Osveženo: 19.07.22 14.50
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Duplek,
Igrišče Duplek28.08.21 09.00 NK Duplek NŠ Jarenina-Pesnica Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza29.08.21 09.00 NŠ Roho VBO Malečnik Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor29.08.21 10.00 NK Pobrežje NK Maribor Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju29.08.21 10.30 NK Miklavž NK MB TABOR Ruše,
Igrišče Ruše12.10.21 15.00 NK Pohorje U9 NK Maribor B -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT04.09.21 09.00 NK Maribor NK Duplek Maribor,
Športni park Tabor Maribor04.09.21 09.00 NK MB TABOR NK Pobrežje Ruše,
Igrišče Ruše04.09.21 09.00 NK Pohorje U9 NŠ Roho VBO Malečnik,
Igrišče Malečnik05.09.21 09.00 Malečnik NK Miklavž ,
15.09.21 09.00 NK Maribor B NŠ Jarenina-Pesnica -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Duplek,
Igrišče Duplek11.09.21 09.00 NK Duplek NK MB TABOR Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju12.09.21 09.00 NK Miklavž NK Pohorje U9 Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor12.09.21 10.00 NK Pobrežje Malečnik Jarenina,
Športni park Jarenina12.09.21 12.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Maribor Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza17.09.21 09.00 NŠ Roho VBO NK Maribor B -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor Maribor25.09.21 09.00 NK MB TABOR NŠ Jarenina-Pesnica Ruše,
Igrišče Ruše25.09.21 09.00 NK Pohorje U9 NK Pobrežje ,
26.09.21 09.00 NK Maribor B NK Maribor Malečnik,
Igrišče Malečnik26.09.21 09.00 Malečnik NK Duplek Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza27.09.21 17.00 NŠ Roho VBO NK Miklavž -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Duplek,
Igrišče Duplek02.10.21 09.00 NK Duplek NK Pohorje U9 Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT03.10.21 09.00 NK Maribor NK MB TABOR Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor03.10.21 10.00 NK Pobrežje NŠ Roho VBO Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju03.10.21 10.30 NK Miklavž NK Maribor B Jarenina,
Športni park Jarenina03.10.21 12.00 NŠ Jarenina-Pesnica Malečnik -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče Ruše09.10.21 09.00 NK Pohorje U9 NŠ Jarenina-Pesnica ,
10.10.21 09.00 NK Maribor B NK MB TABOR Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza10.10.21 09.00 NŠ Roho VBO NK Duplek Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor10.10.21 11.00 NK Miklavž NK Pobrežje Malečnik,
Igrišče Malečnik14.11.21 14.00 Malečnik NK Maribor -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Duplek,
Igrišče Duplek16.10.21 09.00 NK Duplek NK Miklavž Maribor,
Športni park Tabor Maribor16.10.21 09.00 NK MB TABOR Malečnik Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT17.10.21 09.00 NK Maribor NK Pohorje U9 Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor17.10.21 10.00 NK Pobrežje NK Maribor B Jarenina,
Športni park Jarenina17.10.21 12.00 NŠ Jarenina-Pesnica NŠ Roho VBO -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče Ruše23.10.21 09.00 NK Pohorje U9 NK MB TABOR Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju23.10.21 09.00 NK Miklavž NŠ Jarenina-Pesnica ,
24.10.21 09.00 NK Maribor B Malečnik Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza24.10.21 09.00 NŠ Roho VBO NK Maribor Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor24.10.21 10.00 NK Pobrežje NK Duplek -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Duplek,
Igrišče Duplek30.10.21 09.00 NK Duplek NK Maribor B Maribor,
Športni park Tabor Maribor30.10.21 09.00 NK MB TABOR NŠ Roho VBO Malečnik,
Igrišče Malečnik31.10.21 09.00 Malečnik NK Pohorje U9 Jarenina,
Športni park Jarenina31.10.21 12.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Pobrežje Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT17.11.21 15.00 NK Maribor NK Miklavž -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jarenina,
