Osveženo: 19.07.22 14.38
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol04.09.21 13.00 NK Jurovski Dol NK DUPLEK Jug Maksimiljan Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju08.09.21 16.30 Nk MIKLAVŽ Nk Fram Bezjak Adam Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor08.09.21 16.30 NK Pobrežje ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Holcman Aljaž -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Marjeta,
Igrišče Marjeta11.09.21 10.30 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Jurovski Dol Žurman Aljaž Fram,
Igrišče Fram12.09.21 14.00 Nk Fram NK DUPLEK Kerec Matic Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju06.10.21 16.00 Nk MIKLAVŽ NK Pobrežje Holcman Aljaž -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol18.09.21 13.00 NK Jurovski Dol Nk MIKLAVŽ Kerec Matic Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor21.09.21 16.00 NK Pobrežje Nk Fram Kerec Matic Marjeta,
Igrišče Marjeta13.10.21 18.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK DUPLEK Mušič Doroteja -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor29.09.21 15.30 NK Pobrežje NK Jurovski Dol Djukić Dejan Fram,
Igrišče Fram29.09.21 16.30 Nk Fram ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Stojkovič Marko Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju29.09.21 16.30 Nk MIKLAVŽ NK DUPLEK Žurman Aljaž -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Marjeta,
Igrišče Marjeta02.10.21 10.30 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Nk MIKLAVŽ Kerec Matic Duplek,
Igrišče Duplek05.10.21 16.30 NK DUPLEK NK Pobrežje Ivanovič Uroš Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol17.10.21 11.00 NK Jurovski Dol Nk Fram Jug Maksimiljan -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Fram,
Igrišče Fram07.04.22 17.00 Nk Fram Nk MIKLAVŽ Grubelnik Matic Marjeta,
Igrišče Marjeta19.05.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Pobrežje Stojkovič Marko Duplek,
Igrišče Duplek21.05.22 11.00 NK DUPLEK NK Jurovski Dol Jug Maksimiljan -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol09.04.22 10.00 NK Jurovski Dol ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Bezjak Adam Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor13.04.22 17.00 NK Pobrežje Nk MIKLAVŽ Stojkovič Marko Duplek,
Igrišče Duplek17.05.22 19.00 NK DUPLEK Nk Fram Gligorić Lan -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Duplek,
Igrišče Duplek16.04.22 10.00 NK DUPLEK ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Fram,
Igrišče Fram19.04.22 17.00 Nk Fram NK Pobrežje Sovec Matevž Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju20.04.22 17.30 Nk MIKLAVŽ NK Jurovski Dol Grbec Ermin -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Marjeta,
Igrišče Marjeta23.04.22 10.30 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Nk Fram Sovec Matevž Duplek,
Igrišče Duplek07.05.22 12.00 NK DUPLEK Nk MIKLAVŽ Bezjak Adam Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol14.05.22 11.00 NK Jurovski Dol NK Pobrežje Jug Maksimiljan -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Fram,
Igrišče Fram08.05.22 17.00 Nk Fram NK Jurovski Dol Žurman Aljaž Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor11.05.22 17.30 NK Pobrežje NK DUPLEK Praznik Špeh Jernej Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju11.05.22 17.30 Nk MIKLAVŽ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Bezjak Adam