Osveženo: 24.03.24 07.08
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Fram,
Igrišče Fram26.08.22 16.00 Nk Fram NK Pobrežje Vajs Manuel Marjeta,
Igrišče Marjeta27.08.22 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NŠ Slovenj Gradec Vajs Manuel Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje27.08.22 11.00 NŠ NK RADLJE U17 Marles hiše Grubelnik Matic Jarenina,
Športni park Jarenina27.08.22 12.00 NK Jarenina-Pesnica NK MB TABOR Klemenčič Tilen Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju27.08.22 12.00 NK Miklavž NK Jurovski Dol Praznik Špeh Jernej Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje31.08.22 18.00 Korotan Prevalje NK Kovinar Miklavc Jaroš Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza14.09.22 16.30 NŠ Roho VBO NK MALEČNIK Kmetec Radenko -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik03.09.22 11.00 NK MALEČNIK Nk Fram Sovec Matevž Marjeta,
Igrišče Marjeta03.09.22 11.30 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NŠ Roho VBO Klemenčič Tilen Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec03.09.22 12.30 NŠ Slovenj Gradec NK Jurovski Dol Miklavc Jaroš Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor04.09.22 16.30 NK Kovinar NŠ NK RADLJE U17 Ivanović Uroš Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor06.09.22 17.00 NK Pobrežje NK Jarenina-Pesnica Sovec Matevž Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT06.09.22 19.00 NK MB TABOR Korotan Prevalje Hrženjak Nickolas Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš07.09.22 16.30 Marles hiše NK Miklavž Stojkovič Marko -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš10.09.22 12.00 Marles hiše NK Jurovski Dol Bele Klemen Pesnica,
Igrišče Pesnica10.09.22 13.00 NK Jarenina-Pesnica NK MALEČNIK Vajs Manuel Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju10.09.22 13.00 NK Miklavž NK Kovinar Holcman Aljaž Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje10.09.22 15.00 NŠ NK RADLJE U17 NK MB TABOR Grubelnik Matic Fram,
Igrišče Fram11.09.22 14.00 Nk Fram ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Dedić Elmedin Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza11.09.22 16.30 NŠ Roho VBO NŠ Slovenj Gradec Eder Gregor Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje11.09.22 18.00 Korotan Prevalje NK Pobrežje Hrvacki Jure -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor18.09.22 16.30 NK Kovinar NK Jurovski Dol Mušič Doroteja Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza18.09.22 16.30 NŠ Roho VBO Nk Fram Založnik Vito Marjeta,
Igrišče Marjeta20.09.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Jarenina-Pesnica Praznik Špeh Jernej Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT20.09.22 19.00 NK MB TABOR NK Miklavž Sovec Matevž Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec21.09.22 18.00 NŠ Slovenj Gradec Marles hiše Jezeršek Tomaž Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor30.09.22 16.30 NK Pobrežje NŠ NK RADLJE U17 Grbec Ermin Malečnik,
Igrišče Malečnik11.10.22 16.00 NK MALEČNIK Korotan Prevalje Praznik Špeh Jernej -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol24.09.22 11.00 NK Jurovski Dol NK MB TABOR Ivanović Uroš Jarenina,
Športni park Jarenina24.09.22 12.30 NK Jarenina-Pesnica NŠ Roho VBO Stojkovič Marko Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje24.09.22 12.30 NŠ NK RADLJE U17 NK MALEČNIK Sovec Matevž Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje25.09.22 11.00 Korotan Prevalje ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Miklavc Jaroš Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec26.09.22 18.00 NŠ Slovenj Gradec Nk Fram Hrvacki Jure Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju27.09.22 16.30 NK Miklavž NK Pobrežje Holcman Aljaž Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš28.09.22 16.00 Marles hiše NK Kovinar Mušič Doroteja -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec01.10.22 11.00 NŠ Slovenj Gradec NK Kovinar Miklavc Jaroš Malečnik,
Igrišče Malečnik01.10.22 11.00 NK MALEČNIK NK Miklavž Grbec Ermin Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza02.10.22 11.00 NŠ Roho VBO Korotan Prevalje Praznik Špeh Jernej Fram,
Igrišče Fram02.10.22 11.00 Nk Fram NK Jarenina-Pesnica Pečarič Luka Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT04.10.22 19.00 NK MB TABOR Marles hiše Hrženjak Nickolas Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor05.10.22 15.30 NK Pobrežje NK Jurovski Dol Stojkovič Marko Marjeta,
Igrišče Marjeta05.10.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NŠ NK RADLJE U17 Bezjak Adam -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jarenina,
Športni park Jarenina08.10.22 11.00 NK Jarenina-Pesnica NŠ Slovenj Gradec Vajs Manuel ,
08.10.22 11.00 NK Jurovski Dol NK MALEČNIK Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje08.10.22 12.00 NŠ NK RADLJE U17 NŠ Roho VBO Grubelnik Matic Marjeta,
