U7 Najmlajši cicibani – 2021/22 – Tekme

  1. Organizator NK Dobrovce

    Dobrovce 08.09.21 17.00 NK Dobrovce 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Kungota 29.10.21 17.00 NK Kungota 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje
  2. Organizator ROHO

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 16.09.21 16.30 NŠ Roho VBO 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Dobrovce
    Maribor 16.09.21 16.30 NK Pobrežje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kungota
  3. Organizator NK Kungota

    Dobrovce 03.10.21 09.30 NK Dobrovce 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Kungota 03.10.21 09.30 NK Kungota 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje
  4. Organizator NK Pobrežje

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 07.10.21 17.00 NŠ Roho VBO 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Dobrovce
    Kungota 07.10.21 17.00 NK Kungota 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje
  5. Organizator Cerkvenjak

    Cerkvenjak 29.09.21 17.00 NK Cerkvenjak 1 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Lenart
  6. Organizator Lenart

    Cerkvenjak 05.10.21 17.00 NK Cerkvenjak 1 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Lenart
  7. Organizator Kovinar 1

    Maribor 13.09.21 14.00 NK Kovinar 2 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Duplek
    Rače 13.09.21 14.00 NK Rače 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
  8. Organizator Duplek

    Maribor 27.10.21 16.00 NK Kovinar 2 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Duplek
    Rače 27.10.21 16.00 NK Rače 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
  9. Organizator Rače

    Maribor 03.10.21 10.00 NK Kovinar 2 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Duplek
    Rače 03.10.21 10.00 NK Rače 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
  10. Organizator Miklavž A

    Maribor 25.10.21 10.00 NK Kovinar 2 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Duplek
    Rače 25.10.21 10.00 NK Rače 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
  11. Organizator Marles hiše

    Maribor 10.09.21 17.30 Marles hiše 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor
    Malečnik 10.09.21 17.30 Malečnik 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Jarenina-Pesnica
  12. Organizator Maribor A

    Maribor 06.10.21 17.00 Marles hiše 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor
    Malečnik 06.10.21 17.00 Malečnik 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Jarenina-Pesnica
  13. Organizator Malečnik

    Maribor 02.10.21 10.00 Marles hiše 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor
    Malečnik 02.10.21 10.00 Malečnik 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Jarenina-Pesnica
  14. Organizator NŠ Jarenina – Pesnica

    Maribor 09.10.21 10.00 Marles hiše 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor
    Malečnik 09.10.21 10.00 Malečnik 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Jarenina-Pesnica
  15. Organizator NK Starše – NŠ Dravsko polje

    Starše 08.11.21 10.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor
    Sladki Vrh 08.11.21 10.00 NK Paloma 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
  16. Organizator Maribor B

    Starše 04.10.21 13.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor
    Sladki Vrh 04.10.21 13.00 NK Paloma 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
  17. Organizator Paloma

    Starše 02.10.21 11.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor
    Sladki Vrh 02.10.21 11.00 NK Paloma 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
  18. Organizator Miklavž B

    Starše 26.10.21 11.30 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor
    Sladki Vrh 26.10.21 11.30 NK Paloma 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
  19. Organizator Jurovski Dol

    Jurovski Dol 07.09.21 17.00 NK Jurovski Dol 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kovinar 2
    Maribor 28.09.21 17.00 NK Pobrežje 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Slivnica
  20. Organizator Kovinar 2

    Jurovski Dol 24.09.21 16.30 NK Jurovski Dol 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kovinar 2
    Maribor 24.09.21 16.30 NK Pobrežje 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Slivnica
  21. Organizator Pobrežje U6

    Jurovski Dol 29.09.21 17.00 NK Jurovski Dol 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kovinar 2
    Maribor 29.09.21 17.00 NK Pobrežje 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Slivnica
  22. Organizator NŠ Slivnica Roho

    Jurovski Dol 04.10.21 16.30 NK Jurovski Dol 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kovinar 2
    Maribor 04.10.21 16.30 NK Pobrežje 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Slivnica
  23. Organizator Miklavž C

    Marjeta 24.10.21 10.00 NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Paloma
    Miklavž na Dravskem polju 30.10.21 10.00 NK Miklavž 0 : 0
    (0 : 0)
    NK POHORJE
  24. Organizator Pohorje

