Osveženo: 11.08.22 04.24
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rače,
Igrišče Rače04.09.21 16.30 NK Rače NK Pobrežje Bele Klemen,
Stojkovič Marko,
Pečarič LukaRavne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem05.09.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK POHORJE Bezjak Adam,
Racaj Fatlind,
Pečarič LukaRogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza05.09.21 13.30 NŠ Roho VBO Korotan Prevalje Založnik Vito,
Koman Andrej,
Sovec MatevžDobrovce,
Igrišče Dobrovce05.09.21 16.30 NK Dobrovce prost Malečnik,
Igrišče Malečnik08.09.21 16.30 NK Malečnik Marles hiše Kmetec Tim,
Majer Vojko -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
12.09.21 16.30 prost NK POHORJE Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje12.09.21 19.00 Korotan Prevalje Fužinar SIJ Ravne Systems Močivnik Joži,
Kunc Anej,
Jonke MitjaMaribor,
Stadion Pobrežje, Maribor13.09.21 17.00 NK Pobrežje NŠ Roho VBO Gligorić Lan,
Mladenović Marko,
Djukić DejanDobrovce,
Igrišče Dobrovce06.10.21 16.00 NK Dobrovce NK Malečnik Kmetec Tim,
Šobot Danijel,
Jug MaksimiljanMaribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš21.10.21 15.30 Marles hiše NK Rače Kmetec Tim,
Pečarič Luka,
Ferčič Jani -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem19.09.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Pobrežje Jezeršek Tomaž,
Hrvacki Jure,
Racaj FatlindRogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza19.09.21 13.00 NŠ Roho VBO Marles hiše Ramšak Denis,
Gonza Nejc,
Jug MaksimiljanMalečnik,
Igrišče Malečnik19.09.21 16.00 NK Malečnik prost Ruše,
Igrišče Ruše19.09.21 16.00 NK POHORJE Korotan Prevalje Založnik Vito,
Majcen Kevin,
Kerec MaticRače,
Igrišče Rače22.09.21 16.30 NK Rače NK Dobrovce Gligorić Lan,
Ferčič Jani,
Pečarič Luka -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
26.09.21 16.00 prost Korotan Prevalje Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor26.09.21 16.00 NK Pobrežje NK POHORJE Kmetec Tim,
Ferčič Jani,
Žurman AljažMaribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš26.09.21 16.00 Marles hiše Fužinar SIJ Ravne Systems Bezjak Adam,
Pečarič Luka,
Eder GregorMalečnik,
Igrišče Malečnik26.09.21 16.00 NK Malečnik NK Rače Založnik Vito,
Mladenović Marko,
Jug MaksimiljanDobrovce,
Igrišče Dobrovce29.09.21 16.00 NK Dobrovce NŠ Roho VBO Ivanovič Uroš,
Ferčič Jani,
Gonza Nejc -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza03.10.21 11.00 NŠ Roho VBO NK Malečnik Bezjak Adam,
Mladenović Marko,
Ferčič JaniRače,
Igrišče Rače03.10.21 15.30 NK Rače prost Ruše,
Igrišče Ruše03.10.21 15.30 NK POHORJE Marles hiše Založnik Vito,
Žurman Aljaž,
Kerec MaticRavne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem03.10.21 16.30 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Dobrovce Kresnik Urban,
Jonke Mitja,
Racaj FatlindPrevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje03.10.21 18.00 Korotan Prevalje NK Pobrežje Grubelnik Matic,
Močivnik Joži,
Kunc Anej -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
10.10.21 15.30 prost NK Pobrežje Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš10.10.21 15.30 Marles hiše Korotan Prevalje Kmetec Tim,
Matis Enej,
Sovec MatevžRače,
Igrišče Rače10.10.21 15.30 NK Rače NŠ Roho VBO Kamplet Miha,
Žurman Aljaž,
Ferčič JaniMalečnik,
Igrišče Malečnik11.10.21 15.30 NK Malečnik Fužinar SIJ Ravne Systems Bezjak Adam,
Pečarič Luka,
Majer VojkoDobrovce,
