Osveženo: 19.07.22 14.53
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dobrovce,
Igrišče Dobrovce08.09.21 17.00 NK Dobrovce NŠ Roho VBO Kungota,
Igrišče Kungota29.10.21 17.00 NK Kungota NK Pobrežje -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza16.09.21 16.30 NŠ Roho VBO NK Dobrovce Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor16.09.21 16.30 NK Pobrežje NK Kungota -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dobrovce,
Igrišče Dobrovce03.10.21 09.30 NK Dobrovce NŠ Roho VBO Kungota,
Igrišče Kungota03.10.21 09.30 NK Kungota NK Pobrežje -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza07.10.21 17.00 NŠ Roho VBO NK Dobrovce Kungota,
Igrišče Kungota07.10.21 17.00 NK Kungota NK Pobrežje -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak29.09.21 17.00 NK Cerkvenjak 1 NK Lenart -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak05.10.21 17.00 NK Cerkvenjak 1 NK Lenart -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor13.09.21 14.00 NK Kovinar 2 NK Duplek Rače,
Igrišče Rače13.09.21 14.00 NK Rače NK Miklavž -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor27.10.21 16.00 NK Kovinar 2 NK Duplek Rače,
Igrišče Rače27.10.21 16.00 NK Rače NK Miklavž -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor03.10.21 10.00 NK Kovinar 2 NK Duplek Rače,
Igrišče Rače03.10.21 10.00 NK Rače NK Miklavž -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor25.10.21 10.00 NK Kovinar 2 NK Duplek Rače,
Igrišče Rače25.10.21 10.00 NK Rače NK Miklavž -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš10.09.21 17.30 Marles hiše NK Maribor Malečnik,
Igrišče Malečnik10.09.21 17.30 Malečnik NŠ Jarenina-Pesnica -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš06.10.21 17.00 Marles hiše NK Maribor Malečnik,
Igrišče Malečnik06.10.21 17.00 Malečnik NŠ Jarenina-Pesnica -
15. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš02.10.21 10.00 Marles hiše NK Maribor Malečnik,
Igrišče Malečnik02.10.21 10.00 Malečnik NŠ Jarenina-Pesnica -
16. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš09.10.21 10.00 Marles hiše NK Maribor Malečnik,
Igrišče Malečnik09.10.21 10.00 Malečnik NŠ Jarenina-Pesnica -
17. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Starše,
Igrišče Starše08.11.21 10.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Maribor Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh08.11.21 10.00 NK Paloma NK Miklavž -
18. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Starše,
Igrišče Starše04.10.21 13.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Maribor Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh04.10.21 13.00 NK Paloma NK Miklavž -
19. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Starše,
Igrišče Starše02.10.21 11.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Maribor Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh02.10.21 11.00 NK Paloma NK Miklavž -
20. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Starše,
Igrišče Starše26.10.21 11.30 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Maribor Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh26.10.21 11.30 NK Paloma NK Miklavž -
21. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol07.09.21 17.00 NK Jurovski Dol NK Kovinar 2 Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor28.09.21 17.00 NK Pobrežje NŠ Slivnica -
22. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol24.09.21 16.30 NK Jurovski Dol NK Kovinar 2 Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor24.09.21 16.30 NK Pobrežje NŠ Slivnica -
23. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol29.09.21 17.00 NK Jurovski Dol NK Kovinar 2 Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor29.09.21 17.00 NK Pobrežje NŠ Slivnica -
24. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol04.10.21 16.30 NK Jurovski Dol NK Kovinar 2 Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor04.10.21 16.30 NK Pobrežje NŠ Slivnica -
25. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Marjeta,
Igrišče Marjeta24.10.21 10.00 NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje NK Paloma Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju30.10.21 10.00 NK Miklavž NK POHORJE -
26. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju14.10.21 15.00 NK Miklavž NK POHORJE Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh14.10.21 15.00 NK Paloma NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje -
27. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Loka Rošnja,
Igrišče Ložič27.10.21 17.00 NK Miklavž NK POHORJE Loka Rošnja,
Igrišče Ložič27.10.21 17.00 NK Paloma NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje -
28. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh30.09.21 17.00 NK Paloma NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju12.10.21 15.00 NK Miklavž NK POHORJE -
29. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Mežica,
Igrišče Mežica10.09.21 17.00 nk Akumulator Korotan Prevalje Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT10.09.21 17.00 NŠ Dravograd NŠ NK Radlje -
30. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Mežica,
Igrišče Mežica28.09.21 16.00 nk Akumulator Korotan Prevalje Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT28.09.21 16.00 NŠ Dravograd NŠ NK Radlje -
31. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT12.10.21 16.00 NŠ Dravograd NŠ NK Radlje Mežica,
Igrišče Mežica30.10.21 16.00 nk Akumulator Korotan Prevalje -
32. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Mežica,
Igrišče Mežica21.10.21 16.00 nk Akumulator Korotan Prevalje Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT21.10.21 16.00 NŠ Dravograd NŠ NK Radlje -
33. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje27.09.21 16.00 Korotan Prevalje NŠ Slovenj Gradec -
34. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje24.09.21 17.00 Korotan Prevalje NŠ Slovenj Gradec Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem24.09.21 17.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Peca -
35. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem02.10.21 11.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Peca Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje02.10.21 11.00 Korotan Prevalje NŠ Slovenj Gradec -
36. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem09.10.21 15.00 NK Peca Fužinar SIJ Ravne Systems Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT09.10.21 15.00 NŠ Dravograd Korotan Prevalje -
37. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak28.09.21 17.00 NK Cerkvenjak 1 NK Lenart -
38. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh18.10.21 17.00 NK Paloma NK Cerkvenjak 1 Pesnica,
Igrišče Pesnica18.10.21 17.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Miklavž -
39. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak21.10.21 16.30 NK Cerkvenjak 1 NK Paloma Pesnica,
Igrišče Pesnica21.10.21 16.30 NŠ Jarenina-Pesnica NK Miklavž -
42. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza24.10.21 10.30 NŠ Roho VBO NK Kovinar 2 Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza24.10.21 10.30 NŠ Roho VBO NK Duplek -
43. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor22.10.21 16.30 NK Kovinar 2 NŠ Roho VBO Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor22.10.21 16.30 NK Kovinar 2 NK Duplek -
45. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor19.10.21 16.30 NK Kovinar 2 NK Lenart Kungota,
Igrišče Kungota19.10.21 16.30 NK Kungota NK Maribor -
46. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart,
RŠC Polena, Lenart23.10.21 14.00 NK Lenart NK Kovinar 2 Kungota,
Igrišče Kungota23.10.21 14.00 NK Kungota NK Maribor -
49. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš17.10.21 10.30 Marles hiše NK Rače Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh17.10.21 10.30 NK Paloma NŠ Roho VBO -
50. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rače,
Igrišče Rače24.10.21 10.00 NK Rače Marles hiše Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh24.10.21 10.00 NK Paloma NŠ Roho VBO -
53. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče Ruše17.10.21 10.30 NK POHORJE NK Maribor Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol17.10.21 10.30 NK Jurovski Dol NK Miklavž -
54. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT24.10.21 10.00 NK Maribor NK POHORJE Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol24.10.21 10.00 NK Jurovski Dol NK Miklavž -
57. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor17.10.21 09.30 NK Pobrežje NK Miklavž Starše,
Igrišče Starše17.10.21 09.30 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Cerkvenjak 1 -
58. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju27.10.21 10.30 NK Miklavž NK Pobrežje Starše,
Igrišče Starše27.10.21 10.30 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Cerkvenjak 1 -
61. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dobrovce,
Igrišče Dobrovce19.11.21 14.00 NK Dobrovce Malečnik Marjeta,
Igrišče Marjeta19.11.21 14.00 NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje NK Pobrežje -
62. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik15.11.21 15.00 Malečnik NK Dobrovce Marjeta,
Igrišče Marjeta15.11.21 15.00 NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje NK Pobrežje -
65. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem14.10.21 11.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Dravograd Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem14.10.21 11.00 Fužinar SIJ Ravne Systems Korotan Prevalje -
66. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT18.11.21 16.00 NŠ Dravograd Fužinar SIJ Ravne Systems Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT18.11.21 16.00 NŠ Dravograd Korotan Prevalje -
69. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec19.11.21 14.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ NK Radlje Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec19.11.21 14.00 NŠ Slovenj Gradec nk Akumulator -
70. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje10.11.21 17.00 NŠ NK Radlje NŠ Slovenj Gradec Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje10.11.21 17.00 NŠ NK Radlje nk Akumulator -
73. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Loka Rošnja,
Igrišče Ložič08.06.22 18.00 NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje NK Dobrovce Loka Rošnja,
Igrišče Ložič08.06.22 18.00 NK Pobrežje Malečnik -
74. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Loka Rošnja,
Igrišče Ložič18.05.22 18.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Miklavž Loka Rošnja,
Igrišče Ložič18.05.22 18.00 NK Pobrežje NK Cerkvenjak 1 -
75. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Kungota,
Igrišče Kungota20.04.22 17.00 NK Kungota NK Kovinar 2 Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT20.04.22 17.00 NK Maribor NK Lenart -
76. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem21.04.22 18.00 Fužinar SIJ Ravne Systems Korotan Prevalje Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem21.04.22 18.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Dravograd -
77. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh23.04.22 09.00 NK Paloma NK Cerkvenjak 1 Pesnica,
Igrišče Pesnica23.04.22 09.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Miklavž -
78. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh07.05.22 09.30 NK Paloma NK Cerkvenjak 1 Pesnica,
Igrišče Pesnica07.05.22 09.30 NŠ Jarenina-Pesnica NK Miklavž -
79. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Duplek,
Igrišče DuplekNK Duplek NŠ Roho VBO Duplek,
Igrišče DuplekNK Duplek NK Kovinar 2 -
80. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza09.05.22 18.00 NŠ Roho VBO NK Duplek Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza09.05.22 18.00 NŠ Roho VBO NK Kovinar 2 -
81. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor07.05.22 14.00 NK Kovinar 2 NK Lenart Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT07.05.22 14.00 NK Maribor NK Kungota -
82. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš29.04.22 17.00 Marles hiše NK Rače Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh29.04.22 17.00 NK Paloma NŠ Roho VBO -
83. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš18.05.22 17.00 Marles hiše NK Rače Slivnica,
Igrišče Slivnica18.05.22 17.00 NŠ Slivnica NK Rače -
84. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče RušeNK POHORJE NK Maribor Jurovski Dol,
Športni park Jurovski DolNK Jurovski Dol NK Miklavž -
85. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče Ruše07.05.22 11.00 NK POHORJE NK Maribor Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju07.05.22 11.00 NK Miklavž NK Jurovski Dol -
86. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak17.05.22 17.30 NK Cerkvenjak 1 NK Pobrežje Starše,
Igrišče Starše17.05.22 17.30 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Miklavž -
87. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dobrovce,
Igrišče Dobrovce05.05.22 17.00 NK Dobrovce Malečnik Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor05.05.22 17.00 NK Pobrežje NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje -
88. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje05.05.22 16.00 Korotan Prevalje NŠ Dravograd Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje05.05.22 16.00 Korotan Prevalje Fužinar SIJ Ravne Systems -
89. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec26.04.22 17.00 NŠ Slovenj Gradec nk Akumulator Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec26.04.22 17.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ NK Radlje -
90. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Mežica,
Igrišče Mežicank Akumulator NŠ Slovenj Gradec Mežica,
Igrišče Mežicank Akumulator NŠ NK Radlje -
91. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh14.05.22 09.30 NK Paloma Malečnik Lenart,
RŠC Polena, Lenart14.05.22 09.30 NK Lenart NŠ Roho VBO Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh14.05.22 09.30 NK Paloma NK Pobrežje -
92. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik22.05.22 10.00 Malečnik NK Paloma Lenart,
RŠC Polena, Lenart22.05.22 10.00 NK Lenart NŠ Roho VBO Malečnik,
Igrišče Malečnik22.05.22 10.00 Malečnik NK Pobrežje -
93. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh26.05.22 17.00 NK Paloma Malečnik Lenart,
RŠC Polena, Lenart26.05.22 17.00 NK Lenart NŠ Roho VBO Lenart,
RŠC Polena, Lenart26.05.22 17.00 NK Lenart NK Pobrežje -
94. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrhNK Paloma Malečnik Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče RogozaNŠ Roho VBO NK Lenart Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče RogozaNŠ Roho VBO NK Pobrežje -
95. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Pesnica,
Igrišče Pesnica14.05.22 09.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Maribor Rače,
Igrišče Rače14.05.22 09.00 NK Rače NK Pobrežje Pesnica,
Igrišče Pesnica14.05.22 09.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Jurovski Dol -
96. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT22.05.22 09.00 NK Maribor NŠ Jarenina-Pesnica Rače,
Igrišče Rače22.05.22 09.00 NK Rače NK Pobrežje Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT22.05.22 09.00 NK Maribor NK Jurovski Dol -
97. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UTNK Maribor NŠ Jarenina-Pesnica Rače,
Igrišče RačeNK Rače NK Pobrežje Rače,
Igrišče RačeNK Rače NK Jurovski Dol -
98. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT02.06.22 17.30 NK Maribor NŠ Jarenina-Pesnica Rače,
Igrišče Rače02.06.22 17.30 NK Rače NK Pobrežje Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor02.06.22 17.30 NK Pobrežje NK Jurovski Dol -
99. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju14.05.22 09.00 NK Miklavž NK Duplek Starše,
Igrišče Starše14.05.22 09.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Maribor Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju14.05.22 09.00 NK Miklavž NK Kovinar 2 -
100. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Duplek,
Igrišče DuplekNK Duplek NK Miklavž Starše,
Igrišče StaršeŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Maribor Duplek,
Igrišče DuplekNK Duplek NK Kovinar 2 -
101. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNK Miklavž NK Duplek Starše,
Igrišče StaršeŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Maribor Starše,
Igrišče StaršeŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Kovinar 2 -
102. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju05.06.22 08.30 NK Miklavž NK Duplek Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT05.06.22 08.30 NK Maribor ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT05.06.22 08.30 NK Maribor NK Kovinar 2 -
103. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dobrovce,
Igrišče Dobrovce19.05.22 17.00 NK Dobrovce NK Cerkvenjak 1 Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor19.05.22 17.00 NK Kovinar 2 Marles hiše -
104. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Cerkvenjak,
ŠRC CerkvenjakNK Cerkvenjak 1 NK Dobrovce Maribor,
Igrišče Kovinar MariborNK Kovinar 2 Marles hiše -
105. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dobrovce,
Igrišče Dobrovce01.06.22 17.00 NK Dobrovce NK Cerkvenjak 1 Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor01.06.22 17.00 NK Kovinar 2 Marles hiše -
106. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dobrovce,
Igrišče DobrovceNK Dobrovce NK Cerkvenjak 1 Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – LimbušMarles hiše NK Kovinar 2 -
107. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju14.05.22 11.00 NK Miklavž NK Kungota Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh14.05.22 11.00 NK Paloma NK Cerkvenjak 1 -
108. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Kungota,
Igrišče Kungota18.05.22 18.00 NK Kungota NK Miklavž Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh18.05.22 18.00 NK Paloma NK Cerkvenjak 1 -
109. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju25.05.22 17.00 NK Miklavž NK Kungota Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh25.05.22 17.00 NK Paloma NK Cerkvenjak 1 -
110. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNK Miklavž NK Kungota Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrhNK Paloma NK Cerkvenjak 1 -
111. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče RogozaNŠ Roho VBO NK POHORJE Marjeta,
Igrišče MarjetaNK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje NK Miklavž -
112. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče RušeNK POHORJE NŠ Roho VBO Marjeta,
Igrišče MarjetaNK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje NK Miklavž -
113. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Marjeta,
Igrišče MarjetaNK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje NK Miklavž Ruše,
Igrišče RušeNK POHORJE NŠ Roho VBO -
114. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju31.05.22 18.00 NK Miklavž NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza31.05.22 18.00 NŠ Roho VBO NK POHORJE -
115. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Radlje ob Dravi,
Športni stadion RadljeNŠ NK Radlje NŠ Dravograd Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj GradecNŠ Slovenj Gradec Korotan Prevalje Ravne,
Mestni stadion Ravne na KoroškemFužinar SIJ Ravne Systems nk Akumulator -
116. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT30.05.22 16.30 NŠ Dravograd NŠ NK Radlje Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec30.05.22 16.30 NŠ Slovenj Gradec Korotan Prevalje Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem30.05.22 16.30 Fužinar SIJ Ravne Systems nk Akumulator -
117. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Radlje ob Dravi,
Športni stadion RadljeNŠ NK Radlje NŠ Dravograd Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj GradecNŠ Slovenj Gradec Korotan Prevalje Ravne,
Mestni stadion Ravne na KoroškemFužinar SIJ Ravne Systems nk Akumulator -
118. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UTNŠ Dravograd NŠ NK Radlje Prevalje,
Športni park Ugasle peči, PrevaljeKorotan Prevalje NŠ Slovenj Gradec Mežica,
Igrišče Mežicank Akumulator Fužinar SIJ Ravne Systems -
119. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Mežica,
Igrišče Mežica10.05.22 17.00 nk Akumulator NŠ NK Radlje Mežica,
Igrišče Mežica10.05.22 17.30 nk Akumulator NŠ Slovenj Gradec