Osveženo: 19.07.22 14.37
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem04.09.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK POHORJE Kresnik Urban Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš07.09.21 17.00 Marles hiše Malečnik Bezjak Adam Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza08.09.21 16.30 NŠ Roho VBO Korotan Prevalje Djukić Dejan -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče Ruše11.09.21 10.00 NK POHORJE Marles hiše Stojkovič Marko Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza06.10.21 16.00 NŠ Roho VBO Fužinar SIJ Ravne Systems Bezjak Adam Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje16.10.21 10.30 Korotan Prevalje Malečnik Kamnik Blaž -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik18.09.21 12.00 Malečnik NK POHORJE Ivanovič Uroš Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš21.09.21 16.00 Marles hiše NŠ Roho VBO Stojkovič Marko Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem07.11.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems Korotan Prevalje Hrvacki Jure -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza27.09.21 16.00 NŠ Roho VBO Malečnik Sovec Matevž Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje29.09.21 19.00 Korotan Prevalje NK POHORJE Močivnik Joži Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem23.10.21 14.30 Fužinar SIJ Ravne Systems Marles hiše Hrvacki Jure -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče Ruše02.10.21 10.00 NK POHORJE NŠ Roho VBO Mušič Doroteja Malečnik,
Igrišče Malečnik02.10.21 12.00 Malečnik Fužinar SIJ Ravne Systems Stojkovič Marko Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš05.10.21 16.00 Marles hiše Korotan Prevalje Bezjak Adam -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik03.04.22 13.00 Malečnik Marles hiše Bezjak Adam Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje06.04.22 19.00 Korotan Prevalje NŠ Roho VBO Hrvacki Jure Ruše,
Igrišče Ruše05.05.22 17.30 NK POHORJE Fužinar SIJ Ravne Systems Bezjak Adam -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik10.04.22 13.00 Malečnik Korotan Prevalje Stojkovič Marko Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš12.04.22 17.30 Marles hiše NK POHORJE Gligorić Lan Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem14.04.22 17.30 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Roho VBO Hrvacki Jure -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče Ruše16.04.22 10.00 NK POHORJE Malečnik Sovec Matevž Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza20.04.22 17.30 NŠ Roho VBO Marles hiše Stojkovič Marko Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje20.04.22 19.00 Korotan Prevalje Fužinar SIJ Ravne Systems Močivnik Joži -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče Ruše23.04.22 10.00 NK POHORJE Korotan Prevalje Pečarič Luka Malečnik,
Igrišče Malečnik25.04.22 17.30 Malečnik NŠ Roho VBO Praznik Špeh Jernej Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš26.04.22 17.30 Marles hiše Fužinar SIJ Ravne Systems Pečarič Luka -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem11.05.22 17.00 Fužinar SIJ Ravne Systems Malečnik Hrvacki Jure Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza11.05.22 17.30 NŠ Roho VBO NK POHORJE Stojkovič Marko Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje12.05.22 19.00 Korotan Prevalje Marles hiše Hrvacki Jure