U15 Starejši dečki – 2. Liga – Tekme

  1. 1. krog

    Miklavž na Dravskem polju 03.09.22 11.30 NK Miklavž U14 5 : 0
    (3 : 0)
    Lenart
    Maribor 03.09.22 12.00 NK Pobrežje 3 : 4
    (3 : 1)
    ŠD Jakobski Dol
    Maribor 04.09.22 11.00 Marles hiše 0 : 2
    (0 : 1)
    Nk Fram
    Jurovski Dol 06.09.22 17.00 NK Jurovski Dol 4 : 1
    (2 : 1)
    NK Rače U15
    Ruše 07.09.22 15.30 NK Pohorje 5 : 1
    (2 : 0)
    NK MALEČNIK
    Brunšvik 07.09.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 4 : 0
    (0 : 0)
    NK Dobrodej Dobrovce U14
  2. 2. krog

    Fram 10.09.22 12.00 Nk Fram 8 : 0
    (6 : 0)
    NK Pobrežje
    Ruše 10.09.22 12.30 NK Pohorje 4 : 4
    (2 : 2)
    NK Miklavž U14
    Jakobski Dol 11.09.22 14.00 ŠD Jakobski Dol 1 : 6
    (1 : 3)
    NK Jurovski Dol
    Lenart v Slovenskih goricah 12.09.22 17.00 Lenart 2 : 4
    (2 : 3)
    NK Rače U15
    Marjeta 14.09.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 2 : 4
    (0 : 1)
    Marles hiše
    Malečnik 14.09.22 17.00 NK MALEČNIK 5 : 3
    (2 : 1)
    NK Dobrodej Dobrovce U14
  3. 3. krog

    Maribor 17.09.22 12.00 NK Pobrežje 5 : 0
    (3 : 0)
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Maribor 18.09.22 11.00 Marles hiše 4 : 5
    (3 : 2)
    NK MALEČNIK
    Jurovski Dol 20.09.22 16.00 NK Jurovski Dol 3 : 2
    (1 : 2)
    Nk Fram
    Rače 20.09.22 17.00 NK Rače U15 2 : 3
    (0 : 1)
    ŠD Jakobski Dol
    Ruše 21.09.22 17.00 NK Pohorje 12 : 0
    (9 : 0)
    Lenart
    Dobrovce 05.10.22 17.00 NK Dobrodej Dobrovce U14 0 : 5
    (0 : 2)
    NK Miklavž U14
  4. 4. krog

    Loka Rošnja 24.09.22 11.00 NK Miklavž U14 3 : 2
    (2 : 0)
    Marles hiše
    Fram 24.09.22 11.30 Nk Fram 5 : 0
    (1 : 0)
    NK Rače U15
    Lenart v Slovenskih goricah 27.09.22 18.00 Lenart 3 : 2
    (0 : 2)
    ŠD Jakobski Dol
    Malečnik 28.09.22 16.30 NK MALEČNIK 0 : 3
    (0 : 1)
    NK Pobrežje
    Ruše 28.09.22 17.00 NK Pohorje 16 : 0
    (5 : 0)
    NK Dobrodej Dobrovce U14
    Marjeta 28.09.22 17.30 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 1 : 9
    (0 : 3)
    NK Jurovski Dol
  5. 5. krog

    Jakobski Dol 01.10.22 10.00 ŠD Jakobski Dol 0 : 2
    (0 : 1)
    Nk Fram
    Maribor 01.10.22 11.00 NK Pobrežje 2 : 4
    (2 : 2)
    NK Miklavž U14
    Dobrovce 02.10.22 11.00 NK Dobrodej Dobrovce U14 3 : 3
    (1 : 2)
    Lenart
    Maribor 02.10.22 11.00 Marles hiše 3 : 5
    (1 : 3)
    NK Pohorje
    Rače 03.10.22 16.30 NK Rače U15 5 : 3
    (2 : 2)
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Jurovski Dol 19.10.22 16.00 NK Jurovski Dol 7 : 0
    (2 : 0)
    NK MALEČNIK
  6. 6. krog

