U9 Mlajši cicibani – 1. Skupina – Tekme

  1. 1. krog

    Ruše 29.08.20 09.00 NK Pohorje A 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor A
    Kungota 09.09.20 17.00 NK Kungota A 0 : 0
    (0 : 0)
    NK MB TABOR
    Malečnik 22.09.20 17.00 NK Malečnik 0 : 0
    (0 : 0)
    Marles hiše
    Miklavž na Dravskem polju 30.08.20 09.00 NK Miklavž 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kovinar A
    Jurovski Dol 30.08.20 08.00 NK Jurovski Dol A 0 : 0
    (0 : 0)
    Paloma
  2. 2. krog

    Maribor 05.09.20 09.00 NK Maribor A 0 : 0
    (0 : 0)
    Paloma
    Maribor 09.09.20 17.00 NK Kovinar A 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Jurovski Dol A
    Maribor 05.09.20 09.30 Marles hiše 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
    Maribor 05.09.20 10.00 NK MB TABOR 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Malečnik
    Ruše 29.09.20 09.00 NK Pohorje A NK Kungota A
  3. 3. krog

    Kungota 12.09.20 09.00 NK Kungota A NK Maribor A
    Malečnik 12.09.20 10.30 NK Malečnik 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pohorje A
    Miklavž na Dravskem polju 13.09.20 09.00 NK Miklavž 0 : 0
    (0 : 0)
    NK MB TABOR
    Jurovski Dol 12.09.20 09.00 NK Jurovski Dol A 0 : 0
    (0 : 0)
    Marles hiše
    Sladki Vrh 13.09.20 11.00 Paloma 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kovinar A
  4. 4. krog

    Maribor 19.09.20 09.00 NK Maribor A 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kovinar A
    Maribor 28.09.20 17.30 Marles hiše 0 : 0
    (0 : 0)
    Paloma
    Maribor 19.09.20 10.00 NK MB TABOR 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Jurovski Dol A
    Ruše 19.09.20 09.00 NK Pohorje A 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
    Kungota 19.09.20 09.30 NK Kungota A 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Malečnik
  5. 5. krog

    Malečnik 03.10.20 10.30 NK Malečnik NK Maribor A
    Miklavž na Dravskem polju 04.10.20 09.00 NK Miklavž NK Kungota A
    Jurovski Dol 03.10.20 09.00 NK Jurovski Dol A NK Pohorje A
    Sladki Vrh 04.10.20 11.00 Paloma NK MB TABOR
    Maribor 03.10.20 09.30 NK Kovinar A Marles hiše
  6. 6. krog

    Maribor 10.10.20 09.00 NK Maribor A Marles hiše
    Maribor 10.10.20 10.00 NK MB TABOR NK Kovinar A
    Ruše 10.10.20 09.00 NK Pohorje A Paloma
    Kungota 10.10.20 09.30 NK Kungota A NK Jurovski Dol A
    Malečnik 10.10.20 10.30 NK Malečnik NK Miklavž
  7. 7. krog

    Miklavž na Dravskem polju 18.10.20 09.00 NK Miklavž NK Maribor A
    Jurovski Dol 17.10.20 09.00 NK Jurovski Dol A NK Malečnik
    Sladki Vrh 18.10.20 11.00 Paloma NK Kungota A
    Maribor 17.10.20 09.30 NK Kovinar A NK Pohorje A
    Maribor 17.10.20 09.30 Marles hiše NK MB TABOR
  8. 8. krog

    Maribor 24.10.20 09.00 NK Maribor A NK MB TABOR
    Ruše 24.10.20 09.00 NK Pohorje A Marles hiše
    Kungota 24.10.20 09.00 NK Kungota A NK Kovinar A
    Malečnik 24.10.20 10.30 NK Malečnik Paloma
    Miklavž na Dravskem polju 25.10.20 09.00 NK Miklavž NK Jurovski Dol A
  9. 9. krog

    Jurovski Dol 07.11.20 09.00 NK Jurovski Dol A NK Maribor A
    Sladki Vrh 08.11.20 11.00 Paloma NK Miklavž
    Maribor 07.11.20 09.30 NK Kovinar A NK Malečnik
    Maribor 07.11.20 09.30 Marles hiše NK Kungota A
    Maribor 07.11.20 09.00 NK MB TABOR NK Pohorje A
  10. 10. krog

    Maribor NK Maribor A NK Pohorje A
    Maribor NK MB TABOR NK Kungota A
    Maribor Marles hiše NK Malečnik
    Maribor NK Kovinar A NK Miklavž
    Sladki Vrh Paloma NK Jurovski Dol A
  11. 11. krog

    Sladki Vrh Paloma NK Maribor A
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol A NK Kovinar A
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž Marles hiše
    Malečnik NK Malečnik NK MB TABOR
    Kungota NK Kungota A NK Pohorje A
  12. 12. krog

    Maribor NK Maribor A NK Kungota A
    Ruše NK Pohorje A NK Malečnik
    Maribor NK MB TABOR NK Miklavž
    Maribor Marles hiše NK Jurovski Dol A
    Maribor NK Kovinar A Paloma
  13. 13. krog

    Maribor NK Kovinar A NK Maribor A
    Sladki Vrh Paloma Marles hiše
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol A NK MB TABOR
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NK Pohorje A
    Malečnik NK Malečnik NK Kungota A
  14. 14. krog

    Maribor NK Maribor A NK Malečnik
    Kungota NK Kungota A NK Miklavž
    Ruše NK Pohorje A NK Jurovski Dol A
    Maribor NK MB TABOR Paloma
    Maribor Marles hiše NK Kovinar A
  15. 15. krog

    Maribor Marles hiše NK Maribor A
    Maribor NK Kovinar A NK MB TABOR
    Sladki Vrh Paloma NK Pohorje A
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol A NK Kungota A
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NK Malečnik
  16. 16. krog

    Maribor NK Maribor A NK Miklavž
    Malečnik NK Malečnik NK Jurovski Dol A
    Kungota NK Kungota A Paloma
    Ruše NK Pohorje A NK Kovinar A
    Maribor NK MB TABOR Marles hiše
  17. 17. krog

    Maribor NK MB TABOR NK Maribor A
    Maribor Marles hiše NK Pohorje A
    Maribor NK Kovinar A NK Kungota A
    Sladki Vrh Paloma NK Malečnik
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol A NK Miklavž
  18. 18. krog

    Maribor NK Maribor A NK Jurovski Dol A
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž Paloma
    Malečnik NK Malečnik NK Kovinar A
    Kungota NK Kungota A Marles hiše
    Ruše NK Pohorje A NK MB TABOR