Igrišče Dobrovce13.10.21 15.30 NK Dobrovce NK POHORJE Djukić Dejan,
Sovec Matevž,
Ivanovič Uroš -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza17.10.21 15.00 NŠ Roho VBO prost Ruše,
Igrišče Ruše17.10.21 15.00 NK POHORJE NK Malečnik Gligorić Lan,
Žurman Aljaž,
Grbec ErminMaribor,
Stadion Pobrežje, Maribor17.10.21 15.00 NK Pobrežje Marles hiše Založnik Vito,
Stojkovič Marko,
Matis EnejPrevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje17.10.21 17.00 Korotan Prevalje NK Dobrovce Močivnik Joži,
Kamnik Blaž,
Racaj Fatlind,
26.10.21 15.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Rače -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza24.10.21 11.00 NŠ Roho VBO Fužinar SIJ Ravne Systems Kmetec Tim,
Eder Gregor,
Marin Jan,
24.10.21 15.00 prost Marles hiše Dobrovce,
Igrišče Dobrovce24.10.21 15.00 NK Dobrovce NK Pobrežje Založnik Vito,
Grbec Ermin,
Mladenović MarkoMalečnik,
Igrišče Malečnik24.10.21 15.00 NK Malečnik Korotan Prevalje Gligorić Lan,
Majer Vojko,
Pečarič LukaRače,
Igrišče Rače24.10.21 15.00 NK Rače NK POHORJE Žurman Aljaž,
Matis Enej,
Kerec Matic -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem31.10.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems prost Ruše,
Igrišče Ruše31.10.21 14.00 NK POHORJE NŠ Roho VBO Bezjak Adam,
Grbec Ermin,
Marković AleksanderMaribor,
Stadion Pobrežje, Maribor31.10.21 14.00 NK Pobrežje NK Malečnik Dugonik Jakob Dan,
Eder Gregor,
Matis EnejPrevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje31.10.21 18.00 Korotan Prevalje NK Rače Hrvacki Jure,
Jonke Mitja,
Kresnik UrbanMaribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš07.11.21 14.00 Marles hiše NK Dobrovce Djukić Dejan,
Matis Enej,
Pečarič Luka -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
27.03.22 15.00 prost NK Dobrovce Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš27.03.22 15.00 Marles hiše NK Malečnik Gligorić Lan,
Jug Maksimiljan,
Pečarič LukaRuše,
Igrišče Ruše27.03.22 15.00 NK POHORJE Fužinar SIJ Ravne Systems Kamplet Miha,
Ferčič Jani,
Grbec ErminRadvanje,
Igrišče Radvanje06.04.22 17.00 NK Pobrežje NK Rače Gligorić Lan,
Pečarič Luka,
Vajs ManuelPrevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje08.05.22 10.00 Korotan Prevalje NŠ Roho VBO Jonke Mitja,
Miklavc Jaroš,
Močivnik Joži -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje03.04.22 15.00 Fužinar SIJ Ravne Systems Korotan Prevalje Hrvacki Jure,
Močivnik Joži,
Racaj FatlindRuše,
Igrišče Ruše03.04.22 16.30 NK POHORJE prost Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza03.04.22 16.30 NŠ Roho VBO NK Pobrežje Kmetec Tim,
Mladenović Marko,
Matis EnejMalečnik,
Igrišče Malečnik06.04.22 16.30 NK Malečnik NK Dobrovce Dugonik Jakob Dan,
Grbec Ermin,
Matis EnejRače,
Igrišče Rače04.05.22 17.00 NK Rače Marles hiše Bezjak Adam,
Ferčič Jani,
Jug Maksimiljan -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje08.04.22 17.00 Korotan Prevalje NK POHORJE Jezeršek Tomaž,
Kunc Anej,
Brumen Nika,
10.04.22 17.00 prost NK Malečnik Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš10.04.22 17.00 Marles hiše NŠ Roho VBO Eder Gregor,
Sovec Matevž,
Hrženjak NickolasMaribor,
Stadion Pobrežje, Maribor10.04.22 17.00 NK Pobrežje Fužinar SIJ Ravne Systems Stojkovič Marko,
Jug Maksimiljan,
Vajs ManuelDobrovce,
Igrišče Dobrovce13.04.22 17.00 NK Dobrovce NK Rače Bezjak Adam,
Djukić Dejan,