    Miklavž na Dravskem polju 14.10.21 15.00 NK Miklavž 0 : 0
    (0 : 0)
    NK POHORJE
    Sladki Vrh 14.10.21 15.00 NK Paloma 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje
  25. Organizator NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje

    Loka Rošnja 27.10.21 17.00 NK Miklavž 0 : 0
    (0 : 0)
    NK POHORJE
    Loka Rošnja 27.10.21 17.00 NK Paloma 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje
  26. Organizator NŠ Paloma Šentilj

    Sladki Vrh 30.09.21 17.00 NK Paloma 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje
    Miklavž na Dravskem polju 12.10.21 15.00 NK Miklavž 0 : 0
    (0 : 0)
    NK POHORJE
  27. Organizator Akumulator

    Mežica 10.09.21 17.00 nk Akumulator 0 : 0
    (0 : 0)
    Korotan Prevalje
    Dravograd 10.09.21 17.00 NŠ Dravograd 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ NK Radlje
  28. Organizator Korotan beli

    Mežica 28.09.21 16.00 nk Akumulator 0 : 0
    (0 : 0)
    Korotan Prevalje
    Dravograd 28.09.21 16.00 NŠ Dravograd 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ NK Radlje
  29. Organizator Dravograd

    Dravograd 12.10.21 16.00 NŠ Dravograd 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ NK Radlje
    Mežica 30.10.21 16.00 nk Akumulator 0 : 0
    (0 : 0)
    Korotan Prevalje
  30. Organizator Radlje

    Mežica 21.10.21 16.00 nk Akumulator 0 : 0
    (0 : 0)
    Korotan Prevalje
    Dravograd 21.10.21 16.00 NŠ Dravograd 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ NK Radlje
  31. Organizator Korotan plavi

    Prevalje 27.09.21 16.00 Korotan Prevalje 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Slovenj Gradec
  32. Organizator Slovenj Gradec

    Prevalje 24.09.21 17.00 Korotan Prevalje 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Slovenj Gradec
    Ravne 24.09.21 17.00 Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Peca
  33. Organizator Fužinar SIJ Ravne Systems

    Ravne 02.10.21 11.00 Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Peca
    Prevalje 02.10.21 11.00 Korotan Prevalje 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Slovenj Gradec
  34. Organizator Peca

    Črna na Koroškem 09.10.21 15.00 NK Peca 0 : 0
    (0 : 0)
    Fužinar SIJ Ravne Systems
    Dravograd 09.10.21 15.00 NŠ Dravograd 0 : 0
    (0 : 0)
    Korotan Prevalje
  35. Organizator NK Cerkvenjak 2

    Cerkvenjak 28.09.21 17.00 NK Cerkvenjak 1 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Lenart
  36. Organizator NK Paloma Šentilj

    Sladki Vrh 18.10.21 17.00 NK Paloma 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Cerkvenjak 1
    Pesnica 18.10.21 17.00 NŠ Jarenina-Pesnica 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
  37. Organizator NK Cerkvenjak

    Cerkvenjak 21.10.21 16.30 NK Cerkvenjak 1 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Paloma
    Pesnica 21.10.21 16.30 NŠ Jarenina-Pesnica 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
  38. Organizator NŠ ROHO

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 24.10.21 10.30 NŠ Roho VBO 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kovinar 2
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 24.10.21 10.30 NŠ Roho VBO 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Duplek
  39. Organizator NK Kovinar 2

    Maribor 22.10.21 16.30 NK Kovinar 2 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Maribor 22.10.21 16.30 NK Kovinar 2 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Duplek
  40. Organizator NK Kovinar 1

    Maribor 19.10.21 16.30 NK Kovinar 2 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Lenart
    Kungota 19.10.21 16.30 NK Kungota 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor
  41. Organizator NK Lenart

    Lenart 23.10.21 14.00 NK Lenart 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kovinar 2
    Kungota 23.10.21 14.00 NK Kungota 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor
  42. Organizator Marles hiše

    Maribor 17.10.21 10.30 Marles hiše 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Rače
    Sladki Vrh 17.10.21 10.30 NK Paloma 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Roho VBO
  43. Organizator NK Rače

    Rače 24.10.21 10.00 NK Rače 0 : 0
    (0 : 0)
    Marles hiše
    Sladki Vrh 24.10.21 10.00 NK Paloma 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Roho VBO
  44. Organizator NK Pohorje

