U9 Mlajši cicibani – 3. Skupina – 2019/20 – Zapisnik

  • 4. krog | Šentilj – Igrišče Šentilj | 11.11.19 ob 11.00

    NK Šentilj 0 : 0 0 : 0 Lenart
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Šentilj
    1 Vrbnjak Marko V
    2 Vučković Tine K
    3 Domitrovič Lorenzo
    4 Rošker Alan
    5 Galunič Rok
    6 Kumrič Rene
    7 Medved Val
    Rezervni igralci
    Lenart
    1 Čeplak Jonas V
    2 Fras Žiga
    3 Šunko Lars
    4 Kos Mihael K
    5 Pšajd Filip
    6 Pšajd Maj
    7 Tarkuš Tin
    8 Emeršič Alex
    9 Škof Anže
    10 Kukovec Alex
    Rezervni igralci
    Trener
    Kramberger Tone
    Trener
    Šunko Gorazd
    Zadetki
    Dogodki
  • 2. krog | Šentilj – Igrišče Šentilj | 10.11.19 ob 09.30

    NK Šentilj 0 : 0 0 : 0 NŠ Jarenina/Pesnica 2
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Šentilj
    1 Vrbnjak Marko V
    2 Vučković Tine K
    3 Domitrovič Lorenzo
    4 Rošker Alan
    5 Galunič Rok
    6 Kumrič Rene
    7 Medved Val
    Rezervni igralci
    NŠ Jarenina/Pesnica 2
    1 Folnovič Žan V
    2 Šnofl Matija
    3 Viher Žiga
    4 Mikša Gal
    5 Cehtl Liam Pascal K
    6 Voglar Tiago
    7 Kurnik Juš
    8 Genc Gregor
    9 Lešnik Miha
    10 Adler Lan
    Rezervni igralci
    Trener
    Kramberger Tone
    Trener
    Muršič Primož
    Zadetki
    Dogodki
  • 7. krog | Cerkvenjak – ŠRC Cerkvenjak | 27.10.19 ob 09.00

    NK Cerkvenjak 0 : 0 0 : 0 NK Paloma U9
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Cerkvenjak
    1 Turnšek Svit V
    2 Omulec Vid
    3 Štrucl Taj
    4 Gavez Tine K
    5 Huber Gal
    6 Petek Julijan
    7 Gerlica Jure
    Rezervni igralci
    NK Paloma U9
    1 Vezjak Kian V
    2 Kupčič Tim
    3 Jauk Filip
    4 Nikl Lan K
    5 Methans Lan
    6 Škerget Jure
    7 Černi Benjamin
    8 Merčnik Nik
    9 Jauk Tim
    10 Lorenčič Izak
    11 Dvoršak Tomaž
    Rezervni igralci
    Trener
    Perkovič Gorazd
    Trener
    Pehan Alen
    Zadetki
    Dogodki
  • 3. krog | Sladki Vrh – Športni park Sladki vrh | 28.10.19 ob 16.00

    NK Paloma U9 0 : 0 0 : 0 NK Šentilj
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Paloma U9
    1 Vezjak Kian V
    2 Černi Benjamin
    3 Kupčič Tim
    4 Nikl Lan K
    5 Jauk Filip
    6 Škerget Jure
    7 Majal Andy
    8 Merčnik Nik
    9 Nekrep Jarc Aljaž
    10 Lorenčič Izak
    11 Dvoršak Tomaž
    Rezervni igralci
    NK Šentilj
    1 Medved Val
    2 Vrbnjak Marko
    3 Vučković Tine
    4 Domitrovič Lorenzo
    5 Rošker Alan
    6 Galunič Rok
    7 Kumrič Rene
    Rezervni igralci
    Trener
    Pehan Alen
    Trener
    Kramberger Tone
    Zadetki
    Dogodki
  • 7. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 26.10.19 ob 11.00

