Osveženo: 21.03.24 10.14
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče Ruše29.08.20 09.00 NK Pohorje A NK Maribor A Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol30.08.20 08.00 NK Jurovski Dol A Paloma Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju30.08.20 09.00 NK Miklavž NK Kovinar A Kungota,
Igrišče Kungota09.09.20 17.00 NK Kungota A NK MB TABOR Malečnik,
Igrišče Malečnik22.09.20 17.00 NK Malečnik Marles hiše -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT05.09.20 09.00 NK Maribor A Paloma Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš05.09.20 09.30 Marles hiše NK Miklavž Maribor,
Športni park Tabor Maribor05.09.20 10.00 NK MB TABOR NK Malečnik Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor09.09.20 17.00 NK Kovinar A NK Jurovski Dol A Ruše,
Igrišče Ruše29.09.20 09.00 NK Pohorje A NK Kungota A -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol12.09.20 09.00 NK Jurovski Dol A Marles hiše Malečnik,
Igrišče Malečnik12.09.20 10.30 NK Malečnik NK Pohorje A Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju13.09.20 09.00 NK Miklavž NK MB TABOR Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh13.09.20 11.00 Paloma NK Kovinar A Kungota,
Igrišče Kungota03.11.20 15.00 NK Kungota A NK Maribor A -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT19.09.20 09.00 NK Maribor A NK Kovinar A Ruše,
Igrišče Ruše19.09.20 09.00 NK Pohorje A NK Miklavž Kungota,
Igrišče Kungota19.09.20 09.30 NK Kungota A NK Malečnik Maribor,
Športni park Tabor Maribor19.09.20 10.00 NK MB TABOR NK Jurovski Dol A Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš28.09.20 17.30 Marles hiše Paloma -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol03.10.20 09.00 NK Jurovski Dol A NK Pohorje A Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor03.10.20 09.30 NK Kovinar A Marles hiše Malečnik,
Igrišče Malečnik03.10.20 10.30 NK Malečnik NK Maribor A Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju04.10.20 09.00 NK Miklavž NK Kungota A Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh04.10.20 11.00 Paloma NK MB TABOR -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš10.10.20 09.00 NK Maribor A Marles hiše Ruše,
Igrišče Ruše10.10.20 09.00 NK Pohorje A Paloma Kungota,
Igrišče Kungota10.10.20 09.30 NK Kungota A NK Jurovski Dol A Maribor,
Športni park Tabor Maribor10.10.20 10.00 NK MB TABOR NK Kovinar A Malečnik,
Igrišče Malečnik10.10.20 10.30 NK Malečnik NK Miklavž -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNK Miklavž NK Maribor A Jurovski Dol,
Športni park Jurovski DolNK Jurovski Dol A NK Malečnik Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrhPaloma NK Kungota A Maribor,
Igrišče Kovinar MariborNK Kovinar A NK Pohorje A Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – LimbušMarles hiše NK MB TABOR -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UTNK Maribor A NK MB TABOR Ruše,
Igrišče RušeNK Pohorje A Marles hiše Kungota,
Igrišče KungotaNK Kungota A NK Kovinar A Malečnik,
Igrišče MalečnikNK Malečnik Paloma Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNK Miklavž NK Jurovski Dol A -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jurovski Dol,
Športni park Jurovski DolNK Jurovski Dol A NK Maribor A Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrhPaloma NK Miklavž Maribor,
Igrišče Kovinar MariborNK Kovinar A NK Malečnik Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – LimbušMarles hiše NK Kungota A Maribor,
Športni park Tabor MariborNK MB TABOR NK Pohorje A -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UTNK Maribor A NK Pohorje A Maribor,
Športni park Tabor MariborNK MB TABOR NK Kungota A Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – LimbušMarles hiše NK Malečnik Maribor,
Igrišče Kovinar MariborNK Kovinar A NK Miklavž Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrhPaloma NK Jurovski Dol A -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrhPaloma NK Maribor A Jurovski Dol,
Športni park Jurovski DolNK Jurovski Dol A NK Kovinar A Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNK Miklavž Marles hiše Malečnik,
Igrišče MalečnikNK Malečnik NK MB TABOR Kungota,
Igrišče KungotaNK Kungota A NK Pohorje A -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UTNK Maribor A NK Kungota A Ruše,
Igrišče RušeNK Pohorje A NK Malečnik Maribor,
Športni park Tabor MariborNK MB TABOR NK Miklavž Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – LimbušMarles hiše NK Jurovski Dol A Maribor,
Igrišče Kovinar MariborNK Kovinar A Paloma -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar MariborNK Kovinar A NK Maribor A Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrhPaloma Marles hiše Jurovski Dol,
Športni park Jurovski DolNK Jurovski Dol A NK MB TABOR Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNK Miklavž NK Pohorje A Malečnik,
Igrišče MalečnikNK Malečnik NK Kungota A -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UTNK Maribor A NK Malečnik Kungota,
Igrišče KungotaNK Kungota A NK Miklavž Ruše,
Igrišče RušeNK Pohorje A NK Jurovski Dol A Maribor,
Športni park Tabor MariborNK MB TABOR Paloma Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – LimbušMarles hiše NK Kovinar A -
15. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UTMarles hiše NK Maribor A Maribor,
Igrišče Kovinar MariborNK Kovinar A NK MB TABOR Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrhPaloma NK Pohorje A Jurovski Dol,
Športni park Jurovski DolNK Jurovski Dol A NK Kungota A Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNK Miklavž NK Malečnik -
16. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UTNK Maribor A NK Miklavž Malečnik,
Igrišče MalečnikNK Malečnik NK Jurovski Dol A Kungota,
Igrišče KungotaNK Kungota A Paloma Ruše,
Igrišče RušeNK Pohorje A NK Kovinar A Maribor,
Športni park Tabor MariborNK MB TABOR Marles hiše -
17. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor MariborNK MB TABOR NK Maribor A Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – LimbušMarles hiše NK Pohorje A Maribor,
Igrišče Kovinar MariborNK Kovinar A NK Kungota A Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrhPaloma NK Malečnik Jurovski Dol,
Športni park Jurovski DolNK Jurovski Dol A NK Miklavž -
18. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UTNK Maribor A NK Jurovski Dol A Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNK Miklavž Paloma Malečnik,
Igrišče MalečnikNK Malečnik NK Kovinar A Kungota,
Igrišče KungotaNK Kungota A Marles hiše Ruše,
Igrišče RušeNK Pohorje A NK MB TABOR