Igrišče Marjeta09.10.22 15.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Miklavž Šobot Danijel Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor11.10.22 16.00 NK Kovinar NK MB TABOR Ivanović Uroš Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš12.10.22 15.30 Marles hiše NK Pobrežje Praznik Špeh Jernej Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje20.11.22 18.00 Korotan Prevalje Nk Fram Racaj Fatlind -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza15.10.22 11.00 NŠ Roho VBO NK Miklavž Majer Vojko Jarenina,
Športni park Jarenina15.10.22 15.00 NK Jarenina-Pesnica Korotan Prevalje Fram,
Igrišče Fram16.10.22 14.00 Nk Fram NŠ NK RADLJE U17 Založnik Vito Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor19.10.22 16.00 NK Pobrežje NK Kovinar Praznik Špeh Jernej Marjeta,
Igrišče Marjeta19.10.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Jurovski Dol Sovec Matevž Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec20.10.22 18.00 NŠ Slovenj Gradec NK MB TABOR Močivnik Joži Malečnik,
Igrišče Malečnik05.11.22 10.00 NK MALEČNIK Marles hiše Ivanović Uroš -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol22.10.22 11.00 NK Jurovski Dol NŠ Roho VBO Podgoršek Simon Matej Fram,
Igrišče Fram22.10.22 11.00 Nk Fram NK Miklavž Šobot Danijel Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje22.10.22 11.30 NŠ NK RADLJE U17 NK Jarenina-Pesnica Grubelnik Matic Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor23.10.22 15.00 NK Kovinar NK MALEČNIK Kmetec Tim Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT25.10.22 19.00 NK MB TABOR NK Pobrežje Praznik Špeh Jernej Marjeta,
Igrišče Marjeta26.10.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Marles hiše Kmetec Tim Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje26.10.22 19.00 Korotan Prevalje NŠ Slovenj Gradec Hrvacki Jure -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik29.10.22 11.00 NK MALEČNIK NK MB TABOR Majer Vojko Marjeta,
Igrišče Marjeta29.10.22 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Kovinar Jug Maksimiljan Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec29.10.22 11.30 NŠ Slovenj Gradec NK Pobrežje Jezeršek Tomaž Fram,
Igrišče Fram29.10.22 14.00 Nk Fram NK Jurovski Dol Stojkovič Marko Jarenina,
Športni park Jarenina29.10.22 14.00 NK Jarenina-Pesnica NK Miklavž Vajs Manuel,
Eder Gregor,
Sovec MatevžRogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza30.10.22 14.00 NŠ Roho VBO Marles hiše Kmetec Tim Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje02.11.22 18.00 Korotan Prevalje NŠ NK RADLJE U17 Močivnik Joži -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje05.11.22 11.00 NŠ NK RADLJE U17 NŠ Slovenj Gradec Grubelnik Matic Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol05.11.22 11.00 NK Jurovski Dol NK Jarenina-Pesnica Vajs Manuel Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje05.11.22 11.00 Korotan Prevalje NK Miklavž Miklavc Jaroš Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor06.11.22 14.00 NK Kovinar NŠ Roho VBO Sovec Matevž Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš08.11.22 14.00 Marles hiše Nk Fram Bezjak Adam Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT08.11.22 19.00 NK MB TABOR ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Podgoršek Simon Matej Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor09.11.22 14.00 NK Pobrežje NK MALEČNIK Praznik Špeh Jernej -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje09.11.22 18.00 Korotan Prevalje NK Jurovski Dol Močivnik Joži Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec11.11.22 18.00 NŠ Slovenj Gradec NK MALEČNIK Hrvacki Jure Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje12.11.22 09.30 NŠ NK RADLJE U17 NK Miklavž Kresnik Urban Marjeta,
Igrišče Marjeta12.11.22 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Pobrežje Bezjak Adam Jarenina,
Športni park Jarenina12.11.22 11.00 NK Jarenina-Pesnica Marles hiše Ivanović Uroš Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza13.11.22 14.00 NŠ Roho VBO NK MB TABOR Založnik Vito Fram,
Igrišče Fram13.11.22 14.00 Nk Fram NK Kovinar Kmetec Tim -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT21.03.23 15.00 Marles hiše Korotan Prevalje Eder Gregor Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju25.03.23 11.00 NK Miklavž NŠ Slovenj Gradec Grbec Ermin Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol25.03.23 11.00 NK Jurovski Dol NŠ NK RADLJE U17 Ivanović Uroš Malečnik,