Športni park Jarenina03.04.22 09.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Duplek ,
03.04.22 10.00 NK Maribor B NK Pohorje U9 Maribor,
Športni park Tabor Maribor18.05.22 18.00 NK MB TABOR NK Miklavž Malečnik,
Igrišče Malečnik03.06.22 17.00 Malečnik NŠ Roho VBO Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT17.06.22 09.00 NK Maribor NK Pobrežje -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Duplek,
Igrišče Duplek09.04.22 09.00 NK Duplek NK Maribor Jarenina,
Športni park Jarenina10.04.22 09.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Maribor B Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza10.04.22 09.00 NŠ Roho VBO NK Pohorje U9 Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor10.04.22 10.00 NK Pobrežje NK MB TABOR Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju10.04.22 10.30 NK Miklavž Malečnik -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče Ruše16.04.22 09.00 NK Pohorje U9 NK Miklavž Malečnik,
Igrišče Malečnik16.04.22 09.00 Malečnik NK Pobrežje Maribor,
Športni park Tabor Maribor16.04.22 09.00 NK MB TABOR NK Duplek ,
18.04.22 09.00 NK Maribor B NŠ Roho VBO Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT18.04.22 09.00 NK Maribor NŠ Jarenina-Pesnica -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Duplek,
Igrišče Duplek23.04.22 09.00 NK Duplek Malečnik Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT24.04.22 09.00 NK Maribor NK Maribor B Jarenina,
Športni park Jarenina24.04.22 09.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK MB TABOR Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor24.04.22 10.00 NK Pobrežje NK Pohorje U9 Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju24.04.22 10.30 NK Miklavž NŠ Roho VBO -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče Ruše07.05.22 09.00 NK Pohorje U9 NK Duplek Maribor,
Športni park Tabor Maribor07.05.22 09.00 NK MB TABOR NK Maribor ,
08.05.22 09.00 NK Maribor B NK Miklavž Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza08.05.22 09.00 NŠ Roho VBO NK Pobrežje Malečnik,
Igrišče Malečnik01.06.22 17.00 Malečnik NŠ Jarenina-Pesnica -
15. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor Maribor14.05.22 09.00 NK MB TABOR NK Maribor B Duplek,
Igrišče Duplek14.05.22 09.00 NK Duplek NŠ Roho VBO Jarenina,
Športni park Jarenina15.05.22 09.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Pohorje U9 Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor15.05.22 10.00 NK Pobrežje NK Miklavž Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT18.06.22 09.00 NK Maribor Malečnik -
16. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče Ruše21.05.22 09.00 NK Pohorje U9 NK Maribor ,
22.05.22 09.00 NK Maribor B NK Pobrežje Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju22.05.22 10.30 NK Miklavž NK Duplek Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza31.05.22 17.00 NŠ Roho VBO NŠ Jarenina-Pesnica Malečnik,
Igrišče Malečnik02.06.22 17.00 Malečnik NK MB TABOR -
17. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik28.05.22 09.00 Malečnik NK Maribor B Maribor,
Športni park Tabor Maribor29.05.22 09.00 NK MB TABOR NK Pohorje U9 Jarenina,
Športni park Jarenina29.05.22 09.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Miklavž Duplek,
Igrišče Duplek29.05.22 09.00 NK Duplek NK Pobrežje Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT19.06.22 09.00 NK Maribor NŠ Roho VBO -
18. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče Ruše04.06.22 09.00 NK Pohorje U9 Malečnik Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza05.06.22 09.00 NŠ Roho VBO NK MB TABOR Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor05.06.22 10.00 NK Pobrežje NŠ Jarenina-Pesnica Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju05.06.22 10.30 NK Miklavž NK Maribor ,
14.06.22 09.00 NK Maribor B NK Duplek