U9 Mlajši cicibani – 1. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 20.09.21 22.49

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    28.08.21 09.00 NK Pohorje U9 NK Maribor B
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    28.08.21 09.00 NK Duplek NŠ Jarenina-Pesnica
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    29.08.21 09.00 NŠ Roho Malečnik
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    29.08.21 10.00 NK Pobrežje NK Maribor
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    29.08.21 10.30 NK Miklavž NK MB TABOR
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    04.09.21 09.00 NK Maribor NK Duplek
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    04.09.21 09.00 NK MB TABOR NK Pobrežje
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    04.09.21 09.00 NK Pohorje U9 NŠ Roho
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    05.09.21 09.00 Malečnik NK Miklavž
    ,
    15.09.21 09.00 NK Maribor B NŠ Jarenina-Pesnica
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    11.09.21 09.00 NK Duplek NK MB TABOR
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    12.09.21 09.00 NK Miklavž NK Pohorje U9
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    12.09.21 10.00 NK Pobrežje Malečnik
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    12.09.21 12.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Maribor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    17.09.21 09.00 NŠ Roho NK Maribor B
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    25.09.21 09.00 NK MB TABOR NŠ Jarenina-Pesnica
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    25.09.21 09.00 NK Pohorje U9 NK Pobrežje
    ,
    26.09.21 09.00 NK Maribor B NK Maribor
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    26.09.21 09.00 Malečnik NK Duplek
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    26.09.21 09.00 NŠ Roho NK Miklavž
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    02.10.21 09.00 NK Duplek NK Pohorje U9
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    03.10.21 09.00 NK Maribor NK MB TABOR
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    03.10.21 10.00 NK Pobrežje NŠ Roho
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    03.10.21 10.30 NK Miklavž NK Maribor B
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    03.10.21 12.00 NŠ Jarenina-Pesnica Malečnik
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    09.10.21 09.00 NK Pohorje U9 NŠ Jarenina-Pesnica
    ,
    10.10.21 09.00 NK Maribor B NK MB TABOR
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    10.10.21 09.00 Malečnik NK Maribor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    10.10.21 09.00 NŠ Roho NK Duplek
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    10.10.21 15.00 NK Miklavž NK Pobrežje
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    16.10.21 09.00 NK Duplek NK Miklavž
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    16.10.21 09.00 NK MB TABOR Malečnik
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    17.10.21 09.00 NK Maribor NK Pohorje U9
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    17.10.21 10.00 NK Pobrežje NK Maribor B
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    17.10.21 12.00 NŠ Jarenina-Pesnica NŠ Roho
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    23.10.21 09.00 NK Pohorje U9 NK MB TABOR
    ,
    24.10.21 09.00 NK Maribor B Malečnik
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    24.10.21 09.00 NŠ Roho NK Maribor
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    24.10.21 10.00 NK Pobrežje NK Duplek
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    24.10.21 10.30 NK Miklavž NŠ Jarenina-Pesnica
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    30.10.21 09.00 NK Duplek NK Maribor B
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    30.10.21 09.00 NK MB TABOR NŠ Roho
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    31.10.21 09.00 NK Maribor NK Miklavž
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    31.10.21 09.00 Malečnik NK Pohorje U9
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    31.10.21 12.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Pobrežje
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    NK Maribor B NK Pohorje U9
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik NŠ Roho
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR NK Miklavž
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor NK Pobrežje
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NŠ Jarenina-Pesnica NK Duplek
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NŠ Jarenina-Pesnica NK Maribor B
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek NK Maribor
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK MB TABOR
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž Malečnik
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NK Pohorje U9
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    NK Maribor B NŠ Roho
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje U9 NK Miklavž
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik NK Pobrežje
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR NK Duplek
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor NŠ Jarenina-Pesnica
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor NK Maribor B
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NŠ Jarenina-Pesnica NK MB TABOR
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek Malečnik
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK Pohorje U9
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NŠ Roho
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    NK Maribor B NK Miklavž
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NK Pobrežje
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje U9 NK Duplek
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik NŠ Jarenina-Pesnica
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR NK Maribor
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR NK Maribor B
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor Malečnik
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NŠ Jarenina-Pesnica NK Pohorje U9
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek NŠ Roho
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK Miklavž
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    NK Maribor B NK Pobrežje
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK Duplek
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NŠ Jarenina-Pesnica
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje U9 NK Maribor
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik NK MB TABOR
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik NK Maribor B
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR NK Pohorje U9
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor NŠ Roho
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NŠ Jarenina-Pesnica NK Miklavž
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek NK Pobrežje
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    NK Maribor B NK Duplek
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NŠ Jarenina-Pesnica
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK Maribor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NK MB TABOR
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje U9 Malečnik