    Ruše 17.10.21 10.30 NK POHORJE 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor
    Jurovski Dol 17.10.21 10.30 NK Jurovski Dol 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
  45. Organizator NK Maribor A

    Maribor 24.10.21 10.00 NK Maribor 0 : 0
    (0 : 0)
    NK POHORJE
    Jurovski Dol 24.10.21 10.00 NK Jurovski Dol 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
  46. Organizator NK Pobrežje U7

    Maribor 17.10.21 09.30 NK Pobrežje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
    Starše 17.10.21 09.30 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Cerkvenjak 1
  47. Organizator NK Miklavž C

    Miklavž na Dravskem polju 27.10.21 10.30 NK Miklavž 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje
    Starše 27.10.21 10.30 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Cerkvenjak 1
  48. Organizator NK Dobrovce

    Dobrovce 19.11.21 14.00 NK Dobrovce 0 : 0
    (0 : 0)
    Malečnik
    Marjeta 19.11.21 14.00 NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje
  49. Organizator NK Malečnik

    Malečnik 15.11.21 15.00 Malečnik 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Dobrovce
    Marjeta 15.11.21 15.00 NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje
  50. Organizator Fužinar SIJ Ravne Systems

    Ravne 14.10.21 11.00 Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Dravograd
    Ravne 14.10.21 11.00 Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 0
    (0 : 0)
    Korotan Prevalje
  51. Organizator NŠ Dravograd

    Dravograd 18.11.21 16.00 NŠ Dravograd 0 : 0
    (0 : 0)
    Fužinar SIJ Ravne Systems
    Dravograd 18.11.21 16.00 NŠ Dravograd 0 : 0
    (0 : 0)
    Korotan Prevalje
  52. Organizator Slovenj Gradec

    Slovenj Gradec 19.11.21 14.00 NŠ Slovenj Gradec 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ NK Radlje
    Slovenj Gradec 19.11.21 14.00 NŠ Slovenj Gradec 0 : 0
    (0 : 0)
    nk Akumulator
  53. Organizator NŠ NK Radlje

    Radlje ob Dravi 10.11.21 17.00 NŠ NK Radlje 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Slovenj Gradec
    Radlje ob Dravi 10.11.21 17.00 NŠ NK Radlje 0 : 0
    (0 : 0)
    nk Akumulator
  54. Organizator NŠ Dravsko polje – Rošnja-Loka

    Loka Rošnja 08.06.22 18.00 NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Dobrovce
    Loka Rošnja 08.06.22 18.00 NK Pobrežje 0 : 0
    (0 : 0)
    Malečnik
  55. Organizator NŠ Dravsko polje – Starše

    Loka Rošnja 18.05.22 18.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
    Loka Rošnja 18.05.22 18.00 NK Pobrežje NK Cerkvenjak 1
  56. Organizator NK Kungota

    Kungota 20.04.22 17.00 NK Kungota 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kovinar 2
    Maribor 20.04.22 17.00 NK Maribor 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Lenart
  57. Organizator NK Fužinar

    Ravne 21.04.22 18.00 Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 0
    (0 : 0)
    Korotan Prevalje
    Ravne 21.04.22 18.00 Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Dravograd
  58. Organizator NŠ Jarenina – Pesnica

    Sladki Vrh 23.04.22 09.00 NK Paloma NK Cerkvenjak 1
    Pesnica 23.04.22 09.00 NŠ Jarenina-Pesnica 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
  59. Organizator NK Miklavž

    Sladki Vrh 07.05.22 09.30 NK Paloma NK Cerkvenjak 1
    Pesnica 07.05.22 09.30 NŠ Jarenina-Pesnica 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
  60. Organizator NK Duplek

    Duplek NK Duplek NK Kovinar 2
    Duplek NK Duplek NŠ Roho VBO
  61. Organizator NŠ ROHO VBO

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 09.05.22 18.00 NŠ Roho VBO 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Duplek
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 09.05.22 18.00 NŠ Roho VBO 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kovinar 2
  62. Organizator NK Maribor

    Maribor 07.05.22 14.00 NK Kovinar 2 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Lenart
    Maribor 07.05.22 14.00 NK Maribor 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kungota
  63. Organizator NK Paloma