Igrišče Malečnik25.03.23 11.00 NK MALEČNIK ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Klemenčič Tilen Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT25.03.23 14.30 NK Pobrežje NŠ Roho VBO Majer Vojko Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor26.03.23 16.00 NK Kovinar NK Jarenina-Pesnica Grbec Ermin Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT28.03.23 19.00 NK MB TABOR Nk Fram Hrženjak Nickolas -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju02.04.23 11.00 NK Miklavž NK MALEČNIK Majcen Kevin Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT02.04.23 11.00 NK Jurovski Dol Nk Fram Šobot Danijel Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor02.04.23 11.00 NK Kovinar Korotan Prevalje Praznik Špeh Jernej Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT04.04.23 19.00 NK MB TABOR NŠ Roho VBO Bezjak Adam Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor05.04.23 17.00 NK Pobrežje ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Stojkovič Marko Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš05.04.23 17.00 Marles hiše NŠ Slovenj Gradec Sovec Matevž -
15. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza08.04.23 11.00 NK MALEČNIK NŠ Roho VBO Bele Klemen Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje08.04.23 11.00 NŠ NK RADLJE U17 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Grubelnik Matic Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju08.04.23 11.00 NK Miklavž NK Jarenina-Pesnica Ivanović Uroš Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT11.04.23 19.00 NK MB TABOR NK Jurovski Dol Grbec Ermin Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor12.04.23 17.00 NK Pobrežje NŠ Slovenj Gradec Sovec Matevž Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje12.04.23 19.00 Korotan Prevalje Marles hiše Hrvacki Jure -
16. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec15.04.23 11.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ NK RADLJE U17 Hojnik Tonja Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT16.04.23 12.00 Nk Fram NK MB TABOR Vajs Manuel Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor16.04.23 12.00 NK Kovinar Marles hiše Eder Gregor Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor19.04.23 17.00 NK Pobrežje Korotan Prevalje Stanko Ian Luka Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT11.05.23 19.00 NŠ Roho VBO NK Jarenina-Pesnica Stojkovič Marko Malečnik,
Igrišče Malečnik17.05.23 17.00 NK MALEČNIK NK Jurovski Dol Holcman Aljaž -
17. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Fram,
Igrišče Fram21.04.23 17.00 Nk Fram NK MALEČNIK Rajh Žan Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec21.04.23 18.30 NŠ Slovenj Gradec ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Močivnik Joži Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju22.04.23 10.30 NK Miklavž NŠ Roho VBO Šobot Danijel Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje22.04.23 11.00 NŠ NK RADLJE U17 Korotan Prevalje Jug Maksimiljan Jarenina,
Športni park Jarenina22.04.23 13.30 NK Jarenina-Pesnica NK Jurovski Dol Stanko Ian Luka Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor23.04.23 11.00 NK Kovinar NK Pobrežje Djukić Dejan -
18. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jarenina,
Športni park Jarenina06.05.23 11.00 NK Jarenina-Pesnica Nk Fram Vajs Manuel ,
06.05.23 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Korotan Prevalje Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje06.05.23 11.00 NŠ NK RADLJE U17 NK Kovinar Bezjak Adam Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol07.05.23 11.00 NK Jurovski Dol NK Miklavž Djukić Dejan Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT09.05.23 19.00 NK MB TABOR NK MALEČNIK Stanko Ian Luka Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT10.05.23 20.30 NK Pobrežje Marles hiše Praznik Špeh Jernej -
19. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju13.05.23 10.00 NK Miklavž Nk Fram Ferčič Jani Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT14.05.23 17.00 NŠ Roho VBO NK Jurovski Dol Stanko Ian Luka Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT16.05.23 19.00 NK MB TABOR NK Jarenina-Pesnica Stanko Ian Luka Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec18.05.23 19.00 NŠ Slovenj Gradec Korotan Prevalje Močivnik Joži Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor27.05.23 10.30 NK Kovinar ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Stanko Ian Luka Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš06.06.23 17.30 Marles hiše NŠ NK RADLJE U17 Stanko Ian Luka -
20. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik20.05.23 11.00 NK MALEČNIK NK Jarenina-Pesnica Sovec Matevž Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju20.05.23 11.00 NK Miklavž NK MB TABOR Ferčič Jani Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje20.05.23 11.00 NŠ NK RADLJE U17 NK Pobrežje Bezjak Adam Fram,
Igrišče Fram21.05.23 14.00 Nk Fram NŠ Roho VBO Bezjak Adam Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor21.05.23 17.00 NK Kovinar NŠ Slovenj Gradec Klemenčič Tilen Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš24.05.23 17.00 Marles hiše ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Hrženjak Nickolas