U17 Kadetska liga – 2020/21 – Tekme

  1. 1. krog

    Malečnik 05.09.20 10.00 NK Malečnik 2 : 0
    (1 : 0)
    NŠ Roho
    Dobrovce 05.09.20 10.00 NK DOBROVCE – STARŠE 1 : 4
    (1 : 1)
    Marles hiše
    Jurovski Dol 05.09.20 12.00 NK Jurovski Dol 0 : 2
    (0 : 1)
    NK Rače
    Duplek 09.09.20 16.30 NK DUPLEK 1 : 9
    (0 : 2)
    NK FUŽINAR
    Lenart v Slovenskih goricah 20.10.20 15.30 NK Pobrežje 3 : 2
    (1 : 0)
    Korotan Prevalje
  2. 2. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 12.09.20 10.00 NŠ Roho 2 : 0
    (1 : 0)
    NK DOBROVCE – STARŠE
    Mežica 12.09.20 10.00 NK FUŽINAR 15 : 0
    (10 : 0)
    NK Jurovski Dol
    Rače 12.09.20 11.00 NK Rače 4 : 1
    (2 : 0)
    NK Malečnik
    Prevalje 13.09.20 11.00 Korotan Prevalje 1 : 4
    (0 : 0)
    Marles hiše
    Maribor 16.09.20 16.30 NK Pobrežje 1 : 7
    (0 : 4)
    NK DUPLEK
  3. 3. krog

    Malečnik 18.09.20 16.30 NK Malečnik 0 : 7
    (0 : 3)
    NK FUŽINAR
    Dobrovce 19.09.20 10.00 NK DOBROVCE – STARŠE 0 : 5
    (0 : 4)
    NK Rače
    Maribor 22.09.20 16.00 Marles hiše 5 : 2
    (3 : 1)
    NŠ Roho
    Jurovski Dol 22.09.20 17.00 NK Jurovski Dol 4 : 0
    (1 : 0)
    NK Pobrežje
    Duplek 23.09.20 16.30 NK DUPLEK 4 : 7
    (2 : 4)
    Korotan Prevalje
  4. 4. krog

    Rače 26.09.20 11.00 NK Rače 4 : 0
    (1 : 0)
    Marles hiše
    Ravne 26.09.20 14.00 NK FUŽINAR 5 : 0
    (0 : 0)
    NK DOBROVCE – STARŠE
    Prevalje 27.09.20 11.00 Korotan Prevalje 1 : 7
    (0 : 1)
    NŠ Roho
    Maribor 30.09.20 16.00 NK Pobrežje 2 : 8
    (2 : 2)
    NK Malečnik
    Duplek 30.09.20 16.30 NK DUPLEK 3 : 3
    (1 : 2)
    NK Jurovski Dol
  5. 5. krog

    Dobrovce 03.10.20 10.00 NK DOBROVCE – STARŠE 4 : 1
    (1 : 1)
    NK Pobrežje
    Malečnik 03.10.20 12.00 NK Malečnik 2 : 3
    (1 : 1)
    NK DUPLEK
    Jurovski Dol 03.10.20 13.00 NK Jurovski Dol 9 : 1
    (4 : 0)
    Korotan Prevalje
    Maribor 06.10.20 15.30 Marles hiše 2 : 4
    (2 : 1)
    NK FUŽINAR
    Lenart v Slovenskih goricah NŠ Roho NK Rače
  6. 6. krog

    Jurovski Dol 10.10.20 12.00 NK Jurovski Dol 3 : 4
    (1 : 1)
    NK Malečnik
    Maribor 14.10.20 15.30 NK Pobrežje 2 : 8
    (2 : 3)
    Marles hiše
    Duplek 14.10.20 16.00 NK DUPLEK 2 : 5
    (0 : 3)
    NK DOBROVCE – STARŠE
    Ravne NK FUŽINAR NŠ Roho
    Prevalje 15.10.20 Korotan Prevalje NK Rače
  7. 7. krog

    Dobrovce 17.10.20 10.00 NK DOBROVCE – STARŠE 8 : 2
    (6 : 1)
    NK Jurovski Dol
    17.10.20 10.00 NŠ Roho 3 : 0 NK Pobrežje
    Malečnik 17.10.20 12.00 NK Malečnik 2 : 0
    (2 : 0)
    Korotan Prevalje
    Rače 17.10.20 12.00 NK Rače 0 : 2
    (0 : 0)
    NK FUŽINAR
    Maribor 20.10.20 15.00 Marles hiše 2 : 1
    (1 : 1)
    NK DUPLEK
  8. 8. krog

    Malečnik NK Malečnik NK DOBROVCE – STARŠE
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol Marles hiše
    Maribor NK Pobrežje NK Rače
    Duplek NK DUPLEK NŠ Roho
    Prevalje Korotan Prevalje NK FUŽINAR
  9. 9. krog

    Ravne NK FUŽINAR NK Pobrežje
    Rače NK Rače NK DUPLEK
    Maribor Marles hiše NK Malečnik
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho NK Jurovski Dol
    Dobrovce NK DOBROVCE – STARŠE Korotan Prevalje
  10. 10. krog

    Maribor Marles hiše NK DOBROVCE – STARŠE
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho NK Malečnik
    Ravne NK FUŽINAR NK DUPLEK
    Rače NK Rače NK Jurovski Dol
    Prevalje Korotan Prevalje NK Pobrežje
  11. 11. krog

    Duplek NK DUPLEK NK Pobrežje
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NK FUŽINAR
    Dobrovce NK DOBROVCE – STARŠE NŠ Roho
    Malečnik NK Malečnik NK Rače
    Maribor Marles hiše Korotan Prevalje
  12. 12. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho Marles hiše
    Rače NK Rače NK DOBROVCE – STARŠE
    Maribor NK Pobrežje NK Jurovski Dol
    Ravne NK FUŽINAR NK Malečnik
    Prevalje Korotan Prevalje NK DUPLEK
  13. 13. krog

    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NK DUPLEK
    Malečnik NK Malečnik NK Pobrežje
    Maribor Marles hiše NK Rače
    Dobrovce NK DOBROVCE – STARŠE NK FUŽINAR
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho Korotan Prevalje
  14. 14. krog

    Rače NK Rače NŠ Roho
    Ravne NK FUŽINAR Marles hiše
    Duplek NK DUPLEK NK Malečnik
    Maribor NK Pobrežje NK DOBROVCE – STARŠE
    Prevalje Korotan Prevalje NK Jurovski Dol
  15. 15. krog

    Malečnik NK Malečnik NK Jurovski Dol
    Dobrovce NK DOBROVCE – STARŠE NK DUPLEK
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho NK FUŽINAR
    Maribor Marles hiše NK Pobrežje
    Rače NK Rače Korotan Prevalje
  16. 16. krog

    Ravne NK FUŽINAR NK Rače
    Maribor NK Pobrežje NŠ Roho
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NK DOBROVCE – STARŠE
    Duplek NK DUPLEK Marles hiše
    Prevalje Korotan Prevalje NK Malečnik
  17. 17. krog

    Dobrovce NK DOBROVCE – STARŠE NK Malečnik
    Maribor Marles hiše NK Jurovski Dol
    Rače NK Rače NK Pobrežje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho NK DUPLEK
    Ravne NK FUŽINAR Korotan Prevalje
  18. 18. krog

    Maribor NK Pobrežje NK FUŽINAR
    Duplek NK DUPLEK NK Rače
    Malečnik NK Malečnik Marles hiše
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NŠ Roho
    Prevalje Korotan Prevalje NK DOBROVCE – STARŠE