    Maribor 29.04.22 17.00 Marles hiše 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Rače
    Sladki Vrh 29.04.22 17.00 NK Paloma 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Roho VBO
  64. Organizator NŠ ROHO Slivnica

    Maribor 18.05.22 17.00 Marles hiše 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Rače
    Slivnica 18.05.22 17.00 NŠ Slivnica 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Rače
  65. Organizator NK Jurovski Dol

    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NK Miklavž
    Ruše NK POHORJE NK Maribor
  66. Organizator NK Miklavž B

    Ruše 07.05.22 11.00 NK POHORJE NK Maribor
    Miklavž na Dravskem polju 07.05.22 11.00 NK Miklavž NK Jurovski Dol
  67. Organizator NK Cerkvenjak

    Cerkvenjak 17.05.22 17.30 NK Cerkvenjak 1 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje
    Starše 17.05.22 17.30 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
  68. Organizator NK Pobrežje U6

    Dobrovce 05.05.22 17.00 NK Dobrovce Malečnik
    Maribor 05.05.22 17.00 NK Pobrežje NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje
  69. Organizator NK Korotan Plavi

    Prevalje 05.05.22 16.00 Korotan Prevalje NŠ Dravograd
    Prevalje 05.05.22 16.00 Korotan Prevalje Fužinar SIJ Ravne Systems
  70. Organizator ND Slovenj Gradec

    Slovenj Gradec 26.04.22 17.00 NŠ Slovenj Gradec 0 : 0
    (0 : 0)
    nk Akumulator
    Slovenj Gradec 26.04.22 17.00 NŠ Slovenj Gradec 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ NK Radlje
  71. Organizator NK Akumulator

    Mežica nk Akumulator NŠ NK Radlje
    Mežica nk Akumulator NŠ Slovenj Gradec
  72. Organizator NK Paloma Šentilj

    Sladki Vrh 14.05.22 09.30 NK Paloma 0 : 0
    (0 : 0)
    Malečnik
    Lenart 14.05.22 09.30 NK Lenart 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Sladki Vrh 14.05.22 09.30 NK Paloma 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje
  73. Organizator NK Malečnik

    Malečnik 22.05.22 10.00 Malečnik 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Paloma
    Lenart 22.05.22 10.00 NK Lenart NŠ Roho VBO
    Malečnik 22.05.22 10.00 Malečnik 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje
  74. Organizator NK Lenart

    Sladki Vrh 26.05.22 17.00 NK Paloma 0 : 0
    (0 : 0)
    Malečnik
    Lenart 26.05.22 17.00 NK Lenart 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Lenart 26.05.22 17.00 NK Lenart 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje
  75. Organizator NŠ ROHO VBO

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho VBO NK Lenart
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho VBO NK Pobrežje
    Sladki Vrh NK Paloma Malečnik
  76. Organizator NŠ Jarenina – Pesnica

    Pesnica 14.05.22 09.00 NŠ Jarenina-Pesnica 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor
    Rače 14.05.22 09.00 NK Rače 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje
    Pesnica 14.05.22 09.00 NŠ Jarenina-Pesnica 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Jurovski Dol
  77. Organizator NK Maribor B

    Maribor 22.05.22 09.00 NK Maribor 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Jarenina-Pesnica
    Rače 22.05.22 09.00 NK Rače 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje
    Maribor 22.05.22 09.00 NK Maribor 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Jurovski Dol
  78. Organizator NK Rače

    Rače NK Rače NK Pobrežje
    Rače NK Rače NK Jurovski Dol
    Maribor NK Maribor NŠ Jarenina-Pesnica
  79. Organizator NK Pobrežje U7

    Maribor 02.06.22 17.30 NK Maribor 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Jarenina-Pesnica
    Rače 02.06.22 17.30 NK Rače 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje
    Maribor 02.06.22 17.30 NK Pobrežje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Jurovski Dol
  80. Organizator NK Miklavž A

    Miklavž na Dravskem polju 14.05.22 09.00 NK Miklavž NK Duplek
    Starše 14.05.22 09.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Maribor
    Miklavž na Dravskem polju 14.05.22 09.00 NK Miklavž NK Kovinar 2
  81. Organizator NK Duplek

