-
19. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 06.06.23 ob 17.30
Marles hiše 0 : 1 0 : 0 NŠ NK RADLJE U17 Sodniki: Stanko Ian Luka (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 Marles hiše12 Sentič Anej K V 9 Kežman Marko 10 Kesič Gmeiner Gašper 3 Majcen Gal 13 Mlakar Štef 5 Korun Matej 11 Hadner Nejc 7 Miljatović Tim 8 Jovič Luka 6 Pavlin Brin Jakob 14 Skale Leon Rezervni igralci 2 Podlesnik Niko 4 Lazar Klemen NŠ NK RADLJE U171 Sevčnikar Šapek Žak V 15 Drajzinger Nejc 5 Mušić Maid K 3 Štih Luka 14 Pušnik Jan 7 Palko Anej 10 Aplinc Lel 9 Stajnko Knez Noel 13 Smrečnik Nino 11 Pečoler Maj 17 Čas Andraž Rezervni igralci 8 Rozman Teo 16 Bališ Žan TrenerEmbreuš Miro TrenerCigler Samo ZadetkiNŠ NK RADLJE U17 9 Stajnko Knez Noel 0 : 1 54′ DogodkiMarles hiše 12 Sentič Anej 44′ Marles hiše 11 / 2 Hadner Nejc / Podlesnik Niko 46′ Marles hiše Glavni trener Embreuš Miro 55′ NŠ NK RADLJE U17 3 / 8 Štih Luka / Rozman Teo 57′ NŠ NK RADLJE U17 11 / 16 Pečoler Maj / Bališ Žan 80′ -
19. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 27.05.23 ob 10.30
NK Kovinar 2 : 2 1 : 1 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Sodniki: Stanko Ian Luka (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NK Kovinar12 Volavšek Tai V 6 Šibonjić Amar 7 Tairi Sali 4 Krajnc Leo 8 Pratnemer Ian K 17 Trupković Tim 10 Sahitaj Erion 9 Osmanaj Nik 18 Gassenburger Nejc 11 Ajrizaj Jasmin 13 Beriša Kerim Rezervni igralci 3 Mikložič Taj ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje22 Pečnik Jan V 4 Ogrizek Matic 18 Gojčič Lan 15 Premzl Tjan 8 Drevenšek Marko 5 Kirbiš Jan 6 Mesarič Gašper 14 Galun Tilen 7 Pleteršek Gal 10 Lenart Taj 20 Mithans Tanaj Rezervni igralci 1 Kirbiš Matevž 19 Žunko Gal TrenerVidovič Ervin TrenerColnarič Samir ZadetkiNK Kovinar 18 Gassenburger Nejc 1 : 0 6′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 Mithans Tanaj 1 : 1 43′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 10 Lenart Taj 1 : 2 50′ NK Kovinar 9 Osmanaj Nik 2 : 2 79′ DogodkiŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 10 Lenart Taj 11′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 Mithans Tanaj 28′ NK Kovinar 7 / 3 Tairi Sali / Mikložič Taj 38′ NK Kovinar 11 Ajrizaj Jasmin 44′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 14 / 19 Galun Tilen / Žunko Gal 55′ NK Kovinar 18 Gassenburger Nejc 64′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 7 / 1 Pleteršek Gal / Kirbiš Matevž 72′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 1 Kirbiš Matevž 85′ -
20. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 24.05.23 ob 17.00
Marles hiše 2 : 1 2 : 0 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Sodniki: Hrženjak Nickolas (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 35 Marles hiše12 Sentič Anej K V 6 Skale Leon 10 Kesič Gmeiner Gašper 22 Majcen Gal 9 Mlakar Štef 20 Lazar Klemen 11 Hadner Nejc 7 Miljatović Tim 3 Pavlin Brin Jakob 8 Jovič Luka 5 Kežman Marko Rezervni igralci 4 Valher Tanaj 21 Vrhunec Klemen ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje12 Pečnik Jan V 4 Lampret Luka 18 Gojčič Lan 13 Premzl Tjan 5 Kirbiš Jan 16 Pečar Matevž 11 Koletnik Aljaž 7 Pleteršek Gal 10 Lenart Taj 6 Pernat Jakob K 19 Mlakar Filip Rezervni igralci 14 Galun Tilen 20 Žunko Gal 8 Ogrizek Matic TrenerEmbreuš Miro TrenerColnarič Samir ZadetkiMarles hiše 10 Kesič Gmeiner Gašper 1 : 0 13′ Marles hiše 6 Skale Leon 2 : 0 35′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 18 Gojčič Lan 2 : 1 53′ DogodkiMarles hiše 11 / 4 Hadner Nejc / Valher Tanaj 31′ Marles hiše 5 / 21 Kežman Marko / Vrhunec Klemen 60′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 16 / 14 Pečar Matevž / Galun Tilen 60′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 4 Lampret Luka 63′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 11 / 8 Koletnik Aljaž / Ogrizek Matic 64′ Marles hiše 4 Valher Tanaj 82′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 6 Pernat Jakob 82′ -
20. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 21.05.23 ob 17.00
NK Kovinar 1 : 2 0 : 1 NŠ Slovenj Gradec Sodniki: Klemenčič Tilen (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 100 NK Kovinar12 Volavšek Tai V 6 Šibonjić Amar 7 Tairi Sali 18 Belšak Nik 4 Krajnc Leo 8 Pratnemer Ian K 11 Artnak Skrinjer Neo 10 Sahitaj Erion 9 Osmanaj Nik 15 Ljušić Arsenije 16 Veniger Rok Rezervni igralci 3 Kušter Brin 13 Ajrizaj Jasmin 17 Trupković Tim NŠ Slovenj Gradec1 Cikaj Albin K V 11 Gutenberger Luka 3 Pečnik Tanei 4 Podojsteršek Patrik 2 Kašnik Jaka 6 Špoljar Slivnik Anže 18 Goličnik Teodor 17 Hleb Teo 7 Valentar Tilen 10 Kotnik Matej 15 Jug Anej Rezervni igralci 5 Čegovnik Matija 8 Kancijan Žan 9 Valentar Klemen 16 Alibegić Ammar 14 Plevnik Andraž 13 Kac Anej TrenerVidovič Ervin TrenerČernič Rok ZadetkiNŠ Slovenj Gradec 17 Hleb Teo 0 : 1 44′ NK Kovinar 9 Osmanaj Nik 1 : 1 60′ NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 1 : 2 87′ DogodkiNK Kovinar 16 Veniger Rok 26′ NK Kovinar 15 / 3 Ljušić Arsenije / Kušter Brin 46′ NŠ Slovenj Gradec 6 / 8 Špoljar Slivnik Anže / Kancijan Žan 55′ NŠ Slovenj Gradec 15 / 14 Jug Anej / Plevnik Andraž 55′ NŠ Slovenj Gradec 2 / 16 Kašnik Jaka / Alibegić Ammar 63′ NK Kovinar 16 / 13 Veniger Rok / Ajrizaj Jasmin 65′ NŠ Slovenj Gradec 10 Kotnik Matej 65′ NK Kovinar 6 Šibonjić Amar 76′ NK Kovinar 7 / 17 Tairi Sali / Trupković Tim 77′ NŠ Slovenj Gradec 3 Pečnik Tanei 78′ NŠ Slovenj Gradec 16 / 9 Alibegić Ammar / Valentar Klemen 81′ NŠ Slovenj Gradec 4 / 5 Podojsteršek Patrik / Čegovnik Matija 81′ NK Kovinar 8 Pratnemer Ian 88′ NK Kovinar 10 Sahitaj Erion 89′ NK Kovinar 11 Artnak Skrinjer Neo 92′ -
20. krog | Fram – Igrišče Fram | 21.05.23 ob 14.00
Nk Fram 4 : 1 2 : 1 NŠ Roho VBO Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 35 Nk Fram1 Petrovič Gašper V 29 Kraner Marčič Vid 26 Sovec Anže 16 Kvas Anžej K 28 Prelog Alen 22 Falež Tim 13 Blatnik Lin 34 Sovec Boštjan 25 Skodič Mark Bruno 6 Bajgot Drago 32 Gradišnik Jošt Rezervni igralci 3 Pinter Matjaž 11 Seliškar Tevž NŠ Roho VBO1 Dolenc Domen 13 Šela Urban 2 Iršič Jaka 10 Kranvogel Mai 11 Beras Timotej 5 Levec Alex 7 Petrič Sven 15 Bencak Anej 18 Kotnik Matija 19 Kovačič Jakob 14 Smajić Anes Rezervni igralci 12 Hausmeister Tai 9 Jaklin Luka 3 Predan Žak TrenerNovak Lana TrenerGolob Miha ZadetkiNk Fram 1 Petrovič Gašper 0 : 1 ag 8′ Nk Fram 26 Sovec Anže 1 : 1 11m 27′ Nk Fram 16 Kvas Anžej 2 : 1 43′ Nk Fram 26 Sovec Anže 3 : 1 73′ Nk Fram 22 Falež Tim 4 : 1 76′ DogodkiNŠ Roho VBO 2 / 3 Iršič Jaka / Predan Žak 39′ NŠ Roho VBO 13 / 9 Šela Urban / Jaklin Luka 52′ NŠ Roho VBO 1 / 12 Dolenc Domen / Hausmeister Tai 60′ NŠ Roho VBO 7 Petrič Sven 69′ Nk Fram 32 / 3 Gradišnik Jošt / Pinter Matjaž 71′ Nk Fram 25 / 11 Skodič Mark Bruno / Seliškar Tevž 80′ -
20. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 20.05.23 ob 11.00
NK Miklavž 6 : 0 3 : 0 NK MB TABOR Sodniki: Ferčič Jani (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 100 NK Miklavž99 Varžič Gašper K V 15 Kocbek Nejc 11 Kerep Gašper 5 Klasinc Filekovič Mai 14 Čurila Luka 7 Voglar Taj 4 Lečnik Tian 10 Haliti Agim 20 Kovačec Miha 6 Nikić Luka 18 Kerep Patrik Rezervni igralci 23 Kaisersberger Miha 19 Vončina Žan Luka 3 Katič Nejc 8 Palić Anel 13 Horvat Tian 21 Berbić Almedin 2 Arnuš Tim NK MB TABOR69 Vidovšek Turner Žan V 4 Štorman Maks 5 Breznik Videtič Vid K 2 Bombek Aljaž 13 Kovačević Arman 6 Wolf Teo 10 Mujić Harun 11 Pečič Tian 14 Durović Mirnes 7 Šildenfeld Pascal 8 Majcenič Sian Rezervni igralci 1 Jančič Tomaž V 3 Dukarić Jaka 19 Zumberi Čazim 16 Hrustić Emil TrenerJurenec Damir TrenerKotnik Igor ZadetkiNK Miklavž 18 Kerep Patrik 1 : 0 5′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 2 : 0 37′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 3 : 0 40′ NK Miklavž 20 Kovačec Miha 4 : 0 47′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 5 : 0 77′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 6 : 0 79′ DogodkiNK MB TABOR 69 / 1 Vidovšek Turner Žan / Jančič Tomaž 46′ NK MB TABOR 4 / 3 Štorman Maks / Dukarić Jaka 46′ NK MB TABOR 14 / 19 Durović Mirnes / Zumberi Čazim 46′ NK MB TABOR 7 / 16 Šildenfeld Pascal / Hrustić Emil 46′ NK Miklavž 6 / 2 Nikić Luka / Arnuš Tim 57′ NK Miklavž 15 / 21 Kocbek Nejc / Berbić Almedin 65′ NK Miklavž 20 / 19 Kovačec Miha / Vončina Žan Luka 68′ NK Miklavž 7 / 13 Voglar Taj / Horvat Tian 77′ NK Miklavž 18 / 3 Kerep Patrik / Katič Nejc 80′ NK Miklavž 21 Berbić Almedin 90′ -
20. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 20.05.23 ob 11.00
NŠ NK RADLJE U17 9 : 0 4 : 0 NK Pobrežje Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NŠ NK RADLJE U171 Sevčnikar Šapek Žak V 20 Drajzinger Nejc 5 Špegelj Tine 14 Pušnik Jan 3 Štih Luka 7 Palko Anej 10 Aplinc Lel 9 Mušić Maid K 19 Smrečnik Nino 17 Čas Andraž 11 Pečoler Maj Rezervni igralci 22 Gros Vid 8 Rozman Teo NK Pobrežje1 Vrban Lan 11 Demiri Gani 20 Flajsinger Gabrijel 17 Tkalčič Aljaž K 3 Sinanović Aidan 9 Murtić Emir 10 Džambić Alen 24 Sattarov Bogdan 7 Kovačić Jan 16 Pavlović Uroš 8 Frank Jure Rezervni igralci 14 Uksmajli Erion TrenerPečič Matej TrenerKnedl Rene ZadetkiNŠ NK RADLJE U17 11 Pečoler Maj 1 : 0 20′ NŠ NK RADLJE U17 9 Mušić Maid 2 : 0 21′ NŠ NK RADLJE U17 17 Čas Andraž 3 : 0 43′ NŠ NK RADLJE U17 7 Palko Anej 4 : 0 45′ NŠ NK RADLJE U17 17 Čas Andraž 5 : 0 49′ NŠ NK RADLJE U17 7 Palko Anej 6 : 0 53′ NŠ NK RADLJE U17 19 Smrečnik Nino 7 : 0 75′ NŠ NK RADLJE U17 17 Čas Andraž 8 : 0 82′ NŠ NK RADLJE U17 17 Čas Andraž 9 : 0 89′ DogodkiNK Pobrežje 8 / 14 Frank Jure / Uksmajli Erion 46′ NŠ NK RADLJE U17 11 / 22 Pečoler Maj / Gros Vid 60′ NK Pobrežje 24 Sattarov Bogdan 62′ NK Pobrežje 7 Kovačić Jan 63′ NŠ NK RADLJE U17 19 Smrečnik Nino 66′ NŠ NK RADLJE U17 10 / 8 Aplinc Lel / Rozman Teo 72′ -
20. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 20.05.23 ob 11.00
NK MALEČNIK 0 : 8 0 : 4 NK Jarenina-Pesnica Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK MALEČNIK1 Kozlevčar Din V 13 Bruić David 5 Vudler Uroš 9 Ćosić Samuel 16 Vidovič Paskal 6 Lenič Goran 11 Sešek Jan K 8 Zemljič Jakob 2 Kronaveter Jan 18 Labaš Tian 10 Protner Žiga Rezervni igralci 17 Ferk Sanel 7 Jauk Amadej NK Jarenina-Pesnica13 Živko Kmetec Tjan V 14 Kacijan David 5 Torbarina Kristijan 18 Grajf Nik 17 Horvat Žak 9 Vajngerl Nel 6 Skrbinšek Valentin K 16 Čeh Matic 10 Zalar Lukas 8 Čelofiga Luka 21 Čas Žiga Rezervni igralci 1 Gracej Urban Ivan V 7 Šauperl Nejc 20 Sužnik Aljaž 15 Kramberger Nino TrenerJelić Dragan TrenerArzenšek Simon ZadetkiNK Jarenina-Pesnica 8 Čelofiga Luka 0 : 1 4′ NK Jarenina-Pesnica 8 Čelofiga Luka 0 : 2 10′ NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 0 : 3 19′ NK Jarenina-Pesnica 21 Čas Žiga 0 : 4 29′ NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 0 : 5 49′ NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 0 : 6 51′ NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 0 : 7 63′ NK Jarenina-Pesnica 6 Skrbinšek Valentin 0 : 8 75′ DogodkiNK MALEČNIK 5 / 17 Vudler Uroš / Ferk Sanel 19′ NK Jarenina-Pesnica 8 / 15 Čelofiga Luka / Kramberger Nino 46′ NK Jarenina-Pesnica 14 / 20 Kacijan David / Sužnik Aljaž 46′ NK Jarenina-Pesnica 21 / 7 Čas Žiga / Šauperl Nejc 46′ NK MALEČNIK 8 / 7 Zemljič Jakob / Jauk Amadej 60′ -
19. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 18.05.23 ob 19.00
NŠ Slovenj Gradec 3 : 2 2 : 1 Korotan Prevalje Sodniki: Močivnik Joži (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 22 NŠ Slovenj Gradec1 Cikaj Albin K V 11 Gutenberger Luka 3 Pečnik Tanei 17 Plevnik Andraž 2 Kašnik Jaka 6 Špoljar Slivnik Anže 4 Bežan Aljaž 8 Kancijan Žan 7 Valentar Tilen 10 Kotnik Matej 15 Jug Anej Rezervni igralci 18 Čegovnik Matija 14 Kac Anej 9 Valentar Klemen 5 Alibegić Ammar Korotan Prevalje12 Grm Nejc K V 15 Dizdarević Adin 5 Krueziu Edi 18 Kumprej Luka 3 Čeru Ažbe 11 Založnik Žiga 10 Mihalj Leon 6 Dizdarević Belmin 7 Hadžić Belmin 17 Gruber Maks 20 Moussouris Tai Rezervni igralci 14 Krajnc Anej TrenerČernič Rok TrenerKučej Nino ZadetkiNŠ Slovenj Gradec 15 Jug Anej 1 : 0 14′ Korotan Prevalje 20 Moussouris Tai 1 : 1 20′ NŠ Slovenj Gradec 10 Kotnik Matej 2 : 1 45′ NŠ Slovenj Gradec 10 Kotnik Matej 3 : 1 71′ Korotan Prevalje 10 Mihalj Leon 3 : 2 76′ DogodkiNŠ Slovenj Gradec 8 Kancijan Žan 35′ NŠ Slovenj Gradec 17 / 18 Plevnik Andraž / Čegovnik Matija 78′ NŠ Slovenj Gradec 8 / 14 Kancijan Žan / Kac Anej 87′ NŠ Slovenj Gradec 10 / 5 Kotnik Matej / Alibegić Ammar 87′ Korotan Prevalje 17 Gruber Maks 93′ -
16. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 17.05.23 ob 17.00
NK MALEČNIK 1 : 7 0 : 3 NK Jurovski Dol Sodniki: Holcman Aljaž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK MALEČNIK1 Šebalj Filip V 19 Kronaveter Jan 4 Vudler Uroš 9 Ćosić Samuel 16 Vidovič Paskal 11 Sešek Jan K 8 Kovač Matic 17 Ferk Sanel 15 Labaš Tian 7 Jauk Amadej 14 Zemljič Jakob Rezervni igralci 3 Protner Žiga 18 Jovanović Anej 10 Kit Yurii NK Jurovski Dol1 Kranar Nino V 3 Satler Anej K 4 Perko Jernej 2 Fras Anej 18 Majhen Matej 9 Petek Nejc 11 Tušek Maj 8 Breznik Vid 10 Petek Jan 6 Sulcer Primož 15 Petek Jurij Rezervni igralci 12 Čeh Fekonja Žan 23 Izlakar Amadej 25 Ćetojević Uroš TrenerJelić Dragan TrenerRadan Matej ZadetkiNK Jurovski Dol 10 Petek Jan 0 : 1 15′ NK Jurovski Dol 10 Petek Jan 0 : 2 37′ NK Jurovski Dol 6 Sulcer Primož 0 : 3 39′ NK Jurovski Dol 9 Petek Nejc 0 : 4 47′ NK Jurovski Dol 6 Sulcer Primož 0 : 5 48′ NK Jurovski Dol 8 Breznik Vid 0 : 6 61′ NK MALEČNIK 10 Kit Yurii 1 : 6 64′ NK Jurovski Dol 6 Sulcer Primož 1 : 7 86′ DogodkiNK MALEČNIK 17 / 10 Ferk Sanel / Kit Yurii 46′ NK MALEČNIK 7 / 18 Jauk Amadej / Jovanović Anej 49′ NK Jurovski Dol 3 / 25 Satler Anej / Ćetojević Uroš 49′ NK MALEČNIK 16 / 3 Vidovič Paskal / Protner Žiga 61′ NK Jurovski Dol 1 / 12 Kranar Nino / Čeh Fekonja Žan 63′ NK Jurovski Dol 10 / 23 Petek Jan / Izlakar Amadej 68′ NK MALEČNIK 4 Vudler Uroš 86′ -
19. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 16.05.23 ob 19.00
NK MB TABOR 2 : 2 1 : 0 NK Jarenina-Pesnica Sodniki: Stanko Ian Luka (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 70 NK MB TABOR1 Furjan Alex V 15 Grubor Nejc 4 Gašperut Luka K 5 Breznik Videtič Vid 16 Repnik Tit 8 Mujić Harun 6 Darmopil Teo 10 Mauko Gal 11 Pečič Tian 7 Bajrami Ermal 9 Kosi Denis Rezervni igralci 20 Štorman Maks 14 Benčič Vid 17 Šildenfeld Pascal 2 Bombek Aljaž NK Jarenina-Pesnica1 Gracej Urban Ivan V 14 Kacijan David 5 Torbarina Kristijan 18 Grajf Nik 17 Horvat Žak 9 Vajngerl Nel 6 Skrbinšek Valentin K 16 Čeh Matic 10 Zalar Lukas 2 Čelofiga Luka 21 Čas Žiga Rezervni igralci 13 Živko Kmetec Tjan V 7 Šauperl Nejc 20 Sužnik Aljaž 15 Kramberger Nino 4 Murko Tinej TrenerKolarič Franci TrenerArzenšek Simon ZadetkiNK MB TABOR 7 Bajrami Ermal 1 : 0 27′ NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 1 : 1 60′ NK Jarenina-Pesnica 21 Čas Žiga 1 : 2 67′ NK MB TABOR 17 Šildenfeld Pascal 2 : 2 92′ DogodkiNK Jarenina-Pesnica 17 Horvat Žak 25′ NK MB TABOR 15 / 20 Grubor Nejc / Štorman Maks 45′ NK MB TABOR 7 / 17 Bajrami Ermal / Šildenfeld Pascal 45′ NK Jarenina-Pesnica 17 / 4 Horvat Žak / Murko Tinej 45′ NK MB TABOR 17 Šildenfeld Pascal 53′ NK MB TABOR 11 Pečič Tian 56′ NK MB TABOR 11 / 14 Pečič Tian / Benčič Vid 75′ NK MB TABOR 16 / 2 Repnik Tit / Bombek Aljaž 75′ NK Jarenina-Pesnica 4 Murko Tinej 77′ NK Jarenina-Pesnica 6 Skrbinšek Valentin 81′ -
19. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT | 14.05.23 ob 17.00
NŠ Roho VBO 4 : 1 3 : 1 NK Jurovski Dol Sodniki: Stanko Ian Luka (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 40 NŠ Roho VBO1 Vuksanovič Vito V 6 Šela Urban 16 Kumer Marcel 18 Jerenko Tine 2 Iršič Jaka 5 Levec Alex 8 Hausmeister Kai K 4 Mumlek Tijan 9 Repnik Nik 7 Gomboc Anej 10 Nipič Žiga Rezervni igralci 14 Gosak Aleks 11 Beras Timotej 3 Potočnik Mario 15 Bencak Anej NK Jurovski Dol1 Kranar Nino V 3 Satler Anej K 25 Golob Gal 6 Belšak Aljaž 8 Perko Jernej 11 Tušek Maj 9 Petek Jan 14 Žugman Rok 2 Fras Anej 10 Sulcer Primož 15 Petek Jurij Rezervni igralci 12 Čeh Fekonja Žan V 18 Izlakar Amadej 23 Ivnik Timon 4 Šenveter Gaj TrenerGolob Miha TrenerRadan Matej ZadetkiNŠ Roho VBO 10 Nipič Žiga 1 : 0 12′ NŠ Roho VBO 8 Hausmeister Kai 2 : 0 22′ NŠ Roho VBO 10 Nipič Žiga 3 : 0 39′ NK Jurovski Dol 25 Golob Gal 3 : 1 45′ NŠ Roho VBO 4 Mumlek Tijan 4 : 1 11m 63′ DogodkiNK Jurovski Dol 14 / 23 Žugman Rok / Ivnik Timon 60′ NŠ Roho VBO 4 Mumlek Tijan 67′ NK Jurovski Dol 25 Golob Gal 67′ NŠ Roho VBO 5 / 11 Levec Alex / Beras Timotej 70′ NŠ Roho VBO 9 / 3 Repnik Nik / Potočnik Mario 70′ NŠ Roho VBO 7 / 14 Gomboc Anej / Gosak Aleks 70′ NK Jurovski Dol 10 Sulcer Primož 75′ NŠ Roho VBO 10 / 15 Nipič Žiga / Bencak Anej 80′ NK Jurovski Dol 11 / 18 Tušek Maj / Izlakar Amadej 80′ NK Jurovski Dol 1 / 12 Kranar Nino / Čeh Fekonja Žan 80′ NK Jurovski Dol 3 / 4 Satler Anej / Šenveter Gaj 85′ -
19. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 13.05.23 ob 10.00
NK Miklavž 9 : 2 7 : 0 Nk Fram Sodniki: Ferčič Jani (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK Miklavž99 Varžič Gašper K V 15 Kocbek Nejc 11 Kerep Gašper 5 Klasinc Filekovič Mai 14 Čurila Luka 7 Voglar Taj 4 Lečnik Tian 17 Haliti Agim 6 Kovačec Miha 2 Arnuš Tim 18 Kerep Patrik Rezervni igralci 21 Kaisersberger Miha 19 Vončina Žan Luka 20 Katič Nejc 8 Palić Anel 13 Horvat Tian 3 Konec Mai Nk Fram1 Petrovič Gašper V 29 Kraner Marčič Vid 26 Sovec Anže 16 Kvas Anžej K 28 Prelog Alen 22 Falež Tim 13 Blatnik Lin 21 Pukl Jan 23 Zelenik Jaša 6 Bajgot Drago 32 Protner Nejc Rezervni igralci 3 Pinter Matjaž 11 Seliškar Tevž TrenerJurenec Damir TrenerNovak Lana ZadetkiNK Miklavž 17 Haliti Agim 1 : 0 8′ NK Miklavž 11 Kerep Gašper 2 : 0 14′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 3 : 0 16′ NK Miklavž 6 Kovačec Miha 4 : 0 24′ NK Miklavž 7 Voglar Taj 5 : 0 31′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 6 : 0 37′ Nk Fram 1 Petrovič Gašper 7 : 0 ag 44′ Nk Fram 16 Kvas Anžej 7 : 1 47′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 8 : 1 54′ NK Miklavž 6 Kovačec Miha 9 : 1 63′ Nk Fram 16 Kvas Anžej 9 : 2 70′ DogodkiNk Fram 32 / 3 Protner Nejc / Pinter Matjaž 46′ NK Miklavž 5 Klasinc Filekovič Mai 62′ NK Miklavž 18 / 20 Kerep Patrik / Katič Nejc 65′ NK Miklavž 17 / 19 Haliti Agim / Vončina Žan Luka 68′ Nk Fram 6 / 11 Bajgot Drago / Seliškar Tevž 68′ NK Miklavž 4 / 13 Lečnik Tian / Horvat Tian 72′ NK Miklavž 2 / 21 Arnuš Tim / Kaisersberger Miha 74′ NK Miklavž 5 / 3 Klasinc Filekovič Mai / Konec Mai 77′ NK Miklavž 7 / 8 Voglar Taj / Palić Anel 77′ NK Miklavž 19 Vončina Žan Luka 85′ NK Miklavž 21 Kaisersberger Miha 90′ -
16. krog | Maribor – Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT | 11.05.23 ob 19.00
NŠ Roho VBO 0 : 8 0 : 6 NK Jarenina-Pesnica Sodniki: Stojkovič Marko (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NŠ Roho VBO1 Vuksanovič Vito 3 Potočnik Mario 15 Kumer Marcel 6 Šela Urban 18 Nipič Žiga 8 Hausmeister Kai 19 Jerenko Tine 10 Gomboc Anej 11 Beras Timotej 7 Mumlek Tijan 4 Repnik Nik Rezervni igralci 12 Dolenc Domen 2 Iršič Jaka 9 Petrič Sven 16 Gosak Aleks 13 Bencak Anej 5 Levec Alex NK Jarenina-Pesnica1 Gracej Urban Ivan V 14 Kacijan David 5 Torbarina Kristijan 18 Grajf Nik 19 Švajncer Butinar Aljaž 9 Vajngerl Nel 6 Skrbinšek Valentin K 16 Čeh Matic 10 Zalar Lukas 2 Čelofiga Luka 21 Čas Žiga Rezervni igralci 4 Murko Tinej 7 Šauperl Nejc 20 Sužnik Aljaž 17 Horvat Žak 15 Kramberger Nino 13 Živko Kmetec Tjan V TrenerGolob Miha TrenerArzenšek Simon ZadetkiNK Jarenina-Pesnica 19 Švajncer Butinar Aljaž 0 : 1 1′ NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 0 : 2 4′ NK Jarenina-Pesnica 2 Čelofiga Luka 0 : 3 9′ NK Jarenina-Pesnica 21 Čas Žiga 0 : 4 15′ NK Jarenina-Pesnica 9 Vajngerl Nel 0 : 5 22′ NK Jarenina-Pesnica 20 Sužnik Aljaž 0 : 6 44′ NK Jarenina-Pesnica 2 Čelofiga Luka 0 : 7 51′ NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 0 : 8 60′ DogodkiNŠ Roho VBO 11 / 5 Beras Timotej / Levec Alex 10′ NŠ Roho VBO 6 / 2 Šela Urban / Iršič Jaka 15′ NK Jarenina-Pesnica 6 / 20 Skrbinšek Valentin / Sužnik Aljaž 43′ NŠ Roho VBO 1 / 12 Vuksanovič Vito / Dolenc Domen 45′ NŠ Roho VBO 18 / 13 Nipič Žiga / Bencak Anej 45′ NK Jarenina-Pesnica 1 / 13 Gracej Urban Ivan / Živko Kmetec Tjan 45′ NK Jarenina-Pesnica 18 / 17 Grajf Nik / Horvat Žak 46′ NK Jarenina-Pesnica 2 / 7 Čelofiga Luka / Šauperl Nejc 52′ NK Jarenina-Pesnica 21 / 4 Čas Žiga / Murko Tinej 58′ NŠ Roho VBO 8 / 9 Hausmeister Kai / Petrič Sven 65′ NŠ Roho VBO 3 / 16 Potočnik Mario / Gosak Aleks 65′ -
18. krog | Maribor – Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT | 10.05.23 ob 20.30
NK Pobrežje 1 : 4 1 : 2 Marles hiše Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK Pobrežje1 Poljanec Tristan V 71 Demiri Gani 20 Flajsinger Gabrijel 3 Sinanović Aidan K 19 Salčinović Ajdin 10 Bračič Denis 9 Murtić Emir 24 Džambić Alen 11 Kovačić Jan 17 Vrban Lan 8 Frank Jure Rezervni igralci 18 Koser Nejc 2 Štrucl Nino 5 Uksmajli Erion 14 Vreš Luka 16 Pavlović Uroš Marles hiše12 Sentič Anej K V 3 Mlakar Štef 10 Kesič Gmeiner Gašper 22 Majcen Gal 9 Šumak Vito 21 Lazar Klemen 11 Hadner Nejc 7 Miljatović Tim 2 Podlesnik Niko 8 Jovič Luka 5 Pavlin Brin Jakob Rezervni igralci 18 Baukman Anej 4 Valher Tanaj 6 Kežman Marko TrenerKnedl Rene TrenerEmbreuš Miro ZadetkiMarles hiše 11 Hadner Nejc 0 : 1 3′ NK Pobrežje 11 Kovačić Jan 1 : 1 20′ Marles hiše 10 Kesič Gmeiner Gašper 1 : 2 43′ Marles hiše 22 Majcen Gal 1 : 3 69′ Marles hiše 4 Valher Tanaj 1 : 4 71′ DogodkiNK Pobrežje 9 Murtić Emir 26′ Marles hiše 7 / 18 Miljatović Tim / Baukman Anej 46′ Marles hiše 11 / 4 Hadner Nejc / Valher Tanaj 46′ Marles hiše 5 / 6 Pavlin Brin Jakob / Kežman Marko 52′ NK Pobrežje 8 / 16 Frank Jure / Pavlović Uroš 61′ Marles hiše 3 Mlakar Štef 65′ Marles hiše 4 Valher Tanaj 77′ NK Pobrežje 3 Sinanović Aidan 87′ -
18. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 09.05.23 ob 19.00
NK MB TABOR 6 : 1 1 : 1 NK MALEČNIK Sodniki: Stanko Ian Luka (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK MB TABOR1 Furjan Alex V 19 Gomzi Jean Luc 3 Špička Veno 20 Repnik Tit 14 Crnolić Alen 6 Darmopil Teo 15 Kranjc Anže 7 Bajrami Ermal 5 Mujić Harun 9 Kop Nejc K 11 Kosi Denis Rezervni igralci 2 Bombek Aljaž 10 Breznik Videtič Vid 16 Štumberger Tanaj 17 Benčič Vid NK MALEČNIK12 Kozlevčar Din V 13 Bruić David 4 Vudler Uroš 3 Ćosić Samuel 16 Vidovič Paskal 11 Sešek Jan 5 Kovač Matic 6 Lenič Goran 10 Lipovnik Luka K 14 Zemljič Jakob 7 Kit Yurii Rezervni igralci 17 Ferk Sanel 15 Gamser Benjamin 2 Protner Žiga 18 Kronaveter Jan TrenerPintarič Luka TrenerJelić Dragan ZadetkiNK MALEČNIK 11 Sešek Jan 0 : 1 26′ NK MB TABOR 9 Kop Nejc 1 : 1 44′ NK MB TABOR 11 Kosi Denis 2 : 1 54′ NK MB TABOR 11 Kosi Denis 3 : 1 74′ NK MB TABOR 11 Kosi Denis 4 : 1 82′ NK MB TABOR 9 Kop Nejc 5 : 1 85′ NK MB TABOR 17 Benčič Vid 6 : 1 87′ DogodkiNK MALEČNIK 16 / 18 Vidovič Paskal / Kronaveter Jan 41′ NK MALEČNIK 10 / 17 Lipovnik Luka / Ferk Sanel 45′ NK MALEČNIK 13 / 2 Bruić David / Protner Žiga 45′ NK MB TABOR 7 / 16 Bajrami Ermal / Štumberger Tanaj 64′ NK MALEČNIK 14 / 15 Zemljič Jakob / Gamser Benjamin 64′ NK MB TABOR 14 / 10 Crnolić Alen / Breznik Videtič Vid 69′ NK MB TABOR 20 / 2 Repnik Tit / Bombek Aljaž 80′ NK MB TABOR 6 / 17 Darmopil Teo / Benčič Vid 80′ -
18. krog | – | 06.05.23 ob 11.00
ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 3 : 0 Korotan Prevalje Sodniki: Delegat: Št. gledalcev: ŠD Marjeta – NŠ Dravsko poljeRezervni igralci Korotan PrevaljeRezervni igralci ZadetkiDogodki -
18. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 07.05.23 ob 11.00
NK Jurovski Dol 2 : 4 1 : 4 NK Miklavž Sodniki: Djukić Dejan (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 70 NK Jurovski Dol1 Kranar Nino V 2 Fras Anej 3 Satler Anej K 18 Majhen Matej 6 Rusjan Maj 25 Golob Gal 11 Tušek Maj 8 Breznik Vid 9 Petek Nejc 10 Petek Jan 15 Petek Jurij Rezervni igralci 12 Čeh Fekonja Žan V 23 Ivnik Timon 14 Žugman Rok 5 Perko Jernej 4 Rola Leon 13 Sulcer Primož NK Miklavž99 Varžič Gašper K V 15 Kocbek Nejc 11 Kerep Gašper 5 Klasinc Filekovič Mai 14 Čurila Luka 7 Voglar Taj 4 Lečnik Tian 10 Haliti Agim 20 Kovačec Miha 6 Nikić Luka 18 Kerep Patrik Rezervni igralci 3 Katič Nejc 21 Kaisersberger Miha 2 Arnuš Tim 19 Vončina Žan Luka TrenerPetek Bernard TrenerHrženjak Iztok ZadetkiNK Miklavž 20 Kovačec Miha 0 : 1 17′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 2 22′ NK Miklavž 6 Nikić Luka 0 : 3 34′ NK Miklavž 7 Voglar Taj 0 : 4 35′ NK Jurovski Dol 10 Petek Jan 1 : 4 37′ NK Jurovski Dol 6 Rusjan Maj 2 : 4 80′ DogodkiNK Jurovski Dol 6 Rusjan Maj 28′ NK Jurovski Dol 15 / 14 Petek Jurij / Žugman Rok 33′ NK Miklavž 20 Kovačec Miha 43′ NK Jurovski Dol 11 / 13 Tušek Maj / Sulcer Primož 57′ NK Jurovski Dol 3 / 5 Satler Anej / Perko Jernej 63′ NK Jurovski Dol 14 / 4 Žugman Rok / Rola Leon 69′ NK Jurovski Dol 9 / 23 Petek Nejc / Ivnik Timon 73′ NK Jurovski Dol 1 / 12 Kranar Nino / Čeh Fekonja Žan 82′ NK Miklavž 20 / 3 Kovačec Miha / Katič Nejc 85′ NK Miklavž 10 / 2 Haliti Agim / Arnuš Tim 87′ NK Miklavž 18 / 19 Kerep Patrik / Vončina Žan Luka 89′ NK Miklavž 14 / 21 Čurila Luka / Kaisersberger Miha 89′ -
18. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 06.05.23 ob 11.00
NŠ NK RADLJE U17 1 : 1 1 : 0 NK Kovinar Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NŠ NK RADLJE U171 Sevčnikar Šapek Žak V 17 Drajzinger Nejc 20 Mušić Maid K 14 Pušnik Jan 10 Aplinc Lel 7 Palko Anej 11 Pečoler Maj 5 Smrečnik Nino 8 Rozman Teo 3 Čas Andraž 13 Štih Luka Rezervni igralci 19 Gros Vid 9 Bališ Žan 6 Kristan Patrik NK Kovinar12 Volavšek Tai V 34 Belšak Nik 15 Šibonjić Amar 39 Krajnc Leo 26 Kušter Brin 42 Pratnemer Ian K 13 Tairi Sali 11 Artnak Skrinjer Neo 36 Veniger Rok 22 Ljušić Arsenije 29 Osmanaj Nik Rezervni igralci 23 Žnuderl Anej 33 Gassenburger Nejc 32 Ajrizaj Jasmin TrenerPečič Matej TrenerVidovič Ervin ZadetkiNŠ NK RADLJE U17 5 Smrečnik Nino 1 : 0 4′ NK Kovinar 32 Ajrizaj Jasmin 1 : 1 87′ DogodkiNŠ NK RADLJE U17 1 Sevčnikar Šapek Žak 36′ NŠ NK RADLJE U17 14 Pušnik Jan 43′ NK Kovinar 22 Ljušić Arsenije 43′ NŠ NK RADLJE U17 17 / 19 Drajzinger Nejc / Gros Vid 46′ NK Kovinar 22 / 33 Ljušić Arsenije / Gassenburger Nejc 46′ NK Kovinar 13 / 23 Tairi Sali / Žnuderl Anej 67′ NK Kovinar 36 / 32 Veniger Rok / Ajrizaj Jasmin 69′ NK Kovinar 29 Osmanaj Nik 80′ NŠ NK RADLJE U17 3 / 9 Čas Andraž / Bališ Žan 81′ NŠ NK RADLJE U17 11 / 6 Pečoler Maj / Kristan Patrik 88′ NK Kovinar 32 Ajrizaj Jasmin 90′ -
18. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 06.05.23 ob 11.00
NK Jarenina-Pesnica 12 : 0 4 : 0 Nk Fram Sodniki: Vajs Manuel (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK Jarenina-Pesnica1 Gracej Urban Ivan V 15 Kacijan David 5 Torbarina Kristijan 18 Grajf Nik 19 Švajncer Butinar Aljaž 4 Murko Tinej 6 Skrbinšek Valentin K 16 Čeh Matic 10 Zalar Lukas 2 Čelofiga Luka 14 Čas Žiga Rezervni igralci 13 Živko Kmetec Tjan V 7 Šauperl Nejc 20 Sužnik Aljaž 17 Horvat Žak 9 Vajngerl Nel Nk Fram1 Petrovič Gašper V 29 Kraner Marčič Vid 26 Sovec Anže 11 Seliškar Tevž 28 Prelog Alen 3 Pinter Matjaž 22 Falež Tim 13 Blatnik Lin 21 Pukl Jan K 23 Zelenik Jaša 6 Bajgot Drago Rezervni igralci TrenerArzenšek Simon TrenerNovak Lana ZadetkiNK Jarenina-Pesnica 14 Čas Žiga 1 : 0 2′ NK Jarenina-Pesnica 2 Čelofiga Luka 2 : 0 10′ NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 3 : 0 36′ NK Jarenina-Pesnica 14 Čas Žiga 4 : 0 37′ NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 5 : 0 54′ NK Jarenina-Pesnica 20 Sužnik Aljaž 6 : 0 57′ NK Jarenina-Pesnica 16 Čeh Matic 7 : 0 58′ NK Jarenina-Pesnica 17 Horvat Žak 8 : 0 67′ NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 9 : 0 69′ NK Jarenina-Pesnica 20 Sužnik Aljaž 10 : 0 80′ NK Jarenina-Pesnica 7 Šauperl Nejc 11 : 0 82′ NK Jarenina-Pesnica 16 Čeh Matic 12 : 0 88′ DogodkiNk Fram 29 Kraner Marčič Vid 17′ NK Jarenina-Pesnica 2 Čelofiga Luka 20′ NK Jarenina-Pesnica 14 / 20 Čas Žiga / Sužnik Aljaž 42′ NK Jarenina-Pesnica 1 / 13 Gracej Urban Ivan / Živko Kmetec Tjan 46′ NK Jarenina-Pesnica 4 / 9 Murko Tinej / Vajngerl Nel 46′ NK Jarenina-Pesnica 18 / 17 Grajf Nik / Horvat Žak 46′ NK Jarenina-Pesnica 2 / 7 Čelofiga Luka / Šauperl Nejc 55′ -
17. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 23.04.23 ob 11.00
NK Kovinar 9 : 0 1 : 0 NK Pobrežje Sodniki: Djukić Dejan (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NK Kovinar12 Volavšek Tai V 6 Šibonjić Amar 5 Kušter Brin 18 Belšak Nik 15 Krajnc Leo 8 Pratnemer Ian K 11 Artnak Skrinjer Neo 9 Ljušić Arsenije 16 Veniger Rok 10 Sahitaj Erion 7 Tairi Sali Rezervni igralci 14 Draganić Dino 3 Žnuderl Anej 4 Ramić Esmin 13 Ajrizaj Jasmin NK Pobrežje1 Vrban Lan V 17 Demiri Gani 20 Flajsinger Gabrijel 3 Sinanović Aidan K 16 Pavlović Uroš 24 Sattarov Bogdan 9 Murtić Emir 10 Džambić Alen 11 Kovačić Jan 18 Koser Nejc 14 Uksmajli Erion Rezervni igralci 4 Roj Čerle Mai 40 Zabrdac Jaša TrenerVidovič Ervin TrenerKnedl Rene ZadetkiNK Kovinar 6 Šibonjić Amar 1 : 0 38′ NK Kovinar 10 Sahitaj Erion 2 : 0 50′ NK Kovinar 6 Šibonjić Amar 3 : 0 53′ NK Kovinar 14 Draganić Dino 4 : 0 58′ NK Kovinar 13 Ajrizaj Jasmin 5 : 0 68′ NK Kovinar 14 Draganić Dino 6 : 0 79′ NK Kovinar 4 Ramić Esmin 7 : 0 80′ NK Kovinar 11 Artnak Skrinjer Neo 8 : 0 83′ NK Kovinar 6 Šibonjić Amar 9 : 0 89′ DogodkiNK Pobrežje 16 Pavlović Uroš 18′ NK Kovinar 16 / 4 Veniger Rok / Ramić Esmin 46′ NK Kovinar 9 / 14 Ljušić Arsenije / Draganić Dino 46′ NK Pobrežje 3 / 4 Sinanović Aidan / Roj Čerle Mai 46′ NK Kovinar 5 / 13 Kušter Brin / Ajrizaj Jasmin 58′ NK Kovinar 10 / 3 Sahitaj Erion / Žnuderl Anej 68′ NK Pobrežje 9 / 40 Murtić Emir / Zabrdac Jaša 72′ NK Pobrežje 24 Sattarov Bogdan 86′ -
17. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 22.04.23 ob 13.30
NK Jarenina-Pesnica 0 : 0 0 : 0 NK Jurovski Dol Sodniki: Stanko Ian Luka (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 100 NK Jarenina-Pesnica13 Živko Kmetec Tjan V 16 Čeh Matic 5 Torbarina Kristijan 17 Horvat Žak 19 Švajncer Butinar Aljaž 4 Murko Tinej 6 Skrbinšek Valentin K 9 Vajngerl Nel 10 Zalar Lukas 2 Čelofiga Luka 18 Čas Žiga Rezervni igralci 1 Gracej Urban Ivan 7 Šauperl Nejc 20 Sužnik Aljaž 21 Kramberger Nino 14 Kacijan David NK Jurovski Dol1 Kranar Nino V 3 Satler Anej K 2 Fras Anej 18 Majhen Matej 6 Rusjan Maj 15 Golob Gal 11 Tušek Maj 13 Breznik Vid 9 Petek Nejc 10 Petek Jan 21 Šijanec Jakob Rezervni igralci 12 Čeh Fekonja Žan V 23 Ivnik Timon 25 Rola Leon 8 Sulcer Primož 4 Senekovič Jan 14 Žugman Rok TrenerArzenšek Simon TrenerRadan Matej ZadetkiDogodkiNK Jurovski Dol Glavni trener Radan Matej 48′ NK Jurovski Dol 11 / 14 Tušek Maj / Žugman Rok 48′ NK Jurovski Dol 6 / 8 Rusjan Maj / Sulcer Primož 57′ NK Jurovski Dol 8 Sulcer Primož 65′ NK Jarenina-Pesnica 4 / 21 Murko Tinej / Kramberger Nino 66′ NK Jarenina-Pesnica 2 / 20 Čelofiga Luka / Sužnik Aljaž 85′ NK Jurovski Dol 21 / 25 Šijanec Jakob / Rola Leon 85′ -
17. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 22.04.23 ob 11.00
NŠ NK RADLJE U17 5 : 1 3 : 0 Korotan Prevalje Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 40 NŠ NK RADLJE U171 Sevčnikar Šapek Žak V 5 Špegelj Tine 4 Šmid Žan 14 Pušnik Jan 3 Štih Luka 20 Drajzinger Nejc 7 Palko Anej 11 Pečoler Maj 10 Stajnko Knez Noel K 17 Čas Andraž 9 Smrečnik Nino Rezervni igralci 8 Rozman Teo 19 Gros Vid Korotan Prevalje12 Grm Nejc K V 4 Dizdarević Adin 5 Krueziu Edi 14 Čeru Ažbe 17 Kumprej Luka 10 Mihalj Leon 7 Dizdarević Belmin 6 Hadžić Belmin 9 Gruber Maks 8 Založnik Žiga 21 Krajnc Nace Rezervni igralci 20 Moussouris Tai 18 Pranjič Kristijan 22 Krajnc Anej TrenerPečič Matej TrenerKučej Nino ZadetkiNŠ NK RADLJE U17 11 Pečoler Maj 1 : 0 24′ NŠ NK RADLJE U17 11 Pečoler Maj 2 : 0 41′ NŠ NK RADLJE U17 10 Stajnko Knez Noel 3 : 0 43′ NŠ NK RADLJE U17 17 Čas Andraž 4 : 0 49′ NŠ NK RADLJE U17 11 Pečoler Maj 5 : 0 54′ Korotan Prevalje 10 Mihalj Leon 5 : 1 76′ DogodkiKorotan Prevalje 21 / 22 Krajnc Nace / Krajnc Anej 50′ Korotan Prevalje 8 / 20 Založnik Žiga / Moussouris Tai 50′ Korotan Prevalje 9 / 18 Gruber Maks / Pranjič Kristijan 54′ NŠ NK RADLJE U17 20 / 8 Drajzinger Nejc / Rozman Teo 58′ NŠ NK RADLJE U17 4 / 19 Šmid Žan / Gros Vid 66′ -
17. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 22.04.23 ob 10.30
NK Miklavž 7 : 1 4 : 0 NŠ Roho VBO Sodniki: Šobot Danijel (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 40 NK Miklavž99 Varžič Gašper K V 9 Lečnik Tian 11 Kerep Gašper 5 Klasinc Filekovič Mai 14 Čurila Luka 7 Voglar Taj 10 Haliti Agim 13 Horvat Tian 20 Kovačec Miha 18 Kerep Patrik 6 Nikić Luka Rezervni igralci 8 Schatz Žan 23 Kaisersberger Miha 19 Vončina Žan Luka 3 Katič Nejc 21 Berbić Almedin 2 Arnuš Tim 15 Kocbek Nejc NŠ Roho VBO1 Vuksanovič Vito 13 Potočnik Mario 20 Kumer Marcel 4 Šela Urban 9 Nipič Žiga 8 Hausmeister Kai 5 Levec Alex 7 Gomboc Anej 11 Beras Timotej 10 Mumlek Tijan 14 Repnik Nik Rezervni igralci 12 Dolenc Domen 2 Iršič Jaka 17 Petrič Sven 16 Gosak Aleks 6 Kranvogel Mai 15 Bencak Anej 18 Jerenko Tine TrenerHrženjak Iztok TrenerGolob Miha ZadetkiNK Miklavž 20 Kovačec Miha 1 : 0 19′ NK Miklavž 5 Klasinc Filekovič Mai 2 : 0 29′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 3 : 0 33′ NK Miklavž 20 Kovačec Miha 4 : 0 36′ NK Miklavž 20 Kovačec Miha 5 : 0 48′ NŠ Roho VBO 13 Potočnik Mario 6 : 0 ag 51′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 7 : 0 66′ NŠ Roho VBO 15 Bencak Anej 7 : 1 74′ DogodkiNK Miklavž 6 Nikić Luka 41′ NK Miklavž 6 / 8 Nikić Luka / Schatz Žan 56′ NK Miklavž 13 / 15 Horvat Tian / Kocbek Nejc 60′ NŠ Roho VBO 7 / 2 Gomboc Anej / Iršič Jaka 60′ NŠ Roho VBO 10 / 15 Mumlek Tijan / Bencak Anej 60′ NŠ Roho VBO 14 / 16 Repnik Nik / Gosak Aleks 60′ NŠ Roho VBO 20 / 18 Kumer Marcel / Jerenko Tine 60′ NŠ Roho VBO 1 / 12 Vuksanovič Vito / Dolenc Domen 60′ NŠ Roho VBO 9 / 6 Nipič Žiga / Kranvogel Mai 60′ NŠ Roho VBO 8 / 17 Hausmeister Kai / Petrič Sven 60′ NŠ Roho VBO 8 Hausmeister Kai 62′ NK Miklavž 14 / 21 Čurila Luka / Berbić Almedin 65′ NK Miklavž 20 / 19 Kovačec Miha / Vončina Žan Luka 70′ NK Miklavž 7 / 2 Voglar Taj / Arnuš Tim 73′ NK Miklavž 18 / 3 Kerep Patrik / Katič Nejc 81′ NK Miklavž 10 / 23 Haliti Agim / Kaisersberger Miha 84′ -
17. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 21.04.23 ob 18.30
NŠ Slovenj Gradec 2 : 1 1 : 0 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Sodniki: Močivnik Joži (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 40 NŠ Slovenj Gradec1 Cikaj Albin K V 14 Gutenberger Luka 4 Pečnik Tanei 5 Bežan Aljaž 2 Kašnik Jaka 6 Špoljar Slivnik Anže 18 Podojsteršek Patrik 8 Kancijan Žan 20 Valentar Tilen 10 Hleb Teo 16 Jug Anej Rezervni igralci 7 Čegovnik Matija 11 Kac Anej 77 Kamenik Božinovski Ian 9 Plevnik Andraž 17 Goličnik Teodor ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje12 Pečnik Jan V 3 Fras Domen 15 Premzl Tjan 20 Mithans Tanaj 4 Lampret Luka 6 Pernat Jakob 7 Pleteršek Gal K 11 Koletnik Aljaž 10 Lenart Taj 19 Mlakar Filip 8 Ogrizek Matic Rezervni igralci 5 Kirbiš Jan 16 Pečar Matevž TrenerČernič Rok TrenerColnarič Samir ZadetkiNŠ Slovenj Gradec 20 Valentar Tilen 1 : 0 44′ NŠ Slovenj Gradec 10 Hleb Teo 2 : 0 59′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 7 Pleteršek Gal 2 : 1 11m 69′ DogodkiŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 Mithans Tanaj 33′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 / 5 Mithans Tanaj / Kirbiš Jan 55′ NŠ Slovenj Gradec 16 Jug Anej 58′ NŠ Slovenj Gradec 16 / 7 Jug Anej / Čegovnik Matija 64′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 8 Ogrizek Matic 65′ NŠ Slovenj Gradec 8 / 9 Kancijan Žan / Plevnik Andraž 75′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 11 / 16 Koletnik Aljaž / Pečar Matevž 75′ NŠ Slovenj Gradec 5 Bežan Aljaž 82′ NŠ Slovenj Gradec 10 Hleb Teo 87′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 10 Lenart Taj 90′ -
17. krog | Fram – Igrišče Fram | 21.04.23 ob 17.00
Nk Fram 10 : 0 4 : 0 NK MALEČNIK Sodniki: Rajh Žan (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 Nk Fram1 Petrovič Gašper V 6 Bajgot Drago 22 Falež Tim 29 Kraner Marčič Vid 23 Zelenik Jaša 16 Kvas Anžej K 17 Plausteiner Alen 21 Pukl Jan 26 Sovec Anže 10 Gradišnik Jošt 13 Blatnik Lin Rezervni igralci 3 Pinter Matjaž 31 Pečovnik William 28 Prelog Alen NK MALEČNIK1 Šebalj Filip V 8 Vudler Uroš 3 Ćosić Samuel 5 Kronaveter Jan 11 Mak Luka 10 Sešek Jan K 2 Kovač Matic 9 Žinko Maj 16 Labaš Tian 6 Gamser Benjamin 13 Bruić David Rezervni igralci 15 Ferk Sanel 18 Jovanović Anej 7 Jauk Amadej TrenerNovak Lana TrenerJelić Dragan ZadetkiNk Fram 26 Sovec Anže 1 : 0 17′ Nk Fram 17 Plausteiner Alen 2 : 0 27′ Nk Fram 13 Blatnik Lin 3 : 0 37′ Nk Fram 21 Pukl Jan 4 : 0 42′ Nk Fram 29 Kraner Marčič Vid 5 : 0 57′ Nk Fram 3 Pinter Matjaž 6 : 0 62′ Nk Fram 16 Kvas Anžej 7 : 0 63′ Nk Fram 16 Kvas Anžej 8 : 0 78′ Nk Fram 16 Kvas Anžej 9 : 0 79′ Nk Fram 10 Gradišnik Jošt 10 : 0 85′ DogodkiNk Fram 6 Bajgot Drago 40′ NK MALEČNIK 2 Kovač Matic 43′ NK MALEČNIK 9 / 15 Žinko Maj / Ferk Sanel 46′ Nk Fram 26 / 3 Sovec Anže / Pinter Matjaž 55′ Nk Fram 17 / 28 Plausteiner Alen / Prelog Alen 57′ NK MALEČNIK 6 / 18 Gamser Benjamin / Jovanović Anej 60′ NK MALEČNIK 11 / 7 Mak Luka / Jauk Amadej 66′ Nk Fram 13 / 31 Blatnik Lin / Pečovnik William 69′ -
16. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 19.04.23 ob 17.00
NK Pobrežje 0 : 5 0 : 4 Korotan Prevalje Sodniki: Stanko Ian Luka (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK Pobrežje12 Poljanec Tristan V 3 Sinanović Aidan 20 Flajsinger Gabrijel 16 Pavlović Uroš 14 Demiri Gani 23 Sattarov Bogdan 10 Džambić Alen 9 Murtić Emir 11 Kovačić Jan K 17 Vrban Lan 2 Štrucl Nino Rezervni igralci 18 Koser Nejc 19 Salčinović Ajdin 42 Zabrdac Jaša 4 Roj Čerle Mai Korotan Prevalje1 Grm Nejc K V 15 Dizdarević Adin 5 Krueziu Edi 13 Čeru Ažbe 18 Kumprej Luka 11 Mihalj Leon 8 Založnik Žiga 10 Hadžić Belmin 17 Gruber Maks 16 Pranjič Kristijan 14 Krajnc Anej Rezervni igralci 6 Krajnc Nace 20 Moussouris Tai TrenerKučej Nino ZadetkiKorotan Prevalje 5 Krueziu Edi 0 : 1 7′ Korotan Prevalje 10 Hadžić Belmin 0 : 2 20′ Korotan Prevalje 10 Hadžić Belmin 0 : 3 41′ Korotan Prevalje 10 Hadžić Belmin 0 : 4 44′ Korotan Prevalje 15 Dizdarević Adin 0 : 5 89′ DogodkiKorotan Prevalje 16 / 6 Pranjič Kristijan / Krajnc Nace 51′ NK Pobrežje 11 Kovačić Jan 55′ Korotan Prevalje 14 / 20 Krajnc Anej / Moussouris Tai 56′ NK Pobrežje 2 / 18 Štrucl Nino / Koser Nejc 60′ Korotan Prevalje 10 Hadžić Belmin 68′ Korotan Prevalje 20 Moussouris Tai 75′ NK Pobrežje 11 / 19 Kovačić Jan / Salčinović Ajdin 85′ -
16. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 16.04.23 ob 12.00
NK Kovinar 5 : 0 0 : 0 Marles hiše Sodniki: Eder Gregor (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK Kovinar12 Volavšek Tai V 18 Belšak Nik 6 Šibonjić Amar 10 Sahitaj Erion 9 Osmanaj Nik 8 Pratnemer Ian K 7 Tairi Sali 11 Artnak Skrinjer Neo 16 Veniger Rok 15 Krajnc Leo 5 Kušter Brin Rezervni igralci 14 Draganić Dino 3 Žnuderl Anej 4 Ramić Esmin 17 Trupković Tim 13 Ajrizaj Jasmin Marles hiše12 Sentič Anej K V 21 Kesič Gmeiner Gašper 5 Pavlin Brin Jakob 15 Majcen Gal 3 Rebernak Žak 17 Lazar Klemen 6 Hadner Nejc 7 Miljatović Tim 20 Skale Leon 13 Mlakar Štef 2 Podlesnik Niko Rezervni igralci 4 Stojanović Filip 22 Jovič Luka TrenerVidovič Ervin TrenerEmbreuš Miro ZadetkiNK Kovinar 6 Šibonjić Amar 1 : 0 65′ NK Kovinar 5 Kušter Brin 2 : 0 67′ NK Kovinar 13 Ajrizaj Jasmin 3 : 0 77′ NK Kovinar 11 Artnak Skrinjer Neo 4 : 0 81′ NK Kovinar 11 Artnak Skrinjer Neo 5 : 0 88′ DogodkiNK Kovinar 9 / 14 Osmanaj Nik / Draganić Dino 46′ Marles hiše 20 / 4 Skale Leon / Stojanović Filip 46′ Marles hiše 6 / 22 Hadner Nejc / Jovič Luka 46′ NK Kovinar 7 / 4 Tairi Sali / Ramić Esmin 64′ NK Kovinar 16 / 13 Veniger Rok / Ajrizaj Jasmin 64′ NK Kovinar 5 / 17 Kušter Brin / Trupković Tim 78′ NK Kovinar 8 / 3 Pratnemer Ian / Žnuderl Anej 78′ -
16. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 16.04.23 ob 12.00
Nk Fram 2 : 1 1 : 1 NK MB TABOR Sodniki: Vajs Manuel (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 Nk Fram1 Petrovič Gašper V 6 Bajgot Drago 22 Falež Tim 29 Kraner Marčič Vid 32 Protner Nejc 16 Kvas Anžej K 17 Plausteiner Alen 21 Pukl Jan 26 Sovec Anže 10 Gradišnik Jošt 13 Blatnik Lin Rezervni igralci 11 Seliškar Tevž 31 Pečovnik William 28 Prelog Alen 23 Zelenik Jaša NK MB TABOR1 Furjan Alex K V 5 Breznik Videtič Vid 4 Zumberi Čazim 2 Bombek Aljaž 13 Kovačević Arman 11 Mujić Harun 6 Darmopil Teo 15 Curkić Ajdin 7 Bajrami Ermal 10 Beljić Marko 8 Štumberger Tanaj Rezervni igralci 12 Ačko Gal 9 Durović Mirnes 17 Benčič Vid TrenerNovak Lana TrenerKolarič Franci ZadetkiNk Fram 16 Kvas Anžej 1 : 0 21′ NK MB TABOR 6 Darmopil Teo 1 : 1 38′ Nk Fram 26 Sovec Anže 2 : 1 73′ DogodkiNk Fram 32 / 23 Protner Nejc / Zelenik Jaša 46′ NK MB TABOR 4 Zumberi Čazim 48′ NK MB TABOR 8 / 17 Štumberger Tanaj / Benčič Vid 54′ NK MB TABOR 4 Zumberi Čazim 56′ NK MB TABOR 5 Breznik Videtič Vid 60′ NK MB TABOR 13 Kovačević Arman 69′ NK MB TABOR 11 / 12 Mujić Harun / Ačko Gal 71′ NK MB TABOR 10 / 9 Beljić Marko / Durović Mirnes 73′ Nk Fram 10 / 28 Gradišnik Jošt / Prelog Alen 85′ -
16. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 15.04.23 ob 11.00
NŠ Slovenj Gradec 0 : 1 0 : 1 NŠ NK RADLJE U17 Sodniki: Hojnik Tonja (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NŠ Slovenj Gradec1 Cikaj Albin K V 11 Gutenberger Luka 3 Pečnik Tanei 5 Goličnik Teodor 2 Kašnik Jaka 6 Špoljar Slivnik Anže 7 Valentar Klemen 4 Jurač Žiga 15 Bežan Aljaž 10 Kotnik Matej 18 Čegovnik Matija Rezervni igralci 8 Kancijan Žan 13 Kamenik Božinovski Ian 17 Plevnik Andraž 9 Dimitrijević Veljko NŠ NK RADLJE U171 Sevčnikar Šapek Žak V 5 Pečečnik Rok 4 Šmid Žan 3 Štih Luka 7 Palko Anej 15 Pušnik Jan 14 Mušić Maid K 9 Stajnko Knez Noel 17 Čas Andraž 20 Drajzinger Nejc 19 Smrečnik Nino Rezervni igralci 8 Rozman Teo 11 Pečoler Maj 10 Aplinc Lel 22 Gros Vid TrenerČernič Rok TrenerPečič Matej ZadetkiNŠ NK RADLJE U17 9 Stajnko Knez Noel 0 : 1 3′ DogodkiNŠ Slovenj Gradec 18 / 8 Čegovnik Matija / Kancijan Žan 19′ NŠ Slovenj Gradec 11 Gutenberger Luka 29′ NŠ NK RADLJE U17 20 / 11 Drajzinger Nejc / Pečoler Maj 40′ NŠ Slovenj Gradec 4 Jurač Žiga 60′ NŠ NK RADLJE U17 5 Pečečnik Rok 60′ NŠ NK RADLJE U17 7 / 8 Palko Anej / Rozman Teo 64′ NŠ NK RADLJE U17 9 Stajnko Knez Noel 71′ NŠ Slovenj Gradec 10 Kotnik Matej 77′ NŠ NK RADLJE U17 17 / 22 Čas Andraž / Gros Vid 84′ -
15. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 12.04.23 ob 19.00
Korotan Prevalje 2 : 0 0 : 0 Marles hiše Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 Korotan Prevalje1 Grm Nejc K V 15 Dizdarević Adin 5 Krueziu Edi 20 Kumprej Luka 19 Čeru Ažbe 16 Štumberger Lan 6 Dizdarević Belmin 11 Mihalj Leon 7 Hadžić Belmin 14 Gruber Maks 13 Krajnc Anej Rezervni igralci 17 Založnik Žiga 18 Moussouris Tai Marles hiše12 Sentič Anej K V 21 Kesič Gmeiner Gašper 4 Valher Tanaj 15 Majcen Gal 3 Rebernak Žak 17 Lazar Klemen 5 Hadner Nejc 7 Miljatović Tim 9 Šumak Vito 6 Mlakar Štef 2 Podlesnik Niko Rezervni igralci 8 Skale Leon 18 Baukman Anej TrenerKučej Nino TrenerEmbreuš Miro ZadetkiKorotan Prevalje 7 Hadžić Belmin 1 : 0 14′ Korotan Prevalje 17 Založnik Žiga 2 : 0 80′ DogodkiMarles hiše 5 / 18 Hadner Nejc / Baukman Anej 46′ Marles hiše 3 / 8 Rebernak Žak / Skale Leon 46′ Korotan Prevalje 16 / 18 Štumberger Lan / Moussouris Tai 52′ Marles hiše 4 Valher Tanaj 59′ Korotan Prevalje 13 / 17 Krajnc Anej / Založnik Žiga 60′ Korotan Prevalje 11 Mihalj Leon 70′ Marles hiše 6 Mlakar Štef 79′ -
15. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 12.04.23 ob 17.00
NK Pobrežje 0 : 7 0 : 4 NŠ Slovenj Gradec Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK Pobrežje1 Vrban Lan V 17 Tkalčič Aljaž 3 Sinanović Aidan K 16 Pavlović Uroš 18 Koser Nejc 20 Flajsinger Gabrijel 10 Džambić Alen 24 Sattarov Bogdan 9 Murtić Emir 11 Kovačić Jan 19 Salčinović Ajdin Rezervni igralci 5 Demiri Gani NŠ Slovenj Gradec1 Cikaj Albin K V 11 Gutenberger Luka 3 Pečnik Tanei 10 Hleb Teo 2 Kašnik Jaka 6 Špoljar Slivnik Anže 7 Valentar Tilen 4 Jurač Žiga 5 Kotnik Matej 18 Čegovnik Matija 8 Kancijan Žan Rezervni igralci 13 Kamenik Božinovski Ian 17 Plevnik Andraž 9 Valentar Klemen TrenerČernič Rok ZadetkiNŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 0 : 1 2′ NŠ Slovenj Gradec 5 Kotnik Matej 0 : 2 24′ NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 0 : 3 38′ NK Pobrežje 3 Sinanović Aidan 0 : 4 ag 39′ NŠ Slovenj Gradec 3 Pečnik Tanei 0 : 5 61′ NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 0 : 6 77′ NŠ Slovenj Gradec 10 Hleb Teo 0 : 7 80′ DogodkiNŠ Slovenj Gradec 3 Pečnik Tanei 31′ NK Pobrežje 18 / 5 Koser Nejc / Demiri Gani 46′ NŠ Slovenj Gradec 4 / 17 Jurač Žiga / Plevnik Andraž 64′ NŠ Slovenj Gradec 6 / 9 Špoljar Slivnik Anže / Valentar Klemen 69′ NŠ Slovenj Gradec 8 / 13 Kancijan Žan / Kamenik Božinovski Ian 74′ NK Pobrežje 3 Sinanović Aidan 75′ NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 75′ NŠ Slovenj Gradec 10 Hleb Teo 90′ -
15. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 11.04.23 ob 19.00
NK MB TABOR 4 : 5 0 : 4 NK Jurovski Dol Sodniki: Grbec Ermin (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK MB TABOR1 Jančič Tomaž V 7 Bajrami Ermal 5 Štorman Maks 19 Gomzi Jean Luc K 2 Bombek Aljaž 16 Štumberger Tanaj 6 Darmopil Teo 13 Wolf Teo 20 Pečič Tian 10 Beljić Marko 11 Mujić Harun Rezervni igralci 14 Kovačević Arman 4 Zumberi Čazim 8 Tabaković Anel 17 Benčič Vid 15 Curkić Ajdin 9 Zemljič Žan NK Jurovski Dol1 Kranar Nino K V 3 Satler Anej 2 Fras Anej 6 Rusjan Maj 5 Perko Jernej 25 Golob Gal 18 Majhen Matej 8 Breznik Vid 9 Petek Nejc 10 Petek Jan 15 Petek Jurij Rezervni igralci 12 Čeh Fekonja Žan V 11 Tušek Maj 14 Žugman Rok 4 Senekovič Jan 21 Šijanec Jakob 23 Ivnik Timon 13 Rola Leon TrenerKotnik Igor TrenerRadan Matej ZadetkiNK Jurovski Dol 10 Petek Jan 0 : 1 32′ NK Jurovski Dol 15 Petek Jurij 0 : 2 35′ NK Jurovski Dol 15 Petek Jurij 0 : 3 41′ NK Jurovski Dol 15 Petek Jurij 0 : 4 43′ NK MB TABOR 17 Benčič Vid 1 : 4 50′ NK MB TABOR 8 Tabaković Anel 2 : 4 73′ NK Jurovski Dol 6 Rusjan Maj 2 : 5 78′ NK MB TABOR 15 Curkić Ajdin 3 : 5 86′ NK MB TABOR 15 Curkić Ajdin 4 : 5 89′ DogodkiNK MB TABOR 16 / 15 Štumberger Tanaj / Curkić Ajdin 35′ NK MB TABOR 11 / 4 Mujić Harun / Zumberi Čazim 46′ NK MB TABOR 19 / 8 Gomzi Jean Luc / Tabaković Anel 46′ NK MB TABOR 20 / 9 Pečič Tian / Zemljič Žan 46′ NK MB TABOR 13 / 17 Wolf Teo / Benčič Vid 46′ NK Jurovski Dol 3 / 21 Satler Anej / Šijanec Jakob 46′ NK Jurovski Dol 9 / 11 Petek Nejc / Tušek Maj 62′ NK MB TABOR 7 / 14 Bajrami Ermal / Kovačević Arman 75′ NK Jurovski Dol 8 Breznik Vid 75′ NK Jurovski Dol 15 / 13 Petek Jurij / Rola Leon 78′ NK MB TABOR 4 Zumberi Čazim 85′ NK Jurovski Dol 8 / 14 Breznik Vid / Žugman Rok 85′ NK Jurovski Dol 10 / 23 Petek Jan / Ivnik Timon 88′ -
15. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 08.04.23 ob 11.00
NK Miklavž 0 : 1 0 : 0 NK Jarenina-Pesnica Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 150 NK Miklavž99 Varžič Gašper V 3 Konec Mai 11 Kerep Gašper 5 Klasinc Filekovič Mai 14 Čurila Luka 7 Voglar Taj 10 Haliti Agim 9 Kolerič Jelen Leander K 20 Kovačec Miha 18 Kerep Patrik 6 Nikić Luka Rezervni igralci 4 Lečnik Tian 15 Perkovič Taj 19 Vončina Žan Luka 13 Horvat Tian 23 Kaisersberger Miha 2 Arnuš Tim NK Jarenina-Pesnica1 Gracej Urban Ivan V 16 Čeh Matic 5 Torbarina Kristijan 4 Murko Tinej 19 Švajncer Butinar Aljaž 8 Jaušovec Teodor 6 Skrbinšek Valentin K 9 Vajngerl Nel 10 Zalar Lukas 2 Čelofiga Luka 18 Čas Žiga Rezervni igralci 13 Živko Kmetec Tjan V 7 Šauperl Nejc 20 Sužnik Aljaž 17 Horvat Žak 15 Kacijan David TrenerJurenec Damir TrenerArzenšek Simon ZadetkiNK Jarenina-Pesnica 18 Čas Žiga 0 : 1 58′ DogodkiNK Jarenina-Pesnica 8 / 17 Jaušovec Teodor / Horvat Žak 25′ NK Miklavž 14 Čurila Luka 25′ NK Miklavž 3 Konec Mai 48′ NK Miklavž 20 Kovačec Miha 50′ NK Miklavž 20 / 13 Kovačec Miha / Horvat Tian 64′ NK Miklavž 14 / 4 Čurila Luka / Lečnik Tian 76′ NK Miklavž 9 / 15 Kolerič Jelen Leander / Perkovič Taj 90′ NK Jarenina-Pesnica 4 / 20 Murko Tinej / Sužnik Aljaž 90′ NK Jarenina-Pesnica 10 / 7 Zalar Lukas / Šauperl Nejc 90′ -
15. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 08.04.23 ob 11.00
NK MALEČNIK 0 : 4 0 : 2 NŠ Roho VBO Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK MALEČNIK1 Šebalj Filip V 19 Vudler Uroš 2 Ćosić Samuel 3 Protner Žiga 16 Vidovič Paskal 10 Sešek Jan K 5 Kovač Matic 6 Lenič Goran 8 Kramberger Gašper 14 Zemljič Jakob 9 Žinko Maj Rezervni igralci 11 Ferk Sanel 15 Gamser Benjamin 17 Labaš Tian 18 Jovanović Anej 4 Mak Luka NŠ Roho VBO1 Vuksanovič Vito 3 Potočnik Mario 19 Kumer Marcel 6 Šela Urban 14 Nipič Žiga 8 Hausmeister Kai 4 Levec Alex 9 Gomboc Anej 11 Beras Timotej 10 Mumlek Tijan 7 Repnik Nik Rezervni igralci 12 Dolenc Domen V 2 Iršič Jaka 5 Petrič Sven 16 Gosak Aleks 15 Bencak Anej TrenerJelić Dragan TrenerGolob Miha ZadetkiNŠ Roho VBO 6 Šela Urban 0 : 1 16′ NŠ Roho VBO 10 Mumlek Tijan 0 : 2 44′ NŠ Roho VBO 10 Mumlek Tijan 0 : 3 11m 67′ NŠ Roho VBO 3 Potočnik Mario 0 : 4 76′ DogodkiNK MALEČNIK 3 Protner Žiga 13′ NK MALEČNIK 9 / 17 Žinko Maj / Labaš Tian 57′ NK MALEČNIK 3 / 18 Protner Žiga / Jovanović Anej 68′ NK MALEČNIK 5 Kovač Matic 70′ NK MALEČNIK 8 / 15 Kramberger Gašper / Gamser Benjamin 71′ NŠ Roho VBO 4 / 2 Levec Alex / Iršič Jaka 74′ NK MALEČNIK 14 / 11 Zemljič Jakob / Ferk Sanel 78′ NK MALEČNIK 5 / 4 Kovač Matic / Mak Luka 78′ NŠ Roho VBO 7 / 16 Repnik Nik / Gosak Aleks 78′ NŠ Roho VBO 1 / 12 Vuksanovič Vito / Dolenc Domen 81′ NŠ Roho VBO 14 / 5 Nipič Žiga / Petrič Sven 81′ NŠ Roho VBO 10 / 15 Mumlek Tijan / Bencak Anej 81′ -
15. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 08.04.23 ob 11.00
NŠ NK RADLJE U17 2 : 2 2 : 1 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Sodniki: Grubelnik Matic (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 40 NŠ NK RADLJE U171 Sevčnikar Šapek Žak V 20 Drajzinger Nejc 4 Šmid Žan 15 Pušnik Jan 3 Štih Luka 7 Palko Anej 14 Mušić Maid K 10 Stajnko Knez Noel 17 Čas Andraž 11 Pečoler Maj 9 Smrečnik Nino Rezervni igralci 8 Rozman Teo 22 Gros Vid ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje12 Pečnik Jan V 3 Fras Domen 21 Premzl Tjan 11 Koletnik Aljaž 8 Ogrizek Matic 5 Lenart Anej K 7 Pleteršek Gal 14 Galun Tilen 10 Lenart Taj 4 Pernat Jakob 22 Mlakar Filip Rezervni igralci 16 Pečar Matevž 2 Mesarič Gašper 6 Bele Alen TrenerPečič Matej TrenerColnarič Samir ZadetkiŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 22 Mlakar Filip 0 : 1 24′ NŠ NK RADLJE U17 17 Čas Andraž 1 : 1 28′ NŠ NK RADLJE U17 14 Mušić Maid 2 : 1 31′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 10 Lenart Taj 2 : 2 70′ DogodkiŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 21 Premzl Tjan 30′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 7 Pleteršek Gal 33′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 5 / 6 Lenart Anej / Bele Alen 53′ NŠ NK RADLJE U17 11 / 8 Pečoler Maj / Rozman Teo 63′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 14 / 16 Galun Tilen / Pečar Matevž 68′ NŠ NK RADLJE U17 17 / 22 Čas Andraž / Gros Vid 73′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 8 / 2 Ogrizek Matic / Mesarič Gašper 82′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 10 Lenart Taj 90′ -
14. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 05.04.23 ob 17.00
NK Pobrežje 1 : 1 0 : 0 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Sodniki: Stojkovič Marko (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 40 NK Pobrežje12 Poljanec Tristan V 17 Tkalčič Aljaž 3 Sinanović Aidan 16 Pavlović Uroš 18 Koser Nejc 20 Flajsinger Gabrijel 10 Džambić Alen 24 Sattarov Bogdan 9 Murtić Emir 11 Kovačić Jan 14 Uksmajli Erion Rezervni igralci 5 Vrban Lan 70 Demiri Gani 8 Frank Jure 19 Salčinović Ajdin ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje12 Pečnik Jan V 3 Fras Domen 21 Premzl Tjan 20 Mithans Tanaj 6 Gojčič Lan 5 Lenart Anej K 7 Pleteršek Gal 11 Koletnik Aljaž 10 Lenart Taj 4 Pernat Jakob 22 Mlakar Filip Rezervni igralci 14 Galun Tilen 19 Žunko Gal 2 Mesarič Gašper 8 Ogrizek Matic TrenerColnarič Samir ZadetkiNK Pobrežje 3 Sinanović Aidan 1 : 0 11m 83′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 6 Gojčič Lan 1 : 1 92′ DogodkiNK Pobrežje 11 Kovačić Jan 10′ NK Pobrežje 14 / 8 Uksmajli Erion / Frank Jure 46′ NK Pobrežje 18 / 5 Koser Nejc / Vrban Lan 52′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 11 / 2 Koletnik Aljaž / Mesarič Gašper 53′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 4 / 8 Pernat Jakob / Ogrizek Matic 57′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 22 / 19 Mlakar Filip / Žunko Gal 67′ NK Pobrežje 9 Murtić Emir 71′ NK Pobrežje 24 Sattarov Bogdan 72′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 Mithans Tanaj 73′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 Mithans Tanaj 83′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 14 Galun Tilen 84′ NK Pobrežje 9 / 19 Murtić Emir / Salčinović Ajdin 90′ -
14. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 05.04.23 ob 17.00
Marles hiše 2 : 4 1 : 3 NŠ Slovenj Gradec Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 60 Marles hiše12 Sentič Anej K V 10 Kesič Gmeiner Gašper 14 Kežman Marko 15 Majcen Gal 8 Jovič Luka 11 Lazar Klemen 13 Hadner Nejc 7 Miljatović Tim 3 Stojanović Filip 9 Šumak Vito 6 Mlakar Štef Rezervni igralci 2 Rebernak Žak 4 Valher Tanaj NŠ Slovenj Gradec1 Cikaj Albin K V 11 Gutenberger Luka 3 Pečnik Tanei 4 Goličnik Teodor 15 Kac Anej 6 Špoljar Slivnik Anže 7 Valentar Tilen 18 Jurač Žiga 17 Bežan Aljaž 2 Čegovnik Matija 8 Kancijan Žan Rezervni igralci 5 Kotnik Matej 14 Kašnik Jaka 13 Kamenik Božinovski Ian 16 Plevnik Andraž 10 Hleb Teo 9 Valentar Klemen TrenerEmbreuš Miro TrenerČernič Rok ZadetkiNŠ Slovenj Gradec 17 Bežan Aljaž 0 : 1 7′ NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 0 : 2 16′ NŠ Slovenj Gradec 17 Bežan Aljaž 0 : 3 25′ Marles hiše 7 Miljatović Tim 1 : 3 32′ NŠ Slovenj Gradec 9 Valentar Klemen 1 : 4 75′ Marles hiše 6 Mlakar Štef 2 : 4 78′ DogodkiMarles hiše 13 / 4 Hadner Nejc / Valher Tanaj 46′ NŠ Slovenj Gradec 15 / 14 Kac Anej / Kašnik Jaka 46′ NŠ Slovenj Gradec 18 / 10 Jurač Žiga / Hleb Teo 46′ NŠ Slovenj Gradec 8 / 5 Kancijan Žan / Kotnik Matej 51′ NŠ Slovenj Gradec 2 / 16 Čegovnik Matija / Plevnik Andraž 57′ Marles hiše 14 / 2 Kežman Marko / Rebernak Žak 60′ Marles hiše 15 Majcen Gal 66′ NŠ Slovenj Gradec 17 / 9 Bežan Aljaž / Valentar Klemen 67′ NŠ Slovenj Gradec 11 / 13 Gutenberger Luka / Kamenik Božinovski Ian 77′ NŠ Slovenj Gradec 6 Špoljar Slivnik Anže 85′ Marles hiše 4 Valher Tanaj 89′ -
14. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 04.04.23 ob 19.00
NK MB TABOR 0 : 3 0 : 1 NŠ Roho VBO Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK MB TABOR1 Jančič Tomaž V 4 Gomzi Jean Luc K 15 Mujić Harun 10 Repnik Tit 7 Bajrami Ermal 6 Darmopil Teo 5 Štorman Maks 8 Curkić Ajdin 16 Štumberger Tanaj 20 Pečič Tian 13 Wolf Teo Rezervni igralci 14 Kovačević Arman 2 Bombek Aljaž 19 Kraut Nik 9 Majcenič Sian 17 Benčič Vid 11 Šildenfeld Pascal NŠ Roho VBO1 Vuksanovič Vito 18 Jerenko Tine 19 Kumer Marcel 6 Šela Urban 9 Nipič Žiga 8 Hausmeister Kai 13 Levec Alex 7 Gomboc Anej 11 Beras Timotej 10 Mumlek Tijan 5 Repnik Nik Rezervni igralci 12 Dolenc Domen 2 Iršič Jaka 15 Petrič Sven 16 Gosak Aleks 14 Medik Tadej 3 Bencak Anej TrenerKotnik Igor TrenerGolob Miha ZadetkiNŠ Roho VBO 10 Mumlek Tijan 0 : 1 37′ NŠ Roho VBO 9 Nipič Žiga 0 : 2 77′ NŠ Roho VBO 14 Medik Tadej 0 : 3 81′ DogodkiNK MB TABOR 10 / 2 Repnik Tit / Bombek Aljaž 46′ NK MB TABOR 7 / 11 Bajrami Ermal / Šildenfeld Pascal 46′ NK MB TABOR 13 / 9 Wolf Teo / Majcenič Sian 46′ NK MB TABOR 20 / 14 Pečič Tian / Kovačević Arman 46′ NK MB TABOR 14 / 17 Kovačević Arman / Benčič Vid 46′ NK MB TABOR 8 Curkić Ajdin 65′ NK MB TABOR 5 / 19 Štorman Maks / Kraut Nik 66′ NŠ Roho VBO 7 / 2 Gomboc Anej / Iršič Jaka 69′ NŠ Roho VBO 9 / 14 Nipič Žiga / Medik Tadej 78′ NK MB TABOR 6 Darmopil Teo 80′ NŠ Roho VBO 5 / 16 Repnik Nik / Gosak Aleks 83′ NŠ Roho VBO 1 / 12 Vuksanovič Vito / Dolenc Domen 85′ NŠ Roho VBO 10 / 3 Mumlek Tijan / Bencak Anej 85′ -
14. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT | 02.04.23 ob 11.00
NK Jurovski Dol 2 : 2 0 : 2 Nk Fram Sodniki: Šobot Danijel (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK Jurovski Dol1 Kranar Nino V 2 Fras Anej 5 Perko Jernej 18 Majhen Matej 6 Rusjan Maj 25 Golob Gal 11 Tušek Maj 8 Breznik Vid 9 Petek Nejc 13 Petek Jan K 15 Petek Jurij Rezervni igralci 12 Čeh Fekonja Žan V 21 Šijanec Jakob 14 Žugman Rok 4 Senekovič Jan 23 Ivnik Timon 10 Sulcer Primož 3 Satler Anej Nk Fram1 Petrovič Gašper V 22 Falež Tim 21 Pukl Jan 6 Bajgot Drago 26 Sovec Anže 5 Magdic Vitan 16 Kvas Anžej K 13 Blatnik Lin 8 Skodič Mark Bruno 28 Prelog Alen 32 Protner Nejc Rezervni igralci 30 Bjelošević Ognjen 11 Seliškar Tevž 3 Pinter Matjaž TrenerRadan Matej TrenerNovak Lana ZadetkiNk Fram 16 Kvas Anžej 0 : 1 13′ Nk Fram 5 Magdic Vitan 0 : 2 19′ NK Jurovski Dol 14 Žugman Rok 1 : 2 70′ NK Jurovski Dol 10 Sulcer Primož 2 : 2 87′ DogodkiNk Fram 6 / 30 Bajgot Drago / Bjelošević Ognjen 45′ NK Jurovski Dol 11 / 14 Tušek Maj / Žugman Rok 56′ NK Jurovski Dol 8 / 21 Breznik Vid / Šijanec Jakob 64′ NK Jurovski Dol 9 / 10 Petek Nejc / Sulcer Primož 75′ NK Jurovski Dol 10 Sulcer Primož 81′ Nk Fram 16 / 3 Kvas Anžej / Pinter Matjaž 91′ -
14. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 02.04.23 ob 11.00
NK Kovinar 1 : 1 0 : 1 Korotan Prevalje Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NK Kovinar12 Volavšek Tai V 18 Belšak Nik 6 Šibonjić Amar 10 Sahitaj Erion 9 Osmanaj Nik 8 Pratnemer Ian K 7 Tairi Sali 11 Artnak Skrinjer Neo 15 Krajnc Leo 13 Ajrizaj Jasmin 5 Kušter Brin Rezervni igralci 1 Vuzem Miha 4 Žnuderl Anej 14 Čilaš Amir 17 Trupković Tim Korotan Prevalje1 Grm Nejc K V 10 Mihalj Leon 5 Krueziu Edi 4 Dizdarević Adin 6 Dizdarević Belmin 8 Kumprej Luka 18 Moussouris Tai 17 Štumberger Lan 9 Gruber Maks 7 Hadžić Belmin 19 Čeru Ažbe Rezervni igralci TrenerVidovič Ervin TrenerKučej Nino ZadetkiKorotan Prevalje 7 Hadžić Belmin 0 : 1 19′ NK Kovinar 11 Artnak Skrinjer Neo 1 : 1 89′ DogodkiKorotan Prevalje 9 Gruber Maks 13′ Korotan Prevalje 6 Dizdarević Belmin 48′ NK Kovinar 5 / 4 Kušter Brin / Žnuderl Anej 58′ NK Kovinar 13 / 14 Ajrizaj Jasmin / Čilaš Amir 58′ NK Kovinar 9 / 17 Osmanaj Nik / Trupković Tim 73′ NK Kovinar 12 / 1 Volavšek Tai / Vuzem Miha 73′ -
14. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 02.04.23 ob 11.00
NK Miklavž 3 : 1 2 : 0 NK MALEČNIK Sodniki: Majcen Kevin (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NK Miklavž99 Varžič Gašper V 3 Konec Mai 11 Kerep Gašper 5 Klasinc Filekovič Mai 14 Čurila Luka 7 Voglar Taj 10 Haliti Agim 9 Kolerič Jelen Leander K 20 Kovačec Miha 18 Kerep Patrik 6 Nikić Luka Rezervni igralci 4 Lečnik Tian 15 Perkovič Taj 19 Vončina Žan Luka 21 Berbić Almedin 8 Schatz Žan 23 Kaisersberger Miha 2 Arnuš Tim NK MALEČNIK1 Šebalj Filip V 22 Kronaveter Jan 2 Ćosić Samuel 3 Protner Žiga 13 Bruić David 7 Sešek Jan 10 Lipovnik Luka K 5 Kovač Matic 11 Kit Yurii V 14 Zemljič Jakob 6 Lenič Goran Rezervni igralci 16 Vidovič Paskal 15 Gamser Benjamin 20 Labaš Tian 9 Žinko Maj 4 Vudler Uroš TrenerJurenec Damir TrenerJelić Dragan ZadetkiNK Miklavž 18 Kerep Patrik 1 : 0 13′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 2 : 0 14′ NK MALEČNIK 9 Žinko Maj 2 : 1 67′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 3 : 1 11m 83′ DogodkiNK Miklavž 11 / 4 Kerep Gašper / Lečnik Tian 33′ NK MALEČNIK 5 / 9 Kovač Matic / Žinko Maj 56′ NK Miklavž 20 / 8 Kovačec Miha / Schatz Žan 60′ NK MALEČNIK 1 Šebalj Filip 64′ NK MALEČNIK 22 / 16 Kronaveter Jan / Vidovič Paskal 68′ NK MALEČNIK 3 / 4 Protner Žiga / Vudler Uroš 68′ NK Miklavž 6 / 15 Nikić Luka / Perkovič Taj 75′ NK MALEČNIK 13 / 15 Bruić David / Gamser Benjamin 79′ NK MALEČNIK 14 / 20 Zemljič Jakob / Labaš Tian 84′ NK Miklavž 9 / 19 Kolerič Jelen Leander / Vončina Žan Luka 90′ NK Miklavž 18 / 2 Kerep Patrik / Arnuš Tim 92′ -
13. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 28.03.23 ob 19.00
NK MB TABOR 0 : 3 0 : 3 Nk Fram Sodniki: Hrženjak Nickolas (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK MB TABOR1 Vidovšek Turner Žan K V 16 Zemljič Žan 9 Repnik Tit 4 Štorman Maks 5 Breznik Videtič Vid 3 Kranjc Anže 6 Darmopil Teo 8 Blazhovski Marko 11 Pečič Tian 10 Beljić Marko 7 Bajrami Ermal Rezervni igralci 2 Bombek Aljaž 15 Wolf Teo 14 Kovačević Arman 17 Benčič Vid 13 Rodošek Eric 19 Štumberger Tanaj Nk Fram1 Petrovič Gašper V 29 Kraner Marčič Vid 22 Falež Tim 32 Protner Nejc 11 Seliškar Tevž 17 Plausteiner Alen 21 Pukl Jan 16 Kvas Anžej K 26 Sovec Anže 13 Blatnik Lin 28 Prelog Alen Rezervni igralci 30 Bjelošević Ognjen 6 Bajgot Drago TrenerKotnik Igor TrenerNovak Sandro ZadetkiNK MB TABOR 7 Bajrami Ermal 1 : 0 4′ NK MB TABOR 8 Blazhovski Marko 2 : 0 56′ NK MB TABOR 10 Beljić Marko 3 : 0 59′ NK MB TABOR 8 Blazhovski Marko 4 : 0 11m 86′ NK MB TABOR 13 Rodošek Eric 5 : 0 90′ DogodkiNK MB TABOR 6 / 13 Darmopil Teo / Rodošek Eric 46′ Nk Fram 11 / 30 Seliškar Tevž / Bjelošević Ognjen 46′ Nk Fram 32 / 6 Protner Nejc / Bajgot Drago 46′ NK MB TABOR 7 / 19 Bajrami Ermal / Štumberger Tanaj 60′ Nk Fram 26 Sovec Anže 61′ NK MB TABOR 3 / 15 Kranjc Anže / Wolf Teo 66′ NK MB TABOR 11 / 2 Pečič Tian / Bombek Aljaž 77′ NK MB TABOR 16 / 14 Zemljič Žan / Kovačević Arman 77′ NK MB TABOR 4 Štorman Maks 80′ -
13. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 26.03.23 ob 16.00
NK Kovinar 0 : 9 0 : 5 NK Jarenina-Pesnica Sodniki: Grbec Ermin (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 80 NK Kovinar12 Volavšek Tai V 18 Belšak Nik 6 Šibonjić Amar 10 Sahitaj Erion 14 Čilaš Amir 8 Pratnemer Ian K 7 Tairi Sali 11 Artnak Skrinjer Neo 13 Krajnc Leo 15 Ajrizaj Jasmin 16 Veniger Rok Rezervni igralci 1 Vuzem Miha 9 Ramić Esmin 17 Trupković Tim 4 Sobočan Alex 5 Sobočan Jernej NK Jarenina-Pesnica13 Živko Kmetec Tjan V 16 Čeh Matic 5 Torbarina Kristijan 4 Murko Tinej 17 Horvat Žak 8 Jaušovec Teodor 6 Skrbinšek Valentin K 9 Vajngerl Nel 10 Zalar Lukas 2 Čelofiga Luka 18 Čas Žiga Rezervni igralci 1 Gracej Urban Ivan 7 Šauperl Nejc 20 Sužnik Aljaž 21 Kramberger Nino 15 Kacijan David 19 Švajncer Butinar Aljaž TrenerVidovič Ervin TrenerArzenšek Simon ZadetkiNK Jarenina-Pesnica 18 Čas Žiga 0 : 1 4′ NK Jarenina-Pesnica 18 Čas Žiga 0 : 2 21′ NK Jarenina-Pesnica 2 Čelofiga Luka 0 : 3 29′ NK Jarenina-Pesnica 4 Murko Tinej 0 : 4 31′ NK Jarenina-Pesnica 9 Vajngerl Nel 0 : 5 36′ NK Jarenina-Pesnica 8 Jaušovec Teodor 0 : 6 59′ NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 0 : 7 74′ NK Jarenina-Pesnica 21 Kramberger Nino 0 : 8 76′ NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 0 : 9 81′ DogodkiNK Kovinar 16 Veniger Rok 28′ NK Kovinar 14 Čilaš Amir 35′ NK Jarenina-Pesnica 2 / 21 Čelofiga Luka / Kramberger Nino 46′ NK Jarenina-Pesnica 4 / 15 Murko Tinej / Kacijan David 46′ NK Jarenina-Pesnica 6 Skrbinšek Valentin 57′ NK Jarenina-Pesnica 18 / 7 Čas Žiga / Šauperl Nejc 57′ NK Kovinar 7 / 17 Tairi Sali / Trupković Tim 60′ NK Kovinar 16 / 5 Veniger Rok / Sobočan Jernej 65′ NK Jarenina-Pesnica 6 / 20 Skrbinšek Valentin / Sužnik Aljaž 65′ NK Kovinar 14 / 4 Čilaš Amir / Sobočan Alex 69′ NK Kovinar 15 / 9 Ajrizaj Jasmin / Ramić Esmin 74′ NK Kovinar 12 / 1 Volavšek Tai / Vuzem Miha 75′ -
13. krog | Maribor – Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT | 25.03.23 ob 14.30
NK Pobrežje 0 : 10 0 : 8 NŠ Roho VBO Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK Pobrežje1 Vrban Lan 19 Salčinović Ajdin 9 Murtić Emir 11 Demiri Gani 16 Pavlović Uroš 5 Vreš Luka 4 Štrucl Nino 20 Flajsinger Gabrijel 24 Sattarov Bogdan 18 Koser Nejc 3 Sinanović Aidan Rezervni igralci 2 Roj Čerle Mai 14 Tkalčič Aljaž NŠ Roho VBO1 Vuksanovič Vito 19 Jerenko Tine 3 Potočnik Mario 6 Šela Urban 9 Kranvogel Mai 10 Hausmeister Kai 2 Repnik Nik 4 Gomboc Anej 18 Weber Gal 16 Kumer Marcel 15 Nipič Žiga Rezervni igralci 12 Dolenc Domen 14 Bencak Anej 5 Petrič Sven 7 Mumlek Tijan 8 Levec Alex 11 Beras Timotej TrenerGolob Miha ZadetkiNŠ Roho VBO 3 Potočnik Mario 0 : 1 19′ NŠ Roho VBO 15 Nipič Žiga 0 : 2 21′ NŠ Roho VBO 9 Kranvogel Mai 0 : 3 24′ NŠ Roho VBO 2 Repnik Nik 0 : 4 25′ NŠ Roho VBO 18 Weber Gal 0 : 5 29′ NŠ Roho VBO 10 Hausmeister Kai 0 : 6 31′ NŠ Roho VBO 3 Potočnik Mario 0 : 7 34′ NŠ Roho VBO 9 Kranvogel Mai 0 : 8 43′ NŠ Roho VBO 9 Kranvogel Mai 0 : 9 77′ NŠ Roho VBO 11 Beras Timotej 0 : 10 83′ DogodkiNŠ Roho VBO 3 / 11 Potočnik Mario / Beras Timotej 46′ NŠ Roho VBO 15 / 14 Nipič Žiga / Bencak Anej 46′ NŠ Roho VBO 10 / 7 Hausmeister Kai / Mumlek Tijan 46′ NŠ Roho VBO 18 / 5 Weber Gal / Petrič Sven 46′ NŠ Roho VBO 2 / 8 Repnik Nik / Levec Alex 46′ NŠ Roho VBO 11 Beras Timotej 55′ NŠ Roho VBO 1 / 12 Vuksanovič Vito / Dolenc Domen 63′ NK Pobrežje 11 / 2 Demiri Gani / Roj Čerle Mai 76′ -
13. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 25.03.23 ob 11.00
NK Jurovski Dol 2 : 3 1 : 2 NŠ NK RADLJE U17 Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NK Jurovski Dol1 Kranar Nino V 3 Satler Anej K 5 Perko Jernej 2 Fras Anej 18 Majhen Matej 25 Golob Gal 6 Rusjan Maj 10 Sulcer Primož 9 Petek Nejc 23 Petek Jan 15 Petek Jurij Rezervni igralci 12 Čeh Fekonja Žan 8 Breznik Vid 11 Tušek Maj 4 Senekovič Jan 21 Šijanec Jakob 14 Žugman Rok 13 Rola Leon NŠ NK RADLJE U171 Sevčnikar Šapek Žak V 17 Drajzinger Nejc 3 Pečečnik Rok 15 Šmid Žan 18 Štih Luka 2 Pušnik Jan 7 Palko Anej K 14 Mušić Maid 10 Stajnko Knez Noel 13 Smrečnik Nino 11 Pečoler Maj Rezervni igralci 9 Bališ Žan 20 Gros Vid 8 Rozman Teo TrenerRadan Matej TrenerPečič Matej ZadetkiNŠ NK RADLJE U17 10 Stajnko Knez Noel 0 : 1 10′ NK Jurovski Dol 23 Petek Jan 1 : 1 16′ NŠ NK RADLJE U17 10 Stajnko Knez Noel 1 : 2 39′ NŠ NK RADLJE U17 13 Smrečnik Nino 1 : 3 58′ NK Jurovski Dol 23 Petek Jan 2 : 3 60′ DogodkiNK Jurovski Dol 3 Satler Anej 6′ NŠ NK RADLJE U17 15 Šmid Žan 30′ NK Jurovski Dol 2 / 8 Fras Anej / Breznik Vid 45′ NK Jurovski Dol 5 Perko Jernej 50′ NK Jurovski Dol 15 / 11 Petek Jurij / Tušek Maj 56′ NK Jurovski Dol 3 / 21 Satler Anej / Šijanec Jakob 56′ NŠ NK RADLJE U17 11 / 8 Pečoler Maj / Rozman Teo 61′ NŠ NK RADLJE U17 10 Stajnko Knez Noel 67′ NK Jurovski Dol 23 Petek Jan 68′ NŠ NK RADLJE U17 2 Pušnik Jan 83′ NK Jurovski Dol 25 Golob Gal 87′ NŠ NK RADLJE U17 13 / 20 Smrečnik Nino / Gros Vid 87′ NK Jurovski Dol 9 Petek Nejc 90′ NŠ NK RADLJE U17 8 Rozman Teo 90′ -
13. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 25.03.23 ob 11.00
NK Miklavž 9 : 1 6 : 1 NŠ Slovenj Gradec Sodniki: Grbec Ermin (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NK Miklavž99 Varžič Gašper V 3 Konec Mai 11 Kerep Gašper 5 Klasinc Filekovič Mai 14 Čurila Luka 7 Voglar Taj 10 Haliti Agim 9 Kolerič Jelen Leander K 20 Kovačec Miha 18 Kerep Patrik 6 Nikić Luka Rezervni igralci 4 Lečnik Tian 15 Perkovič Taj 19 Vončina Žan Luka 21 Berbić Almedin 8 Duvnjak Nikola 23 Kaisersberger Miha 2 Arnuš Tim NŠ Slovenj Gradec1 Cikaj Albin V 11 Gutenberger Luka 3 Pečnik Tanei 4 Kotnik Matej 5 Kašnik Jaka 6 Špoljar Slivnik Anže 7 Valentar Tilen 10 Hleb Teo 15 Goličnik Teodor 17 Čegovnik Matija 8 Kancijan Žan K Rezervni igralci 9 Valentar Klemen 13 Kamenik Božinovski Ian TrenerJurenec Damir TrenerČernič Rok ZadetkiNK Miklavž 5 Klasinc Filekovič Mai 1 : 0 9′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 2 : 0 17′ NK Miklavž 20 Kovačec Miha 3 : 0 24′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 4 : 0 25′ NK Miklavž 99 Varžič Gašper 5 : 0 11m 30′ NŠ Slovenj Gradec 4 Kotnik Matej 5 : 1 33′ NK Miklavž 20 Kovačec Miha 6 : 1 45′ NK Miklavž 5 Klasinc Filekovič Mai 7 : 1 63′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 8 : 1 66′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 9 : 1 90′ DogodkiNŠ Slovenj Gradec 1 Cikaj Albin 23′ NK Miklavž 11 Kerep Gašper 60′ NK Miklavž 7 / 2 Voglar Taj / Arnuš Tim 60′ NK Miklavž 20 / 8 Kovačec Miha / Duvnjak Nikola 60′ NK Miklavž 6 / 19 Nikić Luka / Vončina Žan Luka 70′ NŠ Slovenj Gradec 8 / 9 Kancijan Žan / Valentar Klemen 70′ NŠ Slovenj Gradec 10 Hleb Teo 73′ NK Miklavž 14 / 23 Čurila Luka / Kaisersberger Miha 74′ -
13. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 25.03.23 ob 11.00
NK MALEČNIK 4 : 3 4 : 2 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Sodniki: Klemenčič Tilen (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK MALEČNIK1 Šebalj Filip V 17 Bruić David 19 Vudler Uroš 2 Ćosić Samuel 16 Vidovič Paskal 10 Lipovnik Luka K 5 Kovač Matic 9 Žinko Maj 11 Kit Yurii 14 Zemljič Jakob 8 Kramberger Gašper Rezervni igralci 15 Gamser Benjamin 3 Protner Žiga 7 Sešek Jan 4 Kronaveter Jan 13 Labaš Tian 6 Jauk Amadej ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje1 Pečnik Jan V 3 Fras Domen 21 Premzl Tjan 20 Mithans Tanaj 6 Gojčič Lan K 5 Lenart Anej 7 Pleteršek Gal 8 Bele Alen 10 Lenart Taj 4 Pernat Jakob 22 Mlakar Filip Rezervni igralci 11 Koletnik Aljaž 14 Galun Tilen 19 Žunko Gal 16 Pečar Matevž 2 Mesarič Gašper TrenerKaučič Rok TrenerColnarič Samir ZadetkiNK MALEČNIK 2 Ćosić Samuel 0 : 1 ag 13′ NK MALEČNIK 11 Kit Yurii 1 : 1 17′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 7 Pleteršek Gal 1 : 2 20′ NK MALEČNIK 10 Lipovnik Luka 2 : 2 22′ NK MALEČNIK 9 Žinko Maj 3 : 2 34′ NK MALEČNIK 8 Kramberger Gašper 4 : 2 41′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 7 Pleteršek Gal 4 : 3 65′ DogodkiŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 5 Lenart Anej 14′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 Mithans Tanaj 16′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 8 Bele Alen 29′ NK MALEČNIK 10 / 7 Lipovnik Luka / Sešek Jan 31′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 8 Bele Alen 42′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 / 2 Mithans Tanaj / Mesarič Gašper 51′ NK MALEČNIK 17 / 13 Bruić David / Labaš Tian 61′ NK MALEČNIK 11 / 4 Kit Yurii / Kronaveter Jan 61′ NK MALEČNIK 13 Labaš Tian 62′ NK MALEČNIK 9 Žinko Maj 66′ NK MALEČNIK 5 / 15 Kovač Matic / Gamser Benjamin 83′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 6 / 16 Gojčič Lan / Pečar Matevž 83′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 22 / 14 Mlakar Filip / Galun Tilen 88′ -
13. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 21.03.23 ob 15.00
Marles hiše 0 : 2 0 : 2 Korotan Prevalje Sodniki: Eder Gregor (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 Marles hiše1 Sentič Anej K V 10 Kesič Gmeiner Gašper 2 Podlesnik Niko 14 Mlakar Štef 15 Majcen Gal 11 Lazar Klemen 8 Hadner Nejc 7 Miljatović Tim 17 Jovič Luka 3 Pavlin Brin Jakob 9 Šumak Vito Rezervni igralci 4 Valher Tanaj 6 Korun Matej 13 Kežman Marko Korotan Prevalje1 Grm Nejc K V 8 Mihalj Leon 5 Krueziu Edi 3 Dizdarević Adin 6 Dizdarević Belmin 20 Kumprej Luka 17 Pranjič Kristijan 2 Krajnc Nace 9 Gruber Maks 10 Hadžić Belmin 16 Čeru Ažbe Rezervni igralci TrenerEmbreuš Miro TrenerKučej Nino ZadetkiKorotan Prevalje 8 Mihalj Leon 0 : 1 30′ Korotan Prevalje 20 Kumprej Luka 0 : 2 34′ DogodkiMarles hiše 8 / 6 Hadner Nejc / Korun Matej 46′ Marles hiše 9 / 4 Šumak Vito / Valher Tanaj 46′ Marles hiše 7 / 13 Miljatović Tim / Kežman Marko 65′ Korotan Prevalje 9 Gruber Maks 85′ Marles hiše 10 Kesič Gmeiner Gašper 90′ -
7. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 20.11.22 ob 18.00
Korotan Prevalje 0 : 2 0 : 0 Nk Fram Sodniki: Racaj Fatlind (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 Korotan Prevalje1 Grm Nejc V 18 Podlesnik Filip K 11 Mihalj Leon 4 Dizdarević Adin 16 Čeru Ažbe 5 Krueziu Edi 6 Dizdarević Belmin 10 Naveršnik Gal 7 Hadžić Belmin 3 Kumprej Luka 8 Štumberger Lan Rezervni igralci 20 Kuhelnik Lan 15 Gruber Maks Nk Fram1 Petrovič Gašper V 10 Gradišnik Jošt 23 Zelenik Jaša 36 Vilič Nejc 29 Kraner Marčič Vid 26 Sovec Anže K 9 Kvas Anžej 22 Falež Tim 16 Pečovnik Lan 13 Blatnik Lin 21 Pukl Jan Rezervni igralci 30 Zorko Satler Lanej TrenerKučej Nino TrenerNovak Sandro ZadetkiNk Fram 9 Kvas Anžej 0 : 1 62′ Nk Fram 22 Falež Tim 0 : 2 82′ DogodkiKorotan Prevalje 8 / 15 Štumberger Lan / Gruber Maks 70′ Nk Fram 26 Sovec Anže 76′ Korotan Prevalje 18 Podlesnik Filip 79′ Korotan Prevalje 3 / 20 Kumprej Luka / Kuhelnik Lan 83′ Korotan Prevalje 6 Dizdarević Belmin 90′ -
12. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 13.11.22 ob 14.00
NŠ Roho VBO 3 : 0 2 : 0 NK MB TABOR Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 65 NŠ Roho VBO12 Hausmeister Tai V 2 Kumer Marcel 3 Potočnik Mario 4 Šela Urban 5 Crnolić Alen 14 Levec Alex 8 Hausmeister Kai K 17 Weber Gal 7 Mumlek Tijan 10 Repnik Nik 11 Iršič Jaka Rezervni igralci 19 Jerenko Tine 6 Kranvogel Mai 18 Gomboc Anej 13 Bencak Anej NK MB TABOR12 Furjan Alex K V 4 Hrustić Emil 3 Kropej Anže 2 Kobula Patrik 21 Bombek Aljaž 6 Arnuš Domen 14 Mujić Harun 10 Beljić Marko 11 Štumberger Tanaj 17 Benčič Vid 7 Šildenfeld Pascal Rezervni igralci 1 Živko Kmetec Tjan 8 Lipuš Nai 5 Arslani Ayan TrenerGolob Miha TrenerKotnik Igor ZadetkiNŠ Roho VBO 10 Repnik Nik 1 : 0 9′ NŠ Roho VBO 7 Mumlek Tijan 2 : 0 39′ NŠ Roho VBO 17 Weber Gal 3 : 0 58′ DogodkiNŠ Roho VBO 3 Potočnik Mario 14′ NK MB TABOR 14 Mujić Harun 37′ NK MB TABOR 3 / 5 Kropej Anže / Arslani Ayan 46′ NK MB TABOR 6 / 8 Arnuš Domen / Lipuš Nai 46′ NK MB TABOR 12 / 1 Furjan Alex / Živko Kmetec Tjan 59′ NŠ Roho VBO 11 / 18 Iršič Jaka / Gomboc Anej 60′ NŠ Roho VBO 14 / 19 Levec Alex / Jerenko Tine 70′ NŠ Roho VBO 10 / 6 Repnik Nik / Kranvogel Mai 70′ NK MB TABOR 10 Beljić Marko 74′ NŠ Roho VBO 6 Kranvogel Mai 78′ NŠ Roho VBO 17 / 13 Weber Gal / Bencak Anej 81′ -
12. krog | Fram – Igrišče Fram | 13.11.22 ob 14.00
