U19 Mladinska liga – 2020/21 – Tekme

  1. 1. krog

    Maribor 03.09.20 17.00 Marles hiše 4 : 4
    (0 : 2)
    NK Malečnik
    Maribor 06.09.20 16.00 NK Pobrežje 1 : 3
    (1 : 0)
    NK Korotan Prevalje
    Rače 06.09.20 16.30 NK Rače 2 : 1
    (1 : 1)
    NK DOBROVCE – TABOR
    Šentilj 07.09.20 18.00 NK Šentilj 1 : 7
    (0 : 5)
    NK FUŽINAR
    Ruše 07.09.20 19.00 NK Pohorje 2 : 3
    (0 : 3)
    Miklavž
  2. 2. krog

    Mežica 13.09.20 15.00 NK FUŽINAR 5 : 1
    (4 : 1)
    NK Pohorje
    Maribor 13.09.20 16.00 NK Pobrežje 1 : 2
    (1 : 1)
    NK Rače
    Malečnik 16.09.20 16.30 NK Malečnik 4 : 1
    (2 : 1)
    NK Šentilj
    Dobrovce 16.09.20 16.30 NK DOBROVCE – TABOR 5 : 2
    (1 : 1)
    Marles hiše
    Prevalje 16.09.20 18.00 NK Korotan Prevalje 3 : 0
    (1 : 0)
    Miklavž
  3. 3. krog

    Rače 20.09.20 10.30 NK Rače 4 : 0
    (0 : 0)
    NK Korotan Prevalje
    Maribor 20.09.20 16.00 Marles hiše 4 : 2
    (0 : 0)
    NK Pobrežje
    Ruše 20.09.20 16.00 NK Pohorje 1 : 0
    (0 : 0)
    NK Malečnik
    Miklavž na Dravskem polju 21.09.20 16.00 Miklavž 1 : 8
    (0 : 4)
    NK FUŽINAR
    Šentilj 21.09.20 18.00 NK Šentilj 1 : 1
    (0 : 0)
    NK DOBROVCE – TABOR
  4. 4. krog

    Maribor 27.09.20 16.00 NK Pobrežje 1 : 0
    (0 : 0)
    NK Šentilj
    Rače 27.09.20 16.00 NK Rače 2 : 1
    (2 : 1)
    Marles hiše
    Malečnik 28.09.20 16.00 NK Malečnik 1 : 0
    (1 : 0)
    Miklavž
    Dobrovce 30.09.20 16.00 NK DOBROVCE – TABOR 1 : 2
    (0 : 1)
    NK Pohorje
    Prevalje 30.09.20 18.00 NK Korotan Prevalje 1 : 3
    (0 : 3)
    NK FUŽINAR
  5. 5. krog

    Ravne 04.10.20 15.00 NK FUŽINAR 4 : 0
    (0 : 0)
    NK Malečnik
    Maribor 04.10.20 15.30 Marles hiše 3 : 5
    (2 : 2)
    NK Korotan Prevalje
    Ruše 04.10.20 15.30 NK Pohorje 3 : 3
    (2 : 2)
    NK Pobrežje
    Šentilj 05.10.20 18.00 NK Šentilj 1 : 5
    (0 : 3)
    NK Rače
    Miklavž na Dravskem polju 07.10.20 15.30 Miklavž 1 : 3
    (1 : 0)
    NK DOBROVCE – TABOR
  6. 6. krog

    Lenart v Slovenskih goricah 11.10.20 15.30 NK Pobrežje 6 : 2
    (5 : 2)
    Miklavž
    Rače 11.10.20 15.30 NK Rače 7 : 1
    (4 : 1)
    NK Pohorje
    Maribor 11.10.20 15.30 Marles hiše NK Šentilj
    Dobrovce 12.10.20 15.30 NK DOBROVCE – TABOR 0 : 4
    (0 : 2)
    NK FUŽINAR
    Prevalje 14.10.20 18.00 NK Korotan Prevalje 3 : 2
    (2 : 0)
    NK Malečnik
  7. 7. krog

