Osveženo: 19.07.22 14.51
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Brunšvik,
Športni park Brunšvik28.08.21 10.00 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje Marles hiše Dobrovce,
Igrišče Dobrovce29.08.21 09.00 NK Dobrovce NK MB Tabor U8 Ruše,
Igrišče Ruše29.08.21 09.00 NK Pohorje U8 NK Paloma Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor07.09.21 17.30 NK Kovinar NK Miklavž U8 Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor10.09.21 16.30 NK Pobrežje U8 NŠ Pesnica-Jarenina -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT04.09.21 09.00 NK MB Tabor U8 NK Miklavž U8 Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš04.09.21 09.00 Marles hiše NK Pohorje U8 Pesnica,
Igrišče Pesnica05.09.21 09.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Kovinar Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh05.09.21 09.00 NK Paloma NK Pobrežje U8 Dobrovce,
Igrišče Dobrovce26.10.21 09.00 NK Dobrovce ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor11.09.21 09.00 NK Kovinar NK Paloma Brunšvik,
Športni park Brunšvik11.09.21 10.00 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje NK MB Tabor U8 Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor11.09.21 10.00 NK Pobrežje U8 Marles hiše Ruše,
Igrišče Ruše12.09.21 09.00 NK Pohorje U8 NK Dobrovce Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju12.09.21 09.00 NK Miklavž U8 NŠ Pesnica-Jarenina -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš18.09.21 09.00 Marles hiše NK Kovinar Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT25.09.21 09.00 NK MB Tabor U8 NŠ Pesnica-Jarenina Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju26.09.21 09.00 NK Paloma NK Miklavž U8 Dobrovce,
Igrišče Dobrovce26.09.21 09.00 NK Dobrovce NK Pobrežje U8 Brunšvik,
Športni park Brunšvik10.11.21 10.00 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje NK Pohorje U8 -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor02.10.21 09.00 NK Kovinar NK Dobrovce Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor02.10.21 10.00 NK Pobrežje U8 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje Ruše,
Igrišče Ruše03.10.21 09.00 NK Pohorje U8 NK MB Tabor U8 Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju03.10.21 09.00 NK Miklavž U8 Marles hiše Pesnica,
Igrišče Pesnica03.10.21 12.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Paloma -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT09.10.21 09.00 NK MB Tabor U8 NK Paloma Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš09.10.21 09.00 Marles hiše NŠ Pesnica-Jarenina Brunšvik,
Športni park Brunšvik09.10.21 10.00 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje NK Kovinar Ruše,
Igrišče Ruše10.10.21 09.00 NK Pohorje U8 NK Pobrežje U8 Dobrovce,
Igrišče Dobrovce27.10.21 09.00 NK Dobrovce NK Miklavž U8 -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor16.10.21 09.00 NK Kovinar NK Pohorje U8 Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor16.10.21 10.00 NK Pobrežje U8 NK MB Tabor U8 Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju17.10.21 09.00 NK Miklavž U8 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh17.10.21 09.00 NK Paloma Marles hiše Pesnica,
Igrišče Pesnica17.10.21 12.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Dobrovce -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT23.10.21 09.00 NK MB Tabor U8 Marles hiše Brunšvik,
Športni park Brunšvik23.10.21 10.00 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje NŠ Pesnica-Jarenina Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor23.10.21 10.00 NK Pobrežje U8 NK Kovinar Dobrovce,
Igrišče Dobrovce24.10.21 09.00 NK Dobrovce NK Paloma Ruše,
Igrišče Ruše24.10.21 09.00 NK Pohorje U8 NK Miklavž U8 -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor30.10.21 09.00 NK Kovinar NK MB Tabor U8 Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš30.10.21 09.00 Marles hiše NK Dobrovce Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju31.10.21 09.00 NK Miklavž U8 NK Pobrežje U8 Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh31.10.21 09.00 NK Paloma ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje Pesnica,
