U9 Mlajši cicibani – 2. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 20.09.21 22.50

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    28.08.21 10.00 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje Marles hiše
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    29.08.21 09.00 NK Dobrovce NK MB Tabor U8
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    29.08.21 09.00 NK Pohorje U8 NK Paloma
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    07.09.21 17.30 NK Kovinar NK Miklavž U8
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    10.09.21 16.30 NK Pobrežje U8 NŠ Pesnica-Jarenina
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    04.09.21 09.00 NK MB Tabor U8 NK Miklavž U8
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    04.09.21 09.00 Marles hiše NK Pohorje U8
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    05.09.21 09.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Kovinar
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    05.09.21 09.00 NK Paloma NK Pobrežje U8
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    05.09.21 09.00 NK Dobrovce ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    11.09.21 09.00 NK Kovinar NK Paloma
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    11.09.21 10.00 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje NK MB Tabor U8
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    11.09.21 10.00 NK Pobrežje U8 Marles hiše
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    12.09.21 09.00 NK Pohorje U8 NK Dobrovce
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    12.09.21 09.00 NK Miklavž U8 NŠ Pesnica-Jarenina
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    18.09.21 09.00 Marles hiše NK Kovinar
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    25.09.21 09.00 NK MB Tabor U8 NŠ Pesnica-Jarenina
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    25.09.21 10.00 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje NK Pohorje U8
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    26.09.21 09.00 NK Paloma NK Miklavž U8
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    26.09.21 09.00 NK Dobrovce NK Pobrežje U8
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    02.10.21 09.00 NK Kovinar NK Dobrovce
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    02.10.21 10.00 NK Pobrežje U8 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    03.10.21 09.00 NK Pohorje U8 NK MB Tabor U8
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    03.10.21 09.00 NK Miklavž U8 Marles hiše
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    03.10.21 12.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Paloma
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    09.10.21 09.00 NK MB Tabor U8 NK Paloma
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    09.10.21 09.00 Marles hiše NŠ Pesnica-Jarenina
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    09.10.21 10.00 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje NK Kovinar
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    10.10.21 09.00 NK Dobrovce NK Miklavž U8
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    10.10.21 09.00 NK Pohorje U8 NK Pobrežje U8
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    16.10.21 09.00 NK Kovinar NK Pohorje U8
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    16.10.21 10.00 NK Pobrežje U8 NK MB Tabor U8
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    17.10.21 09.00 NK Miklavž U8 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    17.10.21 09.00 NK Paloma Marles hiše
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    17.10.21 12.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Dobrovce
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    23.10.21 09.00 NK MB Tabor U8 Marles hiše
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    23.10.21 10.00 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje NŠ Pesnica-Jarenina
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    23.10.21 10.00 NK Pobrežje U8 NK Kovinar
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    24.10.21 09.00 NK Dobrovce NK Paloma
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    24.10.21 09.00 NK Pohorje U8 NK Miklavž U8
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    30.10.21 09.00 NK Kovinar NK MB Tabor U8
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    30.10.21 09.00 Marles hiše NK Dobrovce
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    31.10.21 09.00 NK Miklavž U8 NK Pobrežje U8
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    31.10.21 09.00 NK Paloma ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    31.10.21 12.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Pohorje U8
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor U8 NK Dobrovce
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma NK Pohorje U8
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Pesnica-Jarenina NK Pobrežje U8
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž U8 NK Kovinar
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž U8 NK MB Tabor U8
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NŠ Pesnica-Jarenina
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U8 NK Paloma
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje U8 Marles hiše
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje NK Dobrovce
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor U8 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce NK Pohorje U8
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Pobrežje U8
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma NK Kovinar
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Pesnica-Jarenina NK Miklavž U8
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Pesnica-Jarenina NK MB Tabor U8
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž U8 NK Paloma
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar Marles hiše
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U8 NK Dobrovce
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje U8 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor U8 NK Pohorje U8
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje NK Pobrežje U8
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce NK Kovinar
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Miklavž U8
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma NŠ Pesnica-Jarenina
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma NK MB Tabor U8
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Pesnica-Jarenina Marles hiše
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž U8 NK Dobrovce
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U8 NK Pohorje U8
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor U8 NK Pobrežje U8
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje U8 NK Kovinar
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje NK Miklavž U8
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce NŠ Pesnica-Jarenina
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Paloma
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK MB Tabor U8
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma NK Dobrovce
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Pesnica-Jarenina ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž U8 NK Pohorje U8
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NK Pobrežje U8
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor U8 NK Kovinar
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U8 NK Miklavž U8
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje U8 NŠ Pesnica-Jarenina
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje NK Paloma
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce Marles hiše