure -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Fram,
Igrišče Fram11.09.21 11.00 Nk Fram NŠ Slovenj Gradec Majer Vojko Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju11.09.21 12.00 Nk MIKLAVŽ NŠ Roho Kerec Matic Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT12.09.21 10.00 NK MB Tabor NK Kovinar Sovec Matevž Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor12.09.21 14.00 NK Pobrežje NK Rače Perger Primož Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš15.09.21 17.00 Marles hiše NK Jurovski Dol Sovec Matevž -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor18.09.21 10.30 NK Kovinar Nk Fram Bezjak Adam Rače,
Igrišče Rače19.09.21 10.00 NK Rače Nk MIKLAVŽ Kmetec Tim Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza19.09.21 11.00 NŠ Roho Marles hiše Jug Maksimiljan Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol29.09.21 17.00 NK Jurovski Dol NK MB Tabor Pečarič Luka Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec03.11.21 17.00 NŠ Slovenj Gradec NK Pobrežje Močivnik Joži -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju25.09.21 11.00 Nk MIKLAVŽ NŠ Slovenj Gradec Mušič Doroteja Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor25.09.21 14.00 NK Pobrežje NK Kovinar Mušič Doroteja Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol26.09.21 10.00 NK Jurovski Dol NŠ Roho Pečarič Luka Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš29.09.21 16.30 Marles hiše NK Rače Bezjak Adam ,
05.10.21 16.00 NK MB Tabor Nk Fram -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec02.10.21 10.00 NŠ Slovenj Gradec Marles hiše Durić Mediha Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor02.10.21 10.30 NK Kovinar Nk MIKLAVŽ Sovec Matevž Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza03.10.21 10.00 NŠ Roho NK MB Tabor Kerec Matic Rače,
Igrišče Rače13.10.21 16.30 NK Rače NK Jurovski Dol Stojkovič Marko Fram,
Igrišče Fram20.10.21 16.00 Nk Fram NK Pobrežje Pečarič Luka -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza09.10.21 11.00 NŠ Roho NK Rače Kerec Matic Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT09.10.21 13.00 NK Jurovski Dol NŠ Slovenj Gradec Jug Maksimiljan Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT10.10.21 10.00 NK MB Tabor NK Pobrežje Pečarič Luka Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju10.10.21 10.30 Nk MIKLAVŽ Nk Fram Dugonik Jakob Dan Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš13.10.21 16.00 Marles hiše NK Kovinar Pečarič Luka -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Fram,
Igrišče Fram16.10.21 09.00 Nk Fram Marles hiše Jug Maksimiljan Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor16.10.21 12.30 NK Kovinar NK Jurovski Dol Pečarič Luka Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor16.10.21 14.00 NK Pobrežje Nk MIKLAVŽ Sovec Matevž Rače,
Igrišče Rače19.10.21 16.00 NK Rače NK MB Tabor Pečarič Luka Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec20.10.21 17.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ Roho Jezeršek Tomaž -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš22.10.21 16.00 Marles hiše NK Pobrežje Grbec Ermin Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT02.11.21 17.00 NK MB Tabor Nk MIKLAVŽ Pečarič Luka Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza04.11.21 15.00 NŠ Roho NK Kovinar Grbec Ermin Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol07.11.21 12.00 NK Jurovski Dol Nk Fram Grbec Ermin Rače,
Igrišče Rače13.11.21 11.00 NK Rače NŠ Slovenj Gradec Bezjak Adam -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju30.10.21 11.00 Nk MIKLAVŽ Marles hiše Kerec Matic Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec04.11.21 18.00 NŠ Slovenj Gradec NK MB Tabor Jezeršek Tomaž Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor06.11.21 09.30 NK Kovinar NK Rače Mušič Doroteja Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor13.11.21 14.00 NK Pobrežje NK Jurovski Dol Kerec Matic Slivnica,
Igrišče Slivnica16.11.21 15.00 Nk Fram NŠ Roho Bezjak Adam -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Fram,