Nk Fram 3 : 1 2 : 0 NK Kovinar Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 34 Nk Fram1 Petrovič Gašper V 11 Seliškar Tevž 23 Zelenik Jaša 36 Vilič Nejc 29 Kraner Marčič Vid 26 Sovec Anže K 9 Kvas Anžej 22 Falež Tim 16 Pečovnik Lan 13 Blatnik Lin 21 Pukl Jan Rezervni igralci 30 Zorko Satler Lanej 3 Pinter Matjaž NK Kovinar12 Volavšek Tai V 36 Belšak Nik 10 Šibonjić Amar 22 Sahitaj Erion 30 Osmanaj Nik 14 Pratnemer Ian K 32 Tairi Sali 31 Artnak Skrinjer Neo 4 Krajnc Leo 34 Gassenburger Nejc 47 Trupković Tim Rezervni igralci 42 Čilaš Amir TrenerNovak Sandro TrenerPratnemer Benjamin ZadetkiNk Fram 9 Kvas Anžej 1 : 0 9′ Nk Fram 22 Falež Tim 2 : 0 23′ Nk Fram 22 Falež Tim 3 : 0 59′ NK Kovinar 30 Osmanaj Nik 3 : 1 74′ DogodkiNK Kovinar 31 Artnak Skrinjer Neo 41′ NK Kovinar 47 / 42 Trupković Tim / Čilaš Amir 58′ Nk Fram 16 / 3 Pečovnik Lan / Pinter Matjaž 67′ Nk Fram 22 / 30 Falež Tim / Zorko Satler Lanej 69′ Nk Fram 23 Zelenik Jaša 77′ NK Kovinar 34 Gassenburger Nejc 89′ -
12. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 12.11.22 ob 11.00
ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 8 : 0 3 : 0 NK Pobrežje Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 15 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje1 Pečnik Jan K V 3 Fras Domen 8 Bele Alen 21 Premzl Tjan 10 Gojčič Lan 20 Mithans Tanaj 4 Pernat Jakob 11 Pleteršek Gal 15 Lenart Taj 18 Mlakar Filip 19 Petrovič Andraž Rezervni igralci 22 Lampret Luka 14 Galun Tilen 2 Novak Žan 7 Kirbiš Jan 13 Koletnik Aljaž NK Pobrežje1 Poljanec Tristan V 4 Sinanović Aidan K 15 Boras Teo 16 Flajsinger Gabrijel 24 Sattarov Bogdan 20 Ljubec Jaka 17 Tkalčič Aljaž 11 Demiri Gani 7 Kovačić Jan 5 Meglič Gašper 8 Škerlak Bor Andrej Rezervni igralci 2 Zorman Lara 19 Žižek Aleksej TrenerBele Aleksander TrenerZorman Matej ZadetkiŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 15 Lenart Taj 1 : 0 10′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 11 Pleteršek Gal 2 : 0 17′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 18 Mlakar Filip 3 : 0 23′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 18 Mlakar Filip 4 : 0 47′ NK Pobrežje 17 Tkalčič Aljaž 5 : 0 ag 50′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 10 Gojčič Lan 6 : 0 77′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 14 Galun Tilen 7 : 0 80′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 11 Pleteršek Gal 8 : 0 86′ DogodkiŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 21 / 2 Premzl Tjan / Novak Žan 28′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 Mithans Tanaj 41′ NK Pobrežje 20 / 2 Ljubec Jaka / Zorman Lara 46′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 10 Gojčič Lan 51′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 8 / 7 Bele Alen / Kirbiš Jan 56′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 19 / 22 Petrovič Andraž / Lampret Luka 56′ NK Pobrežje 11 / 19 Demiri Gani / Žižek Aleksej 59′ NK Pobrežje 7 Kovačić Jan 73′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 18 / 14 Mlakar Filip / Galun Tilen 75′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 / 13 Mithans Tanaj / Koletnik Aljaž 75′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 22 Lampret Luka 82′ -
12. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 12.11.22 ob 11.00
NK Jarenina-Pesnica 11 : 0 11 : 0 Marles hiše Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NK Jarenina-Pesnica13 Biškup Aleksander V 16 Čeh Matic 5 Ivanovič Mihael 19 Švajncer Butinar Aljaž 17 Horvat Žak 4 Murko Tinej 6 Skrbinšek Valentin K 9 Vajngerl Nel 10 Zalar Lukas 14 Žamut Simon 8 Jaušovec Teodor Rezervni igralci 1 Gracej Urban Ivan V 2 Čelofiga Luka 20 Sužnik Aljaž 15 Marko Jaša 7 Šauperl Nejc 3 Steyer Vid 21 Kramberger Nino Marles hiše12 Sentič Anej K V 13 Mlakar Štef 5 Podlesnik Niko 10 Kesič Gmeiner Gašper 7 Majcen Gal 14 Skale Leon 8 Pavlin Brin Jakob 4 Valher Tanaj 9 Lazar Klemen 11 Jovič Luka 6 Šumak Vito Rezervni igralci TrenerArzenšek Simon TrenerEmbreuš Miro ZadetkiNK Jarenina-Pesnica 14 Žamut Simon 1 : 0 1′ NK Jarenina-Pesnica 9 Vajngerl Nel 2 : 0 5′ NK Jarenina-Pesnica 14 Žamut Simon 3 : 0 9′ NK Jarenina-Pesnica 9 Vajngerl Nel 4 : 0 19′ NK Jarenina-Pesnica 9 Vajngerl Nel 5 : 0 20′ NK Jarenina-Pesnica 19 Švajncer Butinar Aljaž 6 : 0 29′ NK Jarenina-Pesnica 14 Žamut Simon 7 : 0 35′ NK Jarenina-Pesnica 16 Čeh Matic 8 : 0 36′ NK Jarenina-Pesnica 6 Skrbinšek Valentin 9 : 0 38′ NK Jarenina-Pesnica 16 Čeh Matic 10 : 0 39′ NK Jarenina-Pesnica 8 Jaušovec Teodor 11 : 0 45′ DogodkiNK Jarenina-Pesnica 16 / 2 Čeh Matic / Čelofiga Luka 46′ NK Jarenina-Pesnica 19 / 20 Švajncer Butinar Aljaž / Sužnik Aljaž 46′ NK Jarenina-Pesnica 6 / 15 Skrbinšek Valentin / Marko Jaša 46′ NK Jarenina-Pesnica 9 / 7 Vajngerl Nel / Šauperl Nejc 46′ NK Jarenina-Pesnica 10 / 3 Zalar Lukas / Steyer Vid 46′ NK Jarenina-Pesnica 8 / 21 Jaušovec Teodor / Kramberger Nino 46′ -
12. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 12.11.22 ob 09.30
NŠ NK RADLJE U17 0 : 8 0 : 3 NK Miklavž Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NŠ NK RADLJE U171 Kristan Patrik V 15 Šmid Žan 13 Štih Luka 17 Drajzinger Nejc 19 Pušnik Jan 10 Aplinc Lel 9 Stajnko Knez Noel K 7 Verdinek Žiga 3 Smrečnik Nino 11 Pečoler Maj 20 Čas Andraž Rezervni igralci 8 Rozman Teo 14 Gros Vid 2 Bališ Žan NK Miklavž24 Varžič Gašper K V 19 Čurila Luka 2 Konec Mai 4 Lečnik Tian 10 Haliti Agim 11 Voglar Taj 7 Turk Marcel 5 Kerep Gašper 18 Kerep Patrik 20 Palić Anel 21 Berbić Almedin Rezervni igralci 9 Aliti Denis 6 Nikić Luka 8 Duvnjak Nikola 15 Vončina Žan Luka 13 Kaisersberger Miha TrenerPečič Matej TrenerČučko Drago ZadetkiNK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 1 4′ NK Miklavž 7 Turk Marcel 0 : 2 33′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 3 41′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 4 46′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 5 50′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 6 70′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 7 80′ NK Miklavž 24 Varžič Gašper 0 : 8 11m 82′ DogodkiNK Miklavž 7 / 6 Turk Marcel / Nikić Luka 49′ NŠ NK RADLJE U17 10 / 8 Aplinc Lel / Rozman Teo 50′ NŠ NK RADLJE U17 11 / 14 Pečoler Maj / Gros Vid 55′ NK Miklavž 5 / 15 Kerep Gašper / Vončina Žan Luka 58′ NK Miklavž 21 / 13 Berbić Almedin / Kaisersberger Miha 58′ NK Miklavž 2 Konec Mai 69′ NŠ NK RADLJE U17 17 / 2 Drajzinger Nejc / Bališ Žan 72′ NK Miklavž 20 / 8 Palić Anel / Duvnjak Nikola 72′ -
12. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 11.11.22 ob 18.00
NŠ Slovenj Gradec 2 : 1 0 : 0 NK MALEČNIK Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 10 NŠ Slovenj Gradec1 Cikaj Albin V 4 Dimitrijević Veljko 3 Pečnik Tanei 17 Jurač Žiga 16 Kac Anej 5 Kotnik Matej 2 Jeznik Taj 10 Hleb Teo 6 Špoljar Slivnik Anže 14 Kotnik Luka 7 Valentar Klemen K Rezervni igralci 8 Kancijan Žan 11 Gutenberger Luka 18 Kašnik Jaka 15 Goličnik Teodor 13 Plevnik Andraž NK MALEČNIK12 Vidovič Paskal V 13 Bruić David 2 Ćosić Samuel 3 Protner Žiga 8 Kramberger Gašper 6 Sešek Jan 10 Lipovnik Luka K 17 Kovač Matic 7 Ferk Miran 9 Žinko Maj 19 Škrlec Luka Tian Rezervni igralci 16 Mišić Anej 18 Gamser Benjamin TrenerČernič Rok TrenerKaučič Rok ZadetkiNŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Klemen 1 : 0 54′ NŠ Slovenj Gradec 6 Špoljar Slivnik Anže 2 : 0 56′ NK MALEČNIK 2 Ćosić Samuel 2 : 1 86′ DogodkiNŠ Slovenj Gradec 17 Jurač Žiga 15′ NŠ Slovenj Gradec 16 / 18 Kac Anej / Kašnik Jaka 21′ NŠ Slovenj Gradec 4 Dimitrijević Veljko 46′ NŠ Slovenj Gradec 3 / 11 Pečnik Tanei / Gutenberger Luka 46′ NŠ Slovenj Gradec 5 Kotnik Matej 51′ NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Klemen 52′ NK MALEČNIK 3 Protner Žiga 53′ NK MALEČNIK 17 / 16 Kovač Matic / Mišić Anej 70′ NK MALEČNIK 7 / 18 Ferk Miran / Gamser Benjamin 76′ NŠ Slovenj Gradec 7 / 8 Valentar Klemen / Kancijan Žan 78′ NK MALEČNIK 2 Ćosić Samuel 91′ -
12. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 09.11.22 ob 18.00
Korotan Prevalje 1 : 1 0 : 0 NK Jurovski Dol Sodniki: Močivnik Joži (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 Korotan Prevalje1 Grm Nejc V 18 Podlesnik Filip K 17 Mihalj Leon 4 Dizdarević Adin 2 Krueziu Edi 16 Čeru Ažbe 6 Dizdarević Belmin 10 Naveršnik Gal 9 Hadžić Belmin 3 Kumprej Luka 19 Gruber Maks Rezervni igralci NK Jurovski Dol1 Kranar Nino V 3 Satler Anej K 5 Perko Jernej 18 Majhen Matej 6 Rusjan Maj 25 Golob Gal 10 Petek Jan 8 Breznik Vid 9 Petek Nejc 14 Žugman Rok 15 Petek Jurij Rezervni igralci 12 Čeh Fekonja Žan V 4 Senekovič Jan 2 Rola Leon 23 Ivnik Timon 11 Caf Žiga TrenerKučej Nino TrenerRadan Matej ZadetkiNK Jurovski Dol 8 Breznik Vid 0 : 1 49′ Korotan Prevalje 4 Dizdarević Adin 1 : 1 11m 86′ DogodkiNK Jurovski Dol 18 / 4 Majhen Matej / Senekovič Jan 26′ NK Jurovski Dol 14 / 23 Žugman Rok / Ivnik Timon 81′ NK Jurovski Dol 15 / 11 Petek Jurij / Caf Žiga 81′ NK Jurovski Dol 8 / 2 Breznik Vid / Rola Leon 83′ -
11. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 09.11.22 ob 14.00
NK Pobrežje 0 : 12 0 : 6 NK MALEČNIK Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 25 NK Pobrežje1 Ayazoglu Tarik V 4 Sinanović Aidan K 13 Pučko Nejc 20 Flajsinger Gabrijel 24 Sattarov Bogdan 10 Bračič Denis 17 Tkalčič Aljaž 15 Frank Jure 7 Kovačić Jan 3 Meglič Gašper 9 Murtić Emir Rezervni igralci 2 Zorman Lara 6 Zabrdac Jaša 18 Ljubec Jaka 11 Demiri Gani 8 Škerlak Bor Andrej 14 Žižek Aleksej 5 Štrucl Nino NK MALEČNIK1 Šebalj Filip V 17 Bruić David 2 Ćosić Samuel 4 Protner Žiga 5 Kovač Matic 10 Sešek Jan 8 Kramberger Gašper 9 Žinko Maj 7 Ferk Miran 14 Zemljič Jakob 21 Škrlec Luka Tian Rezervni igralci 15 Gamser Benjamin 18 Vidovič Paskal 16 Mišić Anej TrenerZorman Matej TrenerKaučič Rok ZadetkiNK MALEČNIK 9 Žinko Maj 0 : 1 2′ NK MALEČNIK 21 Škrlec Luka Tian 0 : 2 14′ NK MALEČNIK 21 Škrlec Luka Tian 0 : 3 19′ NK MALEČNIK 8 Kramberger Gašper 0 : 4 21′ NK MALEČNIK 21 Škrlec Luka Tian 0 : 5 31′ NK MALEČNIK 9 Žinko Maj 0 : 6 36′ NK Pobrežje 4 Sinanović Aidan 0 : 7 ag 68′ NK MALEČNIK 15 Gamser Benjamin 0 : 8 70′ NK MALEČNIK 9 Žinko Maj 0 : 9 73′ NK MALEČNIK 9 Žinko Maj 0 : 10 83′ NK MALEČNIK 9 Žinko Maj 0 : 11 86′ NK MALEČNIK 10 Sešek Jan 0 : 12 11m 88′ DogodkiNK MALEČNIK 9 Žinko Maj 17′ NK Pobrežje 7 Kovačić Jan 17′ NK Pobrežje 10 / 11 Bračič Denis / Demiri Gani 26′ NK Pobrežje 7 / 5 Kovačić Jan / Štrucl Nino 26′ NK Pobrežje 17 / 18 Tkalčič Aljaž / Ljubec Jaka 26′ NK Pobrežje 5 / 14 Štrucl Nino / Žižek Aleksej 57′ NK Pobrežje 15 / 8 Frank Jure / Škerlak Bor Andrej 57′ NK MALEČNIK 21 / 15 Škrlec Luka Tian / Gamser Benjamin 57′ NK Pobrežje 24 / 2 Sattarov Bogdan / Zorman Lara 63′ NK MALEČNIK 8 / 18 Kramberger Gašper / Vidovič Paskal 63′ NK MALEČNIK 14 / 16 Zemljič Jakob / Mišić Anej 66′ NK Pobrežje 9 / 6 Murtić Emir / Zabrdac Jaša 68′ -
11. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 08.11.22 ob 19.00
NK MB TABOR 8 : 1 3 : 0 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK MB TABOR1 Furjan Alex K V 2 Kobula Patrik 5 Štorman Maks 4 Kropej Anže 15 Bombek Aljaž 10 Beljić Marko 6 Mujić Harun 20 Arnuš Domen 7 Bajrami Ermal 17 Benčič Vid 11 Pečič Tian Rezervni igralci 21 Erlač Žan 13 Arslani Ayan 8 Lipuš Nai 16 Wolf Teo 14 Štumberger Tanaj ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje1 Pečnik Jan K V 3 Fras Domen 8 Bele Alen 20 Premzl Tjan 10 Kirbiš Jan 2 Novak Žan 4 Pernat Jakob 5 Mesarič Gašper 15 Lenart Taj 18 Mlakar Filip 7 Petrovič Andraž Rezervni igralci 19 Žunko Gal 14 Galun Tilen TrenerPintarič Luka TrenerBele Aleksander ZadetkiNK MB TABOR 7 Bajrami Ermal 1 : 0 7′ NK MB TABOR 7 Bajrami Ermal 2 : 0 21′ NK MB TABOR 17 Benčič Vid 3 : 0 36′ NK MB TABOR 11 Pečič Tian 4 : 0 52′ NK MB TABOR 2 Kobula Patrik 4 : 1 ag 53′ NK MB TABOR 10 Beljić Marko 5 : 1 58′ NK MB TABOR 14 Štumberger Tanaj 6 : 1 67′ NK MB TABOR 11 Pečič Tian 7 : 1 69′ NK MB TABOR 10 Beljić Marko 8 : 1 71′ DogodkiŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 2 / 14 Novak Žan / Galun Tilen 46′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 3 / 19 Fras Domen / Žunko Gal 46′ NK MB TABOR 15 / 8 Bombek Aljaž / Lipuš Nai 55′ NK MB TABOR 6 / 16 Mujić Harun / Wolf Teo 60′ NK MB TABOR 17 / 14 Benčič Vid / Štumberger Tanaj 67′ NK MB TABOR 5 / 13 Štorman Maks / Arslani Ayan 74′ NK MB TABOR 2 / 21 Kobula Patrik / Erlač Žan 78′ -
11. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 08.11.22 ob 14.00
Marles hiše 3 : 10 2 : 8 Nk Fram Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 15 Marles hiše12 Sentič Anej K V 11 Lazar Klemen 18 Mlakar Štef 5 Podlesnik Niko 9 Šumak Vito 7 Majcen Gal 17 Jovič Luka 10 Kesič Gmeiner Gašper 2 Rebernak Žak 3 Pavlin Brin Jakob 21 Stojanović Filip Rezervni igralci 6 Baukman Jernej 20 Baukman Anej Nk Fram1 Petrovič Gašper K V 36 Vilič Nejc 23 Zelenik Jaša 11 Seliškar Tevž 29 Kraner Marčič Vid 9 Kvas Anžej 16 Pečovnik Lan 15 Budja Nino 26 Sovec Anže 21 Pukl Jan 22 Falež Tim Rezervni igralci 30 Zorko Satler Lanej 31 Koželj Timotej TrenerEmbreuš Miro TrenerNovak Sandro ZadetkiNk Fram 26 Sovec Anže 0 : 1 11m 2′ Nk Fram 22 Falež Tim 0 : 2 6′ Nk Fram 9 Kvas Anžej 0 : 3 16′ Marles hiše 10 Kesič Gmeiner Gašper 1 : 3 17′ Nk Fram 21 Pukl Jan 1 : 4 18′ Nk Fram 22 Falež Tim 1 : 5 23′ Nk Fram 22 Falež Tim 1 : 6 26′ Marles hiše 10 Kesič Gmeiner Gašper 2 : 6 32′ Nk Fram 21 Pukl Jan 2 : 7 38′ Nk Fram 26 Sovec Anže 2 : 8 41′ Nk Fram 9 Kvas Anžej 2 : 9 70′ Marles hiše 10 Kesič Gmeiner Gašper 3 : 9 75′ Nk Fram 9 Kvas Anžej 3 : 10 82′ DogodkiMarles hiše 2 / 20 Rebernak Žak / Baukman Anej 46′ Nk Fram 23 / 30 Zelenik Jaša / Zorko Satler Lanej 46′ Marles hiše 3 / 6 Pavlin Brin Jakob / Baukman Jernej 57′ Nk Fram 15 / 31 Budja Nino / Koželj Timotej 65′ -
11. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 06.11.22 ob 14.00
NK Kovinar 1 : 6 0 : 4 NŠ Roho VBO Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 40 NK Kovinar1 Volavšek Tai 40 Čilaš Amir 13 Šibonjić Amar 37 Belšak Nik 45 Krajnc Leo 18 Pratnemer Ian 29 Tairi Sali 26 Sahitaj Erion 21 Gassenburger Nejc 28 Trupković Tim 41 Artnak Skrinjer Neo Rezervni igralci NŠ Roho VBO1 Vuksanovič Vito V 3 Jerenko Tine 2 Potočnik Mario 16 Šela Urban 8 Kranvogel Mai 10 Hausmeister Kai 15 Levec Alex K 18 Gomboc Anej 7 Mumlek Tijan 17 Beras Timotej 11 Iršič Jaka Rezervni igralci 12 Dolenc Domen 4 Sambolec Maks 9 Petrič Sven 13 Glodež Nejc 19 Vodušek Tian 20 Barta May 6 Bencak Anej TrenerVidovič Ervin TrenerGolob Miha ZadetkiNŠ Roho VBO 7 Mumlek Tijan 0 : 1 2′ NŠ Roho VBO 11 Iršič Jaka 0 : 2 7′ NŠ Roho VBO 18 Gomboc Anej 0 : 3 30′ NŠ Roho VBO 18 Gomboc Anej 0 : 4 43′ NŠ Roho VBO 7 Mumlek Tijan 0 : 5 50′ NŠ Roho VBO 11 Iršič Jaka 0 : 6 75′ NK Kovinar 18 Pratnemer Ian 1 : 6 11m 91′ DogodkiNŠ Roho VBO 10 Hausmeister Kai 13′ NŠ Roho VBO 1 / 12 Vuksanovič Vito / Dolenc Domen 46′ NŠ Roho VBO 16 / 19 Šela Urban / Vodušek Tian 46′ NŠ Roho VBO 3 / 4 Jerenko Tine / Sambolec Maks 60′ NŠ Roho VBO 17 / 6 Beras Timotej / Bencak Anej 60′ NŠ Roho VBO 10 / 9 Hausmeister Kai / Petrič Sven 60′ NŠ Roho VBO 11 / 20 Iršič Jaka / Barta May 76′ -
11. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 05.11.22 ob 11.00
Korotan Prevalje 0 : 4 0 : 2 NK Miklavž Sodniki: Miklavc Jaroš (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 Korotan Prevalje1 Grm Nejc V 18 Podlesnik Filip K 17 Mihalj Leon 4 Dizdarević Adin 5 Krueziu Edi 11 Čeru Ažbe 13 Dizdarević Belmin 10 Naveršnik Gal 16 Štumberger Lan 7 Hadžić Belmin 3 Kumprej Luka Rezervni igralci 15 Gruber Maks 20 Kuhelnik Lan NK Miklavž99 Varžič Gašper K V 13 Horvat Tian 19 Čurila Luka 2 Konec Mai 4 Klasinc Filekovič Mai 18 Kerep Patrik 7 Turk Marcel 10 Haliti Agim 11 Voglar Taj 20 Palić Anel 6 Nikić Luka Rezervni igralci 15 Vončina Žan Luka 8 Duvnjak Nikola 14 Ljubec Audič Luka 9 Kaisersberger Miha 21 Arnuš Tim TrenerKučej Nino TrenerČučko Drago ZadetkiNK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 1 21′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 2 41′ NK Miklavž 10 Haliti Agim 0 : 3 60′ NK Miklavž 11 Voglar Taj 0 : 4 85′ DogodkiKorotan Prevalje 10 / 15 Naveršnik Gal / Gruber Maks 64′ NK Miklavž 20 / 15 Palić Anel / Vončina Žan Luka 67′ NK Miklavž 7 / 9 Turk Marcel / Kaisersberger Miha 71′ Korotan Prevalje 13 / 20 Dizdarević Belmin / Kuhelnik Lan 73′ NK Miklavž 6 / 8 Nikić Luka / Duvnjak Nikola 78′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 79′ -
11. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 05.11.22 ob 11.00
NŠ NK RADLJE U17 8 : 5 6 : 2 NŠ Slovenj Gradec Sodniki: Grubelnik Matic (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NŠ NK RADLJE U171 Kristan Patrik V 6 Pečečnik Rok K 15 Šmid Žan 37 Štih Luka 13 Pušnik Jan 7 Palko Anej 14 Stajnko Knez Noel 17 Smrečnik Nino 8 Rozman Teo 11 Pečoler Maj 9 Čas Andraž Rezervni igralci 48 Aplinc Lel 19 Gros Vid 66 Drajzinger Nejc NŠ Slovenj Gradec1 Cikaj Albin V 4 Čegovnik Matija 3 Kotnik Matej 14 Dimitrijević Veljko 18 Kašnik Jaka 11 Gutenberger Luka 8 Kancijan Žan 6 Goličnik Teodor 9 Valentar Klemen 10 Hleb Teo 7 Valentar Tilen K Rezervni igralci 16 Kac Anej TrenerPečič Matej TrenerČernič Rok ZadetkiNŠ NK RADLJE U17 66 Drajzinger Nejc 1 : 0 3′ NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 1 : 1 4′ NŠ NK RADLJE U17 14 Stajnko Knez Noel 2 : 1 10′ NŠ NK RADLJE U17 14 Stajnko Knez Noel 3 : 1 12′ NŠ NK RADLJE U17 11 Pečoler Maj 4 : 1 14′ NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 4 : 2 17′ NŠ NK RADLJE U17 14 Stajnko Knez Noel 5 : 2 19′ NŠ NK RADLJE U17 9 Čas Andraž 6 : 2 37′ NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 6 : 3 59′ NŠ NK RADLJE U17 9 Čas Andraž 7 : 3 61′ NŠ NK RADLJE U17 11 Pečoler Maj 8 : 3 63′ NŠ Slovenj Gradec 6 Goličnik Teodor 8 : 4 75′ NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 8 : 5 86′ DogodkiNŠ NK RADLJE U17 6 / 66 Pečečnik Rok / Drajzinger Nejc 1′ NŠ Slovenj Gradec 10 Hleb Teo 65′ NŠ NK RADLJE U17 37 / 48 Štih Luka / Aplinc Lel 66′ NŠ Slovenj Gradec 4 Čegovnik Matija 70′ NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 72′ NŠ NK RADLJE U17 9 / 19 Čas Andraž / Gros Vid 73′ NŠ Slovenj Gradec 14 Dimitrijević Veljko 89′ -
11. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 05.11.22 ob 11.00
NK Jurovski Dol 2 : 1 1 : 0 NK Jarenina-Pesnica Sodniki: Vajs Manuel (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 100 NK Jurovski Dol1 Kranar Nino V 3 Satler Anej K 5 Perko Jernej 6 Rusjan Maj 18 Majhen Matej 25 Golob Gal 10 Petek Jan 13 Breznik Vid 9 Petek Nejc 8 Sulcer Primož 15 Petek Jurij Rezervni igralci 12 Čeh Fekonja Žan V 4 Senekovič Jan 14 Žugman Rok 2 Rola Leon 7 Tušek Maj 23 Ivnik Timon 21 Šijanec Jakob NK Jarenina-Pesnica13 Biškup Aleksander V 16 Čeh Matic 9 Vajngerl Nel 18 Grajf Nik 17 Horvat Žak 4 Murko Tinej 6 Skrbinšek Valentin K 15 Marko Jaša 10 Zalar Lukas 2 Čelofiga Luka 21 Kramberger Nino Rezervni igralci 1 Gracej Urban Ivan V 14 Žamut Simon 20 Sužnik Aljaž 5 Torbarina Kristijan 7 Šauperl Nejc 3 Steyer Vid 8 Ivanovič Mihael TrenerRadan Matej TrenerArzenšek Simon ZadetkiNK Jurovski Dol 13 Breznik Vid 1 : 0 37′ NK Jarenina-Pesnica 4 Murko Tinej 1 : 1 61′ NK Jurovski Dol 10 Petek Jan 2 : 1 80′ DogodkiNK Jarenina-Pesnica 15 Marko Jaša 24′ NK Jarenina-Pesnica 15 / 3 Marko Jaša / Steyer Vid 59′ NK Jurovski Dol 13 Breznik Vid 62′ NK Jurovski Dol 9 / 14 Petek Nejc / Žugman Rok 70′ NK Jurovski Dol 25 Golob Gal 76′ NK Jarenina-Pesnica 21 Kramberger Nino 77′ NK Jurovski Dol 10 Petek Jan 80′ NK Jarenina-Pesnica 21 / 20 Kramberger Nino / Sužnik Aljaž 81′ NK Jurovski Dol 8 / 2 Sulcer Primož / Rola Leon 83′ NK Jarenina-Pesnica 4 Murko Tinej 88′ NK Jurovski Dol 15 / 21 Petek Jurij / Šijanec Jakob 90′ -
8. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 05.11.22 ob 10.00
NK MALEČNIK 6 : 0 4 : 0 Marles hiše Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 10 NK MALEČNIK12 Vidovič Paskal V 16 Mišić Anej 19 Ćosić Samuel 3 Protner Žiga 5 Kovač Matic 6 Sešek Jan 10 Lipovnik Luka K 9 Žinko Maj 8 Kramberger Gašper 15 Kronaveter Jan 14 Škrlec Luka Tian Rezervni igralci 18 Gamser Benjamin 17 Ferk Sanel Marles hiše12 Sentič Anej V 7 Majcen Gal 13 Mlakar Štef 2 Rebernak Žak 10 Kesič Gmeiner Gašper 11 Lazar Klemen 5 Podlesnik Niko 3 Valher Tanaj 8 Jovič Luka 9 Šumak Vito K 22 Pavlin Brin Jakob Rezervni igralci 21 Stojanović Filip 14 Sep Lan TrenerKaučič Rok TrenerEmbreuš Miro ZadetkiNK MALEČNIK 6 Sešek Jan 1 : 0 1′ NK MALEČNIK 8 Kramberger Gašper 2 : 0 9′ NK MALEČNIK 14 Škrlec Luka Tian 3 : 0 30′ NK MALEČNIK 14 Škrlec Luka Tian 4 : 0 33′ NK MALEČNIK 6 Sešek Jan 5 : 0 65′ NK MALEČNIK 19 Ćosić Samuel 6 : 0 11m 89′ DogodkiMarles hiše 3 Valher Tanaj 32′ Marles hiše 2 / 21 Rebernak Žak / Stojanović Filip 46′ Marles hiše 3 / 14 Valher Tanaj / Sep Lan 46′ NK MALEČNIK 10 / 17 Lipovnik Luka / Ferk Sanel 56′ -
10. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 02.11.22 ob 18.00
Korotan Prevalje 3 : 1 1 : 1 NŠ NK RADLJE U17 Sodniki: Močivnik Joži (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 Korotan Prevalje12 Grm Nejc V 18 Podlesnik Filip K 17 Mihalj Leon 4 Dizdarević Adin 5 Krueziu Edi 11 Čeru Ažbe 6 Dizdarević Belmin 10 Naveršnik Gal 8 Štumberger Lan 7 Hadžić Belmin 20 Kuhelnik Lan Rezervni igralci 19 Gruber Maks 16 Drol Nejc NŠ NK RADLJE U171 Kristan Patrik V 20 Pečečnik Rok K 15 Šmid Žan 18 Štih Luka 7 Palko Anej 19 Pušnik Jan 10 Aplinc Lel 11 Pečoler Maj 3 Čas Andraž 9 Stajnko Knez Noel 14 Smrečnik Nino Rezervni igralci 8 Rozman Teo 17 Drajzinger Nejc 13 Rudolf Enej 6 Gros Vid TrenerKučej Nino ZadetkiKorotan Prevalje 7 Hadžić Belmin 1 : 0 8′ NŠ NK RADLJE U17 9 Stajnko Knez Noel 1 : 1 45′ Korotan Prevalje 4 Dizdarević Adin 2 : 1 48′ Korotan Prevalje 6 Dizdarević Belmin 3 : 1 61′ DogodkiKorotan Prevalje 20 / 16 Kuhelnik Lan / Drol Nejc 46′ NŠ NK RADLJE U17 18 / 8 Štih Luka / Rozman Teo 46′ Korotan Prevalje 8 / 19 Štumberger Lan / Gruber Maks 59′ NŠ NK RADLJE U17 11 / 17 Pečoler Maj / Drajzinger Nejc 68′ Korotan Prevalje 11 Čeru Ažbe 78′ NŠ NK RADLJE U17 9 Stajnko Knez Noel 78′ NŠ NK RADLJE U17 9 / 6 Stajnko Knez Noel / Gros Vid 80′ NŠ NK RADLJE U17 14 / 13 Smrečnik Nino / Rudolf Enej 86′ -
10. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 30.10.22 ob 14.00
NŠ Roho VBO 11 : 0 6 : 0 Marles hiše Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NŠ Roho VBO1 Vuksanovič Vito V 8 Kumer Marcel 17 Weber Gal 4 Šela Urban 14 Levec Alex 7 Potočnik Mario 11 Hausmeister Kai K 2 Repnik Nik 30 Iršič Jaka 18 Gomboc Anej 10 Mumlek Tijan Rezervni igralci 9 Medik Tadej 19 Gosak Aleks 16 Bencak Anej 6 Kranvogel Mai 21 Beras Timotej 5 Jerenko Tine Marles hiše12 Sentič Anej K V 11 Lazar Klemen 13 Mlakar Štef 5 Podlesnik Niko 7 Majcen Gal 9 Šumak Vito 10 Kesič Gmeiner Gašper 3 Rebernak Žak 4 Valher Tanaj 2 Miljatović Tim 20 Jovič Luka Rezervni igralci TrenerGolob Miha TrenerEmbreuš Miro ZadetkiNŠ Roho VBO 8 Kumer Marcel 1 : 0 5′ NŠ Roho VBO 2 Repnik Nik 2 : 0 8′ NŠ Roho VBO 18 Gomboc Anej 3 : 0 19′ NŠ Roho VBO 10 Mumlek Tijan 4 : 0 21′ NŠ Roho VBO 10 Mumlek Tijan 5 : 0 34′ NŠ Roho VBO 7 Potočnik Mario 6 : 0 44′ NŠ Roho VBO 30 Iršič Jaka 7 : 0 48′ NŠ Roho VBO 6 Kranvogel Mai 8 : 0 52′ NŠ Roho VBO 21 Beras Timotej 9 : 0 65′ NŠ Roho VBO 18 Gomboc Anej 10 : 0 79′ Marles hiše 5 Podlesnik Niko 11 : 0 ag 86′ DogodkiNŠ Roho VBO 8 / 6 Kumer Marcel / Kranvogel Mai 46′ NŠ Roho VBO 17 / 5 Weber Gal / Jerenko Tine 46′ NŠ Roho VBO 2 / 21 Repnik Nik / Beras Timotej 46′ NŠ Roho VBO 10 / 9 Mumlek Tijan / Medik Tadej 56′ NŠ Roho VBO 30 / 16 Iršič Jaka / Bencak Anej 56′ NŠ Roho VBO 4 / 19 Šela Urban / Gosak Aleks 56′ Marles hiše 13 Mlakar Štef 62′ Marles hiše 12 Sentič Anej 62′ Marles hiše 10 Kesič Gmeiner Gašper 64′ Marles hiše Glavni trener Embreuš Miro 87′ -
10. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 29.10.22 ob 14.00
NK Jarenina-Pesnica 3 : 2 1 : 0 NK Miklavž Sodniki: Vajs Manuel (glavni sodnik)
Eder Gregor (1. pomočnik)
Sovec Matevž (2. pomočnik)Delegat: Št. gledalcev: 250 NK Jarenina-Pesnica1 Gracej Urban Ivan V 16 Čeh Matic 9 Vajngerl Nel 18 Grajf Nik 17 Horvat Žak 4 Murko Tinej 6 Skrbinšek Valentin K 2 Čelofiga Luka 10 Zalar Lukas 8 Jaušovec Teodor 21 Kramberger Nino Rezervni igralci 3 Steyer Vid 14 Žamut Simon 20 Sužnik Aljaž 15 Marko Jaša 7 Šauperl Nejc 19 Miljković Alex 5 Ivanovič Mihael NK Miklavž99 Varžič Gašper K V 13 Horvat Tian 19 Čurila Luka 2 Konec Mai 4 Lečnik Tian 18 Kerep Patrik 7 Turk Marcel 10 Haliti Agim 5 Kerep Gašper 11 Voglar Taj 21 Berbić Almedin Rezervni igralci 17 Arnuš Tim 20 Palić Anel 6 Nikić Luka 15 Vončina Žan Luka 9 Kaisersberger Miha TrenerArzenšek Simon TrenerČučko Drago ZadetkiNK Jarenina-Pesnica 6 Skrbinšek Valentin 1 : 0 11m 29′ NK Jarenina-Pesnica 2 Čelofiga Luka 2 : 0 60′ NK Jarenina-Pesnica 21 Kramberger Nino 3 : 0 62′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 3 : 1 66′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 3 : 2 70′ DogodkiNK Miklavž 4 Lečnik Tian 2′ NK Miklavž 21 / 20 Berbić Almedin / Palić Anel 22′ NK Miklavž 5 Kerep Gašper 25′ NK Miklavž 10 Haliti Agim 34′ NK Miklavž 13 Horvat Tian 63′ NK Jarenina-Pesnica 21 / 3 Kramberger Nino / Steyer Vid 69′ NK Miklavž 4 Lečnik Tian 71′ NK Miklavž 19 Čurila Luka 72′ NK Miklavž 20 / 15 Palić Anel / Vončina Žan Luka 82′ NK Jarenina-Pesnica 3 / 15 Steyer Vid / Marko Jaša 84′ NK Miklavž 11 / 6 Voglar Taj / Nikić Luka 86′ NK Jarenina-Pesnica 1 Gracej Urban Ivan 87′ NK Jarenina-Pesnica 2 / 20 Čelofiga Luka / Sužnik Aljaž 89′ -