    Malečnik 18.10.20 14.00 NK Malečnik 0 : 1
    (0 : 0)
    NK DOBROVCE – TABOR
    Ruše 18.10.20 15.00 NK Pohorje 0 : 4
    (0 : 0)
    Marles hiše
    Šentilj 19.10.20 18.00 NK Šentilj 2 : 5
    (0 : 3)
    NK Korotan Prevalje
    18.10.20 NK FUŽINAR 3 : 0 NK Pobrežje
    Miklavž na Dravskem polju Miklavž NK Rače
  8. 8. krog

    Šentilj NK Šentilj NK Pohorje
    Maribor Marles hiše Miklavž
    Maribor NK Pobrežje NK Malečnik
    Rače NK Rače NK FUŽINAR
    Prevalje NK Korotan Prevalje NK DOBROVCE – TABOR
  9. 9. krog

    Dobrovce NK DOBROVCE – TABOR NK Pobrežje
    Malečnik NK Malečnik NK Rače
    Miklavž na Dravskem polju Miklavž NK Šentilj
    Ravne NK FUŽINAR Marles hiše
    Ruše NK Pohorje NK Korotan Prevalje
  10. 10. krog

    Miklavž na Dravskem polju Miklavž NK Pohorje
    Ravne NK FUŽINAR NK Šentilj
    Dobrovce NK DOBROVCE – TABOR NK Rače
    Malečnik NK Malečnik Marles hiše
    Prevalje NK Korotan Prevalje NK Pobrežje
  11. 11. krog

    Rače NK Rače NK Pobrežje
    Maribor Marles hiše NK DOBROVCE – TABOR
    Ruše NK Pohorje NK FUŽINAR
    Šentilj NK Šentilj NK Malečnik
    Miklavž na Dravskem polju Miklavž NK Korotan Prevalje
  12. 12. krog

    Ravne NK FUŽINAR Miklavž
    Malečnik NK Malečnik NK Pohorje
    Maribor NK Pobrežje Marles hiše
    Dobrovce NK DOBROVCE – TABOR NK Šentilj
    Prevalje NK Korotan Prevalje NK Rače
  13. 13. krog

    Maribor Marles hiše NK Rače
    Šentilj NK Šentilj NK Pobrežje
    Miklavž na Dravskem polju Miklavž NK Malečnik
    Ruše NK Pohorje NK DOBROVCE – TABOR
    Ravne NK FUŽINAR NK Korotan Prevalje
  14. 14. krog

    Malečnik NK Malečnik NK FUŽINAR
    Dobrovce NK DOBROVCE – TABOR Miklavž
    Rače NK Rače NK Šentilj
    Maribor NK Pobrežje NK Pohorje
    Prevalje NK Korotan Prevalje Marles hiše
  15. 15. krog

    Šentilj NK Šentilj Marles hiše
    Ruše NK Pohorje NK Rače
    Ravne NK FUŽINAR NK DOBROVCE – TABOR
    Miklavž na Dravskem polju Miklavž NK Pobrežje
    Malečnik NK Malečnik NK Korotan Prevalje
  16. 16. krog

    Dobrovce NK DOBROVCE – TABOR NK Malečnik
    Maribor NK Pobrežje NK FUŽINAR
    Maribor Marles hiše NK Pohorje
    Rače NK Rače Miklavž
    Prevalje NK Korotan Prevalje NK Šentilj
  17. 17. krog

    Ruše NK Pohorje NK Šentilj
    Miklavž na Dravskem polju Miklavž Marles hiše
    Malečnik NK Malečnik NK Pobrežje
    Ravne NK FUŽINAR NK Rače
    Dobrovce NK DOBROVCE – TABOR NK Korotan Prevalje
  18. 18. krog

    Maribor NK Pobrežje NK DOBROVCE – TABOR
    Rače NK Rače NK Malečnik
    Šentilj NK Šentilj Miklavž
    Maribor Marles hiše NK FUŽINAR
    Prevalje NK Korotan Prevalje NK Pohorje