U17 Kadetska liga – Tekme

  1. 1. krog

    Fram 26.08.22 16.00 Nk Fram 23 : 0
    (12 : 0)
    NK Pobrežje
    Marjeta 27.08.22 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 6 : 1
    (2 : 1)
    NŠ Slovenj Gradec
    Radlje ob Dravi 27.08.22 11.00 NŠ NK RADLJE U17 4 : 1
    (3 : 0)
    Marles hiše
    Jarenina 27.08.22 12.00 NK Jarenina-Pesnica 3 : 0
    (1 : 0)
    NK MB TABOR
    Miklavž na Dravskem polju 27.08.22 12.00 NK Miklavž 4 : 1
    (3 : 0)
    NK Jurovski Dol
    Prevalje 31.08.22 18.00 Korotan Prevalje 6 : 2
    (1 : 2)
    NK Kovinar
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 14.09.22 16.30 NŠ Roho VBO 5 : 2
    (2 : 1)
    NK MALEČNIK
  2. 2. krog

    Malečnik 03.09.22 11.00 NK MALEČNIK 1 : 4
    (1 : 3)
    Nk Fram
    Marjeta 03.09.22 11.30 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 1 : 2
    (0 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Slovenj Gradec 03.09.22 12.30 NŠ Slovenj Gradec 0 : 9
    (0 : 8)
    NK Jurovski Dol
    Maribor 04.09.22 16.30 NK Kovinar 1 : 1
    (0 : 1)
    NŠ NK RADLJE U17
    Maribor 06.09.22 17.00 NK Pobrežje 0 : 7
    (0 : 3)
    NK Jarenina-Pesnica
    Maribor 06.09.22 19.00 NK MB TABOR 4 : 0
    (1 : 0)
    Korotan Prevalje
    Maribor 07.09.22 16.30 Marles hiše 0 : 11
    (0 : 7)
    NK Miklavž
  3. 3. krog

    Maribor 10.09.22 12.00 Marles hiše 2 : 8
    (0 : 3)
    NK Jurovski Dol
    Pesnica 10.09.22 13.00 NK Jarenina-Pesnica 7 : 0
    (2 : 0)
    NK MALEČNIK
    Miklavž na Dravskem polju 10.09.22 13.00 NK Miklavž 6 : 1
    (4 : 1)
    NK Kovinar
    Radlje ob Dravi 10.09.22 15.00 NŠ NK RADLJE U17 5 : 5
    (2 : 4)
    NK MB TABOR
    Fram 11.09.22 14.00 Nk Fram 7 : 2
    (7 : 1)
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 11.09.22 16.30 NŠ Roho VBO 9 : 1
    (1 : 1)
    NŠ Slovenj Gradec
    Prevalje 11.09.22 18.00 Korotan Prevalje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje
  4. 4. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 18.09.22 16.30 NŠ Roho VBO 5 : 1
    (2 : 0)
    Nk Fram
    Maribor 18.09.22 16.30 NK Kovinar 0 : 6
    (0 : 4)
    NK Jurovski Dol
    Marjeta 20.09.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 0 : 10
    (0 : 6)
    NK Jarenina-Pesnica
    Maribor 20.09.22 19.00 NK MB TABOR 1 : 6
    (1 : 3)
    NK Miklavž
    Slovenj Gradec 21.09.22 18.00 NŠ Slovenj Gradec 5 : 1
    (2 : 0)
    Marles hiše
    Maribor 30.09.22 16.30 NK Pobrežje 0 : 5
    (0 : 3)
    NŠ NK RADLJE U17
    Malečnik 11.10.22 16.00 NK MALEČNIK 2 : 3
    (1 : 0)
    Korotan Prevalje
  5. 5. krog

    Jurovski Dol 24.09.22 11.00 NK Jurovski Dol 4 : 0
    (2 : 0)
    NK MB TABOR
    Jarenina 24.09.22 12.30 NK Jarenina-Pesnica 3 : 1
    (1 : 1)
    NŠ Roho VBO
    Radlje ob Dravi 24.09.22 12.30 NŠ NK RADLJE U17 2 : 3
    (2 : 1)
    NK MALEČNIK
    Prevalje 25.09.22 11.00 Korotan Prevalje 1 : 2
    (0 : 0)
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Slovenj Gradec 26.09.22 18.00 NŠ Slovenj Gradec 2 : 7
    (1 : 2)
    Nk Fram
    Miklavž na Dravskem polju 27.09.22 16.30 NK Miklavž 26 : 0
    (13 : 0)
    NK Pobrežje
    Maribor 28.09.22 16.00 Marles hiše 2 : 3
    (1 : 2)
    NK Kovinar
  6. 6. krog

    Slovenj Gradec 01.10.22 11.00 NŠ Slovenj Gradec 4 : 1
    (3 : 0)
    NK Kovinar
    Malečnik 01.10.22 11.00 NK MALEČNIK 0 : 5
    (0 : 3)
    NK Miklavž
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 02.10.22 11.00 NŠ Roho VBO 6 : 0
    (3 : 0)
    Korotan Prevalje
    Fram 02.10.22 11.00 Nk Fram 1 : 3
    (1 : 2)
    NK Jarenina-Pesnica
    Maribor 04.10.22 19.00 NK MB TABOR 10 : 1
    (3 : 1)
    Marles hiše
    Maribor 05.10.22 15.30 NK Pobrežje 0 : 6
    (0 : 3)
    NK Jurovski Dol
    Marjeta 05.10.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 0 : 8
    (0 : 5)
    NŠ NK RADLJE U17
  7. 7. krog