10. krog | Fram – Igrišče Fram | 29.10.22 ob 14.00
Nk Fram 3 : 4 3 : 1 NK Jurovski Dol Sodniki: Stojkovič Marko (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 Nk Fram1 Petrovič Gašper V 29 Kraner Marčič Vid 26 Sovec Anže K 21 Pukl Jan 17 Plausteiner Alen 22 Falež Tim 10 Gradišnik Jošt 9 Kvas Anžej 23 Zelenik Jaša 11 Seliškar Tevž 3 Pinter Matjaž Rezervni igralci 30 Zorko Satler Lanej NK Jurovski Dol1 Kranar Nino V 3 Satler Anej K 14 Žugman Rok 4 Senekovič Jan 18 Majhen Matej 25 Golob Gal 6 Rusjan Maj 8 Breznik Vid 10 Sulcer Primož 9 Petek Jan 15 Petek Jurij Rezervni igralci 21 Šijanec Jakob 23 Ivnik Timon 11 Caf Žiga TrenerNovak Sandro TrenerRadan Matej ZadetkiNK Jurovski Dol 9 Petek Jan 0 : 1 4′ Nk Fram 10 Gradišnik Jošt 1 : 1 13′ Nk Fram 17 Plausteiner Alen 2 : 1 20′ Nk Fram 10 Gradišnik Jošt 3 : 1 25′ NK Jurovski Dol 9 Petek Jan 3 : 2 66′ NK Jurovski Dol 15 Petek Jurij 3 : 3 74′ NK Jurovski Dol 6 Rusjan Maj 3 : 4 83′ DogodkiNK Jurovski Dol 4 Senekovič Jan 21′ NK Jurovski Dol 4 / 21 Senekovič Jan / Šijanec Jakob 35′ NK Jurovski Dol 25 Golob Gal 50′ Nk Fram 10 Gradišnik Jošt 58′ NK Jurovski Dol 14 / 23 Žugman Rok / Ivnik Timon 71′ Nk Fram 17 Plausteiner Alen 76′ Nk Fram 11 / 30 Seliškar Tevž / Zorko Satler Lanej 80′ NK Jurovski Dol 6 Rusjan Maj 84′ NK Jurovski Dol 15 / 11 Petek Jurij / Caf Žiga 88′ -
10. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 29.10.22 ob 11.00
ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 3 : 0 1 : 0 NK Kovinar Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 40 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje1 Lampret Luka K V 3 Fras Domen 8 Bele Alen 19 Premzl Tjan 2 Novak Žan 9 Pleteršek Gal 15 Lenart Taj 20 Mithans Tanaj 18 Mlakar Filip 7 Kirbiš Jan 5 Mesarič Gašper Rezervni igralci 11 Petrovič Andraž 22 Pečnik Jan 13 Koletnik Aljaž 10 Gojčič Lan 14 Galun Tilen NK Kovinar1 Volavšek Tai V 2 Gassenburger Nejc 25 Krajnc Leo 15 Trupković Tim 36 Veniger Rok 8 Pratnemer Ian K 7 Osmanaj Nik 11 Sahitaj Erion 42 Tairi Sali 17 Cimerman Žan 5 Ačko Nik Rezervni igralci TrenerBele Aleksander TrenerVidovič Ervin ZadetkiŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 Mithans Tanaj 1 : 0 25′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 10 Gojčič Lan 2 : 0 47′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 Mithans Tanaj 3 : 0 60′ DogodkiŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 8 Bele Alen 31′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 Mithans Tanaj 41′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 9 Pleteršek Gal 44′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 8 / 10 Bele Alen / Gojčič Lan 46′ NK Kovinar 11 Sahitaj Erion 57′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 7 / 22 Kirbiš Jan / Pečnik Jan 67′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 / 11 Mithans Tanaj / Petrovič Andraž 70′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 22 Pečnik Jan 75′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 2 / 14 Novak Žan / Galun Tilen 76′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 5 Mesarič Gašper 80′ NK Kovinar 7 Osmanaj Nik 80′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 15 / 13 Lenart Taj / Koletnik Aljaž 83′ -
10. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 29.10.22 ob 11.30
NŠ Slovenj Gradec 6 : 0 3 : 0 NK Pobrežje Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NŠ Slovenj Gradec1 Cikaj Albin V 4 Čegovnik Matija 3 Pečnik Tanei 14 Dimitrijević Veljko 8 Kašnik Jaka 11 Gutenberger Luka 2 Jeznik Taj 5 Kotnik Matej 9 Valentar Klemen 10 Hleb Teo 7 Valentar Tilen K Rezervni igralci 13 Berložnik Anže 16 Kac Anej 18 Jusufi Ernes NK Pobrežje12 Poljanec Tristan V 15 Flajsinger Gabrijel K 6 Boras Teo 7 Kovačić Jan 24 Sattarov Bogdan 10 Ljubec Jaka 5 Meglič Gašper 4 Furek Luka 8 Demiri Gani 2 Zorman Lara 14 Žižek Aleksej Rezervni igralci 11 Škerlak Bor Andrej 13 Zabrdac Jaša 16 Španinger Jan 17 Salčinović Ajdin 18 Tahiraj Fabijan TrenerČernič Rok TrenerZorman Matej ZadetkiNŠ Slovenj Gradec 9 Valentar Klemen 1 : 0 22′ NŠ Slovenj Gradec 9 Valentar Klemen 2 : 0 29′ NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 3 : 0 34′ NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 4 : 0 48′ NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 5 : 0 75′ NŠ Slovenj Gradec 3 Pečnik Tanei 6 : 0 86′ DogodkiNK Pobrežje 8 / 11 Demiri Gani / Škerlak Bor Andrej 46′ NŠ Slovenj Gradec 4 Čegovnik Matija 49′ NK Pobrežje 7 Kovačić Jan 54′ NK Pobrežje 10 / 13 Ljubec Jaka / Zabrdac Jaša 56′ NŠ Slovenj Gradec 2 Jeznik Taj 59′ NŠ Slovenj Gradec 9 / 13 Valentar Klemen / Berložnik Anže 59′ NŠ Slovenj Gradec 14 / 16 Dimitrijević Veljko / Kac Anej 59′ NŠ Slovenj Gradec 2 / 18 Jeznik Taj / Jusufi Ernes 71′ -
10. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 29.10.22 ob 11.00
NK MALEČNIK 5 : 3 2 : 1 NK MB TABOR Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK MALEČNIK1 Šebalj Filip V 13 Bruić David 2 Ćosić Samuel 6 Protner Žiga 16 Vidovič Paskal 3 Sešek Jan 10 Lipovnik Luka K 5 Kovač Matic 8 Kramberger Gašper 9 Žinko Maj 7 Ferk Miran Rezervni igralci 14 Zemljič Jakob 15 Mišić Anej 17 Gamser Benjamin 4 Mak Luka 18 Jovanović Anej 19 Škrlec Luka Tian NK MB TABOR1 Furjan Alex V 4 Gomzi Jean Luc K 3 Kropej Anže 10 Špička Veno 5 Lipuš Nai 8 Mujić Harun 11 Kobula Patrik 20 Arnuš Domen 7 Bajrami Ermal 17 Ačko Gal 9 Šildenfeld Pascal Rezervni igralci 21 Erlač Žan 16 Štorman Maks TrenerKaučič Rok TrenerKotnik Igor ZadetkiNK MALEČNIK 5 Kovač Matic 1 : 0 11′ NK MALEČNIK 5 Kovač Matic 2 : 0 15′ NK MB TABOR 17 Ačko Gal 2 : 1 32′ NK MALEČNIK 8 Kramberger Gašper 3 : 1 46′ NK MALEČNIK 2 Ćosić Samuel 3 : 2 ag 47′ NK MB TABOR 21 Erlač Žan 3 : 3 52′ NK MALEČNIK 14 Zemljič Jakob 4 : 3 68′ NK MALEČNIK 7 Ferk Miran 5 : 3 70′ DogodkiNK MALEČNIK 9 / 14 Žinko Maj / Zemljič Jakob 46′ NK MB TABOR 20 / 21 Arnuš Domen / Erlač Žan 46′ NK MB TABOR 5 / 16 Lipuš Nai / Štorman Maks 46′ NK MALEČNIK 8 / 19 Kramberger Gašper / Škrlec Luka Tian 67′ NK MALEČNIK 16 / 17 Vidovič Paskal / Gamser Benjamin 72′ NK MALEČNIK 7 / 4 Ferk Miran / Mak Luka 80′ NK MB TABOR 7 Bajrami Ermal 87′ NK MALEČNIK 10 / 18 Lipovnik Luka / Jovanović Anej 88′ NK MALEČNIK 5 / 15 Kovač Matic / Mišić Anej 88′ -
9. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 26.10.22 ob 19.00
Korotan Prevalje 1 : 3 1 : 2 NŠ Slovenj Gradec Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 Korotan Prevalje1 Grm Nejc V 18 Podlesnik Filip K 11 Mihalj Leon 4 Dizdarević Adin 5 Krueziu Edi 14 Čeru Ažbe 10 Naveršnik Gal 6 Dizdarević Belmin 3 Drol Nejc 16 Štumberger Lan 20 Kuhelnik Lan Rezervni igralci 13 Gruber Maks NŠ Slovenj Gradec1 Cikaj Albin V 4 Čegovnik Matija 3 Pečnik Tanei 14 Berložnik Anže 15 Kašnik Jaka 6 Špoljar Slivnik Anže 2 Jeznik Taj 5 Kotnik Matej 8 Kancijan Žan 10 Hleb Teo 7 Valentar Tilen K Rezervni igralci 9 Valentar Klemen 13 Gutenberger Luka 11 Dimitrijević Veljko 16 Goličnik Teodor TrenerKučej Nino TrenerČernič Rok ZadetkiKorotan Prevalje 18 Podlesnik Filip 1 : 0 3′ NŠ Slovenj Gradec 8 Kancijan Žan 1 : 1 18′ NŠ Slovenj Gradec 10 Hleb Teo 1 : 2 37′ NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 1 : 3 76′ DogodkiKorotan Prevalje 20 / 13 Kuhelnik Lan / Gruber Maks 46′ Korotan Prevalje 14 Čeru Ažbe 51′ NŠ Slovenj Gradec 8 / 9 Kancijan Žan / Valentar Klemen 65′ NŠ Slovenj Gradec 5 Kotnik Matej 67′ Korotan Prevalje 4 Dizdarević Adin 70′ NŠ Slovenj Gradec 4 Čegovnik Matija 71′ NŠ Slovenj Gradec 9 / 11 Valentar Klemen / Dimitrijević Veljko 83′ NŠ Slovenj Gradec 7 / 13 Valentar Tilen / Gutenberger Luka 86′ -
9. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 26.10.22 ob 17.00
ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 2 : 0 1 : 0 Marles hiše Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 60 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje1 Pečnik Jan K V 3 Fras Domen 8 Bele Alen 9 Premzl Tjan 4 Pernat Jakob 11 Pleteršek Gal 15 Lenart Taj 13 Mithans Tanaj 14 Galun Tilen 10 Kirbiš Jan 5 Mesarič Gašper Rezervni igralci 19 Žunko Gal 2 Novak Žan 18 Mlakar Filip Marles hiše12 Sentič Anej K V 11 Lazar Klemen 13 Mlakar Štef 5 Podlesnik Niko 9 Šumak Vito 7 Miljatović Tim 10 Kesič Gmeiner Gašper 2 Rebernak Žak 3 Stojanović Filip 8 Pavlin Brin Jakob 4 Jovič Luka Rezervni igralci TrenerBele Aleksander TrenerEmbreuš Miro ZadetkiŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 14 Galun Tilen 1 : 0 41′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 11 Pleteršek Gal 2 : 0 51′ DogodkiŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 4 / 2 Pernat Jakob / Novak Žan 46′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 14 / 18 Galun Tilen / Mlakar Filip 46′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 13 Mithans Tanaj 59′ Marles hiše 11 Lazar Klemen 59′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 11 Pleteršek Gal 61′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 13 / 19 Mithans Tanaj / Žunko Gal 72′ -
9. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 25.10.22 ob 19.00
NK MB TABOR 14 : 0 6 : 0 NK Pobrežje Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK MB TABOR1 Furjan Alex V 17 Arnuš Domen 6 Tabaković Anel 7 Bajrami Ermal 10 Beljić Marko 16 Durović Mirnes 4 Gomzi Jean Luc K 2 Kobula Patrik 8 Lipuš Nai 11 Šildenfeld Pascal 9 Harb Niko Rezervni igralci 15 Kraut Nik 3 Dukarić Jaka 21 Erlač Žan 20 Ačko Gal 5 Arslani Ayan NK Pobrežje1 Poljanec Tristan V 3 Sinanović Aidan K 13 Flajsinger Gabrijel 7 Kovačić Jan 24 Sattarov Bogdan 9 Ljubec Jaka 5 Meglič Gašper 6 Meštrić Amar 8 Demiri Gani 4 Boras Teo 2 Zorman Lara Rezervni igralci 19 Španinger Jan 18 Pignar Liam 20 Politeo Ternovšek Joshua TrenerKotnik Igor TrenerZorman Matej ZadetkiNK MB TABOR 9 Harb Niko 1 : 0 13′ NK MB TABOR 7 Bajrami Ermal 2 : 0 18′ NK MB TABOR 10 Beljić Marko 3 : 0 33′ NK MB TABOR 2 Kobula Patrik 4 : 0 41′ NK MB TABOR 6 Tabaković Anel 5 : 0 42′ NK MB TABOR 10 Beljić Marko 6 : 0 43′ NK MB TABOR 21 Erlač Žan 7 : 0 50′ NK MB TABOR 20 Ačko Gal 8 : 0 52′ NK MB TABOR 11 Šildenfeld Pascal 9 : 0 11m 54′ NK MB TABOR 11 Šildenfeld Pascal 10 : 0 56′ NK MB TABOR 20 Ačko Gal 11 : 0 62′ NK MB TABOR 17 Arnuš Domen 12 : 0 65′ NK MB TABOR 21 Erlač Žan 13 : 0 68′ NK MB TABOR 8 Lipuš Nai 14 : 0 70′ DogodkiNK MB TABOR 6 / 15 Tabaković Anel / Kraut Nik 46′ NK MB TABOR 10 / 3 Beljić Marko / Dukarić Jaka 46′ NK MB TABOR 9 / 21 Harb Niko / Erlač Žan 46′ NK MB TABOR 16 / 20 Durović Mirnes / Ačko Gal 46′ NK MB TABOR 4 / 5 Gomzi Jean Luc / Arslani Ayan 46′ -
9. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 23.10.22 ob 15.00
NK Kovinar 1 : 5 0 : 5 NK MALEČNIK Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK Kovinar1 Volavšek Tai V 46 Gassenburger Nejc 31 Krajnc Leo 24 Šibonjić Amar 36 Veniger Rok 25 Pratnemer Ian K 30 Osmanaj Nik 32 Sahitaj Erion 34 Tairi Sali 10 Artnak Skrinjer Neo 23 Žnuderl Anej Rezervni igralci 12 Draganić Dino 37 Vuzem Miha NK MALEČNIK1 Šebalj Filip 14 Zemljič Jakob 15 Kramberger Gašper 18 Bruić David 2 Ćosić Samuel 3 Protner Žiga 10 Lipovnik Luka 7 Ferk Miran 5 Kovač Matic 16 Sešek Jan 13 Vidovič Paskal Rezervni igralci 9 Mak Luka 4 Mišić Anej 6 Žinko Maj TrenerVidovič Ervin TrenerKaučič Rok ZadetkiNK MALEČNIK 15 Kramberger Gašper 0 : 1 5′ NK MALEČNIK 7 Ferk Miran 0 : 2 16′ NK MALEČNIK 14 Zemljič Jakob 0 : 3 21′ NK MALEČNIK 5 Kovač Matic 0 : 4 25′ NK MALEČNIK 7 Ferk Miran 0 : 5 44′ NK Kovinar 10 Artnak Skrinjer Neo 1 : 5 64′ DogodkiNK Kovinar 23 / 37 Žnuderl Anej / Vuzem Miha 61′ NK MALEČNIK 14 / 9 Zemljič Jakob / Mak Luka 61′ NK MALEČNIK 5 / 4 Kovač Matic / Mišić Anej 67′ NK MALEČNIK 7 / 6 Ferk Miran / Žinko Maj 76′ -
9. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 22.10.22 ob 11.30
NŠ NK RADLJE U17 0 : 6 0 : 2 NK Jarenina-Pesnica Sodniki: Grubelnik Matic (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NŠ NK RADLJE U171 Kristan Patrik V 17 Drajzinger Nejc 6 Pečečnik Rok K 15 Šmid Žan 18 Štih Luka 7 Palko Anej 9 Stajnko Knez Noel 13 Verdinek Žiga 20 Čas Andraž 19 Pušnik Jan 3 Smrečnik Nino Rezervni igralci 8 Rozman Teo 10 Aplinc Lel 11 Pečoler Maj 2 Bališ Žan 14 Gros Vid NK Jarenina-Pesnica1 Gracej Urban Ivan V 16 Čeh Matic 9 Vajngerl Nel 18 Grajf Nik 17 Horvat Žak 4 Murko Tinej 6 Skrbinšek Valentin K 20 Sužnik Aljaž 10 Zalar Lukas 8 Jaušovec Teodor 2 Čelofiga Luka Rezervni igralci 3 Steyer Vid 14 Žamut Simon 21 Kramberger Nino 15 Marko Jaša 7 Šauperl Nejc 19 Švajncer Butinar Aljaž 5 Ivanovič Mihael TrenerPečič Matej TrenerArzenšek Simon ZadetkiNK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 0 : 1 25′ NK Jarenina-Pesnica 2 Čelofiga Luka 0 : 2 43′ NK Jarenina-Pesnica 21 Kramberger Nino 0 : 3 65′ NK Jarenina-Pesnica 17 Horvat Žak 0 : 4 70′ NK Jarenina-Pesnica 21 Kramberger Nino 0 : 5 72′ NK Jarenina-Pesnica 7 Šauperl Nejc 0 : 6 82′ DogodkiNŠ NK RADLJE U17 18 / 8 Štih Luka / Rozman Teo 46′ NŠ NK RADLJE U17 3 / 11 Smrečnik Nino / Pečoler Maj 46′ NK Jarenina-Pesnica 20 / 21 Sužnik Aljaž / Kramberger Nino 46′ NŠ NK RADLJE U17 Glavni trener Pečič Matej 48′ NK Jarenina-Pesnica 2 Čelofiga Luka 59′ NK Jarenina-Pesnica 2 / 3 Čelofiga Luka / Steyer Vid 61′ NŠ NK RADLJE U17 20 / 10 Čas Andraž / Aplinc Lel 64′ NK Jarenina-Pesnica 8 / 7 Jaušovec Teodor / Šauperl Nejc 73′ NK Jarenina-Pesnica 10 / 5 Zalar Lukas / Ivanovič Mihael 73′ NŠ NK RADLJE U17 17 / 14 Drajzinger Nejc / Gros Vid 76′ NK Jarenina-Pesnica 18 / 14 Grajf Nik / Žamut Simon 77′ NK Jarenina-Pesnica 6 / 19 Skrbinšek Valentin / Švajncer Butinar Aljaž 77′ NŠ NK RADLJE U17 8 Rozman Teo 86′ -
9. krog | Fram – Igrišče Fram | 22.10.22 ob 11.00
Nk Fram 1 : 5 0 : 1 NK Miklavž Sodniki: Šobot Danijel (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 Nk Fram1 Petrovič Gašper V 26 Sovec Anže K 23 Zelenik Jaša 22 Falež Tim 29 Kraner Marčič Vid 9 Kvas Anžej 10 Gradišnik Jošt 21 Pukl Jan 16 Pečovnik Lan 17 Plausteiner Alen 13 Blatnik Lin Rezervni igralci 36 Vilič Nejc 11 Seliškar Tevž 3 Pinter Matjaž 30 Zorko Satler Lanej 15 Budja Nino NK Miklavž24 Horvat Tian V 2 Konec Mai 19 Čurila Luka 10 Haliti Agim K 11 Voglar Taj 18 Kerep Patrik 7 Turk Marcel 5 Kerep Gašper 12 Kovačec Miha 4 Klasinc Filekovič Mai 20 Palić Anel Rezervni igralci 8 Kaisersberger Miha 21 Berbić Almedin 9 Aliti Denis 14 Ljubec Audič Luka 13 Duvnjak Nikola 99 Varžič Gašper TrenerNovak Sandro TrenerČučko Drago ZadetkiNK Miklavž 7 Turk Marcel 0 : 1 16′ NK Miklavž 10 Haliti Agim 0 : 2 64′ Nk Fram 9 Kvas Anžej 1 : 2 70′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 1 : 3 77′ NK Miklavž 11 Voglar Taj 1 : 4 81′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 1 : 5 84′ DogodkiNK Miklavž 4 Klasinc Filekovič Mai 38′ Nk Fram 16 / 11 Pečovnik Lan / Seliškar Tevž 43′ Nk Fram 1 Petrovič Gašper 53′ NK Miklavž 20 / 21 Palić Anel / Berbić Almedin 63′ NK Miklavž 7 / 14 Turk Marcel / Ljubec Audič Luka 63′ Nk Fram 26 / 36 Sovec Anže / Vilič Nejc 67′ Nk Fram 21 / 3 Pukl Jan / Pinter Matjaž 84′ Nk Fram 13 / 30 Blatnik Lin / Zorko Satler Lanej 84′ NK Miklavž 11 / 8 Voglar Taj / Kaisersberger Miha 84′ NK Miklavž 19 / 13 Čurila Luka / Duvnjak Nikola 84′ NK Miklavž 12 / 9 Kovačec Miha / Aliti Denis 87′ -
9. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 22.10.22 ob 11.00
NK Jurovski Dol 1 : 1 0 : 0 NŠ Roho VBO Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 44 NK Jurovski Dol1 Kranar Nino V 3 Satler Anej K 5 Perko Jernej 18 Majhen Matej 8 Rusjan Maj 25 Golob Gal 10 Petek Jan 14 Žugman Rok 9 Petek Nejc 21 Sulcer Primož 15 Petek Jurij Rezervni igralci 12 Čeh Fekonja Žan 11 Caf Žiga 4 Senekovič Jan 6 Rola Leon 23 Ivnik Timon 7 Tušek Maj 2 Kralj Žak Maj NŠ Roho VBO1 Vuksanovič Vito V 22 Kumer Marcel 2 Jerenko Tine 5 Crnolić Alen 14 Weber Gal 9 Kranvogel Mai 8 Hausmeister Kai K 6 Levec Alex 20 Mumlek Tijan 11 Repnik Nik 16 Iršič Jaka Rezervni igralci 12 Dolenc Domen V 19 Medik Tadej 18 Murko Rene 15 Gomboc Anej 4 Potočnik Mario 23 Sambolec Maks 7 Gosak Aleks TrenerRadan Matej TrenerGolob Miha ZadetkiNK Jurovski Dol 25 Golob Gal 1 : 0 51′ NŠ Roho VBO 11 Repnik Nik 1 : 1 73′ DogodkiNK Jurovski Dol 10 Petek Jan 27′ NŠ Roho VBO 20 Mumlek Tijan 40′ NŠ Roho VBO 16 Iršič Jaka 44′ NK Jurovski Dol 9 Petek Nejc 56′ NŠ Roho VBO 9 / 4 Kranvogel Mai / Potočnik Mario 58′ NŠ Roho VBO 16 / 19 Iršič Jaka / Medik Tadej 61′ NŠ Roho VBO 8 Hausmeister Kai 63′ NŠ Roho VBO 20 / 7 Mumlek Tijan / Gosak Aleks 68′ NK Jurovski Dol 14 / 6 Žugman Rok / Rola Leon 76′ -
8. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 20.10.22 ob 18.00
NŠ Slovenj Gradec 1 : 3 0 : 2 NK MB TABOR Sodniki: Močivnik Joži (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NŠ Slovenj Gradec1 Cikaj Albin V 4 Čegovnik Matija 3 Pečnik Tanei 17 Dimitrijević Veljko 15 Kašnik Jaka 6 Špoljar Slivnik Anže 2 Jeznik Taj 5 Kotnik Matej 11 Gutenberger Luka 10 Hleb Teo 7 Valentar Tilen K Rezervni igralci 9 Valentar Klemen 14 Berložnik Anže 16 Goličnik Teodor 13 Jurač Žiga 8 Kancijan Žan NK MB TABOR1 Furjan Alex K V 21 Kropej Anže 4 Štorman Maks 5 Arslani Ayan 8 Štumberger Tanaj 15 Mujić Harun 6 Arnuš Domen 9 Šildenfeld Pascal 7 Bajrami Ermal 11 Pečič Tian 10 Schatz Žan Rezervni igralci 20 Erlač Žan 3 Dukarić Jaka 17 Benčič Vid TrenerČernič Rok TrenerKotnik Igor ZadetkiNK MB TABOR 9 Šildenfeld Pascal 0 : 1 27′ NK MB TABOR 7 Bajrami Ermal 0 : 2 51′ NŠ Slovenj Gradec 10 Hleb Teo 1 : 2 86′ NK MB TABOR 15 Mujić Harun 1 : 3 90′ DogodkiNK MB TABOR 5 / 3 Arslani Ayan / Dukarić Jaka 46′ NK MB TABOR 10 / 17 Schatz Žan / Benčič Vid 46′ NŠ Slovenj Gradec 11 / 14 Gutenberger Luka / Berložnik Anže 55′ NŠ Slovenj Gradec 3 / 8 Pečnik Tanei / Kancijan Žan 71′ NŠ Slovenj Gradec 15 / 16 Kašnik Jaka / Goličnik Teodor 75′ NK MB TABOR 8 / 20 Štumberger Tanaj / Erlač Žan 84′ -
8. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 19.10.22 ob 17.00
ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 0 : 5 0 : 3 NK Jurovski Dol Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 40 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje12 Pečnik Jan V 16 Gojčič Lan 8 Bele Alen 20 Mithans Tanaj 4 Pernat Jakob 5 Mesarič Gašper 13 Premzl Tjan 11 Koletnik Aljaž 15 Lenart Taj 18 Mlakar Filip 22 Lampret Luka K Rezervni igralci 7 Kirbiš Jan 14 Galun Tilen 19 Žunko Gal NK Jurovski Dol1 Kranar Nino 3 Satler Anej K 5 Perko Jernej 6 Rusjan Maj 18 Majhen Matej 25 Golob Gal 9 Petek Jan 7 Tušek Maj 8 Breznik Vid 10 Sulcer Primož 15 Petek Jurij Rezervni igralci 12 Čeh Fekonja Žan 23 Ivnik Timon 13 Petek Nejc 14 Žugman Rok 4 Senekovič Jan 11 Caf Žiga TrenerBele Aleksander TrenerRadan Matej ZadetkiNK Jurovski Dol 6 Rusjan Maj 0 : 1 7′ NK Jurovski Dol 9 Petek Jan 0 : 2 11m 24′ NK Jurovski Dol 18 Majhen Matej 0 : 3 40′ NK Jurovski Dol 9 Petek Jan 0 : 4 62′ NK Jurovski Dol 10 Sulcer Primož 0 : 5 63′ DogodkiŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 22 Lampret Luka 24′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 16 / 7 Gojčič Lan / Kirbiš Jan 46′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 8 / 14 Bele Alen / Galun Tilen 55′ NK Jurovski Dol 7 / 13 Tušek Maj / Petek Nejc 65′ NK Jurovski Dol 8 / 14 Breznik Vid / Žugman Rok 65′ NK Jurovski Dol 10 / 4 Sulcer Primož / Senekovič Jan 65′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 11 / 19 Koletnik Aljaž / Žunko Gal 72′ NK Jurovski Dol 15 / 23 Petek Jurij / Ivnik Timon 74′ NK Jurovski Dol 6 / 11 Rusjan Maj / Caf Žiga 74′ NK Jurovski Dol 1 / 12 Kranar Nino / Čeh Fekonja Žan 74′ -
8. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 19.10.22 ob 16.00
NK Pobrežje 1 : 3 1 : 2 NK Kovinar Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK Pobrežje1 Poljanec Tristan V 3 Sinanović Aidan K 16 Flajsinger Gabrijel 7 Kovačić Jan 24 Sattarov Bogdan 19 Ljubec Jaka 5 Meglič Gašper 8 Demiri Gani 10 Frank Jure 4 Furek Luka 9 Tahiraj Fabijan Rezervni igralci 2 Zorman Lara 6 Meštrić Amar 14 Srnec Val 15 Španinger Jan 20 Žižek Aleksej NK Kovinar1 Volavšek Tai V 37 Belšak Nik 24 Krajnc Leo 46 Šibonjić Amar 36 Veniger Rok 25 Pratnemer Ian K 30 Osmanaj Nik 21 Sahitaj Erion 34 Tairi Sali 10 Artnak Skrinjer Neo 32 Ljušić Arsenije Rezervni igralci 31 Vuzem Miha 35 Gassenburger Nejc 23 Žnuderl Anej 33 Beriša Kerim TrenerZorman Matej TrenerVidovič Ervin ZadetkiNK Kovinar 10 Artnak Skrinjer Neo 0 : 1 12′ NK Pobrežje 9 Tahiraj Fabijan 1 : 1 39′ NK Kovinar 30 Osmanaj Nik 1 : 2 40′ NK Kovinar 30 Osmanaj Nik 1 : 3 49′ DogodkiNK Pobrežje 16 / 2 Flajsinger Gabrijel / Zorman Lara 46′ NK Pobrežje 24 / 6 Sattarov Bogdan / Meštrić Amar 46′ NK Kovinar 30 / 23 Osmanaj Nik / Žnuderl Anej 63′ NK Kovinar 36 / 31 Veniger Rok / Vuzem Miha 63′ NK Kovinar 24 / 33 Krajnc Leo / Beriša Kerim 68′ NK Kovinar 32 / 35 Ljušić Arsenije / Gassenburger Nejc 68′ -
8. krog | Fram – Igrišče Fram | 16.10.22 ob 14.00
Nk Fram 8 : 0 4 : 0 NŠ NK RADLJE U17 Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 Nk Fram1 Petrovič Gašper V 29 Kraner Marčič Vid 26 Sovec Anže K 36 Vilič Nejc 21 Pukl Jan 17 Plausteiner Alen 22 Falež Tim 10 Gradišnik Jošt 13 Blatnik Lin 16 Pečovnik Lan 15 Budja Nino Rezervni igralci 23 Zelenik Jaša 11 Seliškar Tevž 3 Pinter Matjaž 30 Zorko Satler Lanej NŠ NK RADLJE U171 Kristan Patrik V 15 Šmid Žan 17 Drajzinger Nejc 19 Pušnik Jan 3 Verdinek Žiga 10 Aplinc Lel 7 Palko Anej K 9 Stajnko Knez Noel 20 Čas Andraž 11 Pečoler Maj 13 Smrečnik Nino Rezervni igralci 8 Rozman Teo 14 Štih Luka 18 Gros Vid 2 Bališ Žan TrenerNovak Sandro TrenerPečič Matej ZadetkiNk Fram 26 Sovec Anže 1 : 0 11m 3′ Nk Fram 21 Pukl Jan 2 : 0 19′ Nk Fram 26 Sovec Anže 3 : 0 11m 21′ Nk Fram 10 Gradišnik Jošt 4 : 0 27′ Nk Fram 36 Vilič Nejc 5 : 0 11m 55′ Nk Fram 22 Falež Tim 6 : 0 65′ Nk Fram 13 Blatnik Lin 7 : 0 74′ Nk Fram 36 Vilič Nejc 8 : 0 88′ DogodkiNk Fram 29 Kraner Marčič Vid 15′ NŠ NK RADLJE U17 1 Kristan Patrik 21′ NŠ NK RADLJE U17 17 / 8 Drajzinger Nejc / Rozman Teo 32′ Nk Fram 10 Gradišnik Jošt 44′ NŠ NK RADLJE U17 11 / 14 Pečoler Maj / Štih Luka 46′ Nk Fram 10 / 23 Gradišnik Jošt / Zelenik Jaša 56′ NŠ NK RADLJE U17 10 / 18 Aplinc Lel / Gros Vid 65′ Nk Fram 15 / 11 Budja Nino / Seliškar Tevž 66′ Nk Fram 21 / 3 Pukl Jan / Pinter Matjaž 73′ Nk Fram 13 / 30 Blatnik Lin / Zorko Satler Lanej 79′ NŠ NK RADLJE U17 13 / 2 Smrečnik Nino / Bališ Žan 84′ -
8. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 15.10.22 ob 15.00
NK Jarenina-Pesnica 9 : 0 4 : 0 Korotan Prevalje Sodniki: Hrženjak Nickolas (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK Jarenina-Pesnica1 Gracej Urban Ivan V 16 Čeh Matic 9 Vajngerl Nel 19 Švajncer Butinar Aljaž 17 Horvat Žak 8 Jaušovec Teodor 6 Skrbinšek Valentin K 15 Marko Jaša 10 Zalar Lukas 21 Kramberger Nino 2 Čelofiga Luka Rezervni igralci 3 Steyer Vid 14 Žamut Simon 4 Murko Tinej 18 Grajf Nik 7 Šauperl Nejc Korotan Prevalje1 Grm Nejc V 18 Podlesnik Filip K 4 Dizdarević Adin 11 Mihalj Leon 14 Čeru Ažbe 5 Krueziu Edi 10 Naveršnik Gal 6 Dizdarević Belmin 8 Hadžić Belmin 3 Kumprej Luka 16 Štumberger Lan Rezervni igralci 20 Drol Nejc TrenerArzenšek Simon TrenerKučej Nino ZadetkiNK Jarenina-Pesnica 2 Čelofiga Luka 1 : 0 2′ NK Jarenina-Pesnica 21 Kramberger Nino 2 : 0 14′ NK Jarenina-Pesnica 21 Kramberger Nino 3 : 0 30′ NK Jarenina-Pesnica 21 Kramberger Nino 4 : 0 39′ NK Jarenina-Pesnica 3 Steyer Vid 5 : 0 51′ NK Jarenina-Pesnica 2 Čelofiga Luka 6 : 0 54′ NK Jarenina-Pesnica 8 Jaušovec Teodor 7 : 0 57′ NK Jarenina-Pesnica 6 Skrbinšek Valentin 8 : 0 59′ NK Jarenina-Pesnica 8 Jaušovec Teodor 9 : 0 60′ DogodkiNK Jarenina-Pesnica 15 / 3 Marko Jaša / Steyer Vid 46′ NK Jarenina-Pesnica 21 / 4 Kramberger Nino / Murko Tinej 46′ Korotan Prevalje 10 / 20 Naveršnik Gal / Drol Nejc 46′ NK Jarenina-Pesnica 2 / 7 Čelofiga Luka / Šauperl Nejc 58′ NK Jarenina-Pesnica 8 / 14 Jaušovec Teodor / Žamut Simon 62′ Korotan Prevalje 20 Drol Nejc 72′ -
8. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 15.10.22 ob 11.00
