U15 Starejši dečki – 2. Liga – 2021/22 – Delegiranje

Osveženo: 19.07.22 14.40

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    05.09.21 10.00 NK Jurovski Dol Nk MIKLAVŽ Jug Maksimiljan
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    05.09.21 11.30 NŠ Roho NK Pobrežje Eder Gregor
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    08.09.21 17.00 Marles hiše NK MB Tabor Pečarič Luka
    Rače,
    Igrišče Rače
    09.09.21 17.00 NK Rače Nk Fram
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    29.09.21 18.30 NŠ Slovenj Gradec NK Kovinar Hrvacki Jure
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    11.09.21 11.00 Nk Fram NŠ Slovenj Gradec Majer Vojko
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    11.09.21 12.00 Nk MIKLAVŽ NŠ Roho Kerec Matic
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    12.09.21 10.00 NK MB Tabor NK Kovinar Sovec Matevž
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    12.09.21 14.00 NK Pobrežje NK Rače Perger Primož
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    15.09.21 17.00 Marles hiše NK Jurovski Dol Sovec Matevž
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    18.09.21 10.30 NK Kovinar Nk Fram Bezjak Adam
    Rače,
    Igrišče Rače
    19.09.21 10.00 NK Rače Nk MIKLAVŽ Kmetec Tim
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    19.09.21 11.00 NŠ Roho Marles hiše Jug Maksimiljan
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    29.09.21 17.00 NK Jurovski Dol NK MB Tabor Pečarič Luka
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    03.11.21 17.00 NŠ Slovenj Gradec NK Pobrežje Močivnik Joži
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    25.09.21 11.00 Nk MIKLAVŽ NŠ Slovenj Gradec Mušič Doroteja
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    25.09.21 14.00 NK Pobrežje NK Kovinar Mušič Doroteja
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    26.09.21 10.00 NK Jurovski Dol NŠ Roho Pečarič Luka
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    29.09.21 16.30 Marles hiše NK Rače Bezjak Adam
    ,
    05.10.21 16.00 NK MB Tabor Nk Fram
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    02.10.21 10.00 NŠ Slovenj Gradec Marles hiše Durić Mediha
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    02.10.21 10.30 NK Kovinar Nk MIKLAVŽ Sovec Matevž
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    03.10.21 10.00 NŠ Roho NK MB Tabor Kerec Matic
    Rače,
    Igrišče Rače
    13.10.21 16.30 NK Rače NK Jurovski Dol Stojkovič Marko
    Fram,
    Igrišče Fram
    20.10.21 16.00 Nk Fram NK Pobrežje Pečarič Luka
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    09.10.21 11.00 NŠ Roho NK Rače Kerec Matic
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    09.10.21 13.00 NK Jurovski Dol NŠ Slovenj Gradec Jug Maksimiljan
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    10.10.21 10.00 NK MB Tabor NK Pobrežje Pečarič Luka
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    10.10.21 10.30 Nk MIKLAVŽ Nk Fram Dugonik Jakob Dan
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    13.10.21 16.00 Marles hiše NK Kovinar Pečarič Luka
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    16.10.21 09.00 Nk Fram Marles hiše Jug Maksimiljan
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    16.10.21 12.30 NK Kovinar NK Jurovski Dol Pečarič Luka
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    16.10.21 14.00 NK Pobrežje Nk MIKLAVŽ Sovec Matevž
    Rače,
    Igrišče Rače
    19.10.21 16.00 NK Rače NK MB Tabor Pečarič Luka
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    20.10.21 17.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ Roho Jezeršek Tomaž
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    22.10.21 16.00 Marles hiše NK Pobrežje Grbec Ermin
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    02.11.21 17.00 NK MB Tabor Nk MIKLAVŽ Pečarič Luka
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    04.11.21 15.00 NŠ Roho NK Kovinar Grbec Ermin
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    07.11.21 12.00 NK Jurovski Dol Nk Fram Grbec Ermin
    Rače,
    Igrišče Rače
    13.11.21 11.00 NK Rače NŠ Slovenj Gradec Bezjak Adam
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    30.10.21 11.00 Nk MIKLAVŽ Marles hiše Kerec Matic
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    04.11.21 18.00 NŠ Slovenj Gradec NK MB Tabor Jezeršek Tomaž
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    06.11.21 09.30 NK Kovinar NK Rače Mušič Doroteja
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    13.11.21 14.00 NK Pobrežje NK Jurovski Dol Kerec Matic
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    16.11.21 15.00 Nk Fram NŠ Roho Bezjak Adam
