U9 Mlajši cicibani – 2. Skupina – Tekme

  1. 1. krog

    Marjeta 05.09.20 09.00 SD Marjeta 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Slivnica
    Brunšvik 05.09.20 09.00 NK Brunšvik 0 : 0
    (0 : 0)
    Nk Fram
    Starše 05.09.20 09.00 NK Starše 0 : 0
    (0 : 0)
    NK DOBROVCE
    Rače 13.09.20 09.00 NK Rače NK Maribor B
  2. 2. krog

    Slivnica 13.09.20 09.00 NK Slivnica 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor B
    Dobrovce 12.09.20 09.00 NK DOBROVCE NK Rače
    Fram 17.09.20 16.00 Nk Fram 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Starše
    Marjeta 12.09.20 09.00 SD Marjeta 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Brunšvik
  3. 3. krog

    Brunšvik 19.09.20 09.00 NK Brunšvik 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Slivnica
    Starše 19.09.20 09.00 NK Starše 0 : 0
    (0 : 0)
    SD Marjeta
    Rače 19.09.20 09.00 NK Rače 0 : 0
    (0 : 0)
    Nk Fram
    Maribor 20.09.20 09.00 NK Maribor B 0 : 0
    (0 : 0)
    NK DOBROVCE
  4. 4. krog

    Slivnica 04.10.20 09.00 NK Slivnica NK DOBROVCE
    Fram 08.10.20 16.00 Nk Fram NK Maribor B
    Marjeta 03.10.20 09.00 SD Marjeta NK Rače
    Brunšvik 03.10.20 09.00 NK Brunšvik NK Starše
  5. 5. krog

    Starše 10.10.20 09.00 NK Starše NK Slivnica
    Rače 10.10.20 09.00 NK Rače NK Brunšvik
    Maribor 11.10.20 09.00 NK Maribor B SD Marjeta
    Dobrovce 10.10.20 09.00 NK DOBROVCE Nk Fram
  6. 6. krog

    Slivnica 18.10.20 09.00 NK Slivnica Nk Fram
    Marjeta 17.10.20 09.00 SD Marjeta NK DOBROVCE
    Brunšvik 17.10.20 09.00 NK Brunšvik NK Maribor B
    Starše 17.10.20 09.00 NK Starše NK Rače
  7. 7. krog

    Rače 24.10.20 09.00 NK Rače NK Slivnica
    Maribor 25.10.20 09.00 NK Maribor B NK Starše
    Dobrovce 24.10.20 09.00 NK DOBROVCE NK Brunšvik
    Fram 29.10.20 15.00 Nk Fram SD Marjeta
  8. 8. krog

    Slivnica NK Slivnica SD Marjeta
    Fram Nk Fram NK Brunšvik
    Dobrovce NK DOBROVCE NK Starše
    Maribor NK Maribor B NK Rače
  9. 9. krog

    Maribor NK Maribor B NK Slivnica
    Rače NK Rače NK DOBROVCE
    Starše NK Starše Nk Fram
    Brunšvik NK Brunšvik SD Marjeta
  10. 10. krog

    Slivnica NK Slivnica NK Brunšvik
    Marjeta SD Marjeta NK Starše
    Fram Nk Fram NK Rače
    Dobrovce NK DOBROVCE NK Maribor B
  11. 11. krog

    Dobrovce NK DOBROVCE NK Slivnica
    Maribor NK Maribor B Nk Fram
    Rače NK Rače SD Marjeta
    Starše NK Starše NK Brunšvik
  12. 12. krog

    Slivnica NK Slivnica NK Starše
    Brunšvik NK Brunšvik NK Rače
    Marjeta SD Marjeta NK Maribor B
    Fram Nk Fram NK DOBROVCE
  13. 13. krog

    Fram Nk Fram NK Slivnica
    Dobrovce NK DOBROVCE SD Marjeta
    Maribor NK Maribor B NK Brunšvik
    Rače NK Rače NK Starše
  14. 14. krog

    Slivnica NK Slivnica NK Rače
    Starše NK Starše NK Maribor B
    Brunšvik NK Brunšvik NK DOBROVCE
    Marjeta SD Marjeta Nk Fram