NŠ Roho VBO 1 : 4 1 : 1 NK Miklavž Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NŠ Roho VBO1 Vuksanovič Vito V 4 Kumer Marcel 15 Šela Urban 3 Crnolić Alen 17 Weber Gal 5 Kranvogel Mai 8 Hausmeister Kai K 7 Potočnik Mario 10 Mumlek Tijan 20 Repnik Nik 14 Iršič Jaka Rezervni igralci 12 Dolenc Domen V 11 Beras Timotej 9 Medik Tadej 6 Vodušek Tian 13 Bencak Anej 19 Levec Alex 18 Gomboc Anej NK Miklavž43 Varžič Gašper K V 2 Konec Mai 19 Čurila Luka 13 Horvat Tian 16 Lečnik Tian 5 Kerep Gašper 3 Berbić Almedin 11 Voglar Taj 10 Haliti Agim 4 Klasinc Filekovič Mai 18 Kerep Patrik Rezervni igralci 17 Arnuš Tim 44 Turk Marcel 6 Palić Anel 8 Ljubec Audič Luka 15 Vončina Žan Luka 14 Kovačec Miha 9 Aliti Denis TrenerGolob Miha ZadetkiNK Miklavž 10 Haliti Agim 0 : 1 23′ NŠ Roho VBO 7 Potočnik Mario 1 : 1 27′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 1 : 2 64′ NK Miklavž 44 Turk Marcel 1 : 3 87′ NK Miklavž 16 Lečnik Tian 1 : 4 90′ DogodkiNŠ Roho VBO 10 / 19 Mumlek Tijan / Levec Alex 24′ NK Miklavž 3 / 44 Berbić Almedin / Turk Marcel 46′ NK Miklavž 5 Kerep Gašper 53′ NŠ Roho VBO 5 / 9 Kranvogel Mai / Medik Tadej 61′ NK Miklavž 13 / 14 Horvat Tian / Kovačec Miha 63′ NŠ Roho VBO 14 / 11 Iršič Jaka / Beras Timotej 65′ NŠ Roho VBO 17 Weber Gal 67′ NŠ Roho VBO 1 / 12 Vuksanovič Vito / Dolenc Domen 73′ NŠ Roho VBO 20 / 13 Repnik Nik / Bencak Anej 73′ NŠ Roho VBO 4 / 6 Kumer Marcel / Vodušek Tian 73′ NK Miklavž 2 Konec Mai 74′ NŠ Roho VBO 7 / 18 Potočnik Mario / Gomboc Anej 78′ NK Miklavž 10 / 6 Haliti Agim / Palić Anel 89′ NK Miklavž 11 / 8 Voglar Taj / Ljubec Audič Luka 89′ NK Miklavž 18 / 17 Kerep Patrik / Arnuš Tim 90′ -
7. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 12.10.22 ob 15.30
Marles hiše 3 : 0 0 : 0 NK Pobrežje Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 25 Marles hiše12 Sentič Anej K V 11 Lazar Klemen 13 Mlakar Štef 15 Korenčič Anej 14 Skale Leon 9 Šumak Vito 4 Majcen Gal 10 Kesič Gmeiner Gašper 3 Stojanović Filip 8 Pavlin Brin Jakob 2 Rebernak Žak Rezervni igralci 5 Podlesnik Niko 7 Miljatović Tim NK Pobrežje1 Poljanec Tristan V 3 Sinanović Aidan K 13 Flajsinger Gabrijel 7 Kovačić Jan 24 Sattarov Bogdan 8 Ljubec Jaka 10 Meglič Gašper 5 Demiri Gani 9 Frank Jure 2 Zorman Lara 6 Razboršek Oliver Rezervni igralci 11 Žižek Aleksej 16 Vrban Lan 19 Španinger Jan TrenerEmbreuš Miro TrenerZorman Matej ZadetkiMarles hiše 7 Miljatović Tim 1 : 0 55′ Marles hiše 10 Kesič Gmeiner Gašper 2 : 0 87′ Marles hiše 10 Kesič Gmeiner Gašper 3 : 0 90′ DogodkiNK Pobrežje 24 Sattarov Bogdan 5′ NK Pobrežje 7 Kovačić Jan 23′ Marles hiše 15 / 7 Korenčič Anej / Miljatović Tim 46′ Marles hiše 14 / 5 Skale Leon / Podlesnik Niko 46′ NK Pobrežje 6 / 11 Razboršek Oliver / Žižek Aleksej 67′ -
7. krog | – | 08.10.22 ob 11.00
NK Jurovski Dol 3 : 0 NK MALEČNIK Sodniki: Delegat: Št. gledalcev: NK Jurovski DolRezervni igralci NK MALEČNIKRezervni igralci ZadetkiDogodki -
4. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 11.10.22 ob 16.00
NK MALEČNIK 2 : 3 1 : 0 Korotan Prevalje Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 10 NK MALEČNIK1 Šebalj Filip V 14 Zemljič Jakob 9 Žinko Maj 6 Ćosić Samuel 10 Lipovnik Luka K 8 Protner Žiga 11 Kramberger Gašper 7 Ferk Miran 5 Kovač Matic 16 Vidovič Paskal 19 Bruić David Rezervni igralci 4 Mišić Anej 18 Gamser Benjamin 17 Škrlec Luka Tian Korotan Prevalje12 Grm Nejc V 18 Podlesnik Filip K 17 Mihalj Leon 5 Dizdarević Adin 4 Krueziu Edi 9 Čeru Ažbe 6 Dizdarević Belmin 13 Drol Nejc 10 Hadžić Belmin 3 Kumprej Luka 20 Kuhelnik Lan Rezervni igralci 16 Gruber Maks 8 Štumberger Lan TrenerKaučič Rok TrenerKučej Nino ZadetkiNK MALEČNIK 14 Zemljič Jakob 1 : 0 22′ Korotan Prevalje 10 Hadžić Belmin 1 : 1 63′ NK MALEČNIK 14 Zemljič Jakob 2 : 1 65′ Korotan Prevalje 18 Podlesnik Filip 2 : 2 78′ Korotan Prevalje 16 Gruber Maks 2 : 3 90′ DogodkiKorotan Prevalje 20 / 8 Kuhelnik Lan / Štumberger Lan 46′ NK MALEČNIK 10 / 18 Lipovnik Luka / Gamser Benjamin 59′ NK MALEČNIK 9 / 4 Žinko Maj / Mišić Anej 77′ Korotan Prevalje 13 / 16 Drol Nejc / Gruber Maks 81′ -
7. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 11.10.22 ob 16.00
NK Kovinar 1 : 4 1 : 1 NK MB TABOR Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK Kovinar12 Draganić Dino V 37 Belšak Nik 21 Krajnc Leo 23 Šibonjić Amar 36 Veniger Rok K 25 Pratnemer Ian 30 Osmanaj Nik 24 Sahitaj Erion 34 Tairi Sali 10 Artnak Skrinjer Neo 32 Gassenburger Nejc Rezervni igralci 1 Volavšek Tai 31 Beriša Kerim 35 Žnuderl Anej NK MB TABOR1 Furjan Alex V 4 Gomzi Jean Luc 10 Tabaković Anel 7 Bajrami Ermal 16 Hrustić Emil 8 Lipuš Nai 2 Bombek Aljaž K 6 Arnuš Domen 20 Mujić Harun 21 Pečič Tian 14 Benčič Vid Rezervni igralci 5 Arslani Ayan 9 Erlač Žan 3 Dukarić Jaka 11 Schatz Žan TrenerVidovič Ervin TrenerPlaninc Matej ZadetkiNK MB TABOR 21 Pečič Tian 0 : 1 18′ NK Kovinar 32 Gassenburger Nejc 1 : 1 27′ NK MB TABOR 11 Schatz Žan 1 : 2 60′ NK MB TABOR 20 Mujić Harun 1 : 3 69′ NK MB TABOR 20 Mujić Harun 1 : 4 87′ DogodkiNK Kovinar 10 Artnak Skrinjer Neo 11′ NK Kovinar 12 / 1 Draganić Dino / Volavšek Tai 46′ NK MB TABOR 7 / 11 Bajrami Ermal / Schatz Žan 46′ NK MB TABOR 2 / 5 Bombek Aljaž / Arslani Ayan 46′ NK Kovinar 23 Šibonjić Amar 59′ NK Kovinar 30 / 31 Osmanaj Nik / Beriša Kerim 61′ NK Kovinar 32 / 35 Gassenburger Nejc / Žnuderl Anej 63′ NK Kovinar 36 Veniger Rok 74′ NK MB TABOR 8 / 3 Lipuš Nai / Dukarić Jaka 80′ NK MB TABOR 6 / 9 Arnuš Domen / Erlač Žan 80′ -
7. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 09.10.22 ob 15.00
ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 0 : 10 0 : 5 NK Miklavž Sodniki: Šobot Danijel (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 75 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje12 Pečnik Jan V 3 Fras Domen 8 Bele Alen 11 Pleteršek Gal 4 Pernat Jakob 5 Mesarič Gašper 9 Premzl Tjan 7 Petrovič Andraž 15 Lenart Taj 18 Mlakar Filip 22 Lampret Luka K Rezervni igralci 2 Novak Žan 14 Koletnik Aljaž 20 Pečar Matevž 19 Žunko Gal NK Miklavž99 Varžič Gašper K V 2 Konec Mai 19 Čurila Luka 17 Arnuš Tim 4 Lečnik Tian 5 Kerep Gašper 15 Grubor Nejc 11 Voglar Taj 10 Haliti Agim 22 Klasinc Filekovič Mai 18 Kerep Patrik Rezervni igralci 6 Kaisersberger Miha 7 Turk Marcel 20 Palić Anel 8 Duvnjak Nikola 21 Vončina Žan Luka 14 Kovačec Miha TrenerBele Aleksander TrenerČučko Drago ZadetkiŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 11 Pleteršek Gal 0 : 1 ag 2′ NK Miklavž 11 Voglar Taj 0 : 2 7′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 3 14′ NK Miklavž 5 Kerep Gašper 0 : 4 15′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 5 20′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 6 53′ NK Miklavž 14 Kovačec Miha 0 : 7 62′ NK Miklavž 21 Vončina Žan Luka 0 : 8 11m 80′ NK Miklavž 21 Vončina Žan Luka 0 : 9 84′ NK Miklavž 15 Grubor Nejc 0 : 10 88′ DogodkiŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 7 / 19 Petrovič Andraž / Žunko Gal 34′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 22 / 14 Lampret Luka / Koletnik Aljaž 46′ NK Miklavž 17 / 14 Arnuš Tim / Kovačec Miha 46′ NK Miklavž 5 / 20 Kerep Gašper / Palić Anel 46′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 8 Bele Alen 51′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 8 / 2 Bele Alen / Novak Žan 64′ NK Miklavž 2 / 6 Konec Mai / Kaisersberger Miha 64′ NK Miklavž 11 / 7 Voglar Taj / Turk Marcel 64′ NK Miklavž 19 / 8 Čurila Luka / Duvnjak Nikola 69′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 18 / 20 Mlakar Filip / Pečar Matevž 71′ NK Miklavž 18 / 21 Kerep Patrik / Vončina Žan Luka 75′ NK Miklavž 22 Klasinc Filekovič Mai 82′ -
7. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 08.10.22 ob 12.00
NŠ NK RADLJE U17 0 : 2 0 : 2 NŠ Roho VBO Sodniki: Grubelnik Matic (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NŠ NK RADLJE U171 Kristan Patrik V 15 Šmid Žan 6 Pečečnik Rok K 19 Pušnik Jan 13 Štih Luka 10 Aplinc Lel 9 Stajnko Knez Noel 20 Verdinek Žiga 7 Palko Anej 3 Smrečnik Nino 11 Pečoler Maj Rezervni igralci 17 Drajzinger Nejc 8 Rozman Teo 18 Gros Vid 14 Rudolf Enej NŠ Roho VBO1 Vuksanovič Vito V 20 Kumer Marcel 14 Šela Urban 4 Crnolić Alen 17 Weber Gal 9 Kranvogel Mai 8 Hausmeister Kai K 7 Potočnik Mario 10 Mumlek Tijan 11 Repnik Nik 13 Iršič Jaka Rezervni igralci 12 Dolenc Domen 3 Medik Tadej 6 Bencak Anej 18 Gomboc Anej 5 Jerenko Tine 15 Levec Alex 19 Beras Timotej TrenerPečič Matej TrenerGolob Miha ZadetkiNŠ Roho VBO 11 Repnik Nik 0 : 1 13′ NŠ Roho VBO 7 Potočnik Mario 0 : 2 20′ DogodkiNŠ Roho VBO 14 / 5 Šela Urban / Jerenko Tine 46′ NŠ NK RADLJE U17 11 / 8 Pečoler Maj / Rozman Teo 57′ NŠ Roho VBO 13 / 19 Iršič Jaka / Beras Timotej 61′ NŠ NK RADLJE U17 3 / 17 Smrečnik Nino / Drajzinger Nejc 66′ NŠ Roho VBO 11 / 18 Repnik Nik / Gomboc Anej 72′ NŠ NK RADLJE U17 13 / 18 Štih Luka / Gros Vid 79′ NŠ Roho VBO 9 / 15 Kranvogel Mai / Levec Alex 79′ NŠ Roho VBO 10 / 3 Mumlek Tijan / Medik Tadej 82′ NŠ NK RADLJE U17 Glavni trener Pečič Matej 85′ NŠ Roho VBO 20 Kumer Marcel 89′ NŠ Roho VBO 7 / 6 Potočnik Mario / Bencak Anej 90′ -
7. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 08.10.22 ob 11.00
NK Jarenina-Pesnica 13 : 0 8 : 0 NŠ Slovenj Gradec Sodniki: Vajs Manuel (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK Jarenina-Pesnica13 Biškup Aleksander V 16 Čeh Matic 9 Vajngerl Nel 19 Švajncer Butinar Aljaž 17 Horvat Žak 8 Jaušovec Teodor 6 Skrbinšek Valentin K 15 Marko Jaša 10 Zalar Lukas 21 Kramberger Nino 2 Čelofiga Luka Rezervni igralci 3 Steyer Vid 14 Žamut Simon 20 Sužnik Aljaž 7 Šauperl Nejc 18 Grajf Nik 5 Ivanovič Mihael NŠ Slovenj Gradec1 Cikaj Albin V 4 Čegovnik Matija 3 Pečnik Tanei 8 Kancijan Žan 18 Kašnik Jaka 5 Aberšek Aljaž Miha 2 Jeznik Taj 6 Špoljar Slivnik Anže 11 Gutenberger Luka 10 Hleb Teo 7 Valentar Tilen K Rezervni igralci 9 Valentar Klemen 15 Kac Anej 17 Dimitrijević Veljko 16 Goličnik Teodor 14 Berložnik Anže TrenerArzenšek Simon TrenerČernič Rok ZadetkiNK Jarenina-Pesnica 6 Skrbinšek Valentin 1 : 0 5′ NK Jarenina-Pesnica 21 Kramberger Nino 2 : 0 11′ NK Jarenina-Pesnica 2 Čelofiga Luka 3 : 0 17′ NK Jarenina-Pesnica 2 Čelofiga Luka 4 : 0 18′ NK Jarenina-Pesnica 6 Skrbinšek Valentin 5 : 0 11m 21′ NK Jarenina-Pesnica 9 Vajngerl Nel 6 : 0 36′ NK Jarenina-Pesnica 2 Čelofiga Luka 7 : 0 40′ NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 8 : 0 45′ NK Jarenina-Pesnica 14 Žamut Simon 9 : 0 49′ NK Jarenina-Pesnica 2 Čelofiga Luka 10 : 0 60′ NK Jarenina-Pesnica 14 Žamut Simon 11 : 0 61′ NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 12 : 0 63′ NK Jarenina-Pesnica 14 Žamut Simon 13 : 0 74′ DogodkiNŠ Slovenj Gradec 4 Čegovnik Matija 20′ NŠ Slovenj Gradec Glavni trener Černič Rok 32′ NŠ Slovenj Gradec 18 / 17 Kašnik Jaka / Dimitrijević Veljko 32′ NK Jarenina-Pesnica 21 / 3 Kramberger Nino / Steyer Vid 46′ NK Jarenina-Pesnica 15 / 14 Marko Jaša / Žamut Simon 46′ NK Jarenina-Pesnica 9 / 5 Vajngerl Nel / Ivanovič Mihael 54′ NŠ Slovenj Gradec 3 Pečnik Tanei 59′ NK Jarenina-Pesnica 2 / 7 Čelofiga Luka / Šauperl Nejc 64′ NK Jarenina-Pesnica 10 / 20 Zalar Lukas / Sužnik Aljaž 64′ NŠ Slovenj Gradec 8 / 16 Kancijan Žan / Goličnik Teodor 70′ NŠ Slovenj Gradec 11 / 14 Gutenberger Luka / Berložnik Anže 70′ NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 71′ NŠ Slovenj Gradec 5 Aberšek Aljaž Miha 75′ NŠ Slovenj Gradec 2 Jeznik Taj 76′ -
6. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 05.10.22 ob 17.00
ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 0 : 8 0 : 5 NŠ NK RADLJE U17 Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje12 Pečnik Jan V 3 Fras Domen 8 Bele Alen 10 Gojčič Lan 5 Pernat Jakob 20 Mithans Tanaj 9 Premzl Tjan 13 Petrovič Andraž 15 Lenart Taj 18 Mlakar Filip 22 Lampret Luka K Rezervni igralci 2 Novak Žan 14 Mesarič Gašper 7 Kirbiš Jan 19 Žunko Gal NŠ NK RADLJE U171 Kristan Patrik V 6 Pečečnik Rok K 2 Šmid Žan 5 Špegelj Tine 19 Pušnik Jan 10 Aplinc Lel 7 Palko Anej 18 Verdinek Žiga 9 Stajnko Knez Noel 3 Smrečnik Nino 20 Čas Andraž Rezervni igralci 17 Drajzinger Nejc 4 Bališ Žan 11 Pečoler Maj 14 Gros Vid 8 Rozman Teo 13 Štih Luka TrenerBele Aleksander TrenerPečič Matej ZadetkiNŠ NK RADLJE U17 5 Špegelj Tine 0 : 1 4′ NŠ NK RADLJE U17 20 Čas Andraž 0 : 2 5′ NŠ NK RADLJE U17 9 Stajnko Knez Noel 0 : 3 11m 10′ NŠ NK RADLJE U17 18 Verdinek Žiga 0 : 4 11m 14′ NŠ NK RADLJE U17 9 Stajnko Knez Noel 0 : 5 11m 22′ NŠ NK RADLJE U17 18 Verdinek Žiga 0 : 6 52′ NŠ NK RADLJE U17 9 Stajnko Knez Noel 0 : 7 58′ NŠ NK RADLJE U17 18 Verdinek Žiga 0 : 8 76′ DogodkiŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 Mithans Tanaj 9′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 18 / 7 Mlakar Filip / Kirbiš Jan 32′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 10 / 2 Gojčič Lan / Novak Žan 46′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 13 / 19 Petrovič Andraž / Žunko Gal 46′ NŠ NK RADLJE U17 5 / 13 Špegelj Tine / Štih Luka 46′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 19 Žunko Gal 51′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 Mithans Tanaj 55′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 2 Novak Žan 58′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 5 / 14 Pernat Jakob / Mesarič Gašper 62′ NŠ NK RADLJE U17 9 / 11 Stajnko Knez Noel / Pečoler Maj 68′ NŠ NK RADLJE U17 20 / 8 Čas Andraž / Rozman Teo 68′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 22 Lampret Luka 71′ NŠ NK RADLJE U17 10 / 17 Aplinc Lel / Drajzinger Nejc 76′ NŠ NK RADLJE U17 3 / 4 Smrečnik Nino / Bališ Žan 84′ NŠ NK RADLJE U17 19 Pušnik Jan 85′ -
6. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 05.10.22 ob 15.30
NK Pobrežje 0 : 6 0 : 3 NK Jurovski Dol Sodniki: Stojkovič Marko (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 25 NK Pobrežje1 Bumbak Matija V 3 Sinanović Aidan 9 Flajsinger Gabrijel 7 Kovačić Jan 14 Sattarov Bogdan 13 Ljubec Jaka 10 Meglič Gašper 17 Zorić Patrik K 8 Sertolaj Endrit 5 Demiri Gani 11 Srnec Val Rezervni igralci 4 Španinger Jan 6 Kojc Žiga Majhen Paskal NK Jurovski Dol1 Kranar Nino V 3 Satler Anej K 14 Žugman Rok 4 Senekovič Jan 18 Majhen Matej 25 Golob Gal 11 Tušek Maj 8 Rusjan Maj 9 Petek Nejc 10 Sulcer Primož 15 Petek Jurij Rezervni igralci 12 Čeh Fekonja Žan 5 Perko Jernej 23 Ivnik Timon 6 Rola Leon 7 Caf Žiga TrenerZorman Matej TrenerRadan Matej ZadetkiNK Jurovski Dol 11 Tušek Maj 0 : 1 16′ NK Jurovski Dol 15 Petek Jurij 0 : 2 19′ NK Jurovski Dol 15 Petek Jurij 0 : 3 36′ NK Jurovski Dol 11 Tušek Maj 0 : 4 60′ NK Jurovski Dol 6 Rola Leon 0 : 5 82′ NK Jurovski Dol 7 Caf Žiga 0 : 6 84′ DogodkiNK Pobrežje 13 / 4 Ljubec Jaka / Španinger Jan 46′ NK Jurovski Dol 9 / 6 Petek Nejc / Rola Leon 66′ NK Jurovski Dol 4 / 5 Senekovič Jan / Perko Jernej 66′ NK Jurovski Dol 25 / 7 Golob Gal / Caf Žiga 73′ NK Jurovski Dol 1 / 12 Kranar Nino / Čeh Fekonja Žan 73′ NK Jurovski Dol 10 / 23 Sulcer Primož / Ivnik Timon 73′ -
6. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 04.10.22 ob 19.00
NK MB TABOR 10 : 1 3 : 1 Marles hiše Sodniki: Hrženjak Nickolas (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK MB TABOR12 Živko Kmetec Tjan V 3 Dukarić Jaka 5 Breznik Videtič Vid 21 Kropej Anže 2 Bombek Aljaž 14 Mujić Harun 11 Boršič Jure K 7 Bajraj Erland 17 Benčič Vid 9 Šildenfeld Pascal 10 Beljić Marko Rezervni igralci 4 Hrustić Emil 15 Arnuš Domen 8 Lipuš Nai Marles hiše12 Sentič Anej K V 8 Jovič Luka 13 Mlakar Štef 5 Podlesnik Niko 11 Lazar Klemen 6 Šumak Vito 4 Majcen Gal 10 Kesič Gmeiner Gašper 14 Skale Leon 3 Pavlin Brin Jakob 15 Korenčič Anej Rezervni igralci 20 Baukman Anej 2 Rebernak Žak 22 Perkovič Taj TrenerKotnik Igor TrenerEmbreuš Miro ZadetkiMarles hiše 10 Kesič Gmeiner Gašper 0 : 1 13′ NK MB TABOR 10 Beljić Marko 1 : 1 25′ NK MB TABOR 17 Benčič Vid 2 : 1 27′ NK MB TABOR 9 Šildenfeld Pascal 3 : 1 41′ NK MB TABOR 9 Šildenfeld Pascal 4 : 1 55′ NK MB TABOR 7 Bajraj Erland 5 : 1 67′ NK MB TABOR 9 Šildenfeld Pascal 6 : 1 74′ NK MB TABOR 10 Beljić Marko 7 : 1 75′ NK MB TABOR 7 Bajraj Erland 8 : 1 78′ NK MB TABOR 10 Beljić Marko 9 : 1 80′ NK MB TABOR 7 Bajraj Erland 10 : 1 85′ DogodkiNK MB TABOR 5 / 4 Breznik Videtič Vid / Hrustić Emil 46′ NK MB TABOR 11 / 15 Boršič Jure / Arnuš Domen 46′ NK MB TABOR 3 / 8 Dukarić Jaka / Lipuš Nai 56′ Marles hiše 11 / 20 Lazar Klemen / Baukman Anej 56′ Marles hiše 15 / 2 Korenčič Anej / Rebernak Žak 56′ -
6. krog | Fram – Igrišče Fram | 02.10.22 ob 11.00
Nk Fram 1 : 3 1 : 2 NK Jarenina-Pesnica Sodniki: Pečarič Luka (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 25 Nk Fram1 Petrovič Gašper V 23 Zelenik Jaša 21 Pukl Jan 29 Kraner Marčič Vid 26 Sovec Anže K 22 Falež Tim 17 Plausteiner Alen 16 Pečovnik Lan 9 Kvas Anžej 13 Blatnik Lin 10 Gradišnik Jošt Rezervni igralci 36 Vilič Nejc 3 Pinter Matjaž NK Jarenina-Pesnica1 Gracej Urban Ivan V 16 Čeh Matic 9 Vajngerl Nel 19 Švajncer Butinar Aljaž 18 Grajf Nik 4 Murko Tinej 6 Skrbinšek Valentin K 2 Čelofiga Luka 10 Zalar Lukas 21 Kramberger Nino 8 Jaušovec Teodor Rezervni igralci 13 Biškup Aleksander 3 Steyer Vid 14 Žamut Simon 20 Sužnik Aljaž 17 Horvat Žak 7 Šauperl Nejc 15 Marko Jaša TrenerNovak Sandro TrenerArzenšek Simon ZadetkiNK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 0 : 1 5′ Nk Fram 21 Pukl Jan 1 : 1 15′ NK Jarenina-Pesnica 8 Jaušovec Teodor 1 : 2 18′ NK Jarenina-Pesnica 6 Skrbinšek Valentin 1 : 3 11m 69′ DogodkiNK Jarenina-Pesnica 21 / 15 Kramberger Nino / Marko Jaša 46′ Nk Fram 10 Gradišnik Jošt 51′ NK Jarenina-Pesnica 4 Murko Tinej 61′ NK Jarenina-Pesnica 2 / 20 Čelofiga Luka / Sužnik Aljaž 70′ Nk Fram 23 / 36 Zelenik Jaša / Vilič Nejc 73′ NK Jarenina-Pesnica 4 / 3 Murko Tinej / Steyer Vid 73′ NK Jarenina-Pesnica 18 / 17 Grajf Nik / Horvat Žak 77′ Nk Fram 13 / 3 Blatnik Lin / Pinter Matjaž 87′ NK Jarenina-Pesnica 10 / 14 Zalar Lukas / Žamut Simon 87′ NK Jarenina-Pesnica 9 / 7 Vajngerl Nel / Šauperl Nejc 89′ -
6. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 02.10.22 ob 11.00
NŠ Roho VBO 6 : 0 3 : 0 Korotan Prevalje Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NŠ Roho VBO1 Vuksanovič Vito V 3 Kumer Marcel 20 Šela Urban 6 Crnolić Alen 17 Weber Gal 9 Kranvogel Mai 8 Hausmeister Kai K 2 Potočnik Mario 10 Mumlek Tijan 7 Repnik Nik 11 Iršič Jaka Rezervni igralci 13 Beras Timotej 12 Dolenc Domen V 4 Sambolec Maks 19 Murko Rene 5 Jerenko Tine 15 Levec Alex 18 Gomboc Anej Korotan Prevalje1 Grm Nejc V 18 Podlesnik Filip K 5 Dizdarević Adin 11 Mihalj Leon 13 Krueziu Edi 15 Čeru Ažbe 14 Dizdarević Belmin 10 Naveršnik Gal 8 Krejan Matic 7 Hadžić Belmin 20 Kuhelnik Lan Rezervni igralci 3 Kumprej Luka 16 Gruber Maks 6 Štumberger Lan TrenerGolob Miha TrenerKučej Nino ZadetkiNŠ Roho VBO 10 Mumlek Tijan 1 : 0 17′ NŠ Roho VBO 10 Mumlek Tijan 2 : 0 18′ NŠ Roho VBO 2 Potočnik Mario 3 : 0 30′ NŠ Roho VBO 2 Potočnik Mario 4 : 0 59′ NŠ Roho VBO 6 Crnolić Alen 5 : 0 73′ NŠ Roho VBO 13 Beras Timotej 6 : 0 84′ DogodkiNŠ Roho VBO 9 Kranvogel Mai 27′ Korotan Prevalje 20 / 3 Kuhelnik Lan / Kumprej Luka 46′ Korotan Prevalje 13 / 6 Krueziu Edi / Štumberger Lan 58′ NŠ Roho VBO 9 / 15 Kranvogel Mai / Levec Alex 65′ NŠ Roho VBO 11 / 13 Iršič Jaka / Beras Timotej 68′ NŠ Roho VBO 3 / 5 Kumer Marcel / Jerenko Tine 73′ NŠ Roho VBO 1 / 12 Vuksanovič Vito / Dolenc Domen 77′ NŠ Roho VBO 7 / 19 Repnik Nik / Murko Rene 77′ NŠ Roho VBO 8 / 18 Hausmeister Kai / Gomboc Anej 77′ NŠ Roho VBO 6 / 4 Crnolić Alen / Sambolec Maks 77′ Korotan Prevalje 15 / 16 Čeru Ažbe / Gruber Maks 79′ -
6. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 01.10.22 ob 11.00
NK MALEČNIK 0 : 5 0 : 3 NK Miklavž Sodniki: Grbec Ermin (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NK MALEČNIK1 Šebalj Filip V 5 Kovač Matic 3 Ćosić Samuel 21 Protner Žiga 2 Bruić David 6 Sešek Jan 10 Lipovnik Luka K 9 Žinko Maj 7 Ferk Miran 14 Zemljič Jakob 11 Kramberger Gašper Rezervni igralci 4 Mišić Anej 15 Rajčević Ognjen 13 Vidovič Paskal NK Miklavž99 Varžič Gašper K V 2 Konec Mai 5 Čurila Luka 21 Berbić Almedin 4 Lečnik Tian 6 Kerep Gašper 15 Grubor Nejc 11 Voglar Taj 10 Haliti Agim 13 Horvat Tian 18 Kerep Patrik Rezervni igralci 17 Arnuš Tim 7 Turk Marcel 20 Palić Anel 14 Ljubec Audič Luka 19 Vončina Žan Luka TrenerKaučič Rok TrenerČučko Drago ZadetkiNK Miklavž 4 Lečnik Tian 0 : 1 11m 3′ NK Miklavž 10 Haliti Agim 0 : 2 5′ NK Miklavž 11 Voglar Taj 0 : 3 37′ NK Miklavž 17 Arnuš Tim 0 : 4 56′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 5 83′ DogodkiNK Miklavž 21 / 17 Berbić Almedin / Arnuš Tim 25′ NK MALEČNIK 7 / 4 Ferk Miran / Mišić Anej 46′ NK Miklavž 6 Kerep Gašper 58′ NK MALEČNIK 3 Ćosić Samuel 64′ NK Miklavž 15 / 19 Grubor Nejc / Vončina Žan Luka 66′ NK Miklavž 6 / 7 Kerep Gašper / Turk Marcel 71′ NK MALEČNIK 9 / 15 Žinko Maj / Rajčević Ognjen 80′ -
6. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 01.10.22 ob 11.00
NŠ Slovenj Gradec 4 : 1 3 : 0 NK Kovinar Sodniki: Miklavc Jaroš (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 10 NŠ Slovenj Gradec1 Cikaj Albin V 4 Čegovnik Matija 14 Pečnik Tanei 8 Kancijan Žan 3 Kašnik Jaka 20 Kotnik Matej 2 Jeznik Taj 6 Špoljar Slivnik Anže 11 Gutenberger Luka 7 Valentar Tilen K 10 Hleb Teo Rezervni igralci 5 Goličnik Teodor 19 Kovačić Tjan 18 Kac Anej 9 Valentar Klemen 13 Berložnik Anže NK Kovinar1 Volavšek Tai V 22 Belšak Nik 17 Krajnc Leo 19 Veniger Rok 8 Pratnemer Ian K 4 Osmanaj Nik 28 Sahitaj Erion 7 Tairi Sali 38 Artnak Skrinjer Neo 20 Gassenburger Nejc 16 Šibonjić Amar Rezervni igralci 14 Žnuderl Anej TrenerČernič Rok TrenerVidovič Ervin ZadetkiNŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 1 : 0 4′ NŠ Slovenj Gradec 6 Špoljar Slivnik Anže 2 : 0 6′ NŠ Slovenj Gradec 20 Kotnik Matej 3 : 0 11m 40′ NK Kovinar 8 Pratnemer Ian 3 : 1 52′ NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 4 : 1 56′ DogodkiNK Kovinar 19 / 14 Veniger Rok / Žnuderl Anej 54′ NK Kovinar 7 Tairi Sali 55′ NŠ Slovenj Gradec 20 Kotnik Matej 63′ NK Kovinar 38 Artnak Skrinjer Neo 63′ NŠ Slovenj Gradec 20 Kotnik Matej 65′ NŠ Slovenj Gradec 8 / 19 Kancijan Žan / Kovačić Tjan 78′ NŠ Slovenj Gradec 6 / 18 Špoljar Slivnik Anže / Kac Anej 85′ NŠ Slovenj Gradec 11 / 13 Gutenberger Luka / Berložnik Anže 85′ NK Kovinar 1 Volavšek Tai 89′ -
4. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 30.09.22 ob 16.30
NK Pobrežje 0 : 5 0 : 3 NŠ NK RADLJE U17 Sodniki: Grbec Ermin (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 40 NK Pobrežje1 Poljanec Tristan V 17 Tkalčič Aljaž 16 Sattarov Bogdan 11 Kovačić Jan 10 Flajsinger Gabrijel 9 Sertolaj Endrit 2 Zorman Lara 7 Bumbak Matija K 14 Demiri Gani 15 Ljubec Jaka 8 Kojc Žiga Rezervni igralci 13 Pignar Liam 18 Španinger Jan NŠ NK RADLJE U171 Kristan Patrik V 6 Pečečnik Rok K 15 Šmid Žan 13 Štih Luka 19 Pušnik Jan 10 Aplinc Lel 7 Palko Anej 17 Verdinek Žiga 9 Stajnko Knez Noel 11 Pečoler Maj 20 Čas Andraž Rezervni igralci 5 Smrečnik Nino 4 Bališ Žan 18 Rudolf Enej 14 Gros Vid 8 Rozman Teo TrenerZorman Matej TrenerPečič Matej ZadetkiNŠ NK RADLJE U17 20 Čas Andraž 0 : 1 10′ NŠ NK RADLJE U17 17 Verdinek Žiga 0 : 2 19′ NŠ NK RADLJE U17 17 Verdinek Žiga 0 : 3 22′ NŠ NK RADLJE U17 17 Verdinek Žiga 0 : 4 42′ NŠ NK RADLJE U17 6 Pečečnik Rok 0 : 5 55′ DogodkiNK Pobrežje 2 / 18 Zorman Lara / Španinger Jan 20′ NK Pobrežje 14 / 13 Demiri Gani / Pignar Liam 46′ NŠ NK RADLJE U17 11 / 5 Pečoler Maj / Smrečnik Nino 46′ NŠ NK RADLJE U17 20 / 4 Čas Andraž / Bališ Žan 46′ NŠ NK RADLJE U17 13 / 8 Štih Luka / Rozman Teo 46′ -
5. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 28.09.22 ob 16.00
Marles hiše 2 : 3 1 : 2 NK Kovinar Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 25 Marles hiše12 Sentič Anej K V 8 Jovič Luka 21 Mlakar Štef 9 Valher Tanaj 6 Lazar Klemen 22 Skale Leon 4 Majcen Gal 10 Kesič Gmeiner Gašper 7 Miljatović Tim 2 Pavlin Brin Jakob 3 Rebernak Žak Rezervni igralci 5 Šumak Vito NK Kovinar12 Draganić Dino V 37 Belšak Nik 27 Krajnc Leo 26 Šibonjić Amar 36 Veniger Rok 24 Pratnemer Ian K 30 Osmanaj Nik 25 Sahitaj Erion 21 Tairi Sali 10 Artnak Skrinjer Neo 32 Beriša Kerim Rezervni igralci 1 Volavšek Tai V 35 Žnuderl Anej 23 Vuzem Miha 29 Gassenburger Nejc TrenerEmbreuš Miro TrenerVidovič Ervin ZadetkiMarles hiše 10 Kesič Gmeiner Gašper 1 : 0 18′ NK Kovinar 30 Osmanaj Nik 1 : 1 25′ NK Kovinar 27 Krajnc Leo 1 : 2 40′ NK Kovinar 24 Pratnemer Ian 1 : 3 49′ Marles hiše 22 Skale Leon 2 : 3 61′ DogodkiNK Kovinar 26 Šibonjić Amar 44′ Marles hiše 7 / 5 Miljatović Tim / Šumak Vito 46′ NK Kovinar 12 / 1 Draganić Dino / Volavšek Tai 46′ NK Kovinar 32 / 29 Beriša Kerim / Gassenburger Nejc 46′ NK Kovinar 27 Krajnc Leo 63′ NK Kovinar 36 / 35 Veniger Rok / Žnuderl Anej 65′ NK Kovinar 30 / 23 Osmanaj Nik / Vuzem Miha 83′ -
5. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 27.09.22 ob 16.30