    NK Jurovski Dol 0 : 0 0 : 0 NK Šentilj
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Jurovski Dol
    1 Šijanec Metod V
    2 Senekovič Jani
    3 Belec Nejc K
    4 Žnuderl Kaja
    5 Sambolec Svit
    6 Kocbek Luka
    7 Nudl Šipek Nial
    8 Cmager Patrik
    9 Golob Žan
    10 Dvoršak Jure
    Rezervni igralci
    NK Šentilj
    1 Medved Val
    2 Vrbnjak Marko
    3 Vučković Tine
    4 Domitrovič Lorenzo
    5 Rošker Alan
    6 Galunič Rok
    7 Kumrič Rene
    Rezervni igralci
    Trener
    Sambolec Luka
    Trener
    Kramberger Tone
    Zadetki
    Dogodki
  • 7. krog | Kungota – Igrišče Kungota | 26.10.19 ob 11.00

    NK KUNGOTA 0 : 0 0 : 0 NŠ Jarenina/Pesnica 2
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK KUNGOTA
    1 Visočnik Fras Filip V
    2 Pernat Tim
    3 Mihalič Anej
    4 Breznik Mark
    5 Strohmajer Hleb Anej
    6 Brus Luka K
    7 Šivec Urban
    Rezervni igralci
    NŠ Jarenina/Pesnica 2
    1 Šnofl Matija
    2 Viher Žiga
    3 Mikša Gal
    4 Cehtl Liam Pascal
    5 Mirjanić Nikola
    6 Voglar Tiago
    7 Folnovič Žan
    8 Kurnik Juš
    9 Genc Gregor
    10 Lešnik Miha
    11 Adler Lan
    Rezervni igralci
    Trener
    Pak Andrej
    Trener
    Muršič Primož
    Zadetki
    Dogodki
  • 6. krog | Šentilj – Igrišče Šentilj | 20.10.19 ob 11.00

    NK Šentilj 0 : 0 0 : 0 NK KUNGOTA
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Šentilj
    1 Vrbnjak Marko V
    2 Vučković Tine
    3 Domitrovič Lorenzo
    4 Galunič Rok
    5 Kumrič Rene
    6 Medved Val
    7 Rošker Alan
    Rezervni igralci
    NK KUNGOTA
    1 Visočnik Fras Filip V
    2 Pernat Tim
    3 Mihalič Anej
    4 Breznik Mark
    5 Strohmajer Hleb Anej
    6 Brus Luka K
    7 Šivec Urban
    Rezervni igralci
    Trener
    Kramberger Tone
    Trener
    Pak Andrej
    Zadetki
    Dogodki
  • 6. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 19.10.19 ob 13.00

    NŠ Jarenina/Pesnica 2 0 : 0 0 : 0 NK Cerkvenjak
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ Jarenina/Pesnica 2
    1 Šnofl Matija
    2 Viher Žiga V
    3 Mikša Gal
    4 Cehtl Liam Pascal K
    5 Mirjanić Nikola
    6 Voglar Tiago
    7 Folnovič Žan
    8 Kurnik Juš
    9 Genc Gregor
    10 Adler Lan
    Rezervni igralci
    NK Cerkvenjak
    2 Omulec Vid
    1 Turnšek Svit V
    3 Štrucl Taj
    4 Gavez Tine
    5 Huber Gal K
    6 Petek Julijan
    9 Horvat Nejc
    10 Košnik Anže
    Rezervni igralci
    Trener
    Muršič Primož
    Trener
    Perkovič Gorazd
    Zadetki
    Dogodki
  • 6. krog | Sladki Vrh – Športni park Sladki vrh | 17.10.19 ob 17.00

