U9 Mlajši cicibani – 2. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 30.09.20 10.52

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    05.09.20 09.00 SD Marjeta NK Slivnica
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    05.09.20 09.00 NK Brunšvik Nk Fram
    Starše,
    Igrišče Starše
    05.09.20 09.00 NK Starše NK DOBROVCE
    Rače,
    Igrišče Rače
    13.09.20 09.00 NK Rače NK Maribor B
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    12.09.20 09.00 NK DOBROVCE NK Rače
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    12.09.20 09.00 SD Marjeta NK Brunšvik
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    13.09.20 09.00 NK Slivnica NK Maribor B
    Fram,
    Igrišče Fram
    17.09.20 16.00 Nk Fram NK Starše
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    19.09.20 09.00 NK Brunšvik NK Slivnica
    Starše,
    Igrišče Starše
    19.09.20 09.00 NK Starše SD Marjeta
    Rače,
    Igrišče Rače
    19.09.20 09.00 NK Rače Nk Fram
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    20.09.20 09.00 NK Maribor B NK DOBROVCE
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    03.10.20 09.00 SD Marjeta NK Rače
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    03.10.20 09.00 NK Brunšvik NK Starše
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    04.10.20 09.00 NK Slivnica NK DOBROVCE
    Fram,
    Igrišče Fram
    08.10.20 16.00 Nk Fram NK Maribor B
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Starše,
    Igrišče Starše
    10.10.20 09.00 NK Starše NK Slivnica
    Rače,
    Igrišče Rače
    10.10.20 09.00 NK Rače NK Brunšvik
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    10.10.20 09.00 NK DOBROVCE Nk Fram
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    11.10.20 09.00 NK Maribor B SD Marjeta
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    17.10.20 09.00 SD Marjeta NK DOBROVCE
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    17.10.20 09.00 NK Brunšvik NK Maribor B
    Starše,
    Igrišče Starše
    17.10.20 09.00 NK Starše NK Rače
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    18.10.20 09.00 NK Slivnica Nk Fram
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    24.10.20 09.00 NK Rače NK Slivnica
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    24.10.20 09.00 NK DOBROVCE NK Brunšvik
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    25.10.20 09.00 NK Maribor B NK Starše
    Fram,
    Igrišče Fram
    29.10.20 15.00 Nk Fram SD Marjeta
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NK Slivnica SD Marjeta
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram NK Brunšvik
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK DOBROVCE NK Starše
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor B NK Rače
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor B NK Slivnica
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK DOBROVCE
    Starše,
    Igrišče Starše
    NK Starše Nk Fram
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    NK Brunšvik SD Marjeta
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NK Slivnica NK Brunšvik
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    SD Marjeta NK Starše
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram NK Rače
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK DOBROVCE NK Maribor B
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK DOBROVCE NK Slivnica
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor B Nk Fram
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače SD Marjeta
    Starše,
    Igrišče Starše
    NK Starše NK Brunšvik
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NK Slivnica NK Starše
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    NK Brunšvik NK Rače
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    SD Marjeta NK Maribor B
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram NK DOBROVCE
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram NK Slivnica
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK DOBROVCE SD Marjeta
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor B NK Brunšvik
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Starše
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NK Slivnica NK Rače
    Starše,
    Igrišče Starše
    NK Starše NK Maribor B
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    NK Brunšvik NK DOBROVCE
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    SD Marjeta Nk Fram