    Miklavž na Dravskem polju 08.10.22 11.00 NK Miklavž U14 0 : 5
    (0 : 2)
    NK Jurovski Dol
    Dobrovce 10.10.22 17.00 NK Dobrodej Dobrovce U14 0 : 7
    (0 : 3)
    Marles hiše
    Lenart v Slovenskih goricah 10.10.22 18.00 Lenart 0 : 10
    (0 : 4)
    Nk Fram
    Malečnik 12.10.22 16.00 NK MALEČNIK 1 : 3
    (1 : 0)
    NK Rače U15
    Marjeta 12.10.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 2 : 2
    (1 : 0)
    ŠD Jakobski Dol
    Ruše 21.10.22 17.30 NK Pohorje 6 : 0
    (2 : 0)
    NK Pobrežje
  7. 7. krog

    Jurovski Dol 15.10.22 11.00 NK Jurovski Dol 9 : 0
    (3 : 0)
    NK Pohorje
    Jakobski Dol 15.10.22 11.00 ŠD Jakobski Dol 1 : 0
    (0 : 0)
    NK MALEČNIK
    Fram 15.10.22 11.00 Nk Fram 7 : 3
    (5 : 1)
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Maribor 16.10.22 11.00 Marles hiše 12 : 2
    (5 : 0)
    Lenart
    Rače 16.10.22 11.00 NK Rače U15 1 : 4
    (1 : 1)
    NK Miklavž U14
    Dobrovce 18.11.22 18.00 NK Dobrodej Dobrovce U14 1 : 8
    (1 : 3)
    NK Pobrežje
  8. 8. krog

    Jakobski Dol 22.10.22 11.00 ŠD Jakobski Dol 1 : 2
    (0 : 1)
    NK Miklavž U14
    Maribor 23.10.22 11.00 Marles hiše 7 : 0
    (3 : 0)
    NK Pobrežje
    Dobrovce 23.10.22 15.30 NK Dobrodej Dobrovce U14 1 : 8
    (1 : 3)
    NK Jurovski Dol
    Lenart v Slovenskih goricah 24.10.22 17.00 Lenart 0 : 6
    (0 : 1)
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Malečnik 26.10.22 15.30 NK MALEČNIK 0 : 5
    (0 : 3)
    Nk Fram
    Ruše 26.10.22 18.00 NK Pohorje 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Rače U15
  9. 9. krog

    Jurovski Dol 29.10.22 11.00 NK Jurovski Dol 4 : 0
    (2 : 0)
    Marles hiše
    Jakobski Dol 29.10.22 11.00 ŠD Jakobski Dol 0 : 8
    (0 : 5)
    NK Pohorje
    Fram 29.10.22 11.00 Nk Fram 12 : 0
    (7 : 0)
    NK Miklavž U14
    Marjeta 02.11.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 6 : 0
    (4 : 0)
    NK MALEČNIK
    Dobrovce 08.11.22 17.00 NK Dobrodej Dobrovce U14 0 : 4
    (0 : 0)
    NK Rače U15
    Lenart v Slovenskih goricah 16.11.22 17.30 Lenart 2 : 2
    (0 : 1)
    NK Pobrežje
  10. 10. krog

    Maribor 05.11.22 11.00 NK Pobrežje 1 : 6
    (1 : 3)
    NK Jurovski Dol
    Marjeta 05.11.22 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 0 : 2
    (0 : 2)
    NK Miklavž U14
    Maribor 06.11.22 11.00 Marles hiše 5 : 1
    (1 : 1)
    NK Rače U15
    Lenart v Slovenskih goricah 08.11.22 17.30 Lenart 6 : 0
    (5 : 0)
    NK MALEČNIK
    Ruše 09.11.22 17.00 NK Pohorje 0 : 1
    (0 : 0)
    Nk Fram
    Dobrovce 16.11.22 17.00 NK Dobrodej Dobrovce U14 2 : 3
    (1 : 2)
    ŠD Jakobski Dol
  11. 11. krog

