U17 Kadetska liga – 2. Skupina – 2021/22 – Delegiranje

Osveženo: 19.07.22 14.38

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    04.09.21 13.00 NK Jurovski Dol NK DUPLEK Jug Maksimiljan
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    08.09.21 16.30 Nk MIKLAVŽ Nk Fram Bezjak Adam
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    08.09.21 16.30 NK Pobrežje ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Holcman Aljaž
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    11.09.21 10.30 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Jurovski Dol Žurman Aljaž
    Fram,
    Igrišče Fram
    12.09.21 14.00 Nk Fram NK DUPLEK Kerec Matic
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    06.10.21 16.00 Nk MIKLAVŽ NK Pobrežje Holcman Aljaž
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    18.09.21 13.00 NK Jurovski Dol Nk MIKLAVŽ Kerec Matic
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    21.09.21 16.00 NK Pobrežje Nk Fram Kerec Matic
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    13.10.21 18.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK DUPLEK Mušič Doroteja
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    29.09.21 15.30 NK Pobrežje NK Jurovski Dol Djukić Dejan
    Fram,
    Igrišče Fram
    29.09.21 16.30 Nk Fram ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Stojkovič Marko
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    29.09.21 16.30 Nk MIKLAVŽ NK DUPLEK Žurman Aljaž
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    02.10.21 10.30 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Nk MIKLAVŽ Kerec Matic
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    05.10.21 16.30 NK DUPLEK NK Pobrežje Ivanovič Uroš
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    17.10.21 11.00 NK Jurovski Dol Nk Fram Jug Maksimiljan
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    07.04.22 17.00 Nk Fram Nk MIKLAVŽ Grubelnik Matic
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    19.05.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Pobrežje Stojkovič Marko
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    21.05.22 11.00 NK DUPLEK NK Jurovski Dol Jug Maksimiljan
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    09.04.22 10.00 NK Jurovski Dol ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Bezjak Adam
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    13.04.22 17.00 NK Pobrežje Nk MIKLAVŽ Stojkovič Marko
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    17.05.22 19.00 NK DUPLEK Nk Fram Gligorić Lan
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    16.04.22 10.00 NK DUPLEK ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Fram,
    Igrišče Fram
    19.04.22 17.00 Nk Fram NK Pobrežje Sovec Matevž
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    20.04.22 17.30 Nk MIKLAVŽ NK Jurovski Dol Grbec Ermin
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    23.04.22 10.30 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Nk Fram Sovec Matevž
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    07.05.22 12.00 NK DUPLEK Nk MIKLAVŽ Bezjak Adam
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    14.05.22 11.00 NK Jurovski Dol NK Pobrežje Jug Maksimiljan
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    08.05.22 17.00 Nk Fram NK Jurovski Dol Žurman Aljaž
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    11.05.22 17.30 NK Pobrežje NK DUPLEK Praznik Špeh Jernej
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    11.05.22 17.30 Nk MIKLAVŽ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Bezjak Adam