U9 Mlajši cicibani – 3. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 25.09.20 16.53

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    05.09.20 09.00 NK Maribor C NK Cerkvenjak
    ,
    06.09.20 09.00 Ekipa 1 NK Kovinar B
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    06.09.20 09.00 NK Jurovski Dol B Lenart
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    10.09.20 09.00 NK DUPLEK NK Pohorje B
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    12.09.20 09.00 NK Cerkvenjak NK Jurovski Dol B
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    13.09.20 09.00 NK Pohorje B NK Maribor C
    ,
    13.09.20 09.00 Ekipa 1 NK DUPLEK
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    13.09.20 09.30 NK Kovinar B Lenart
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    19.09.20 09.00 NK DUPLEK NK Kovinar B
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    19.09.20 09.00 NK Maribor C Ekipa 1
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    19.09.20 09.00 Lenart NK Cerkvenjak
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    20.09.20 09.00 NK Jurovski Dol B NK Pohorje B
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    03.10.20 09.00 NK DUPLEK NK Maribor C
    ,
    04.10.20 09.00 Ekipa 1 NK Jurovski Dol B
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    04.10.20 09.30 NK Kovinar B NK Cerkvenjak
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    04.10.20 12.00 NK Pohorje B Lenart
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    10.10.20 09.00 NK Maribor C NK Kovinar B
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    10.10.20 09.00 Lenart Ekipa 1
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    11.10.20 09.00 NK Jurovski Dol B NK DUPLEK
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    11.10.20 09.00 NK Cerkvenjak NK Pohorje B
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    17.10.20 09.00 NK DUPLEK Lenart
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    17.10.20 09.00 NK Maribor C NK Jurovski Dol B
    ,
    18.10.20 09.00 Ekipa 1 NK Cerkvenjak
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    18.10.20 09.30 NK Kovinar B NK Pohorje B
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    24.10.20 09.00 Lenart NK Maribor C
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    25.10.20 09.00 NK Jurovski Dol B NK Kovinar B
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    25.10.20 09.00 NK Cerkvenjak NK DUPLEK
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    25.10.20 09.00 NK Pohorje B Ekipa 1
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar B Ekipa 1
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje B NK DUPLEK
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK Maribor C
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NK Jurovski Dol B
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NK Kovinar B
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol B NK Cerkvenjak
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor C NK Pohorje B
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK Ekipa 1
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar B NK DUPLEK
    ,
    Ekipa 1 NK Maribor C
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje B NK Jurovski Dol B
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak Lenart
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK Kovinar B
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NK Pohorje B
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol B Ekipa 1
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor C NK DUPLEK
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar B NK Maribor C
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK NK Jurovski Dol B
    ,
    Ekipa 1 Lenart
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje B NK Cerkvenjak
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje B NK Kovinar B
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak Ekipa 1
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NK DUPLEK
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol B NK Maribor C
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar B NK Jurovski Dol B
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor C Lenart
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK NK Cerkvenjak
    ,
    Ekipa 1 NK Pohorje B