Igrišče Fram05.04.22 17.00 Nk Fram NK Rače Eder Gregor Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor12.04.22 17.30 NK Kovinar NŠ Slovenj Gradec Pečarič Luka Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT13.04.22 17.00 NK MB Tabor Marles hiše Sovec Matevž Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor18.05.22 17.00 NK Pobrežje NŠ Roho Praznik Špeh Jernej Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju18.05.22 17.30 Nk MIKLAVŽ NK Jurovski Dol Djurovič Žiga -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec09.04.22 10.00 NŠ Slovenj Gradec Nk Fram Miklavc Jaroš Rače,
Igrišče Rače10.04.22 10.00 NK Rače NK Pobrežje Djukić Dejan Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol10.04.22 10.00 NK Jurovski Dol Marles hiše Jug Maksimiljan Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor26.04.22 17.30 NK Kovinar NK MB Tabor Vajs Manuel Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza24.05.22 18.00 NŠ Roho Nk MIKLAVŽ Sovec Matevž -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Fram,
Igrišče Fram16.04.22 09.00 Nk Fram NK Kovinar Vajs Manuel Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT16.04.22 10.00 NK MB Tabor NK Jurovski Dol Praznik Špeh Jernej Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju16.04.22 11.00 Nk MIKLAVŽ NK Rače Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor16.04.22 14.00 NK Pobrežje NŠ Slovenj Gradec Klemenčič Tilen Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš18.04.22 17.00 Marles hiše NŠ Roho Djurovič Žiga -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza23.04.22 09.30 NŠ Roho NK Jurovski Dol Hrženjak Nickolas Rače,
Igrišče Rače24.04.22 10.00 NK Rače Marles hiše Grbec Ermin Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor24.04.22 11.00 NK Kovinar NK Pobrežje Djurovič Žiga Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec24.04.22 11.00 NŠ Slovenj Gradec Nk MIKLAVŽ Verbovšek Anže Fram,
Igrišče Fram02.05.22 17.00 Nk Fram NK MB Tabor Hrženjak Nickolas -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT07.05.22 12.30 NK MB Tabor NŠ Roho Klemenčič Tilen Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš07.05.22 14.00 Marles hiše NŠ Slovenj Gradec Grbec Ermin Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju07.05.22 14.00 Nk MIKLAVŽ NK Kovinar Stojkovič Marko Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol08.05.22 10.00 NK Jurovski Dol NK Rače Ivanovič Uroš Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor09.05.22 17.30 NK Pobrežje Nk Fram Matis Enej -
15. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec14.05.22 10.00 NŠ Slovenj Gradec NK Jurovski Dol Verbovšek Anže Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor14.05.22 10.30 NK Kovinar Marles hiše Klemenčič Tilen Rače,
Igrišče Rače15.05.22 10.00 NK Rače NŠ Roho Bezjak Adam Fram,
Igrišče Fram15.05.22 17.00 Nk Fram Nk MIKLAVŽ Hrženjak Nickolas Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor16.05.22 17.30 NK Pobrežje NK MB Tabor Sovec Matevž -
16. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza20.05.22 16.00 NŠ Roho NŠ Slovenj Gradec Grbec Ermin Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol22.05.22 10.00 NK Jurovski Dol NK Kovinar Marković Aleksander Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš25.05.22 17.30 Marles hiše Nk Fram Grbec Ermin Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT26.05.22 17.30 NK MB Tabor NK Rače Vajs Manuel Loka Rošnja,
Igrišče Ložič31.05.22 17.00 Nk MIKLAVŽ NK Pobrežje Sovec Matevž -
17. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor28.05.22 15.00 NK Kovinar NŠ Roho Sovec Matevž Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT30.05.22 17.00 Nk MIKLAVŽ NK MB Tabor Stojkovič Marko Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec01.06.22 18.00 NŠ Slovenj Gradec NK Rače Verbovšek Anže Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor03.06.22 18.00 NK Pobrežje Marles hiše Hrženjak Nickolas Fram,
Igrišče Fram12.06.22 10.00 Nk Fram NK Jurovski Dol Žurman Aljaž -
18. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza04.06.22 10.00 NŠ Roho Nk Fram Hrženjak Nickolas Rače,
Igrišče Rače05.06.22 10.00 NK Rače NK Kovinar Gašperut Luka Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol05.06.22 10.00 NK Jurovski Dol NK Pobrežje Stojkovič Marko Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT05.06.22 11.30 NK MB Tabor NŠ Slovenj Gradec Praznik Špeh Jernej Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš08.06.22 17.30 Marles hiše Nk MIKLAVŽ Bezjak Adam