Igrišče Pesnica31.10.21 12.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Pohorje U8 -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš02.04.22 09.00 Marles hiše ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh03.04.22 09.00 NK Paloma NK Pohorje U8 Pesnica,
Igrišče Pesnica03.04.22 09.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Pobrežje U8 Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT17.05.22 18.00 NK MB Tabor U8 NK Dobrovce Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju05.06.22 09.00 NK Miklavž U8 NK Kovinar -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor09.04.22 09.00 NK Kovinar NŠ Pesnica-Jarenina Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor09.04.22 09.00 NK Pobrežje U8 NK Paloma Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju10.04.22 09.00 NK Miklavž U8 NK MB Tabor U8 Ruše,
Igrišče Ruše10.04.22 09.00 NK Pohorje U8 Marles hiše Brunšvik,
Športni park Brunšvik19.05.22 17.00 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje NK Dobrovce -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT16.04.22 09.00 NK MB Tabor U8 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš16.04.22 09.00 Marles hiše NK Pobrežje U8 Dobrovce,
Igrišče Dobrovce18.04.22 09.00 NK Dobrovce NK Pohorje U8 Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh18.04.22 09.00 NK Paloma NK Kovinar Pesnica,
Igrišče Pesnica18.04.22 09.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Miklavž U8 -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor23.04.22 09.00 NK Kovinar Marles hiše Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor23.04.22 09.00 NK Pobrežje U8 NK Dobrovce Pesnica,
Igrišče Pesnica24.04.22 09.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK MB Tabor U8 Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh24.04.22 09.00 NK Miklavž U8 NK Paloma Ruše,
Igrišče Ruše24.04.22 09.00 NK Pohorje U8 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT07.05.22 09.00 NK MB Tabor U8 NK Pohorje U8 Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš07.05.22 09.00 Marles hiše NK Miklavž U8 Dobrovce,
Igrišče Dobrovce08.05.22 09.00 NK Dobrovce NK Kovinar Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh08.05.22 09.00 NK Paloma NŠ Pesnica-Jarenina Brunšvik,
Športni park Brunšvik23.05.22 17.00 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje NK Pobrežje U8 -
15. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor14.05.22 09.00 NK Kovinar ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor14.05.22 09.00 NK Pobrežje U8 NK Pohorje U8 Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh15.05.22 09.00 NK Paloma NK MB Tabor U8 Pesnica,
Igrišče Pesnica15.05.22 09.00 NŠ Pesnica-Jarenina Marles hiše Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju15.05.22 09.00 NK Miklavž U8 NK Dobrovce -
16. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT21.05.22 09.00 NK MB Tabor U8 NK Pobrežje U8 Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš21.05.22 09.00 Marles hiše NK Paloma Ruše,
Igrišče Ruše22.05.22 09.00 NK Pohorje U8 NK Kovinar Dobrovce,
Igrišče Dobrovce22.05.22 09.00 NK Dobrovce NŠ Pesnica-Jarenina Brunšvik,
Športni park Brunšvik13.06.22 17.00 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje NK Miklavž U8 -
17. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš29.05.22 09.00 Marles hiše NK MB Tabor U8 Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh29.05.22 09.00 NK Paloma NK Dobrovce Pesnica,
Igrišče Pesnica29.05.22 09.00 NŠ Pesnica-Jarenina ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju29.05.22 09.00 NK Miklavž U8 NK Pohorje U8 Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor29.05.22 09.00 NK Kovinar NK Pobrežje U8 -
18. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT04.06.22 09.00 NK MB Tabor U8 NK Kovinar Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor04.06.22 09.00 NK Pobrežje U8 NK Miklavž U8 Ruše,
Igrišče Ruše05.06.22 09.00 NK Pohorje U8 NŠ Pesnica-Jarenina Brunšvik,
Športni park Brunšvik14.06.22 17.00 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje NK Paloma Dobrovce,
Igrišče Dobrovce22.06.22 09.00 NK Dobrovce Marles hiše