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    05.04.22 17.00 Nk Fram NK Rače Eder Gregor
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    12.04.22 17.30 NK Kovinar NŠ Slovenj Gradec Pečarič Luka
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    13.04.22 17.00 NK MB Tabor Marles hiše Sovec Matevž
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    18.05.22 17.00 NK Pobrežje NŠ Roho Praznik Špeh Jernej
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    18.05.22 17.30 Nk MIKLAVŽ NK Jurovski Dol Djurovič Žiga
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    09.04.22 10.00 NŠ Slovenj Gradec Nk Fram Miklavc Jaroš
    Rače,
    Igrišče Rače
    10.04.22 10.00 NK Rače NK Pobrežje Djukić Dejan
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    10.04.22 10.00 NK Jurovski Dol Marles hiše Jug Maksimiljan
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    26.04.22 17.30 NK Kovinar NK MB Tabor Vajs Manuel
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    24.05.22 18.00 NŠ Roho Nk MIKLAVŽ Sovec Matevž
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    16.04.22 09.00 Nk Fram NK Kovinar Vajs Manuel
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    16.04.22 10.00 NK MB Tabor NK Jurovski Dol Praznik Špeh Jernej
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    16.04.22 11.00 Nk MIKLAVŽ NK Rače
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    16.04.22 14.00 NK Pobrežje NŠ Slovenj Gradec Klemenčič Tilen
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    18.04.22 17.00 Marles hiše NŠ Roho Djurovič Žiga
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    23.04.22 09.30 NŠ Roho NK Jurovski Dol Hrženjak Nickolas
    Rače,
    Igrišče Rače
    24.04.22 10.00 NK Rače Marles hiše Grbec Ermin
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    24.04.22 11.00 NK Kovinar NK Pobrežje Djurovič Žiga
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    24.04.22 11.00 NŠ Slovenj Gradec Nk MIKLAVŽ Verbovšek Anže
    Fram,
    Igrišče Fram
    02.05.22 17.00 Nk Fram NK MB Tabor Hrženjak Nickolas
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    07.05.22 12.30 NK MB Tabor NŠ Roho Klemenčič Tilen
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    07.05.22 14.00 Marles hiše NŠ Slovenj Gradec Grbec Ermin
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    07.05.22 14.00 Nk MIKLAVŽ NK Kovinar Stojkovič Marko
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    08.05.22 10.00 NK Jurovski Dol NK Rače Ivanovič Uroš
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    09.05.22 17.30 NK Pobrežje Nk Fram Matis Enej
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    14.05.22 10.00 NŠ Slovenj Gradec NK Jurovski Dol Verbovšek Anže
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    14.05.22 10.30 NK Kovinar Marles hiše Klemenčič Tilen
    Rače,
    Igrišče Rače
    15.05.22 10.00 NK Rače NŠ Roho Bezjak Adam
    Fram,
    Igrišče Fram
    15.05.22 17.00 Nk Fram Nk MIKLAVŽ Hrženjak Nickolas
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    16.05.22 17.30 NK Pobrežje NK MB Tabor Sovec Matevž
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    20.05.22 16.00 NŠ Roho NŠ Slovenj Gradec Grbec Ermin
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    22.05.22 10.00 NK Jurovski Dol NK Kovinar Marković Aleksander
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    25.05.22 17.30 Marles hiše Nk Fram Grbec Ermin
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    26.05.22 17.30 NK MB Tabor NK Rače Vajs Manuel
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    31.05.22 17.00 Nk MIKLAVŽ NK Pobrežje Sovec Matevž
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    28.05.22 15.00 NK Kovinar NŠ Roho Sovec Matevž
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    30.05.22 17.00 Nk MIKLAVŽ NK MB Tabor Stojkovič Marko
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    01.06.22 18.00 NŠ Slovenj Gradec NK Rače Verbovšek Anže
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    03.06.22 18.00 NK Pobrežje Marles hiše Hrženjak Nickolas
    Fram,
    Igrišče Fram
    12.06.22 10.00 Nk Fram NK Jurovski Dol Žurman Aljaž
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    04.06.22 10.00 NŠ Roho Nk Fram Hrženjak Nickolas
    Rače,
    Igrišče Rače
    05.06.22 10.00 NK Rače NK Kovinar Gašperut Luka
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    05.06.22 10.00 NK Jurovski Dol NK Pobrežje Stojkovič Marko
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    05.06.22 11.30 NK MB Tabor NŠ Slovenj Gradec Praznik Špeh Jernej
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    08.06.22 17.30 Marles hiše Nk MIKLAVŽ Bezjak Adam