U19 Mladinska liga – Delegiranje

Osveženo: 30.09.20 09.36

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    03.09.20 17.00 Marles hiše NK Malečnik Ivanovič Uroš,
    Bezjak Adam,
    Marković Aleksander
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    06.09.20 16.00 NK Pobrežje NK Korotan Prevalje Ivanovič Uroš,
    Marković Aleksander,
    Šobot Danijel
    Rače,
    Igrišče Rače
    06.09.20 16.30 NK Rače NK DOBROVCE – TABOR Holcman Aljaž,
    Djukić Dejan,
    Jug Maksimiljan
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    07.09.20 18.00 NK Šentilj NK FUŽINAR Gligorić Lan,
    Dugonik Jakob Dan,
    Majer Vojko
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    07.09.20 19.00 NK Pohorje Miklavž Grubelnik Matic,
    Kresnik Urban,
    Eder Gregor
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    13.09.20 15.00 NK FUŽINAR NK Pohorje Močivnik Joži,
    Kresnik Urban,
    Grubelnik Matic
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    13.09.20 16.00 NK Pobrežje NK Rače Bele Klemen,
    Eder Gregor,
    Ferčič Jani
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    16.09.20 16.30 NK Malečnik NK Šentilj Žurman Aljaž,
    Mladenović Marko,
    Eder Gregor
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    16.09.20 16.30 NK DOBROVCE – TABOR Marles hiše Perger Primož,
    Gonza Nejc,
    Marin Jan
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    16.09.20 18.00 NK Korotan Prevalje Miklavž Jezeršek Tomaž,
    Kamnik Blaž,
    Kunc Anej
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    20.09.20 10.30 NK Rače NK Korotan Prevalje Gligorić Lan,
    Kmetec Mark,
    Kmetec Radenko
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    20.09.20 16.00 Marles hiše NK Pobrežje Šinkovec Bojan,
    Majer Vojko,
    Koman Andrej
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    20.09.20 16.00 NK Pohorje NK Malečnik Žurman Aljaž,
    Bezjak Adam,
    Mladenović Marko
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    21.09.20 16.00 Miklavž NK FUŽINAR Žurman Aljaž,
    Mladenović Marko,
    Bezjak Adam
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    21.09.20 18.00 NK Šentilj NK DOBROVCE – TABOR Dugonik Jakob Dan,
    Eder Gregor,
    Koman Andrej
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    27.09.20 16.00 NK Pobrežje NK Šentilj Založnik Vito,
    Jug Maksimiljan,
    Sovec Matevž
    Rače,
    Igrišče Rače
    27.09.20 16.00 NK Rače Marles hiše Bezjak Adam,
    Majer Vojko,
    Mladenović Marko
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    28.09.20 16.00 NK Malečnik Miklavž Bele Klemen,
    Holcman Aljaž,
    Kmetec Mark
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    30.09.20 16.00 NK DOBROVCE – TABOR NK Pohorje Žurman Aljaž,
    Majer Vojko,
    Dolenc Nal
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    30.09.20 18.00 NK Korotan Prevalje NK FUŽINAR Hrvacki Jure,
    Kunc Anej,
    Močivnik Joži
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    04.10.20 15.00 NK FUŽINAR NK Malečnik Jonke Mitja,
    Kamnik Blaž,
    Močivnik Joži
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    04.10.20 15.30 Marles hiše NK Korotan Prevalje Žurman Aljaž,
    Kmetec Radenko,
    Mladenović Marko
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    04.10.20 15.30 NK Pohorje NK Pobrežje Gligorić Lan,
    Majcen Kevin,
    Marin Tomaž
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    05.10.20 18.00 NK Šentilj NK Rače Ramšak Denis,
    Majer Vojko,
    Mladenović Marko
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    07.10.20 15.30 Miklavž NK DOBROVCE – TABOR Ivanovič Uroš,
    Holcman Aljaž,
    Marin Jan
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    11.10.20 15.30 NK Pobrežje Miklavž
    Rače,
    Igrišče Rače
    11.10.20 15.30 NK Rače NK Pohorje
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    11.10.20 15.30 Marles hiše NK Šentilj
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    14.10.20 15.30 NK DOBROVCE – TABOR NK FUŽINAR
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    14.10.20 18.00 NK Korotan Prevalje NK Malečnik
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    18.10.20 15.00 NK Pohorje Marles hiše
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    18.10.20 15.00 NK FUŽINAR NK Pobrežje
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    19.10.20 18.00 NK Šentilj NK Korotan Prevalje
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    21.10.20 15.00 Miklavž NK Rače
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    21.10.20 15.00 NK Malečnik NK DOBROVCE – TABOR
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    25.10.20 14.00 NK Pobrežje NK Malečnik
    Rače,
    Igrišče Rače
    25.10.20 14.00 NK Rače NK FUŽINAR
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    25.10.20 14.00 Marles hiše Miklavž
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    26.10.20 18.00 NK Šentilj NK Pohorje
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    28.10.20 18.00 NK Korotan Prevalje NK DOBROVCE – TABOR
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    08.11.20 14.00 NK Pohorje NK Korotan Prevalje
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    08.11.20 14.00 NK FUŽINAR Marles hiše
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    11.11.20 14.00 Miklavž NK Šentilj
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    11.11.20 14.00 NK Malečnik NK Rače
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    11.11.20 14.00 NK DOBROVCE – TABOR NK Pobrežje
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    NK Korotan Prevalje NK Pobrežje
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK DOBROVCE – TABOR NK Rače
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik Marles hiše
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    NK FUŽINAR NK Šentilj
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    Miklavž NK Pohorje
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    Miklavž NK Korotan Prevalje
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NK FUŽINAR
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Šentilj NK Malečnik
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK DOBROVCE – TABOR
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Pobrežje
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    NK Korotan Prevalje NK Rače
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje Marles hiše
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK DOBROVCE – TABOR NK Šentilj
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NK Pohorje
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    NK FUŽINAR Miklavž
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    NK FUŽINAR NK Korotan Prevalje
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    Miklavž NK Malečnik
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NK DOBROVCE – TABOR
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Šentilj NK Pobrežje
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Rače
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    NK Korotan Prevalje Marles hiše
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Šentilj
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK Pohorje
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK DOBROVCE – TABOR Miklavž
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NK FUŽINAR
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NK Korotan Prevalje
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    NK FUŽINAR NK DOBROVCE – TABOR
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    Miklavž NK Pobrežje
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NK Rače
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Šentilj Marles hiše
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    NK Korotan Prevalje NK Šentilj
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Pohorje
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače Miklavž
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK FUŽINAR
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK DOBROVCE – TABOR NK Malečnik
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK DOBROVCE – TABOR NK Korotan Prevalje
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NK Pobrežje
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    NK FUŽINAR NK Rače
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    Miklavž Marles hiše
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NK Šentilj
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    NK Korotan Prevalje NK Pohorje
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Šentilj Miklavž
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK FUŽINAR
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Malečnik
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK DOBROVCE – TABOR