    NK Paloma U9 0 : 0 0 : 0 Lenart
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Paloma U9
    1 Vezjak Kian V
    2 Černi Benjamin
    3 Kupčič Tim
    4 Nikl Lan K
    5 Jauk Filip
    6 Škerget Jure
    7 Majal Andy
    8 Merčnik Nik
    9 Nekrep Jarc Aljaž
    10 Lorenčič Izak
    11 Dvoršak Tomaž
    Rezervni igralci
    Lenart
    1 Šunko Lars V
    2 Fras Žiga
    3 Homec Žan
    4 Cafnik Val
    5 Kos Mihael
    6 Kukovec Alex
    7 Emeršič Alex
    8 Čeplak Jonas
    9 Pšajd Maj
    10 Pšajd Filip K
    11 Režonja Maj
    12 Škof Anže
    Rezervni igralci
    Trener
    Pehan Alen
    Trener
    Šunko Gorazd
    Zadetki
    Dogodki
  • 5. krog | Cerkvenjak – ŠRC Cerkvenjak | 13.10.19 ob 09.00

    NK Cerkvenjak 0 : 0 0 : 0 NK Šentilj
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Cerkvenjak
    1 Turnšek Svit V
    2 Gavez Tine
    3 Furšt Žiga
    4 Omulec Vid
    5 Roškar Luka K
    6 Petek Julijan
    7 Gerlica Jure
    9 Huber Gal
    10 Štrucl Taj
    11 Kotnjek Anaj
    Rezervni igralci
    NK Šentilj
    1 Vrbnjak Marko V
    2 Vučković Tine
    3 Domitrovič Lorenzo
    4 Galunič Rok
    5 Kumrič Rene
    6 Medved Val
    7 Rošker Alan
    Rezervni igralci
    Trener
    Perkovič Gorazd
    Trener
    Kramberger Tone
    Zadetki
    Dogodki
  • 5. krog | Kungota – Igrišče Kungota | 12.10.19 ob 11.00

    NK KUNGOTA 0 : 0 0 : 0 NK Jurovski Dol
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK KUNGOTA
    1 Visočnik Fras Filip V
    2 Pernat Tim
    3 Mihalič Anej
    4 Breznik Mark
    5 Strohmajer Hleb Anej
    6 Brus Luka K
    7 Šivec Urban
    Rezervni igralci
    NK Jurovski Dol
    1 Šijanec Metod V
    2 Belec Nejc
    3 Žnuderl Kaja K
    4 Senekovič Jani
    5 Sambolec Svit
    6 Kocbek Luka
    7 Morina Lion
    8 Cmager Patrik
    9 Dvoršak Jure
    10 Golob Žan
    11 Šumenjak David
    12 Nudl Šipek Nial
    Rezervni igralci
    Trener
    Pak Andrej
    Trener
    Sambolec Luka
    Zadetki
    Dogodki
  • 5. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart | 13.10.19 ob 09.00

    Lenart 0 : 0 0 : 0 NŠ Jarenina/Pesnica 2
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 35
    Lenart
    1 Režonja Maj
    2 Šunko Lars
    3 Fras Žiga
    4 Korošec Krevs Patrik
    5 Homec Žan
    6 Cafnik Val
    7 Kukovec Alex
    8 Čeplak Jonas
    9 Hajnc Jakob Mihael
    10 Emeršič Alex
    11 Kos Mihael
    12 Pšajd Filip
    13 Pšajd Maj
    Rezervni igralci
    NŠ Jarenina/Pesnica 2
    1 Šnofl Matija
    2 Viher Žiga
    3 Mikša Gal
    4 Cehtl Liam Pascal
    5 Mirjanić Nikola
    6 Voglar Tiago
    7 Folnovič Žan
    8 Kurnik Juš
    9 Genc Gregor
    10 Adler Lan
    Rezervni igralci
    Trener
    Šunko Gorazd
    Trener
    Muršič Primož
    Zadetki
    Dogodki
  • 4. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 05.10.19 ob 13.00

