U19 Mladinska liga – Delegiranje

Osveženo: 20.09.21 22.35

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    04.09.21 16.30 NK Rače NK Pobrežje Bele Klemen,
    Stojkovič Marko,
    Pečarič Luka
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    05.09.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK POHORJE Bezjak Adam,
    Racaj Fatlind,
    Pečarič Luka
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    05.09.21 13.30 NŠ Roho Korotan Prevalje Založnik Vito,
    Koman Andrej,
    Sovec Matevž
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    05.09.21 16.30 NK Dobrovce prost
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    08.09.21 16.30 NK Malečnik Marles hiše Kmetec Tim,
    Majer Vojko
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Rače Kmetec Tim,
    Majer Vojko,
    Ferčič Jani
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce NK Malečnik Žurman Aljaž,
    Šobot Danijel,
    Jug Maksimiljan
    ,
    12.09.21 16.30 prost NK POHORJE
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    12.09.21 19.00 Korotan Prevalje Fužinar SIJ Ravne Systems Močivnik Joži,
    Kunc Anej,
    Jonke Mitja
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    13.09.21 17.00 NK Pobrežje NŠ Roho Gligorić Lan,
    Mladenović Marko,
    Djukić Dejan
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    19.09.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Pobrežje Jezeršek Tomaž,
    Hrvacki Jure,
    Racaj Fatlind
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    19.09.21 13.00 NŠ Roho Marles hiše Ramšak Denis,
    Gonza Nejc,
    Jug Maksimiljan
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    19.09.21 16.00 NK Malečnik prost
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    19.09.21 16.00 NK POHORJE Korotan Prevalje Založnik Vito,
    Majcen Kevin,
    Kerec Matic
    Rače,
    Igrišče Rače
    22.09.21 16.30 NK Rače NK Dobrovce Gligorić Lan,
    Ferčič Jani,
    Pečarič Luka
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    26.09.21 16.00 prost Korotan Prevalje
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    26.09.21 16.00 NK Pobrežje NK POHORJE
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    26.09.21 16.00 Marles hiše Fužinar SIJ Ravne Systems
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    26.09.21 16.00 NK Malečnik NK Rače
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    29.09.21 16.00 NK Dobrovce NŠ Roho
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    03.10.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Dobrovce
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    03.10.21 11.00 NŠ Roho NK Malečnik
    Rače,
    Igrišče Rače
    03.10.21 15.30 NK Rače prost
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    03.10.21 15.30 NK POHORJE Marles hiše
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    03.10.21 18.00 Korotan Prevalje NK Pobrežje
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    10.10.21 15.30 prost NK Pobrežje
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    10.10.21 15.30 Marles hiše Korotan Prevalje
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    10.10.21 15.30 NK Malečnik Fužinar SIJ Ravne Systems
    Rače,
    Igrišče Rače
    10.10.21 15.30 NK Rače NŠ Roho
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    13.10.21 15.30 NK Dobrovce NK POHORJE
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    17.10.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Rače
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    17.10.21 15.00 NŠ Roho prost
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    17.10.21 15.00 NK POHORJE NK Malečnik
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    17.10.21 15.00 NK Pobrežje Marles hiše
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    17.10.21 18.00 Korotan Prevalje NK Dobrovce
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    24.10.21 11.00 NŠ Roho Fužinar SIJ Ravne Systems
    ,
    24.10.21 15.00 prost Marles hiše
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    24.10.21 15.00 NK Malečnik Korotan Prevalje
    Rače,
    Igrišče Rače
    24.10.21 15.00 NK Rače NK POHORJE
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    27.10.21 15.00 NK Dobrovce NK Pobrežje
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    31.10.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems prost
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    31.10.21 14.00 NK POHORJE NŠ Roho
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    31.10.21 14.00 NK Pobrežje NK Malečnik
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    31.10.21 14.00 Marles hiše NK Dobrovce
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    31.10.21 18.00 Korotan Prevalje NK Rače
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    prost NK Dobrovce
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Malečnik
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK Rače
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NŠ Roho
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK POHORJE Fužinar SIJ Ravne Systems
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK POHORJE prost
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems Korotan Prevalje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NK Pobrežje
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače Marles hiše
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NK Dobrovce
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    prost NK Malečnik
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce NK Rače
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NŠ Roho
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje Fužinar SIJ Ravne Systems
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK POHORJE
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje prost
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK POHORJE NK Pobrežje
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems Marles hiše
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NK Dobrovce
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Malečnik
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    prost NK Rače
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NŠ Roho
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce Fužinar SIJ Ravne Systems
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK POHORJE
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje Korotan Prevalje
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje prost
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje Marles hiše
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK POHORJE NK Dobrovce
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems NK Malečnik
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NK Rače
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    prost NŠ Roho
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače Fužinar SIJ Ravne Systems
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NK POHORJE
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce Korotan Prevalje
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Pobrežje
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše prost
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK Dobrovce
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK Malečnik
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK POHORJE NK Rače
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Roho
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    prost Fužinar SIJ Ravne Systems
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NK POHORJE
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače Korotan Prevalje
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NK Pobrežje
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce Marles hiše