NK Miklavž 26 : 0 13 : 0 NK Pobrežje Sodniki: Holcman Aljaž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 40 NK Miklavž24 Varžič Gašper K V 2 Konec Mai 19 Čurila Luka 6 Klasinc Filekovič Mai 4 Lečnik Tian 5 Kerep Gašper 15 Grubor Nejc 11 Voglar Taj 10 Haliti Agim 13 Horvat Tian 18 Kerep Patrik Rezervni igralci 14 Kaisersberger Miha 44 Kovačec Miha 8 Duvnjak Nikola 17 Arnuš Tim 3 Berbić Almedin 9 Aliti Denis 20 Palić Anel NK Pobrežje1 Poljanec Tristan V 16 Sattarov Bogdan 17 Sinanović Aidan K 8 Flajsinger Gabrijel 6 Ljubec Jaka 11 Kovačić Jan 7 Frank Jure 10 Meglič Gašper 13 Vrban Lan 9 Brumen Anej 2 Zorman Lara Rezervni igralci 15 Žižek Aleksej 19 Demiri Gani TrenerČučko Drago TrenerZorman Matej ZadetkiNK Miklavž 13 Horvat Tian 1 : 0 1′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 2 : 0 4′ NK Miklavž 6 Klasinc Filekovič Mai 3 : 0 8′ NK Miklavž 10 Haliti Agim 4 : 0 10′ NK Miklavž 2 Konec Mai 5 : 0 17′ NK Miklavž 10 Haliti Agim 6 : 0 20′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 7 : 0 21′ NK Miklavž 10 Haliti Agim 8 : 0 23′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 9 : 0 28′ NK Miklavž 10 Haliti Agim 10 : 0 34′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 11 : 0 38′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 12 : 0 44′ NK Miklavž 10 Haliti Agim 13 : 0 45′ NK Miklavž 8 Duvnjak Nikola 14 : 0 56′ NK Miklavž 5 Kerep Gašper 15 : 0 58′ NK Miklavž 5 Kerep Gašper 16 : 0 61′ NK Miklavž 9 Aliti Denis 17 : 0 64′ NK Pobrežje 8 Flajsinger Gabrijel 18 : 0 ag 65′ NK Miklavž 44 Kovačec Miha 19 : 0 70′ NK Miklavž 15 Grubor Nejc 20 : 0 71′ NK Miklavž 3 Berbić Almedin 21 : 0 75′ NK Miklavž 8 Duvnjak Nikola 22 : 0 76′ NK Miklavž 9 Aliti Denis 23 : 0 78′ NK Miklavž 4 Lečnik Tian 24 : 0 81′ NK Miklavž 14 Kaisersberger Miha 25 : 0 83′ NK Miklavž 24 Varžič Gašper 26 : 0 90′ DogodkiNK Miklavž 6 / 3 Klasinc Filekovič Mai / Berbić Almedin 46′ NK Miklavž 11 / 20 Voglar Taj / Palić Anel 46′ NK Miklavž 13 / 17 Horvat Tian / Arnuš Tim 46′ NK Miklavž 18 / 9 Kerep Patrik / Aliti Denis 46′ NK Miklavž 2 / 8 Konec Mai / Duvnjak Nikola 46′ NK Miklavž 19 / 14 Čurila Luka / Kaisersberger Miha 46′ NK Miklavž 10 / 44 Haliti Agim / Kovačec Miha 46′ NK Pobrežje 16 / 15 Sattarov Bogdan / Žižek Aleksej 46′ NK Pobrežje 7 / 19 Frank Jure / Demiri Gani 46′ -
5. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 26.09.22 ob 18.00
NŠ Slovenj Gradec 2 : 7 1 : 2 Nk Fram Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 10 NŠ Slovenj Gradec1 Cikaj Albin V 4 Frantar Luka 14 Pečnik Tanei 5 Dimitrijević Veljko 11 Gutenberger Luka 3 Kašnik Jaka 2 Jeznik Taj 10 Hleb Teo 6 Špoljar Slivnik Anže 20 Kotnik Matej 7 Valentar Tilen K Rezervni igralci 9 Valentar Klemen 18 Kac Anej 16 Goličnik Teodor 19 Berložnik Anže 8 Kancijan Žan Nk Fram1 Petrovič Gašper V 26 Sovec Anže K 15 Budja Nino 17 Plausteiner Alen 29 Kraner Marčič Vid 36 Vilič Nejc 27 Falež Tim 10 Gradišnik Jošt 13 Blatnik Lin 16 Pečovnik Lan 23 Zelenik Jaša Rezervni igralci 30 Zorko Satler Lanej 3 Pinter Matjaž 21 Kvas Anžej TrenerČernič Rok TrenerNovak Sandro ZadetkiNŠ Slovenj Gradec 3 Kašnik Jaka 1 : 0 10′ Nk Fram 27 Falež Tim 1 : 1 19′ Nk Fram 27 Falež Tim 1 : 2 39′ NŠ Slovenj Gradec 10 Hleb Teo 2 : 2 49′ Nk Fram 26 Sovec Anže 2 : 3 51′ Nk Fram 17 Plausteiner Alen 2 : 4 53′ Nk Fram 10 Gradišnik Jošt 2 : 5 59′ Nk Fram 10 Gradišnik Jošt 2 : 6 79′ Nk Fram 27 Falež Tim 2 : 7 81′ DogodkiNŠ Slovenj Gradec 4 Frantar Luka 24′ NŠ Slovenj Gradec 14 Pečnik Tanei 42′ NŠ Slovenj Gradec 14 / 16 Pečnik Tanei / Goličnik Teodor 64′ NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 67′ NŠ Slovenj Gradec 11 / 19 Gutenberger Luka / Berložnik Anže 72′ NŠ Slovenj Gradec 3 / 8 Kašnik Jaka / Kancijan Žan 72′ Nk Fram 17 / 21 Plausteiner Alen / Kvas Anžej 73′ NŠ Slovenj Gradec 4 Frantar Luka 76′ Nk Fram 10 Gradišnik Jošt 76′ Nk Fram 13 / 30 Blatnik Lin / Zorko Satler Lanej 78′ NŠ Slovenj Gradec 2 / 18 Jeznik Taj / Kac Anej 82′ -
5. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 25.09.22 ob 11.00
Korotan Prevalje 1 : 2 0 : 0 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Sodniki: Miklavc Jaroš (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 Korotan Prevalje1 Kumprej Luka V 18 Podlesnik Filip K 10 Naveršnik Gal 5 Dizdarević Adin 11 Mihalj Leon 4 Krueziu Edi 14 Čeru Ažbe 20 Kuhelnik Lan 15 Oder Klemen 7 Hadžić Belmin 6 Štumberger Lan Rezervni igralci ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje12 Kirbiš Matevž V 3 Fras Domen K 8 Bele Alen 10 Gojčič Lan 9 Mesarič Gašper 11 Pleteršek Gal 16 Premzl Tjan 7 Kirbiš Jan 15 Lenart Taj 18 Mlakar Filip 17 Lampret Luka Rezervni igralci 13 Koletnik Aljaž 14 Galun Tilen 19 Sel Nejc 5 Pečar Matevž 2 Ogrizek Matic 21 Drevenšek Marko TrenerKučej Nino TrenerBele Aleksander ZadetkiKorotan Prevalje 18 Podlesnik Filip 1 : 0 17′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 18 Mlakar Filip 1 : 1 80′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 11 Pleteršek Gal 1 : 2 87′ DogodkiŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 11 Pleteršek Gal 31′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 7 / 14 Kirbiš Jan / Galun Tilen 67′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 16 / 13 Premzl Tjan / Koletnik Aljaž 77′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 15 Lenart Taj 80′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 11 Pleteršek Gal 89′ -
5. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 24.09.22 ob 12.30
NK Jarenina-Pesnica 3 : 1 1 : 1 NŠ Roho VBO Sodniki: Stojkovič Marko (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NK Jarenina-Pesnica1 Gracej Urban Ivan V 16 Čeh Matic 9 Vajngerl Nel 19 Švajncer Butinar Aljaž 18 Grajf Nik 4 Murko Tinej 6 Skrbinšek Valentin K 2 Čelofiga Luka 10 Zalar Lukas 21 Kramberger Nino 8 Jaušovec Teodor Rezervni igralci 3 Steyer Vid 14 Žamut Simon 20 Sužnik Aljaž 17 Horvat Žak 5 Ivanovič Mihael 7 Šauperl Nejc 15 Marko Jaša NŠ Roho VBO1 Vuksanovič Vito V 16 Kumer Marcel 4 Šela Urban 18 Crnolić Alen 11 Medik Tadej 20 Kranvogel Mai 8 Hausmeister Kai K 2 Potočnik Mario 7 Mumlek Tijan 9 Repnik Nik 19 Beras Timotej Rezervni igralci 12 Dolenc Domen V 3 Sambolec Maks 6 Bencak Anej 17 Jerenko Tine 14 Levec Alex TrenerArzenšek Simon TrenerGolob Miha ZadetkiNŠ Roho VBO 9 Repnik Nik 0 : 1 37′ NK Jarenina-Pesnica 8 Jaušovec Teodor 1 : 1 38′ NK Jarenina-Pesnica 8 Jaušovec Teodor 2 : 1 75′ NK Jarenina-Pesnica 6 Skrbinšek Valentin 3 : 1 11m 90′ DogodkiNK Jarenina-Pesnica 16 Čeh Matic 34′ NŠ Roho VBO Glavni trener Golob Miha 38′ NK Jarenina-Pesnica 4 Murko Tinej 57′ NŠ Roho VBO 11 / 17 Medik Tadej / Jerenko Tine 57′ NK Jarenina-Pesnica 2 / 15 Čelofiga Luka / Marko Jaša 66′ NŠ Roho VBO 11 Medik Tadej 77′ NK Jarenina-Pesnica 21 / 3 Kramberger Nino / Steyer Vid 83′ NŠ Roho VBO 2 / 14 Potočnik Mario / Levec Alex 83′ NK Jarenina-Pesnica Glavni trener Arzenšek Simon 88′ -
5. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 24.09.22 ob 12.30
NŠ NK RADLJE U17 2 : 3 2 : 1 NK MALEČNIK Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 40 NŠ NK RADLJE U171 Kristan Patrik V 15 Šmid Žan 6 Pečečnik Rok K 13 Štih Luka 19 Pušnik Jan 10 Aplinc Lel 9 Stajnko Knez Noel 7 Verdinek Žiga 8 Rozman Teo 11 Pečoler Maj 20 Čas Andraž Rezervni igralci 3 Smrečnik Nino 4 Bališ Žan 2 Rudolf Enej NK MALEČNIK1 Šebalj Filip V 3 Ćosić Samuel 14 Zemljič Jakob 18 Protner Žiga 13 Bruić David 10 Sešek Jan K 17 Vidovič Paskal 6 Mak Luka 5 Kovač Matic 11 Kramberger Gašper 15 Gamser Benjamin Rezervni igralci 8 Jovanović Anej TrenerPečič Matej TrenerKaučič Rok ZadetkiNŠ NK RADLJE U17 7 Verdinek Žiga 1 : 0 15′ NŠ NK RADLJE U17 7 Verdinek Žiga 2 : 0 43′ NK MALEČNIK 14 Zemljič Jakob 2 : 1 44′ NK MALEČNIK 14 Zemljič Jakob 2 : 2 52′ NK MALEČNIK 11 Kramberger Gašper 2 : 3 53′ DogodkiNŠ NK RADLJE U17 8 / 3 Rozman Teo / Smrečnik Nino 26′ NŠ NK RADLJE U17 7 Verdinek Žiga 48′ NK MALEČNIK 11 / 8 Kramberger Gašper / Jovanović Anej 70′ NŠ NK RADLJE U17 11 / 4 Pečoler Maj / Bališ Žan 83′ -
5. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 24.09.22 ob 11.00
NK Jurovski Dol 4 : 0 2 : 0 NK MB TABOR Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK Jurovski Dol1 Kranar Nino V 3 Satler Anej K 13 Perko Jernej 4 Senekovič Jan 18 Majhen Matej 25 Golob Gal 8 Rusjan Maj 9 Petek Nejc 6 Breznik Vid 10 Sulcer Primož 15 Petek Jurij Rezervni igralci 12 Čeh Fekonja Žan V 21 Šijanec Jakob 11 Kralj Žak Maj 7 Tušek Maj 23 Ivnik Timon 5 Rola Leon 14 Caf Žiga NK MB TABOR12 Vidovšek Turner Žan K V 8 Lipuš Nai 4 Hrustić Emil 2 Bombek Aljaž 3 Dukarić Jaka 10 Mujić Harun 15 Arnuš Domen 16 Ačko Gal 17 Benčič Vid 7 Šildenfeld Pascal 9 Durović Mirnes Rezervni igralci TrenerRadan Matej TrenerKotnik Igor ZadetkiNK Jurovski Dol 10 Sulcer Primož 1 : 0 22′ NK Jurovski Dol 10 Sulcer Primož 2 : 0 24′ NK Jurovski Dol 9 Petek Nejc 3 : 0 67′ NK Jurovski Dol 15 Petek Jurij 4 : 0 71′ DogodkiNK MB TABOR 7 Šildenfeld Pascal 29′ NK Jurovski Dol 10 / 5 Sulcer Primož / Rola Leon 68′ NK Jurovski Dol 6 / 21 Breznik Vid / Šijanec Jakob 68′ NK Jurovski Dol 8 / 7 Rusjan Maj / Tušek Maj 73′ NK Jurovski Dol 15 / 23 Petek Jurij / Ivnik Timon 78′ NK Jurovski Dol 1 / 12 Kranar Nino / Čeh Fekonja Žan 78′ NK Jurovski Dol 25 / 11 Golob Gal / Kralj Žak Maj 86′ NK Jurovski Dol 9 / 14 Petek Nejc / Caf Žiga 86′ -
4. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 21.09.22 ob 18.00
NŠ Slovenj Gradec 5 : 1 2 : 0 Marles hiše Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NŠ Slovenj Gradec1 Cikaj Albin V 4 Frantar Luka 14 Pečnik Tanei 18 Dimitrijević Veljko 11 Gutenberger Luka 3 Kašnik Jaka 2 Jeznik Taj 10 Hleb Teo 6 Špoljar Slivnik Anže 20 Kotnik Matej 7 Valentar Tilen K Rezervni igralci 19 Polovšak Žan 16 Kac Anej 8 Kancijan Žan Marles hiše12 Sentič Anej V 5 Podlesnik Niko 2 Pavlin Brin Jakob 6 Šumak Vito 11 Lazar Klemen 8 Jovič Luka 4 Majcen Gal 10 Kesič Gmeiner Gašper 7 Miljatović Tim 9 Fekonja Matic 13 Mlakar Štef K Rezervni igralci 3 Korenčič Anej 14 Baukman Anej TrenerČernič Rok TrenerEmbreuš Miro ZadetkiNŠ Slovenj Gradec 14 Pečnik Tanei 1 : 0 9′ NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 2 : 0 42′ NŠ Slovenj Gradec 6 Špoljar Slivnik Anže 3 : 0 65′ NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 4 : 0 70′ Marles hiše 13 Mlakar Štef 4 : 1 71′ NŠ Slovenj Gradec 10 Hleb Teo 5 : 1 84′ DogodkiNŠ Slovenj Gradec 2 Jeznik Taj 26′ Marles hiše 9 / 3 Fekonja Matic / Korenčič Anej 46′ Marles hiše 7 / 14 Miljatović Tim / Baukman Anej 57′ NŠ Slovenj Gradec 11 / 8 Gutenberger Luka / Kancijan Žan 75′ NŠ Slovenj Gradec 6 / 19 Špoljar Slivnik Anže / Polovšak Žan 85′ NŠ Slovenj Gradec 10 / 16 Hleb Teo / Kac Anej 85′ -
4. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 20.09.22 ob 19.00
NK MB TABOR 1 : 6 1 : 3 NK Miklavž Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK MB TABOR99 Furjan Alex V 2 Kobula Patrik 4 Gomzi Jean Luc 16 Kropej Anže 8 Lipuš Nai 10 Kranjc Anže 6 Tabaković Anel 13 Rodošek Eric K 5 Hrustić Emil 11 Schatz Žan 7 Bajrami Ermal Rezervni igralci 12 Živko Kmetec Tjan 22 Pečič Tian 3 Arslani Ayan 9 Štumberger Tanaj 20 Arnuš Domen NK Miklavž99 Varžič Gašper K V 3 Konec Mai 2 Čurila Luka 6 Klasinc Filekovič Mai 4 Lečnik Tian 5 Kerep Gašper 15 Grubor Nejc 11 Voglar Taj 18 Kerep Patrik 7 Haliti Agim 13 Horvat Tian Rezervni igralci 19 Vončina Žan Luka 9 Kovačec Miha 20 Duvnjak Nikola 17 Arnuš Tim 21 Berbić Almedin TrenerKotnik Igor TrenerČučko Drago ZadetkiNK MB TABOR 7 Bajrami Ermal 1 : 0 4′ NK Miklavž 6 Klasinc Filekovič Mai 1 : 1 15′ NK Miklavž 11 Voglar Taj 1 : 2 38′ NK Miklavž 7 Haliti Agim 1 : 3 44′ NK Miklavž 7 Haliti Agim 1 : 4 63′ NK Miklavž 7 Haliti Agim 1 : 5 68′ NK Miklavž 21 Berbić Almedin 1 : 6 74′ DogodkiNK MB TABOR 2 Kobula Patrik 7′ NK MB TABOR 4 / 3 Gomzi Jean Luc / Arslani Ayan 35′ NK MB TABOR 10 / 20 Kranjc Anže / Arnuš Domen 39′ NK MB TABOR 6 / 22 Tabaković Anel / Pečič Tian 46′ NK MB TABOR 11 / 9 Schatz Žan / Štumberger Tanaj 46′ NK MB TABOR 99 / 12 Furjan Alex / Živko Kmetec Tjan 61′ NK Miklavž 13 / 9 Horvat Tian / Kovačec Miha 68′ NK Miklavž 2 / 21 Čurila Luka / Berbić Almedin 68′ NK Miklavž 11 / 17 Voglar Taj / Arnuš Tim 72′ NK Miklavž 15 / 20 Grubor Nejc / Duvnjak Nikola 74′ NK Miklavž 18 / 19 Kerep Patrik / Vončina Žan Luka 76′ NK Miklavž 6 Klasinc Filekovič Mai 84′ -
4. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 20.09.22 ob 17.00
ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 0 : 10 0 : 6 NK Jarenina-Pesnica Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje12 Pečnik Jan K V 3 Fras Domen 17 Mesarič Gašper 10 Gojčič Lan 5 Pernat Jakob 20 Mithans Tanaj 11 Pleteršek Gal 19 Petrovič Andraž 15 Lenart Taj 7 Kirbiš Jan 18 Mlakar Filip Rezervni igralci 8 Lampret Luka 14 Koletnik Aljaž NK Jarenina-Pesnica1 Gracej Urban Ivan V 16 Čeh Matic 9 Vajngerl Nel 19 Švajncer Butinar Aljaž 18 Grajf Nik 4 Murko Tinej 6 Skrbinšek Valentin K 2 Čelofiga Luka 10 Zalar Lukas 21 Kramberger Nino 8 Jaušovec Teodor Rezervni igralci 3 Steyer Vid 14 Žamut Simon 20 Sužnik Aljaž 17 Horvat Žak 5 Ivanovič Mihael 7 Šauperl Nejc TrenerBele Aleksander TrenerArzenšek Simon ZadetkiNK Jarenina-Pesnica 8 Jaušovec Teodor 0 : 1 4′ NK Jarenina-Pesnica 8 Jaušovec Teodor 0 : 2 11′ NK Jarenina-Pesnica 21 Kramberger Nino 0 : 3 15′ NK Jarenina-Pesnica 2 Čelofiga Luka 0 : 4 18′ NK Jarenina-Pesnica 8 Jaušovec Teodor 0 : 5 39′ NK Jarenina-Pesnica 21 Kramberger Nino 0 : 6 47′ NK Jarenina-Pesnica 17 Horvat Žak 0 : 7 49′ NK Jarenina-Pesnica 9 Vajngerl Nel 0 : 8 59′ NK Jarenina-Pesnica 9 Vajngerl Nel 0 : 9 65′ NK Jarenina-Pesnica 3 Steyer Vid 0 : 10 73′ DogodkiŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 Mithans Tanaj 37′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 7 / 8 Kirbiš Jan / Lampret Luka 46′ NK Jarenina-Pesnica 6 / 20 Skrbinšek Valentin / Sužnik Aljaž 46′ NK Jarenina-Pesnica 2 / 3 Čelofiga Luka / Steyer Vid 46′ NK Jarenina-Pesnica 10 / 17 Zalar Lukas / Horvat Žak 46′ NK Jarenina-Pesnica 21 / 14 Kramberger Nino / Žamut Simon 56′ NK Jarenina-Pesnica 19 / 7 Švajncer Butinar Aljaž / Šauperl Nejc 56′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 3 Fras Domen 58′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 18 / 14 Mlakar Filip / Koletnik Aljaž 67′ NK Jarenina-Pesnica 16 / 5 Čeh Matic / Ivanovič Mihael 67′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 19 Petrovič Andraž 76′ NK Jarenina-Pesnica 9 Vajngerl Nel 77′ -
4. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 18.09.22 ob 16.30
NK Kovinar 0 : 6 0 : 4 NK Jurovski Dol Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK Kovinar1 Volavšek Tai V 33 Belšak Nik 20 Krajnc Leo 11 Šibonjić Amar 24 Veniger Rok 27 Pratnemer Ian K 30 Osmanaj Nik 23 Sahitaj Erion 34 Žnuderl Anej 43 Artnak Skrinjer Neo 22 Ljušić Arsenije Rezervni igralci 12 Draganić Dino V NK Jurovski Dol1 Kranar Nino V 3 Satler Anej K 5 Perko Jernej 4 Senekovič Jan 18 Majhen Matej 25 Golob Gal 8 Rusjan Maj 7 Tušek Maj 6 Breznik Vid 10 Petek Jan 11 Petek Jurij Rezervni igralci 12 Čeh Fekonja Žan V 2 Šijanec Jakob 14 Žugman Rok 9 Petek Nejc 23 Ivnik Timon TrenerVidovič Ervin TrenerRadan Matej ZadetkiNK Jurovski Dol 10 Petek Jan 0 : 1 19′ NK Jurovski Dol 10 Petek Jan 0 : 2 31′ NK Jurovski Dol 6 Breznik Vid 0 : 3 32′ NK Jurovski Dol 10 Petek Jan 0 : 4 45′ NK Jurovski Dol 10 Petek Jan 0 : 5 54′ NK Jurovski Dol 23 Ivnik Timon 0 : 6 82′ DogodkiNK Kovinar 23 Sahitaj Erion 35′ NK Jurovski Dol 6 / 14 Breznik Vid / Žugman Rok 39′ NK Kovinar 1 / 12 Volavšek Tai / Draganić Dino 46′ NK Kovinar 24 Veniger Rok 55′ NK Jurovski Dol 7 / 9 Tušek Maj / Petek Nejc 57′ NK Jurovski Dol 4 / 2 Senekovič Jan / Šijanec Jakob 64′ NK Kovinar 27 Pratnemer Ian 68′ NK Jurovski Dol 1 / 12 Kranar Nino / Čeh Fekonja Žan 70′ NK Jurovski Dol 11 / 23 Petek Jurij / Ivnik Timon 70′ -
4. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 18.09.22 ob 16.30
NŠ Roho VBO 5 : 1 2 : 0 Nk Fram Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NŠ Roho VBO1 Vuksanovič Vito V 11 Medik Tadej 17 Weber Gal 4 Šela Urban 19 Kumer Marcel 5 Crnolić Alen 8 Hausmeister Kai K 2 Potočnik Mario 13 Iršič Jaka 7 Repnik Nik 15 Beras Timotej Rezervni igralci 3 Jerenko Tine 12 Dolenc Domen V 6 Bencak Anej 14 Murko Rene 9 Kranvogel Mai 18 Gomboc Anej 10 Mumlek Tijan Nk Fram1 Petrovič Gašper V 26 Sovec Anže K 21 Pukl Jan 17 Plausteiner Alen 29 Kraner Marčič Vid 36 Vilič Nejc 27 Falež Tim 10 Gradišnik Jošt 13 Blatnik Lin 16 Pečovnik Lan 9 Kvas Anžej Rezervni igralci 30 Zorko Satler Lanej 3 Pinter Matjaž 15 Budja Nino 23 Zelenik Jaša TrenerGolob Miha TrenerNovak Sandro ZadetkiNŠ Roho VBO 2 Potočnik Mario 1 : 0 17′ NŠ Roho VBO 2 Potočnik Mario 2 : 0 40′ NŠ Roho VBO 13 Iršič Jaka 3 : 0 60′ Nk Fram 26 Sovec Anže 3 : 1 61′ NŠ Roho VBO 13 Iršič Jaka 4 : 1 71′ NŠ Roho VBO 18 Gomboc Anej 5 : 1 87′ DogodkiNk Fram 21 Pukl Jan 7′ Nk Fram 13 / 23 Blatnik Lin / Zelenik Jaša 18′ Nk Fram Glavni trener Novak Sandro 65′ Nk Fram 10 / 15 Gradišnik Jošt / Budja Nino 67′ NŠ Roho VBO 7 Repnik Nik 73′ NŠ Roho VBO 7 / 9 Repnik Nik / Kranvogel Mai 74′ NŠ Roho VBO 13 / 18 Iršič Jaka / Gomboc Anej 80′ Nk Fram 16 / 13 Pečovnik Lan / Blatnik Lin 80′ NŠ Roho VBO 19 / 3 Kumer Marcel / Jerenko Tine 83′ Nk Fram 9 / 3 Kvas Anžej / Pinter Matjaž 83′ Nk Fram 17 / 30 Plausteiner Alen / Zorko Satler Lanej 84′ NŠ Roho VBO 2 / 6 Potočnik Mario / Bencak Anej 85′ NŠ Roho VBO 8 / 14 Hausmeister Kai / Murko Rene 88′ -
1. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 14.09.22 ob 16.30
NŠ Roho VBO 5 : 2 2 : 1 NK MALEČNIK Sodniki: Kmetec Radenko (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NŠ Roho VBO1 Dolenc Domen V 5 Medik Tadej 17 Weber Gal 3 Crnolić Alen 18 Kumer Marcel 8 Hausmeister Kai K 9 Kranvogel Mai 10 Potočnik Mario 2 Repnik Nik 14 Levec Alex 11 Beras Timotej Rezervni igralci 19 Gomboc Anej 4 Sambolec Maks 6 Bencak Anej 7 Murko Rene 13 Iršič Jaka 15 Šela Urban 12 Goznik Tai V NK MALEČNIK1 Šebalj Filip 14 Zemljič Jakob 9 Žinko Maj 13 Bruić David 8 Ćosić Samuel 10 Lipovnik Luka K 5 Sešek Jan 21 Protner Žiga 7 Ferk Miran 15 Gamser Benjamin 16 Vidovič Paskal V Rezervni igralci 11 Kramberger Gašper 4 Mišić Anej TrenerGolob Miha TrenerTolič Boris ZadetkiNŠ Roho VBO 2 Repnik Nik 1 : 0 1′ NŠ Roho VBO 2 Repnik Nik 2 : 0 5′ NK MALEČNIK 13 Bruić David 2 : 1 34′ NŠ Roho VBO 11 Beras Timotej 3 : 1 62′ NŠ Roho VBO 8 Hausmeister Kai 4 : 1 65′ NK MALEČNIK 7 Ferk Miran 4 : 2 71′ NŠ Roho VBO 11 Beras Timotej 5 : 2 85′ DogodkiNŠ Roho VBO 9 / 15 Kranvogel Mai / Šela Urban 46′ NŠ Roho VBO 14 / 13 Levec Alex / Iršič Jaka 58′ NK MALEČNIK 10 / 11 Lipovnik Luka / Kramberger Gašper 61′ NK MALEČNIK 9 / 4 Žinko Maj / Mišić Anej 67′ NŠ Roho VBO 2 / 19 Repnik Nik / Gomboc Anej 73′ NŠ Roho VBO 5 / 4 Medik Tadej / Sambolec Maks 83′ NŠ Roho VBO 11 / 6 Beras Timotej / Bencak Anej 88′ NŠ Roho VBO 17 / 7 Weber Gal / Murko Rene 88′ -
3. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 11.09.22 ob 18.00
Korotan Prevalje 0 : 0 0 : 0 NK Pobrežje Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 Korotan Prevalje1 Grm Nejc V 18 Podlesnik Filip K 4 Dizdarević Adin 5 Krueziu Edi 14 Čeru Ažbe 8 Dizdarević Belmin 11 Štumberger Lan 20 Kuhelnik Lan 13 Mihalj Leon 15 Kumprej Luka 10 Krejan Matic Rezervni igralci 17 Gruber Maks 3 Oder Klemen NK Pobrežje1 Poljanec Tristan V 6 Kovačić Jan K 7 Sinanović Aidan 8 Vrban Lan 5 Sattarov Bogdan 10 Flajsinger Gabrijel 3 Pučko Nejc 11 Wolf Tai 14 Oprešnik Sven 4 Meglič Gašper 9 Svenšek Timi Rezervni igralci 20 Žižek Aleksej 19 Demiri Gani 2 Zorman Lara 18 Kojc Žiga TrenerKučej Nino TrenerZorman Matej ZadetkiDogodkiKorotan Prevalje 1 Grm Nejc 10′ Korotan Prevalje 18 Podlesnik Filip 14′ NK Pobrežje 9 / 19 Svenšek Timi / Demiri Gani 46′ Korotan Prevalje 1 Grm Nejc 75′ -
3. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 11.09.22 ob 16.30
NŠ Roho VBO 9 : 1 1 : 1 NŠ Slovenj Gradec Sodniki: Eder Gregor (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NŠ Roho VBO1 Vuksanovič Vito V 3 Crnolić Alen 11 Medik Tadej 17 Weber Gal 19 Kumer Marcel 8 Hausmeister Kai K 9 Kranvogel Mai 10 Potočnik Mario 7 Repnik Nik 13 Beras Timotej 14 Levec Alex Rezervni igralci 12 Goznik Tai V 2 Sambolec Maks 6 Bencak Anej 18 Gomboc Anej 5 Jerenko Tine NŠ Slovenj Gradec1 Cikaj Albin V 4 Frantar Luka 16 Pečnik Tanei 5 Dimitrijević Veljko 11 Gutenberger Luka 18 Kašnik Jaka 2 Jeznik Taj 10 Hleb Teo 6 Špoljar Slivnik Anže 15 Berložnik Anže 7 Valentar Tilen K Rezervni igralci 9 Valentar Klemen 20 Polovšak Žan 14 Kancijan Žan 8 Kac Anej TrenerGolob Miha TrenerČernič Rok ZadetkiNŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 0 : 1 8′ NŠ Roho VBO 7 Repnik Nik 1 : 1 24′ NŠ Roho VBO 8 Hausmeister Kai 2 : 1 43′ NŠ Roho VBO 18 Gomboc Anej 3 : 1 67′ NŠ Roho VBO 9 Kranvogel Mai 4 : 1 78′ NŠ Roho VBO 9 Kranvogel Mai 5 : 1 82′ NŠ Roho VBO 9 Kranvogel Mai 6 : 1 83′ NŠ Roho VBO 10 Potočnik Mario 7 : 1 84′ NŠ Roho VBO 17 Weber Gal 8 : 1 86′ NŠ Roho VBO 14 Levec Alex 9 : 1 88′ DogodkiNŠ Slovenj Gradec 2 Jeznik Taj 22′ NŠ Slovenj Gradec 4 Frantar Luka 42′ NŠ Roho VBO 13 / 18 Beras Timotej / Gomboc Anej 57′ NŠ Roho VBO 8 / 2 Hausmeister Kai / Sambolec Maks 67′ NŠ Slovenj Gradec 16 / 9 Pečnik Tanei / Valentar Klemen 67′ NŠ Roho VBO 1 / 12 Vuksanovič Vito / Goznik Tai 76′ NŠ Roho VBO 19 / 5 Kumer Marcel / Jerenko Tine 76′ NŠ Slovenj Gradec 15 / 20 Berložnik Anže / Polovšak Žan 78′ NŠ Slovenj Gradec 18 / 8 Kašnik Jaka / Kac Anej 81′ NŠ Slovenj Gradec 5 / 14 Dimitrijević Veljko / Kancijan Žan 81′ -
3. krog | Fram – Igrišče Fram | 11.09.22 ob 14.00
Nk Fram 7 : 2 7 : 1 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Sodniki: Dedić Elmedin (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 Nk Fram1 Petrovič Gašper V 26 Sovec Anže K 21 Pukl Jan 31 Zelenik Jaša 29 Kraner Marčič Vid 36 Vilič Nejc 27 Falež Tim 10 Gradišnik Jošt 13 Blatnik Lin 16 Pečovnik Lan 9 Kvas Anžej Rezervni igralci 30 Zorko Satler Lanej 3 Pinter Matjaž ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje12 Pečnik Jan V 3 Fras Domen 16 Premzl Tjan 14 Galun Tilen 17 Mesarič Gašper 4 Vigec Nik 22 Lampret Luka K 7 Lenart Taj 11 Pleteršek Gal 8 Pernat Jakob 20 Mithans Tanaj Rezervni igralci 21 Pečar Matevž 18 Jerenec Jaša Jakob 9 Drevenšek Marko TrenerNovak Sandro TrenerBele Aleksander ZadetkiNk Fram 9 Kvas Anžej 1 : 0 4′ Nk Fram 10 Gradišnik Jošt 2 : 0 6′ Nk Fram 26 Sovec Anže 3 : 0 11m 8′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 16 Premzl Tjan 3 : 1 11′ Nk Fram 13 Blatnik Lin 4 : 1 17′ Nk Fram 9 Kvas Anžej 5 : 1 23′ Nk Fram 9 Kvas Anžej 6 : 1 31′ Nk Fram 13 Blatnik Lin 7 : 1 37′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 7 Lenart Taj 7 : 2 56′ DogodkiŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 8 Pernat Jakob 43′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 4 / 21 Vigec Nik / Pečar Matevž 46′ Nk Fram 31 / 30 Zelenik Jaša / Zorko Satler Lanej 54′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 14 / 18 Galun Tilen / Jerenec Jaša Jakob 63′ Nk Fram 16 / 3 Pečovnik Lan / Pinter Matjaž 68′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 17 / 9 Mesarič Gašper / Drevenšek Marko 85′ Nk Fram 36 Vilič Nejc 86′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 18 Jerenec Jaša Jakob 88′ -
3. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 10.09.22 ob 15.00
NŠ NK RADLJE U17 5 : 5 2 : 4 NK MB TABOR Sodniki: Grubelnik Matic (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NŠ NK RADLJE U171 Sevčnikar Šapek Žak V 13 Štih Luka 6 Pečečnik Rok K 15 Šmid Žan 8 Rozman Teo 10 Aplinc Lel 7 Palko Anej 20 Čas Andraž 9 Stajnko Knez Noel 19 Pušnik Jan 11 Pečoler Maj Rezervni igralci 17 Drajzinger Nejc 18 Gros Vid 14 Bališ Žan NK MB TABOR99 Živko Kmetec Tjan V 20 Kobula Patrik 5 Breznik Videtič Vid 13 Kropej Anže 2 Bombek Aljaž 14 Mujić Harun 15 Arnuš Domen 10 Beljić Marko K 7 Bajrami Ermal 11 Repnik Tit 4 Hrustić Emil Rezervni igralci 8 Lipuš Nai 3 Arslani Ayan 22 Erlač Žan 9 Štumberger Tanaj TrenerPečič Matej TrenerKotnik Igor ZadetkiNK MB TABOR 7 Bajrami Ermal 0 : 1 3′ NŠ NK RADLJE U17 15 Šmid Žan 1 : 1 15′ NK MB TABOR 5 Breznik Videtič Vid 1 : 2 18′ NŠ NK RADLJE U17 11 Pečoler Maj 2 : 2 26′ NK MB TABOR 11 Repnik Tit 2 : 3 27′ NK MB TABOR 15 Arnuš Domen 2 : 4 34′ NŠ NK RADLJE U17 9 Stajnko Knez Noel 3 : 4 49′ NK MB TABOR 5 Breznik Videtič Vid 3 : 5 59′ NŠ NK RADLJE U17 9 Stajnko Knez Noel 4 : 5 61′ NŠ NK RADLJE U17 18 Gros Vid 5 : 5 80′ DogodkiNK MB TABOR 2 Bombek Aljaž 12′ NŠ NK RADLJE U17 8 / 17 Rozman Teo / Drajzinger Nejc 21′ NK MB TABOR 11 / 9 Repnik Tit / Štumberger Tanaj 53′ NK MB TABOR 20 / 8 Kobula Patrik / Lipuš Nai 53′ NK MB TABOR 5 Breznik Videtič Vid 59′ NK MB TABOR 7 / 3 Bajrami Ermal / Arslani Ayan 60′ NK MB TABOR 13 Kropej Anže 61′ NK MB TABOR 10 / 22 Beljić Marko / Erlač Žan 67′ NŠ NK RADLJE U17 10 / 18 Aplinc Lel / Gros Vid 75′ NŠ NK RADLJE U17 18 Gros Vid 80′ NŠ NK RADLJE U17 11 / 14 Pečoler Maj / Bališ Žan 88′ -
3. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 10.09.22 ob 13.00
NK Miklavž 6 : 1 4 : 1 NK Kovinar Sodniki: Holcman Aljaž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 60 NK Miklavž99 Varžič Gašper K V 3 Konec Mai 19 Čurila Luka 6 Klasinc Filekovič Mai 4 Lečnik Tian 5 Kerep Gašper 15 Grubor Nejc 10 Haliti Agim 18 Kerep Patrik 11 Voglar Taj 13 Horvat Tian Rezervni igralci 20 Palić Anel 17 Kovačec Miha 8 Aliti Denis 9 Kaisersberger Miha 12 Duvnjak Nikola 21 Berbić Almedin NK Kovinar1 Volavšek Tai V 37 Belšak Nik 2 Krajnc Leo 11 Šibonjić Amar 36 Veniger Rok 8 Pratnemer Ian K 30 Osmanaj Nik 14 Sahitaj Erion 7 Tairi Sali 10 Artnak Skrinjer Neo 25 Ljušić Arsenije Rezervni igralci 12 Draganić Dino V Ačko Nik 44 Gassenburger Nejc 35 Žnuderl Anej TrenerČučko Drago TrenerVidovič Ervin ZadetkiNK Miklavž 18 Kerep Patrik 1 : 0 8′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 2 : 0 24′ NK Miklavž 11 Voglar Taj 3 : 0 34′ NK Kovinar 30 Osmanaj Nik 3 : 1 39′ NK Miklavž 10 Haliti Agim 4 : 1 43′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 5 : 1 53′ NK Miklavž 17 Kovačec Miha 6 : 1 68′ DogodkiNK Miklavž 10 Haliti Agim 13′ NK Miklavž 13 / 17 Horvat Tian / Kovačec Miha 46′ NK Miklavž 5 / 20 Kerep Gašper / Palić Anel 46′ NK Kovinar 25 / 44 Ljušić Arsenije / Gassenburger Nejc 46′ NK Kovinar 36 / 35 Veniger Rok / Žnuderl Anej 46′ NK Kovinar 1 / 12 Volavšek Tai / Draganić Dino 46′ NK Miklavž 19 Čurila Luka 58′ NK Miklavž 11 / 8 Voglar Taj / Aliti Denis 61′ NK Miklavž 19 / 21 Čurila Luka / Berbić Almedin 61′ NK Miklavž 3 / 9 Konec Mai / Kaisersberger Miha 68′ NK Miklavž 18 / 12 Kerep Patrik / Duvnjak Nikola 75′ -
3. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 10.09.22 ob 13.00
NK Jarenina-Pesnica 7 : 0 2 : 0 NK MALEČNIK Sodniki: Vajs Manuel (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NK Jarenina-Pesnica1 Gracej Urban Ivan V 16 Čeh Matic 5 Torbarina Kristijan 19 Švajncer Butinar Aljaž 18 Grajf Nik 4 Murko Tinej 6 Skrbinšek Valentin K 9 Vajngerl Nel 10 Zalar Lukas 21 Kramberger Nino 2 Čelofiga Luka Rezervni igralci 3 Steyer Vid 14 Žamut Simon 20 Sužnik Aljaž 17 Horvat Žak 8 Jaušovec Teodor 7 Šauperl Nejc NK MALEČNIK1 Vidovič Paskal V 14 Zemljič Jakob 9 Žinko Maj 13 Bruić David 2 Ćosić Samuel 10 Lipovnik Luka K 5 Sešek Jan 7 Ferk Miran 15 Gamser Benjamin 21 Protner Žiga 8 Škrlec Luka Tian Rezervni igralci 11 Kramberger Gašper 4 Mišić Anej TrenerArzenšek Simon TrenerTolič Boris ZadetkiNK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 1 : 0 20′ NK Jarenina-Pesnica 2 Čelofiga Luka 2 : 0 38′ NK Jarenina-Pesnica 8 Jaušovec Teodor 3 : 0 51′ NK Jarenina-Pesnica 2 Čelofiga Luka 4 : 0 57′ NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 5 : 0 64′ NK Jarenina-Pesnica 21 Kramberger Nino 6 : 0 77′ NK Jarenina-Pesnica 3 Steyer Vid 7 : 0 90′ DogodkiNK Jarenina-Pesnica 5 / 20 Torbarina Kristijan / Sužnik Aljaž 18′ NK MALEČNIK 10 Lipovnik Luka 35′ NK MALEČNIK 7 Ferk Miran 43′ NK Jarenina-Pesnica 4 / 8 Murko Tinej / Jaušovec Teodor 46′ NK Jarenina-Pesnica 2 / 3 Čelofiga Luka / Steyer Vid 61′ NK MALEČNIK 15 / 4 Gamser Benjamin / Mišić Anej 78′ NK MALEČNIK 8 / 11 Škrlec Luka Tian / Kramberger Gašper 78′ NK Jarenina-Pesnica 6 / 17 Skrbinšek Valentin / Horvat Žak 80′ NK Jarenina-Pesnica 9 / 14 Vajngerl Nel / Žamut Simon 82′ NK Jarenina-Pesnica 10 / 7 Zalar Lukas / Šauperl Nejc 85′ -
3. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 10.09.22 ob 12.00
Marles hiše 2 : 8 0 : 3 NK Jurovski Dol Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 35 Marles hiše12 Sentič Anej V 5 Podlesnik Niko 13 Mlakar Štef K 6 Šumak Vito 3 Pavlin Brin Jakob 2 Jovič Luka 4 Majcen Gal 10 Kesič Gmeiner Gašper 8 Valher Tanaj 14 Baukman Anej 11 Fekonja Matic Rezervni igralci 9 Stojanović Filip 7 Miljatović Tim 15 Rebernak Žak NK Jurovski Dol1 Kranar Nino V 3 Satler Anej K 4 Senekovič Jan 13 Rajter Mario 14 Majhen Matej 17 Golob Gal 10 Petek Jan 7 Petek Nejc 8 Breznik Vid 6 Tušek Maj 15 Petek Jurij Rezervni igralci 12 Čeh Fekonja Žan V 11 Kralj Žak Maj 16 Perko Jernej 2 Žugman Rok 5 Ivnik Timon TrenerEmbreuš Miro TrenerRadan Matej ZadetkiNK Jurovski Dol 8 Breznik Vid 0 : 1 20′ NK Jurovski Dol 17 Golob Gal 0 : 2 30′ NK Jurovski Dol 15 Petek Jurij 0 : 3 45′ NK Jurovski Dol 14 Majhen Matej 0 : 4 54′ NK Jurovski Dol 2 Žugman Rok 0 : 5 55′ NK Jurovski Dol 8 Breznik Vid 0 : 6 57′ Marles hiše 3 Pavlin Brin Jakob 1 : 6 67′ Marles hiše 10 Kesič Gmeiner Gašper 2 : 6 73′ NK Jurovski Dol 10 Petek Jan 2 : 7 75′ NK Jurovski Dol 14 Majhen Matej 2 : 8 84′ DogodkiMarles hiše 14 / 7 Baukman Anej / Miljatović Tim 26′ NK Jurovski Dol 6 / 2 Tušek Maj / Žugman Rok 52′ Marles hiše 6 / 9 Šumak Vito / Stojanović Filip 60′ NK Jurovski Dol 1 / 12 Kranar Nino / Čeh Fekonja Žan 60′ NK Jurovski Dol 7 / 16 Petek Nejc / Perko Jernej 60′ NK Jurovski Dol 4 Senekovič Jan 66′ Marles hiše 8 / 15 Valher Tanaj / Rebernak Žak 71′ NK Jurovski Dol 8 / 5 Breznik Vid / Ivnik Timon 71′ NK Jurovski Dol 16 Perko Jernej 77′ NK Jurovski Dol 10 / 11 Petek Jan / Kralj Žak Maj 79′ -
2. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 07.09.22 ob 16.30
Marles hiše 0 : 11 0 : 7 NK Miklavž Sodniki: Stojkovič Marko (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 Marles hiše12 Sentič Anej V 5 Podlesnik Niko 13 Mlakar Štef K 3 Šumak Vito 8 Pavlin Brin Jakob 2 Jovič Luka 9 Perkovič Taj 10 Kesič Gmeiner Gašper 11 Lazar Klemen 7 Miljatović Tim 4 Valher Tanaj Rezervni igralci 14 Baukman Anej 15 Korenčič Anej NK Miklavž99 Varžič Gašper K V 3 Konec Mai 19 Čurila Luka 6 Klasinc Filekovič Mai 4 Lečnik Tian 5 Kerep Gašper 15 Grubor Nejc 10 Haliti Agim 18 Kerep Patrik 11 Voglar Taj 13 Horvat Tian Rezervni igralci 9 Palić Anel 20 Kovačec Miha 17 Arnuš Tim 8 Aliti Denis 14 Ljubec Audič Luka 12 Duvnjak Nikola 21 Berbić Almedin TrenerEmbreuš Miro TrenerČučko Drago ZadetkiNK Miklavž 11 Voglar Taj 0 : 1 7′ NK Miklavž 15 Grubor Nejc 0 : 2 15′ NK Miklavž 15 Grubor Nejc 0 : 3 28′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 4 11m 30′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 5 36′ NK Miklavž 11 Voglar Taj 0 : 6 41′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 7 42′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 8 53′ NK Miklavž 10 Haliti Agim 0 : 9 56′ NK Miklavž 15 Grubor Nejc 0 : 10 69′ NK Miklavž 14 Ljubec Audič Luka 0 : 11 79′ DogodkiMarles hiše 4 Valher Tanaj 24′ Marles hiše 4 / 15 Valher Tanaj / Korenčič Anej 39′ Marles hiše 7 / 14 Miljatović Tim / Baukman Anej 46′ NK Miklavž 13 / 20 Horvat Tian / Kovačec Miha 46′ NK Miklavž 5 / 17 Kerep Gašper / Arnuš Tim 46′ NK Miklavž 18 / 8 Kerep Patrik / Aliti Denis 62′ NK Miklavž 10 / 14 Haliti Agim / Ljubec Audič Luka 62′ NK Miklavž 19 / 21 Čurila Luka / Berbić Almedin 62′ NK Miklavž 3 / 12 Konec Mai / Duvnjak Nikola 65′ NK Miklavž 6 Klasinc Filekovič Mai 84′ -
2. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 06.09.22 ob 19.00
NK MB TABOR 4 : 0 1 : 0 Korotan Prevalje Sodniki: Hrženjak Nickolas (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NK MB TABOR99 Živko Kmetec Tjan V 3 Kobula Patrik 17 Gomzi Jean Luc 16 Kropej Anže 9 Kranjc Anže 6 Mujić Harun 2 Bombek Aljaž 13 Rodošek Eric 7 Bajrami Ermal 11 Kop Nejc K 10 Beljić Marko Rezervni igralci 21 Arnuš Domen 20 Benčič Vid 8 Lipuš Nai 4 Hrustić Emil Korotan Prevalje1 Grm Nejc V 18 Podlesnik Filip K 4 Dizdarević Adin 15 Krueziu Edi 17 Čeru Ažbe 5 Dizdarević Belmin 8 Štumberger Lan 6 Hadžić Belmin 10 Naveršnik Gal 3 Kumprej Luka 9 Krejan Matic Rezervni igralci 2 Gruber Maks 19 Kuhelnik Lan TrenerKotnik Igor TrenerKučej Nino ZadetkiNK MB TABOR 7 Bajrami Ermal 1 : 0 16′ NK MB TABOR 20 Benčič Vid 2 : 0 67′ NK MB TABOR 13 Rodošek Eric 3 : 0 70′ NK MB TABOR 4 Hrustić Emil 4 : 0 74′ DogodkiNK MB TABOR 11 / 8 Kop Nejc / Lipuš Nai 26′ NK MB TABOR 3 / 20 Kobula Patrik / Benčič Vid 41′ NK MB TABOR 2 / 4 Bombek Aljaž / Hrustić Emil 46′ Korotan Prevalje 10 / 19 Naveršnik Gal / Kuhelnik Lan 70′ NK MB TABOR 6 / 21 Mujić Harun / Arnuš Domen 71′ Korotan Prevalje 9 / 2 Krejan Matic / Gruber Maks 72′ -
2. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 06.09.22 ob 17.00
NK Pobrežje 0 : 7 0 : 3 NK Jarenina-Pesnica Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK Pobrežje1 Poljanec Tristan K V 19 Kovačić Jan 14 Sinanović Aidan 4 Krković Lav Luka 15 Flajsinger Gabrijel 16 Sattarov Bogdan 10 Meglič Gašper 3 Frank Jure 11 Žižek Aleksej 2 Zorman Lara 13 Ljubec Jaka Rezervni igralci 17 Jamšek Grobelnik Gal 20 Soršak Matej Anej NK Jarenina-Pesnica1 Gracej Urban Ivan V 15 Čeh Matic 5 Torbarina Kristijan 19 Švajncer Butinar Aljaž 18 Grajf Nik 4 Murko Tinej 6 Skrbinšek Valentin K 9 Vajngerl Nel 10 Zalar Lukas 21 Kramberger Nino 2 Čelofiga Luka Rezervni igralci 3 Steyer Vid 16 Žamut Simon 20 Sužnik Aljaž 17 Horvat Žak 8 Jaušovec Teodor 7 Šauperl Nejc TrenerZorman Matej TrenerArzenšek Simon ZadetkiNK Jarenina-Pesnica 2 Čelofiga Luka 0 : 1 7′ NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 0 : 2 18′ NK Jarenina-Pesnica 2 Čelofiga Luka 0 : 3 37′ NK Jarenina-Pesnica 19 Švajncer Butinar Aljaž 0 : 4 48′ NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 0 : 5 52′ NK Jarenina-Pesnica 4 Murko Tinej 0 : 6 77′ NK Jarenina-Pesnica 21 Kramberger Nino 0 : 7 84′ DogodkiNK Jarenina-Pesnica 15 / 17 Čeh Matic / Horvat Žak 46′ NK Jarenina-Pesnica 2 / 20 Čelofiga Luka / Sužnik Aljaž 46′ NK Jarenina-Pesnica 10 / 3 Zalar Lukas / Steyer Vid 61′ NK Jarenina-Pesnica 6 / 7 Skrbinšek Valentin / Šauperl Nejc 61′ NK Jarenina-Pesnica 9 / 16 Vajngerl Nel / Žamut Simon 70′ NK Jarenina-Pesnica 4 / 8 Murko Tinej / Jaušovec Teodor 79′ -
2. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 04.09.22 ob 16.30
NK Kovinar 1 : 1 0 : 1 NŠ NK RADLJE U17 Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NK Kovinar1 Volavšek Tai V 37 Belšak Nik 13 Krajnc Leo 11 Šibonjić Amar 36 Veniger Rok 8 Pratnemer Ian K 30 Osmanaj Nik 28 Sahitaj Erion 7 Tairi Sali 10 Artnak Skrinjer Neo 27 Gassenburger Nejc Rezervni igralci 12 Draganić Dino V 21 Vuzem Miha 32 Cimerman Žan 25 Ačko Nik 31 Ljušić Arsenije NŠ NK RADLJE U171 Sevčnikar Šapek Žak V 13 Štih Luka 6 Pečečnik Rok K 15 Šmid Žan 8 Rozman Teo 19 Drajzinger Nejc 7 Palko Anej 18 Gros Vid 11 Pečoler Maj 10 Stajnko Knez Noel 20 Čas Andraž Rezervni igralci 9 Bališ Žan 66 Hrastnik Timotej 12 Kristan Patrik V TrenerPečič Matej ZadetkiNŠ NK RADLJE U17 10 Stajnko Knez Noel 0 : 1 30′ NK Kovinar 7 Tairi Sali 1 : 1 50′ DogodkiNK Kovinar 36 Veniger Rok 34′ NŠ NK RADLJE U17 1 / 12 Sevčnikar Šapek Žak / Kristan Patrik 45′ NK Kovinar 36 / 31 Veniger Rok / Ljušić Arsenije 52′ NK Kovinar 1 / 12 Volavšek Tai / Draganić Dino 58′ NŠ NK RADLJE U17 19 / 9 Drajzinger Nejc / Bališ Žan 67′ NK Kovinar 27 / 25 Gassenburger Nejc / Ačko Nik 72′ NK Kovinar 30 Osmanaj Nik 76′ NK Kovinar 27 Gassenburger Nejc 77′ NK Kovinar 30 / 32 Osmanaj Nik / Cimerman Žan 80′ NK Kovinar 28 / 21 Sahitaj Erion / Vuzem Miha 87′ -
2. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 03.09.22 ob 12.30
NŠ Slovenj Gradec 0 : 9 0 : 8 NK Jurovski Dol Sodniki: Miklavc Jaroš (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 40 NŠ Slovenj Gradec1 Dimitrijević Veljko V 14 Frantar Luka 4 Pečnik Tanei 8 Kancijan Žan 3 Gutenberger Luka 13 Kašnik Jaka 2 Jeznik Taj 10 Hleb Teo 7 Valentar Tilen 6 Špoljar Slivnik Anže 20 Kotnik Matej K Rezervni igralci 9 Valentar Klemen 19 Kovačić Tjan 17 Berložnik Anže 18 Kotnik Luka 15 Polovšak Žan NK Jurovski Dol1 Kranar Nino V 3 Satler Anej K 25 Rajter Mario 4 Senekovič Jan 18 Majhen Matej 13 Golob Gal 8 Rusjan Maj 21 Tušek Maj 9 Breznik Vid 10 Petek Jan 15 Petek Jurij Rezervni igralci 12 Čeh Fekonja Žan V 23 Ivnik Timon 5 Rola Leon 14 Šijanec Jakob 11 Kralj Žak Maj 7 Caf Žiga 2 Žugman Rok TrenerČernič Rok TrenerRadan Matej ZadetkiNK Jurovski Dol 10 Petek Jan 0 : 1 13′ NK Jurovski Dol 15 Petek Jurij 0 : 2 22′ NK Jurovski Dol 8 Rusjan Maj 0 : 3 24′ NK Jurovski Dol 15 Petek Jurij 0 : 4 26′ NK Jurovski Dol 21 Tušek Maj 0 : 5 32′ NK Jurovski Dol 15 Petek Jurij 0 : 6 35′ NK Jurovski Dol 15 Petek Jurij 0 : 7 36′ NK Jurovski Dol 9 Breznik Vid 0 : 8 41′ NK Jurovski Dol 5 Rola Leon 0 : 9 80′ DogodkiNK Jurovski Dol 8 / 23 Rusjan Maj / Ivnik Timon 45′ NK Jurovski Dol 3 / 14 Satler Anej / Šijanec Jakob 45′ NK Jurovski Dol 15 / 2 Petek Jurij / Žugman Rok 45′ NK Jurovski Dol 21 / 5 Tušek Maj / Rola Leon 45′ NK Jurovski Dol 1 / 12 Kranar Nino / Čeh Fekonja Žan 45′ NŠ Slovenj Gradec 3 / 18 Gutenberger Luka / Kotnik Luka 59′ NŠ Slovenj Gradec 2 / 9 Jeznik Taj / Valentar Klemen 59′ NŠ Slovenj Gradec 10 / 19 Hleb Teo / Kovačić Tjan 81′ -
2. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 03.09.22 ob 11.30
ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 1 : 2 0 : 0 NŠ Roho VBO Sodniki: Klemenčič Tilen (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje12 Pečnik Jan V 20 Mithans Tanaj 17 Mesarič Gašper 15 Lenart Taj 4 Pernat Jakob 3 Fras Domen 22 Lampret Luka K 13 Mlakar Filip 11 Pleteršek Gal 10 Gojčič Lan 16 Premzl Tjan Rezervni igralci 8 Bele Alen 19 Žunko Gal 7 Kirbiš Jan 5 Vigec Nik 18 Novak Žan NŠ Roho VBO1 Vuksanovič Vito V 4 Crnolić Alen 11 Medik Tadej 3 Šela Urban 5 Kumer Marcel 8 Hausmeister Kai K 7 Kranvogel Mai 6 Potočnik Mario 2 Repnik Nik 10 Mumlek Tijan 14 Levec Alex Rezervni igralci 12 Goznik Tai 19 Sambolec Maks 13 Bencak Anej 18 Gosak Aleks 9 Jerenko Tine 17 Gomboc Anej TrenerBele Aleksander TrenerGolob Miha ZadetkiNŠ Roho VBO 2 Repnik Nik 0 : 1 63′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 7 Kirbiš Jan 1 : 1 81′ NŠ Roho VBO 10 Mumlek Tijan 1 : 2 87′ DogodkiŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 3 Fras Domen 40′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 16 / 7 Premzl Tjan / Kirbiš Jan 46′ NŠ Roho VBO 14 / 17 Levec Alex / Gomboc Anej 66′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 Mithans Tanaj 67′ NŠ Roho VBO 7 Kranvogel Mai 83′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 11 Pleteršek Gal 86′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 22 / 8 Lampret Luka / Bele Alen 88′ NŠ Roho VBO 10 / 18 Mumlek Tijan / Gosak Aleks 88′ -
2. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 03.09.22 ob 11.00
NK MALEČNIK 1 : 4 1 : 3 Nk Fram Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 40 NK MALEČNIK1 Šebalj Filip V 16 Vidovič Paskal 9 Žinko Maj 2 Bruić David 4 Ćosić Samuel 10 Lipovnik Luka K 5 Sešek Jan 7 Ferk Miran 15 Gamser Benjamin 14 Kovač Matic 19 Škrlec Luka Tian Rezervni igralci 11 Kramberger Gašper 21 Protner Žiga Nk Fram1 Petrovič Gašper V 29 Kraner Marčič Vid 17 Plausteiner Alen 21 Pukl Jan 13 Blatnik Lin 26 Sovec Anže K 27 Falež Tim 16 Pečovnik Lan 36 Vilič Nejc 10 Gradišnik Jošt 31 Zelenik Jaša Rezervni igralci 15 Budja Nino 3 Pinter Matjaž 30 Zorko Satler Lanej TrenerTolič Boris TrenerNovak Sandro ZadetkiNk Fram 16 Pečovnik Lan 0 : 1 17′ Nk Fram 10 Gradišnik Jošt 0 : 2 19′ Nk Fram 31 Zelenik Jaša 0 : 3 29′ NK MALEČNIK 9 Žinko Maj 1 : 3 42′ Nk Fram 16 Pečovnik Lan 1 : 4 84′ DogodkiNK MALEČNIK 19 / 21 Škrlec Luka Tian / Protner Žiga 20′ Nk Fram 17 Plausteiner Alen 46′ NK MALEČNIK 1 Šebalj Filip 61′ Nk Fram 21 Pukl Jan 65′ Nk Fram 31 / 30 Zelenik Jaša / Zorko Satler Lanej 65′ Nk Fram 26 Sovec Anže 75′ Nk Fram 13 / 15 Blatnik Lin / Budja Nino 77′ Nk Fram 10 / 3 Gradišnik Jošt / Pinter Matjaž 87′ -
1. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 31.08.22 ob 18.00
Korotan Prevalje 6 : 2 1 : 2 NK Kovinar Sodniki: Miklavc Jaroš (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 Korotan Prevalje1 Grm Nejc V 18 Podlesnik Filip K 8 Mihalj Leon 4 Dizdarević Adin 5 Krueziu Edi 16 Čeru Ažbe 10 Naveršnik Gal 6 Dizdarević Belmin 9 Hadžić Belmin 20 Štumberger Lan 19 Kuhelnik Lan Rezervni igralci 3 Kumprej Luka NK Kovinar12 Volavšek Tai V 37 Belšak Nik 31 Krajnc Leo 10 Šibonjić Amar 36 Veniger Rok 8 Pratnemer Ian K 30 Osmanaj Nik 11 Sahitaj Erion 25 Tairi Sali 13 Artnak Skrinjer Neo 28 Gassenburger Nejc Rezervni igralci 21 Vuzem Miha 32 Cimerman Žan 7 Ramić Esmin TrenerKučej Nino ZadetkiKorotan Prevalje 18 Podlesnik Filip 1 : 0 13′ NK Kovinar 8 Pratnemer Ian 1 : 1 11m 25′ NK Kovinar 30 Osmanaj Nik 1 : 2 41′ Korotan Prevalje 10 Naveršnik Gal 2 : 2 49′ Korotan Prevalje 3 Kumprej Luka 3 : 2 72′ Korotan Prevalje 6 Dizdarević Belmin 4 : 2 76′ Korotan Prevalje 10 Naveršnik Gal 5 : 2 79′ Korotan Prevalje 10 Naveršnik Gal 6 : 2 84′ DogodkiKorotan Prevalje 19 / 3 Kuhelnik Lan / Kumprej Luka 54′ NK Kovinar 36 / 7 Veniger Rok / Ramić Esmin 78′ NK Kovinar 8 / 32 Pratnemer Ian / Cimerman Žan 80′ NK Kovinar 10 / 21 Šibonjić Amar / Vuzem Miha 83′ -
1. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 27.08.22 ob 12.00
NK Miklavž 4 : 1 3 : 0 NK Jurovski Dol Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NK Miklavž99 Varžič Gašper K V 3 Konec Mai 23 Čurila Luka 22 Klasinc Filekovič Mai 4 Lečnik Tian 7 Haliti Agim 5 Kerep Gašper 6 Nikić Luka 18 Kerep Patrik 13 Horvat Tian 15 Grubor Nejc Rezervni igralci 11 Voglar Taj 20 Palić Anel 10 Turk Marcel 19 Kovačec Miha 17 Aliti Denis 8 Ljubec Audič Luka 21 Kaisersberger Miha NK Jurovski Dol1 Čeh Fekonja Žan V 13 Perko Jernej 9 Rusjan Maj 4 Senekovič Jan 3 Satler Anej K 14 Petek Jan 18 Golob Gal 8 Petek Nejc 10 Sulcer Primož 15 Petek Jurij 2 Žugman Rok Rezervni igralci 5 Rola Leon 23 Ivnik Timon 21 Tušek Maj 25 Rajter Mario 7 Kralj Žak Maj TrenerČučko Drago ZadetkiNK Miklavž 15 Grubor Nejc 1 : 0 17′ NK Miklavž 13 Horvat Tian 2 : 0 21′ NK Miklavž 18 Kerep Patrik 3 : 0 31′ NK Jurovski Dol 15 Petek Jurij 3 : 1 71′ NK Miklavž 19 Kovačec Miha 4 : 1 90′ DogodkiNK Jurovski Dol 13 Perko Jernej 17′ NK Miklavž 6 / 11 Nikić Luka / Voglar Taj 46′ NK Miklavž 13 / 10 Horvat Tian / Turk Marcel 46′ NK Jurovski Dol 4 / 25 Senekovič Jan / Rajter Mario 46′ NK Miklavž 5 Kerep Gašper 49′ NK Jurovski Dol 14 / 21 Petek Jan / Tušek Maj 59′ NK Jurovski Dol 2 / 5 Žugman Rok / Rola Leon 62′ NK Miklavž 7 / 20 Haliti Agim / Palić Anel 65′ NK Miklavž 15 / 19 Grubor Nejc / Kovačec Miha 65′ NK Jurovski Dol 10 / 23 Sulcer Primož / Ivnik Timon 74′ NK Miklavž 5 / 8 Kerep Gašper / Ljubec Audič Luka 80′ NK Miklavž 18 / 17 Kerep Patrik / Aliti Denis 84′ -
1. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 27.08.22 ob 12.00
NK Jarenina-Pesnica 3 : 0 1 : 0 NK MB TABOR Sodniki: Klemenčič Tilen (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK Jarenina-Pesnica1 Gracej Urban Ivan V 16 Čeh Matic 5 Torbarina Kristijan 19 Švajncer Butinar Aljaž 18 Grajf Nik 4 Murko Tinej 6 Skrbinšek Valentin K 9 Vajngerl Nel 10 Zalar Lukas 21 Kramberger Nino 2 Čelofiga Luka Rezervni igralci 14 Steyer Vid 15 Žamut Simon 20 Sužnik Aljaž 17 Horvat Žak 7 Šauperl Nejc 8 Jaušovec Teodor NK MB TABOR1 Vidovšek Turner Žan V 5 Bombek Aljaž 4 Hrustić Emil 3 Kropej Anže 2 Kobula Patrik 8 Mujić Harun 10 Curkić Ajdin K 13 Rodošek Eric 11 Schatz Žan 7 Čas Žiga 9 Durović Mirnes Rezervni igralci 17 Tabaković Anel TrenerArzenšek Simon TrenerKotnik Igor ZadetkiNK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 1 : 0 20′ NK Jarenina-Pesnica 21 Kramberger Nino 2 : 0 60′ NK Jarenina-Pesnica 20 Sužnik Aljaž 3 : 0 86′ DogodkiNK MB TABOR 4 Hrustić Emil 36′ NK MB TABOR 11 / 17 Schatz Žan / Tabaković Anel 46′ NK MB TABOR 7 Čas Žiga 61′ NK Jarenina-Pesnica 9 / 14 Vajngerl Nel / Steyer Vid 64′ NK Jarenina-Pesnica 21 / 20 Kramberger Nino / Sužnik Aljaž 71′ NK Jarenina-Pesnica 2 / 17 Čelofiga Luka / Horvat Žak 86′ NK Jarenina-Pesnica 6 / 7 Skrbinšek Valentin / Šauperl Nejc 87′ NK Jarenina-Pesnica 5 / 15 Torbarina Kristijan / Žamut Simon 89′ -
1. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 27.08.22 ob 11.00
ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 6 : 1 2 : 1 NŠ Slovenj Gradec Sodniki: Vajs Manuel (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje1 Pernat Jakob V 20 Mithans Tanaj 17 Mesarič Gašper 15 Lenart Taj 8 Bele Alen 3 Fras Domen 22 Lampret Luka K 13 Koletnik Aljaž 11 Pleteršek Gal 10 Gojčič Lan 16 Premzl Tjan Rezervni igralci 14 Galun Tilen 19 Žunko Gal 5 Vigec Nik 7 Jerenec Jaša Jakob NŠ Slovenj Gradec1 Podojsteršek Patrik V 4 Frantar Luka 2 Kotnik Luka 17 Dimitrijević Veljko 13 Jusufi Ernes 18 Kašnik Jaka 20 Kac Miha 10 Hleb Teo 8 Gutenberger Luka 9 Valentar Klemen 6 Kotnik Matej K Rezervni igralci 16 Kac Anej 15 Špoljar Slivnik Anže 14 Rošer Maj TrenerBele Aleksander ZadetkiŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 15 Lenart Taj 1 : 0 5′ NŠ Slovenj Gradec 8 Gutenberger Luka 1 : 1 13′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 15 Lenart Taj 2 : 1 39′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 15 Lenart Taj 3 : 1 47′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 16 Premzl Tjan 4 : 1 81′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 19 Žunko Gal 5 : 1 83′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 11 Pleteršek Gal 6 : 1 90′ DogodkiNŠ Slovenj Gradec 4 Frantar Luka 19′ NŠ Slovenj Gradec 2 / 14 Kotnik Luka / Rošer Maj 46′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 13 / 14 Koletnik Aljaž / Galun Tilen 53′ NŠ Slovenj Gradec 9 / 15 Valentar Klemen / Špoljar Slivnik Anže 53′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 11 Pleteršek Gal 55′ NŠ Slovenj Gradec 6 Kotnik Matej 59′ NŠ Slovenj Gradec 18 Kašnik Jaka 60′ NŠ Slovenj Gradec 20 / 16 Kac Miha / Kac Anej 63′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 8 / 5 Bele Alen / Vigec Nik 66′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 15 / 19 Lenart Taj / Žunko Gal 76′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 22 / 7 Lampret Luka / Jerenec Jaša Jakob 84′ ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 14 Galun Tilen 89′ -
1. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 27.08.22 ob 11.00
NŠ NK RADLJE U17 4 : 1 3 : 0 Marles hiše Sodniki: Grubelnik Matic (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 35 NŠ NK RADLJE U171 Kristan Patrik V 13 Štih Luka 6 Pečečnik Rok K 3 Špegelj Tine 8 Rozman Teo 10 Aplinc Lel 19 Drajzinger Nejc 7 Palko Anej 15 Pušnik Jan 20 Čas Andraž 11 Pečoler Maj Rezervni igralci 9 Sevčnikar Šapek Žak 18 Gros Vid 12 Hrastnik Timotej V Marles hiše12 Sentič Anej V 5 Podlesnik Niko 13 Mlakar Štef K 2 Šumak Vito 4 Majcen Gal 15 Jovič Luka 10 Kesič Gmeiner Gašper 9 Perkovič Taj 11 Baukman Anej 8 Pavlin Brin Jakob 3 Stojanović Filip Rezervni igralci TrenerPečič Matej TrenerEmbreuš Miro ZadetkiNŠ NK RADLJE U17 20 Čas Andraž 1 : 0 17′ NŠ NK RADLJE U17 11 Pečoler Maj 2 : 0 11m 21′ NŠ NK RADLJE U17 15 Pušnik Jan 3 : 0 23′ NŠ NK RADLJE U17 11 Pečoler Maj 4 : 0 61′ Marles hiše 3 Stojanović Filip 4 : 1 68′ DogodkiMarles hiše 4 Majcen Gal 29′ NŠ NK RADLJE U17 1 / 9 Kristan Patrik / Sevčnikar Šapek Žak 46′ NŠ NK RADLJE U17 19 / 18 Drajzinger Nejc / Gros Vid 46′ NŠ NK RADLJE U17 11 / 12 Pečoler Maj / Hrastnik Timotej 89′ -
1. krog | Fram – Igrišče Fram | 26.08.22 ob 16.00
Nk Fram 23 : 0 12 : 0 NK Pobrežje Sodniki: Vajs Manuel (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 Nk Fram1 Lihteneger Luka V 29 Kraner Marčič Vid 17 Plausteiner Alen 21 Pukl Jan 13 Blatnik Lin 26 Sovec Anže K 27 Falež Tim 25 Pečovnik Lan 36 Vilič Nejc 6 Gradišnik Jošt 7 Pinter Matjaž Rezervni igralci 15 Kvas Anžej NK Pobrežje12 Poljanec Tristan K V 18 Tkalčič Aljaž 16 Mavraj Erdon 15 Demiri Gani 20 Sattarov Bogdan 4 Krković Lav Luka 10 Bračič Denis 19 Kovačić Jan 17 Sinanović Aidan 5 Flajsinger Gabrijel 9 Frank Jure Rezervni igralci 2 Zorman Lara 3 Tahiraj Fabijan TrenerNovak Sandro TrenerZorman Matej ZadetkiNk Fram 17 Plausteiner Alen 1 : 0 4′ Nk Fram 25 Pečovnik Lan 2 : 0 12′ Nk Fram 13 Blatnik Lin 3 : 0 13′ Nk Fram 6 Gradišnik Jošt 4 : 0 22′ Nk Fram 13 Blatnik Lin 5 : 0 26′ Nk Fram 25 Pečovnik Lan 6 : 0 27′ Nk Fram 25 Pečovnik Lan 7 : 0 36′ Nk Fram 13 Blatnik Lin 8 : 0 36′ Nk Fram 6 Gradišnik Jošt 9 : 0 37′ NK Pobrežje 18 Tkalčič Aljaž 10 : 0 ag 41′ Nk Fram 26 Sovec Anže 11 : 0 44′ Nk Fram 26 Sovec Anže 12 : 0 45′ Nk Fram 6 Gradišnik Jošt 13 : 0 48′ Nk Fram 17 Plausteiner Alen 14 : 0 54′ Nk Fram 6 Gradišnik Jošt 15 : 0 63′ Nk Fram 6 Gradišnik Jošt 16 : 0 67′ Nk Fram 15 Kvas Anžej 17 : 0 71′ Nk Fram 25 Pečovnik Lan 18 : 0 72′ Nk Fram 15 Kvas Anžej 19 : 0 73′ Nk Fram 25 Pečovnik Lan 20 : 0 75′ Nk Fram 13 Blatnik Lin 21 : 0 81′ Nk Fram 36 Vilič Nejc 22 : 0 86′ Nk Fram 15 Kvas Anžej 23 : 0 87′ DogodkiNK Pobrežje 10 / 3 Bračič Denis / Tahiraj Fabijan 6′ Nk Fram 36 Vilič Nejc 21′ Nk Fram 7 / 15 Pinter Matjaž / Kvas Anžej 46′