    NŠ Jarenina/Pesnica 2 0 : 0 0 : 0 NK Paloma U9
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ Jarenina/Pesnica 2
    1 Folnovič Žan V
    2 Šnofl Matija
    3 Viher Žiga
    4 Mikša Gal
    5 Cehtl Liam Pascal K
    6 Voglar Tiago
    7 Kurnik Juš
    8 Genc Gregor
    9 Lešnik Miha
    10 Adler Lan
    Rezervni igralci
    NK Paloma U9
    1 Vezjak Kian V
    2 Kupčič Tim
    3 Jauk Filip
    4 Nikl Lan K
    5 Methans Lan
    6 Škerget Jure
    7 Černi Benjamin
    8 Merčnik Nik
    9 Jauk Tim
    10 Lorenčič Izak
    11 Dvoršak Tomaž
    Rezervni igralci
    Trener
    Muršič Primož
    Trener
    Pehan Alen
    Zadetki
    Dogodki
  • 4. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 05.10.19 ob 11.00

    NK Jurovski Dol 0 : 0 0 : 0 NK Cerkvenjak
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Jurovski Dol
    1 Šijanec Metod V
    2 Belec Nejc
    3 Žnuderl Kaja K
    4 Senekovič Jani
    5 Sambolec Svit
    6 Kocbek Luka
    7 Morina Lion
    8 Cmager Patrik
    9 Dvoršak Jure
    10 Golob Žan
    11 Šumenjak David
    12 Nudl Šipek Nial
    Rezervni igralci
    NK Cerkvenjak
    1 Turnšek Svit V
    2 Gavez Tine K
    3 Furšt Žiga
    4 Omulec Vid
    5 Roškar Luka
    6 Petek Julijan
    7 Gerlica Jure
    Rezervni igralci
    Trener
    Črnčec Robert
    Trener
    Žmavc Dejan
    Zadetki
    Dogodki
  • 3. krog | Cerkvenjak – ŠRC Cerkvenjak | 29.09.19 ob 09.00

    NK Cerkvenjak 0 : 0 0 : 0 NK KUNGOTA
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 25
    NK Cerkvenjak
    1 Turnšek Svit V
    8 Omulec Vid K
    2 Horvat Nejc
    3 Košnik Anže
    10 Gavez Tine
    9 Štrucl Taj
    6 Furšt Žiga
    Rezervni igralci
    NK KUNGOTA
    1 Visočnik Fras Filip K V
    2 Pernat Tim
    3 Mihalič Anej
    4 Breznik Mark
    5 Strohmajer Hleb Anej
    6 Brus Luka
    7 Šivec Urban
    Rezervni igralci
    Trener
    Žmavc Damjan
    Trener
    Pak Andrej
    Zadetki
    Dogodki
  • 3. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart | 29.09.19 ob 09.00

    Lenart 0 : 0 0 : 0 NK Jurovski Dol
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 10
    Lenart
    1 Orsagović Gašper V
    2 Fras Tej
    3 Kukovec Alex
    4 Černčič Lan
    5 Šunko Lars K
    6 Fras Žiga
    7 Čeplak Jonas
    8 Hajnc Jakob Mihael
    Rezervni igralci
    NK Jurovski Dol
    1 Šijanec Metod V
    2 Žnuderl Kaja
    3 Morina Lion
    4 Belec Nejc
    5 Nudl Šipek Nial
    6 Kocbek Luka
    7 Šumenjak David
    8 Golob Žan
    9 Dvoršak Jure
    10 Sambolec Svit K
    11 Senekovič Jani
    Rezervni igralci
    Trener
    Šunko Gorazd
    Trener
    Črnčec Robert
    Zadetki
    Dogodki
  • 2. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 21.09.19 ob 11.00

    NK Jurovski Dol 0 : 0 0 : 0 NK Paloma U9
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Jurovski Dol
    1 Šijanec Metod V
    2 Kramberger Lana K
    3 Žnuderl Kaja
    4 Dvoršak Jure
    5 Nudl Šipek Nial
    6 Belec Nejc
    7 Sambolec Svit
    8 Šumenjak David
    9 Golob Žan
    10 Kocbek Luka
    11 Morina Lion
    12 Cmager Patrik
    Rezervni igralci
    NK Paloma U9
    1 Vezjak Kian V
    2 Kupčič Tim K
    3 Jauk Filip
    4 Nikl Lan
    5 Methans Lan
    6 Škerget Jure
    7 Černi Benjamin
    8 Merčnik Nik
    Rezervni igralci
    Trener
    Črnčec Robert
    Trener
    Pehan Alen
    Zadetki
    Dogodki
  • 1. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 19.09.19 ob 17.00

