U9 Mlajši cicibani – 3. Skupina – Tekme

  1. 1. krog

    06.09.20 09.00 Ekipa 1 NK Kovinar B
    Duplek 10.09.20 09.00 NK DUPLEK 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pohorje B
    Maribor 05.09.20 09.00 NK Maribor C 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Cerkvenjak
    Jurovski Dol 06.09.20 09.00 NK Jurovski Dol B 0 : 0
    (0 : 0)
    Lenart
  2. 2. krog

    Maribor 13.09.20 09.30 NK Kovinar B 0 : 0
    (0 : 0)
    Lenart
    Cerkvenjak 12.09.20 09.00 NK Cerkvenjak 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Jurovski Dol B
    Ruše 13.09.20 09.00 NK Pohorje B 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor C
    13.09.20 09.00 Ekipa 1 NK DUPLEK
  3. 3. krog

    Duplek 19.09.20 09.00 NK DUPLEK 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kovinar B
    Maribor 19.09.20 09.00 NK Maribor C Ekipa 1
    Jurovski Dol 20.09.20 09.00 NK Jurovski Dol B 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pohorje B
    Lenart 19.09.20 09.00 Lenart 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Cerkvenjak
  4. 4. krog

    Maribor 04.10.20 09.30 NK Kovinar B NK Cerkvenjak
    Ruše 04.10.20 12.00 NK Pohorje B Lenart
    04.10.20 09.00 Ekipa 1 NK Jurovski Dol B
    Duplek 03.10.20 09.00 NK DUPLEK NK Maribor C
  5. 5. krog

    Maribor 10.10.20 09.00 NK Maribor C NK Kovinar B
    Jurovski Dol 11.10.20 09.00 NK Jurovski Dol B NK DUPLEK
    Lenart 10.10.20 09.00 Lenart Ekipa 1
    Cerkvenjak 11.10.20 09.00 NK Cerkvenjak NK Pohorje B
  6. 6. krog

    Maribor 18.10.20 09.30 NK Kovinar B NK Pohorje B
    18.10.20 09.00 Ekipa 1 NK Cerkvenjak
    Duplek 17.10.20 09.00 NK DUPLEK Lenart
    Maribor 17.10.20 09.00 NK Maribor C NK Jurovski Dol B
  7. 7. krog

    Jurovski Dol 25.10.20 09.00 NK Jurovski Dol B NK Kovinar B
    Lenart 24.10.20 09.00 Lenart NK Maribor C
    Cerkvenjak 25.10.20 09.00 NK Cerkvenjak NK DUPLEK
    Ruše 25.10.20 09.00 NK Pohorje B Ekipa 1
  8. 8. krog

    Maribor NK Kovinar B Ekipa 1
    Ruše NK Pohorje B NK DUPLEK
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak NK Maribor C
    Lenart Lenart NK Jurovski Dol B
  9. 9. krog

    Lenart Lenart NK Kovinar B
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol B NK Cerkvenjak
    Maribor NK Maribor C NK Pohorje B
    Duplek NK DUPLEK Ekipa 1
  10. 10. krog

    Maribor NK Kovinar B NK DUPLEK
    Ekipa 1 NK Maribor C
    Ruše NK Pohorje B NK Jurovski Dol B
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak Lenart
  11. 11. krog

    Cerkvenjak NK Cerkvenjak NK Kovinar B
    Lenart Lenart NK Pohorje B
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol B Ekipa 1
    Maribor NK Maribor C NK DUPLEK
  12. 12. krog

    Maribor NK Kovinar B NK Maribor C
    Duplek NK DUPLEK NK Jurovski Dol B
    Ekipa 1 Lenart
    Ruše NK Pohorje B NK Cerkvenjak
  13. 13. krog

    Ruše NK Pohorje B NK Kovinar B
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak Ekipa 1
    Lenart Lenart NK DUPLEK
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol B NK Maribor C
  14. 14. krog

    Maribor NK Kovinar B NK Jurovski Dol B
    Maribor NK Maribor C Lenart
    Duplek NK DUPLEK NK Cerkvenjak
    Ekipa 1 NK Pohorje B