U9 Mlajši cicibani – 1. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 30.09.20 09.51

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    29.08.20 09.00 NK Pohorje A NK Maribor A
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    30.08.20 08.00 NK Jurovski Dol A Paloma
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    30.08.20 09.00 NK Miklavž NK Kovinar A
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    09.09.20 17.00 NK Kungota A NK MB TABOR
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    22.09.20 17.00 NK Malečnik Marles hiše
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    05.09.20 09.00 NK Maribor A Paloma
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    05.09.20 09.30 Marles hiše NK Miklavž
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    05.09.20 10.00 NK MB TABOR NK Malečnik
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    09.09.20 17.00 NK Kovinar A NK Jurovski Dol A
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    29.09.20 09.00 NK Pohorje A NK Kungota A
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    12.09.20 09.00 NK Kungota A NK Maribor A
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    12.09.20 09.00 NK Jurovski Dol A Marles hiše
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    12.09.20 10.30 NK Malečnik NK Pohorje A
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    13.09.20 09.00 NK Miklavž NK MB TABOR
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    13.09.20 11.00 Paloma NK Kovinar A
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    19.09.20 09.00 NK Maribor A NK Kovinar A
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    19.09.20 09.00 NK Pohorje A NK Miklavž
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    19.09.20 09.30 NK Kungota A NK Malečnik
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    19.09.20 10.00 NK MB TABOR NK Jurovski Dol A
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    28.09.20 17.30 Marles hiše Paloma
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    03.10.20 09.00 NK Jurovski Dol A NK Pohorje A
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    03.10.20 09.30 NK Kovinar A Marles hiše
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    03.10.20 10.30 NK Malečnik NK Maribor A
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    04.10.20 09.00 NK Miklavž NK Kungota A
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    04.10.20 11.00 Paloma NK MB TABOR
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    10.10.20 09.00 NK Maribor A Marles hiše
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    10.10.20 09.00 NK Pohorje A Paloma
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    10.10.20 09.30 NK Kungota A NK Jurovski Dol A
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    10.10.20 10.00 NK MB TABOR NK Kovinar A
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    10.10.20 10.30 NK Malečnik NK Miklavž
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    17.10.20 09.00 NK Jurovski Dol A NK Malečnik
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    17.10.20 09.30 NK Kovinar A NK Pohorje A
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    17.10.20 09.30 Marles hiše NK MB TABOR
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    18.10.20 09.00 NK Miklavž NK Maribor A
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    18.10.20 11.00 Paloma NK Kungota A
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    24.10.20 09.00 NK Maribor A NK MB TABOR
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    24.10.20 09.00 NK Pohorje A Marles hiše
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    24.10.20 09.00 NK Kungota A NK Kovinar A
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    24.10.20 10.30 NK Malečnik Paloma
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    25.10.20 09.00 NK Miklavž NK Jurovski Dol A
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    07.11.20 09.00 NK Jurovski Dol A NK Maribor A
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    07.11.20 09.00 NK MB TABOR NK Pohorje A
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    07.11.20 09.30 NK Kovinar A NK Malečnik
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    07.11.20 09.30 Marles hiše NK Kungota A
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    08.11.20 11.00 Paloma NK Miklavž
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor A NK Pohorje A
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR NK Kungota A
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Malečnik
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar A NK Miklavž
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    Paloma NK Jurovski Dol A
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    Paloma NK Maribor A
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol A NK Kovinar A
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž Marles hiše
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NK MB TABOR
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    NK Kungota A NK Pohorje A
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor A NK Kungota A
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje A NK Malečnik
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR NK Miklavž
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Jurovski Dol A
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar A Paloma
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar A NK Maribor A
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    Paloma Marles hiše
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol A NK MB TABOR
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK Pohorje A
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NK Kungota A
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor A NK Malečnik
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    NK Kungota A NK Miklavž
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje A NK Jurovski Dol A
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR Paloma
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Kovinar A
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Maribor A
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar A NK MB TABOR
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    Paloma NK Pohorje A
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol A NK Kungota A
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK Malečnik
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor A NK Miklavž
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NK Jurovski Dol A
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    NK Kungota A Paloma
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje A NK Kovinar A
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR Marles hiše
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR NK Maribor A
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Pohorje A
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar A NK Kungota A
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    Paloma NK Malečnik
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol A NK Miklavž
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor A NK Jurovski Dol A
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž Paloma
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NK Kovinar A
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    NK Kungota A Marles hiše
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje A NK MB TABOR