    NŠ Jarenina/Pesnica 2 0 : 0 0 : 0 NK Jurovski Dol
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ Jarenina/Pesnica 2
    1 Folnovič Žan V
    2 Šnofl Matija
    3 Viher Žiga
    4 Mikša Gal
    5 Cehtl Liam Pascal K
    6 Voglar Tiago
    7 Kurnik Juš
    8 Genc Gregor
    9 Lešnik Miha
    10 Adler Lan
    Rezervni igralci
    NK Jurovski Dol
    1 Šijanec Metod K V
    2 Cmager Patrik
    3 Sambolec Svit
    4 Žnuderl Kaja
    5 Golob Žan
    6 Belec Nejc
    7 Nudl Šipek Nial
    8 Morina Lion
    9 Kocbek Luka
    10 Kramberger Lana
    Rezervni igralci
    Trener
    Muršič Primož
    Trener
    Črnčec Robert
    Zadetki
    Dogodki
  • 2. krog | Kungota – Igrišče Kungota | 21.09.19 ob 11.00

    NK KUNGOTA 0 : 0 0 : 0 Lenart
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 46
    NK KUNGOTA
    1 Visočnik Fras Filip K V
    2 Pernat Tim
    3 Mihalič Anej
    4 Breznik Mark
    5 Strohmajer Hleb Anej
    6 Brus Luka
    7 Šivec Urban
    8 Sakelšek Tjaž
    9 Čelofiga Rok
    Leber Maks
    Koren Nik
    Tkalec Alina
    Rezervni igralci
    Lenart
    1 Čeplak Jonas
    2 Fras Žiga
    3 Šunko Lars
    4 Kos Mihael
    5 Pšajd Filip
    6 Pšajd Maj
    7 Tarkuš Tin
    8 Emeršič Alex
    9 Škof Anže
    10 Kukovec Alex
    Rezervni igralci
    Trener
    Pak Andrej
    Trener
    Čuček Miha
    Zadetki
    Dogodki
  • 1. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart | 15.09.19 ob 09.00

    Lenart 0 : 0 0 : 0 NK Cerkvenjak
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 45
    Lenart
    1 Čeplak Jonas
    2 Fras Žiga
    3 Šunko Lars
    4 Kos Mihael
    5 Pšajd Filip
    6 Pšajd Maj
    7 Tarkuš Tin
    8 Emeršič Alex
    9 Škof Anže
    10 Kukovec Alex
    Rezervni igralci
    NK Cerkvenjak
    1 Gavez Tine
    2 Omulec Vid
    3 Horvat Nejc
    4 Košnik Anže
    5 Turnšek Svit
    6 Furšt Žiga
    7 Štrucl Taj
    Rezervni igralci
    Trener
    Šunko Gorazd
    Trener
    Žmavc Dejan
    Zadetki
    Dogodki
  • 1. krog | Sladki Vrh – Športni park Sladki vrh | 15.09.19 ob 11.00

    NK Paloma U9 0 : 0 0 : 0 NK KUNGOTA
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Paloma U9
    1 Vezjak Kian V
    2 Kupčič Tim
    3 Methans Lan
    4 Jauk Filip
    5 Jauk Tim K
    6 Nikl Lan
    7 Škerget Jure
    8 Černi Benjamin
    Rezervni igralci
    NK KUNGOTA
    1 Visočnik Fras Filip K V
    2 Pernat Tim
    3 Mihalič Anej
    4 Breznik Mark
    5 Strohmajer Hleb Anej
    6 Brus Luka
    7 Šivec Urban
    8 Sakelšek Tjaž
    9 Čelofiga Rok
    Rezervni igralci
    Trener
    Pehan Alen
    Trener
    Pak Andrej
    Zadetki
    Dogodki