    Starše ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Maribor
    Duplek NK Duplek NK Kovinar 2
    Duplek NK Duplek NK Miklavž
  82. Organizator NŠ Dravsko polje – Starše

    Starše ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Maribor
    Starše ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Kovinar 2
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NK Duplek
  83. Organizator NK Maribor A

    Miklavž na Dravskem polju 05.06.22 08.30 NK Miklavž 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Duplek
    Maribor 05.06.22 08.30 NK Maribor 0 : 0
    (0 : 0)
    ŠD Starše – NŠ Dravsko polje
    Maribor 05.06.22 08.30 NK Maribor 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kovinar 2
  84. Organizator NK Dobrovce

    Dobrovce 19.05.22 17.00 NK Dobrovce 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Cerkvenjak 1
    Maribor 19.05.22 17.00 NK Kovinar 2 0 : 0
    (0 : 0)
    Marles hiše
  85. Organizator NK Cerkvenjak 2

    Maribor NK Kovinar 2 Marles hiše
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak 1 NK Dobrovce
  86. Organizator NK Kovinar 2

    Dobrovce 01.06.22 17.00 NK Dobrovce 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Cerkvenjak 1
    Maribor 01.06.22 17.00 NK Kovinar 2 0 : 0
    (0 : 0)
    Marles hiše
  87. Organizator Marles hiše

    Maribor Marles hiše NK Kovinar 2
    Dobrovce NK Dobrovce NK Cerkvenjak 1
  88. Organizator NK Miklavž B

    Miklavž na Dravskem polju 14.05.22 11.00 NK Miklavž NK Kungota
    Sladki Vrh 14.05.22 11.00 NK Paloma NK Cerkvenjak 1
  89. Organizator NK Kungota

    Kungota 18.05.22 18.00 NK Kungota 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
    Sladki Vrh 18.05.22 18.00 NK Paloma 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Cerkvenjak 1
  90. Organizator NK Paloma

    Miklavž na Dravskem polju 25.05.22 17.00 NK Miklavž NK Kungota
    Sladki Vrh 25.05.22 17.00 NK Paloma NK Cerkvenjak 1
  91. Organizator NK Cerkvenjak 1

    Sladki Vrh NK Paloma NK Cerkvenjak 1
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NK Kungota
  92. Organizator NŠ ROHO-Slivnica

    Marjeta NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje NK Miklavž
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho VBO NK POHORJE
  93. Organizator NK Pohorje

    Marjeta NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje NK Miklavž
    Ruše NK POHORJE NŠ Roho VBO
  94. Organizator NŠ Dravsko polje Loka Rošnja

    Ruše NK POHORJE NŠ Roho VBO
    Marjeta NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje NK Miklavž
  95. Organizator NK Miklavž C

    Miklavž na Dravskem polju 31.05.22 18.00 NK Miklavž NK Rošnja Loka – NŠ Dravsko polje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 31.05.22 18.00 NŠ Roho VBO NK POHORJE
  96. Organizator NŠ NK Radlje

    Slovenj Gradec NŠ Slovenj Gradec Korotan Prevalje
    Ravne Fužinar SIJ Ravne Systems nk Akumulator
    Radlje ob Dravi NŠ NK Radlje NŠ Dravograd
  97. Organizator NŠ Dravograd

    Dravograd 30.05.22 16.30 NŠ Dravograd NŠ NK Radlje
    Slovenj Gradec 30.05.22 16.30 NŠ Slovenj Gradec Korotan Prevalje
    Ravne 30.05.22 16.30 Fužinar SIJ Ravne Systems nk Akumulator
  98. Organizator ND Slovenj Gradec

    Slovenj Gradec NŠ Slovenj Gradec Korotan Prevalje
    Ravne Fužinar SIJ Ravne Systems nk Akumulator
    Radlje ob Dravi NŠ NK Radlje NŠ Dravograd
  99. Organizator Korotan Plavi

    Prevalje Korotan Prevalje NŠ Slovenj Gradec
    Mežica nk Akumulator Fužinar SIJ Ravne Systems
    Dravograd NŠ Dravograd NŠ NK Radlje
  100. Organizator Akumulator

    Mežica 10.05.22 17.00 nk Akumulator 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ NK Radlje
    Mežica 10.05.22 17.30 nk Akumulator 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Slovenj Gradec