    Jarenina 08.10.22 11.00 NK Jarenina-Pesnica 13 : 0
    (8 : 0)
    NŠ Slovenj Gradec
    08.10.22 11.00 NK Jurovski Dol 3 : 0 NK MALEČNIK
    Radlje ob Dravi 08.10.22 12.00 NŠ NK RADLJE U17 0 : 2
    (0 : 2)
    NŠ Roho VBO
    Marjeta 09.10.22 15.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 0 : 10
    (0 : 5)
    NK Miklavž
    Maribor 11.10.22 16.00 NK Kovinar 1 : 4
    (1 : 1)
    NK MB TABOR
    Maribor 12.10.22 15.30 Marles hiše 3 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje
    Prevalje 20.11.22 18.00 Korotan Prevalje 0 : 2
    (0 : 0)
    Nk Fram
  8. 8. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 15.10.22 11.00 NŠ Roho VBO 1 : 4
    (1 : 1)
    NK Miklavž
    Jarenina 15.10.22 15.00 NK Jarenina-Pesnica 9 : 0
    (4 : 0)
    Korotan Prevalje
    Fram 16.10.22 14.00 Nk Fram 8 : 0
    (4 : 0)
    NŠ NK RADLJE U17
    Maribor 19.10.22 16.00 NK Pobrežje 1 : 3
    (1 : 2)
    NK Kovinar
    Marjeta 19.10.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 0 : 5
    (0 : 3)
    NK Jurovski Dol
    Slovenj Gradec 20.10.22 18.00 NŠ Slovenj Gradec 1 : 3
    (0 : 2)
    NK MB TABOR
    Malečnik 05.11.22 10.00 NK MALEČNIK 6 : 0
    (4 : 0)
    Marles hiše
  9. 9. krog

    Jurovski Dol 22.10.22 11.00 NK Jurovski Dol 1 : 1
    (0 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Fram 22.10.22 11.00 Nk Fram 1 : 5
    (0 : 1)
    NK Miklavž
    Radlje ob Dravi 22.10.22 11.30 NŠ NK RADLJE U17 0 : 6
    (0 : 2)
    NK Jarenina-Pesnica
    Maribor 23.10.22 15.00 NK Kovinar 1 : 5
    (0 : 5)
    NK MALEČNIK
    Maribor 25.10.22 19.00 NK MB TABOR 14 : 0
    (6 : 0)
    NK Pobrežje
    Marjeta 26.10.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 2 : 0
    (1 : 0)
    Marles hiše
    Prevalje 26.10.22 19.00 Korotan Prevalje 1 : 3
    (1 : 2)
    NŠ Slovenj Gradec
  10. 10. krog

    Malečnik 29.10.22 11.00 NK MALEČNIK 5 : 3
    (2 : 1)
    NK MB TABOR
    Marjeta 29.10.22 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 3 : 0
    (1 : 0)
    NK Kovinar
    Slovenj Gradec 29.10.22 11.30 NŠ Slovenj Gradec 6 : 0
    (3 : 0)
    NK Pobrežje
    Fram 29.10.22 14.00 Nk Fram 3 : 4
    (3 : 1)
    NK Jurovski Dol
    Jarenina 29.10.22 14.00 NK Jarenina-Pesnica 3 : 2
    (1 : 0)
    NK Miklavž
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 30.10.22 14.00 NŠ Roho VBO 11 : 0
    (6 : 0)
    Marles hiše
    Prevalje 02.11.22 18.00 Korotan Prevalje 3 : 1
    (1 : 1)
    NŠ NK RADLJE U17
  11. 11. krog

    Radlje ob Dravi 05.11.22 11.00 NŠ NK RADLJE U17 8 : 5
    (6 : 2)
    NŠ Slovenj Gradec
    Jurovski Dol 05.11.22 11.00 NK Jurovski Dol 2 : 1
    (1 : 0)
    NK Jarenina-Pesnica
    Prevalje 05.11.22 11.00 Korotan Prevalje 0 : 4
    (0 : 2)
    NK Miklavž
    Maribor 06.11.22 14.00 NK Kovinar 1 : 6
    (0 : 4)
    NŠ Roho VBO
    Maribor 08.11.22 14.00 Marles hiše 3 : 10
    (2 : 8)
    Nk Fram
    Maribor 08.11.22 19.00 NK MB TABOR 8 : 1
    (3 : 0)
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Maribor 09.11.22 14.00 NK Pobrežje 0 : 12
    (0 : 6)
    NK MALEČNIK
  12. 12. krog

    Prevalje 09.11.22 18.00 Korotan Prevalje 1 : 1
    (0 : 0)
    NK Jurovski Dol
    Slovenj Gradec 11.11.22 18.00 NŠ Slovenj Gradec 2 : 1
    (0 : 0)
    NK MALEČNIK
    Radlje ob Dravi 12.11.22 09.30 NŠ NK RADLJE U17 0 : 8
    (0 : 3)
    NK Miklavž
    Marjeta 12.11.22 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 8 : 0
    (3 : 0)
    NK Pobrežje
    Jarenina 12.11.22 11.00 NK Jarenina-Pesnica 11 : 0
    (11 : 0)
    Marles hiše
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 13.11.22 14.00 NŠ Roho VBO 3 : 0
    (2 : 0)
    NK MB TABOR
    Fram 13.11.22 14.00 Nk Fram 3 : 1
    (2 : 0)
    NK Kovinar
  13. 13. krog

    Maribor NK Pobrežje NŠ Roho VBO
    Malečnik NK MALEČNIK ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Maribor NK MB TABOR Nk Fram
    Maribor NK Kovinar NK Jarenina-Pesnica
    Maribor Marles hiše Korotan Prevalje
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NŠ NK RADLJE U17
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NŠ Slovenj Gradec