U7 Najmlajši cicibani – Delegiranje

Osveženo: 20.09.21 22.52

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    08.09.21 17.00 NK Dobrovce NŠ Roho
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    08.09.21 17.00 NK Kungota NK Pobrežje
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    16.09.21 16.30 NŠ Roho NK Dobrovce
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    16.09.21 16.30 NK Pobrežje NK Kungota
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce NŠ Roho
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    NK Kungota NK Pobrežje
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NK Dobrovce
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    NK Kungota NK Pobrežje
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    07.09.21 17.00 NK Cerkvenjak 1 NK Lenart
  6. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak 1 NK Lenart
  7. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    13.09.21 14.00 NK Kovinar 2 NK Duplek
    Rače,
    Igrišče Rače
    13.09.21 14.00 NK Rače NK Miklavž
  8. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar 2 NK Duplek
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Miklavž
  9. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar 2 NK Duplek
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Miklavž
  10. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar 2 NK Duplek
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Miklavž
  11. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    10.09.21 17.30 Marles hiše NK Maribor
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    10.09.21 17.30 Malečnik NŠ Jarenina-Pesnica
  12. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Maribor
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik NŠ Jarenina-Pesnica
  13. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Maribor
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik NŠ Jarenina-Pesnica
  14. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Maribor
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik NŠ Jarenina-Pesnica
  15. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Starše,
    Igrišče Starše
    ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Maribor
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma NK Miklavž
  16. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Starše,
    Igrišče Starše
    25.09.21 11.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Maribor
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    25.09.21 11.00 NK Paloma NK Miklavž
  17. 19. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Starše,
    Igrišče Starše
    ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Maribor
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma NK Miklavž
  18. 20. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Starše,
    Igrišče Starše
    ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Maribor
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma NK Miklavž
  19. 21. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    07.09.21 17.00 NK Jurovski Dol NK Kovinar 2
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    07.09.21 17.00 NK Pobrežje NŠ Slivnica Roho
  20. 22. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Kovinar 2
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NŠ Slivnica Roho
  21. 23. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Kovinar 2
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NŠ Slivnica Roho
  22. 24. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Kovinar 2
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NŠ Slivnica Roho
  23. 25. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK POHORJE
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje NK Paloma
  24. 26. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK POHORJE
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje
  25. 27. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK POHORJE
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje
  26. 28. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK POHORJE
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje
  27. 29. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    10.09.21 17.00 nk Akumulator Korotan Prevalje Beli
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    10.09.21 17.00 NŠ Dravograd NŠ NK Radlje
  28. 30. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    16.09.21 16.00 nk Akumulator Korotan Prevalje Beli
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    16.09.21 16.00 NŠ Dravograd NŠ NK Radlje
  29. 31. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    nk Akumulator Korotan Prevalje Beli
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd NŠ NK Radlje
  30. 32. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    nk Akumulator Korotan Prevalje Beli
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd NŠ NK Radlje
  31. 33. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    20.09.21 16.00 Korotan Prevalje Beli NŠ Slovenj Gradec
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    20.09.21 16.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Peca
  32. 34. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    24.09.21 17.00 Korotan Prevalje Beli NŠ Slovenj Gradec
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    24.09.21 17.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Peca
  33. 35. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems NK Peca
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje Beli NŠ Slovenj Gradec
  34. 36. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems NK Peca
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje Beli NŠ Slovenj Gradec
  35. 37. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    28.09.21 17.00 NK Cerkvenjak 1 NK Lenart