U15 Starejši dečki – 2. Liga – Delegiranje

Osveženo: 20.09.21 22.39

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    05.09.21 10.00 NK Jurovski Dol Nk MIKLAVŽ Jug Maksimiljan
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    05.09.21 11.30 NŠ Roho Slivnica NK Pobrežje Eder Gregor
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    08.09.21 17.00 Marles hiše NK MB Tabor Pečarič Luka
    Rače,
    Igrišče Rače
    09.09.21 17.00 NK Rače Nk Fram
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    29.09.21 18.30 NŠ Slovenj Gradec NK Kovinar Hrvacki Jure
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    11.09.21 11.00 Nk Fram NŠ Slovenj Gradec Majer Vojko
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    11.09.21 12.00 Nk MIKLAVŽ NŠ Roho Slivnica Kerec Matic
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    12.09.21 10.00 NK MB Tabor NK Kovinar Sovec Matevž
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    12.09.21 14.00 NK Pobrežje NK Rače Perger Primož
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    15.09.21 17.00 Marles hiše NK Jurovski Dol Sovec Matevž
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    18.09.21 10.30 NK Kovinar Nk Fram Bezjak Adam
    Rače,
    Igrišče Rače
    19.09.21 10.00 NK Rače Nk MIKLAVŽ Kmetec Tim
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    19.09.21 11.00 NŠ Roho Slivnica Marles hiše Jug Maksimiljan
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    29.09.21 17.00 NK Jurovski Dol NK MB Tabor Pečarič Luka
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    03.11.21 17.00 NŠ Slovenj Gradec NK Pobrežje Močivnik Joži
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    25.09.21 11.00 Nk MIKLAVŽ NŠ Slovenj Gradec
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    25.09.21 14.00 NK Pobrežje NK Kovinar
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    26.09.21 10.00 NK MB Tabor Nk Fram
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    26.09.21 10.00 NK Jurovski Dol NŠ Roho Slivnica
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    29.09.21 16.30 Marles hiše NK Rače
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    02.10.21 09.00 Nk Fram NK Pobrežje
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    02.10.21 10.00 NŠ Slovenj Gradec Marles hiše
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    02.10.21 10.30 NK Kovinar Nk MIKLAVŽ
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    03.10.21 10.00 NŠ Roho Slivnica NK MB Tabor
    Rače,
    Igrišče Rače
    03.10.21 10.00 NK Rače NK Jurovski Dol
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    09.10.21 11.00 NŠ Roho Slivnica NK Rače
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    09.10.21 13.00 Nk MIKLAVŽ Nk Fram
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    10.10.21 10.00 NK MB Tabor NK Pobrežje
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    10.10.21 10.00 NK Jurovski Dol NŠ Slovenj Gradec
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    13.10.21 16.00 Marles hiše NK Kovinar
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    16.10.21 09.00 Nk Fram Marles hiše
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    16.10.21 10.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ Roho Slivnica
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    16.10.21 10.30 NK Kovinar NK Jurovski Dol
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    16.10.21 14.00 NK Pobrežje Nk MIKLAVŽ
    Rače,
    Igrišče Rače
    17.10.21 10.00 NK Rače NK MB Tabor
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    23.10.21 10.00 NK MB Tabor Nk MIKLAVŽ
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    23.10.21 11.00 Marles hiše NK Pobrežje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    24.10.21 09.00 NŠ Roho Slivnica NK Kovinar
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    24.10.21 10.00 NK Jurovski Dol Nk Fram
    Rače,
    Igrišče Rače
    24.10.21 10.00 NK Rače NŠ Slovenj Gradec
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    30.10.21 09.00 Nk Fram NŠ Roho Slivnica
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    30.10.21 10.00 NŠ Slovenj Gradec NK MB Tabor
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    30.10.21 10.30 NK Kovinar NK Rače
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    30.10.21 11.00 Nk MIKLAVŽ Marles hiše
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    30.10.21 14.00 NK Pobrežje NK Jurovski Dol
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor Marles hiše
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    Nk MIKLAVŽ NK Jurovski Dol
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NŠ Roho Slivnica
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram NK Rače
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NŠ Slovenj Gradec
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NK MB Tabor
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    NŠ Slovenj Gradec Nk Fram
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Pobrežje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho Slivnica Nk MIKLAVŽ
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol Marles hiše
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor NK Jurovski Dol
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NŠ Roho Slivnica
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    Nk MIKLAVŽ NK Rače
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NŠ Slovenj Gradec
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram NK Kovinar
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram NK MB Tabor
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NK Pobrežje
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    NŠ Slovenj Gradec Nk MIKLAVŽ
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače Marles hiše
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho Slivnica NK Jurovski Dol
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor NŠ Roho Slivnica
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Rače
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NŠ Slovenj Gradec
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    Nk MIKLAVŽ NK Kovinar
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje Nk Fram
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK MB Tabor
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram Nk MIKLAVŽ
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar Marles hiše
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    NŠ Slovenj Gradec NK Jurovski Dol
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NŠ Roho Slivnica
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor NK Rače
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho Slivnica NŠ Slovenj Gradec
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Kovinar
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše Nk Fram
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    Nk MIKLAVŽ NK Pobrežje
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    Nk MIKLAVŽ NK MB Tabor
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje Marles hiše
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram NK Jurovski Dol
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NŠ Roho Slivnica
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    NŠ Slovenj Gradec NK Rače
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor NŠ Slovenj Gradec
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Kovinar
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho Slivnica Nk Fram
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Pobrežje
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše Nk MIKLAVŽ