Grbec Ermin -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem18.04.22 15.00 Fužinar SIJ Ravne Systems Marles hiše Močivnik Joži,
Grubelnik Matic,
Brumen NikaPrevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje18.04.22 17.00 Korotan Prevalje prost Ruše,
Igrišče Ruše18.04.22 17.00 NK POHORJE NK Pobrežje Založnik Vito,
Praznik Špeh Jernej,
Matis EnejRogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza18.04.22 17.00 NŠ Roho VBO NK Dobrovce Stojkovič Marko,
Eder Gregor,
Djukić DejanRače,
Igrišče Rače18.04.22 17.00 NK Rače NK Malečnik Holcman Aljaž,
Jug Maksimiljan,
Hrženjak Nickolas -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik22.04.22 17.00 NK Malečnik NŠ Roho VBO Sovec Matevž,
Pečarič Luka,
Vajs Manuel,
24.04.22 17.00 prost NK Rače Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš24.04.22 17.00 Marles hiše NK POHORJE Stojkovič Marko,
Vajs Manuel,
Sovec MatevžLenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT24.04.22 17.00 NK Pobrežje Korotan Prevalje Kmetec Tim,
Grbec Ermin,
Jug MaksimiljanDobrovce,
Igrišče Dobrovce27.04.22 17.00 NK Dobrovce Fužinar SIJ Ravne Systems Gligorić Lan,
Grbec Ermin,
Matis Enej -
15. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor01.05.22 17.00 NK Pobrežje prost Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem02.05.22 17.30 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Malečnik Hrvacki Jure,
Brumen Nika,
Močivnik JožiPrevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje18.05.22 18.00 Korotan Prevalje Marles hiše Jezeršek Tomaž,
Verbovšek Anže,
Brumen NikaRuše,
Igrišče Ruše19.05.22 17.30 NK POHORJE NK Dobrovce Bezjak Adam,
Matis Enej,
Ferčič JaniRogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza26.05.22 17.30 NŠ Roho VBO NK Rače Sovec Matevž,
Pečarič Luka,
Gašperut Luka -
16. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
08.05.22 17.00 prost NŠ Roho VBO Rače,
Igrišče Rače08.05.22 17.00 NK Rače Fužinar SIJ Ravne Systems Bezjak Adam,
Hrženjak Nickolas,
Jug MaksimiljanMaribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš08.05.22 17.00 Marles hiše NK Pobrežje Mušič Doroteja,
Matis Enej,
Grbec ErminDobrovce,
Igrišče Dobrovce11.05.22 17.30 NK Dobrovce Korotan Prevalje Ivanovič Uroš,
Eder Gregor,
Ferčič JaniMalečnik,
Igrišče Malečnik12.05.22 17.30 NK Malečnik NK POHORJE Bezjak Adam,
Pečarič Luka,
Klemenčič Tilen -
17. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš15.05.22 17.00 Marles hiše prost Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor15.05.22 17.00 NK Pobrežje NK Dobrovce Sovec Matevž,
Ferčič Jani,
Vajs ManuelRuše,
Igrišče Ruše15.05.22 17.00 NK POHORJE NK Rače Mušič Doroteja,
Marković Aleksander,
Eder GregorPrevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje15.05.22 18.00 Korotan Prevalje NK Malečnik Jezeršek Tomaž,
Kunc Anej,
Miklavc JarošRogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza24.05.22 17.30 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Roho VBO Grubelnik Matic,
Pečarič Luka,
Vajs Manuel -
18. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza21.05.22 10.00 NŠ Roho VBO NK POHORJE Rače,
Igrišče Rače22.05.22 11.00 NK Rače Korotan Prevalje Bezjak Adam,
Matis Enej,
Jug Maksimiljan,
22.05.22 17.00 prost Fužinar SIJ Ravne Systems Dobrovce,
Igrišče Dobrovce25.05.22 17.30 NK Dobrovce Marles hiše Stojkovič Marko,
Eder Gregor,
Hrženjak NickolasMalečnik,
Igrišče Malečnik01.06.22 18.00 NK Malečnik NK Pobrežje Sovec Matevž,
Matis Enej,
Gašperut Luka