    Jurovski Dol 12.11.22 11.00 NK Jurovski Dol 6 : 1
    (4 : 0)
    Lenart
    Fram 12.11.22 11.00 Nk Fram 14 : 0
    (6 : 0)
    NK Dobrodej Dobrovce U14
    Jakobski Dol 13.11.22 10.30 ŠD Jakobski Dol 3 : 3
    (1 : 1)
    Marles hiše
    Rače 13.11.22 11.00 NK Rače U15 2 : 2
    (1 : 1)
    NK Pobrežje
    Malečnik 16.11.22 14.00 NK MALEČNIK 0 : 3
    (0 : 1)
    NK Miklavž U14
    Marjeta 16.11.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 3 : 1
    (1 : 0)
    NK Pohorje
  12. 12. krog

    Dobrovce NK Dobrodej Dobrovce U14 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Rače NK Rače U15 NK Jurovski Dol
    Jakobski Dol ŠD Jakobski Dol NK Pobrežje
    Fram Nk Fram Marles hiše
    Malečnik NK MALEČNIK NK Pohorje
    Lenart Lenart NK Miklavž U14
  13. 13. krog

    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž U14 NK Pohorje
    Dobrovce NK Dobrodej Dobrovce U14 NK MALEČNIK
    Maribor Marles hiše ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Maribor NK Pobrežje Nk Fram
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol ŠD Jakobski Dol
    Rače NK Rače U15 Lenart
  14. 14. krog

    Jakobski Dol ŠD Jakobski Dol NK Rače U15
    Fram Nk Fram NK Jurovski Dol
    Marjeta ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Pobrežje
    Malečnik NK MALEČNIK Marles hiše
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž U14 NK Dobrodej Dobrovce U14
    Lenart Lenart NK Pohorje
  15. 15. krog

    Dobrovce NK Dobrodej Dobrovce U14 NK Pohorje
    Maribor Marles hiše NK Miklavž U14
    Maribor NK Pobrežje NK MALEČNIK
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Rače NK Rače U15 Nk Fram
    Jakobski Dol ŠD Jakobski Dol Lenart
  16. 16. krog

    Fram Nk Fram ŠD Jakobski Dol
    Marjeta ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Rače U15
    Malečnik NK MALEČNIK NK Jurovski Dol
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž U14 NK Pobrežje
    Ruše NK Pohorje Marles hiše
    Lenart Lenart NK Dobrodej Dobrovce U14
  17. 17. krog

    Maribor Marles hiše NK Dobrodej Dobrovce U14
    Maribor NK Pobrežje NK Pohorje
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NK Miklavž U14
    Rače NK Rače U15 NK MALEČNIK
    Jakobski Dol ŠD Jakobski Dol ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Fram Nk Fram Lenart
  18. 18. krog

    Maribor NK Pobrežje NK Dobrodej Dobrovce U14
    Marjeta ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Nk Fram
    Malečnik NK MALEČNIK ŠD Jakobski Dol
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž U14 NK Rače U15
    Ruše NK Pohorje NK Jurovski Dol
    Lenart Lenart Marles hiše
  19. 19. krog

    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž U14 ŠD Jakobski Dol
    Maribor NK Pobrežje Marles hiše
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NK Dobrodej Dobrovce U14
    Rače NK Rače U15 NK Pohorje
    Fram Nk Fram NK MALEČNIK
    Marjeta ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Lenart
  20. 20. krog

    Rače NK Rače U15 NK Dobrodej Dobrovce U14
    Maribor NK Pobrežje Lenart
    Malečnik NK MALEČNIK ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž U14 Nk Fram
    Ruše NK Pohorje ŠD Jakobski Dol
    Maribor Marles hiše NK Jurovski Dol
  21. 21. krog

    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž U14 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NK Pobrežje
    Rače NK Rače U15 Marles hiše
    Jakobski Dol ŠD Jakobski Dol NK Dobrodej Dobrovce U14
    Fram Nk Fram NK Pohorje
    Malečnik NK MALEČNIK Lenart
  22. 22. krog

    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž U14 NK MALEČNIK
    Ruše NK Pohorje ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Dobrovce NK Dobrodej Dobrovce U14 Nk Fram
    Maribor Marles hiše ŠD Jakobski Dol
    Maribor NK Pobrežje NK Rače U15
    Lenart Lenart NK Jurovski Dol