Osveženo: 21.03.24 03.01
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Šentilj,
Igrišče Šentilj28.08.21 09.00 NK Paloma Šentilj NK Kungota Duplek,
Igrišče Duplek28.08.21 11.00 NK Duplek B NK Lenart Fram,
Igrišče Fram01.09.21 17.00 Nk Fram NŠ Slivnica Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor01.09.21 17.30 NK Kovinar 2 NK Jurovski Dol Rače,
Igrišče Rače16.09.21 09.00 NK Rače NK Cerkvenjak -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart04.09.21 09.00 NK Lenart NK Jurovski Dol Kungota,
Igrišče Kungota04.09.21 09.00 NK Kungota NK Kovinar 2 Duplek,
Igrišče Duplek04.09.21 09.00 NK Duplek B Nk Fram Slivnica,
Igrišče Slivnica20.09.21 09.00 NŠ Slivnica NK Rače Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak30.09.21 09.00 NK Cerkvenjak NK Paloma Šentilj -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol11.09.21 09.00 NK Jurovski Dol NK Kungota Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor12.09.21 09.30 NK Kovinar 2 NK Cerkvenjak Fram,
Igrišče Fram15.09.21 17.00 Nk Fram NK Lenart Rače,
Igrišče Rače20.09.21 09.00 NK Rače NK Duplek B Šentilj,
Igrišče Šentilj29.09.21 17.00 NK Paloma Šentilj NŠ Slivnica -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart25.09.21 09.00 NK Lenart NK Kungota Slivnica,
Igrišče Slivnica25.09.21 09.00 NŠ Slivnica NK Kovinar 2 Duplek,
Igrišče Duplek25.09.21 09.00 NK Duplek B NK Paloma Šentilj Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak28.09.21 17.00 NK Cerkvenjak NK Jurovski Dol Fram,
Igrišče Fram29.09.21 16.30 Nk Fram NK Rače -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rače,
Igrišče Rače02.10.21 09.00 NK Rače NK Lenart Šentilj,
Igrišče Šentilj02.10.21 09.00 NK Paloma Šentilj Nk Fram Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol02.10.21 09.00 NK Jurovski Dol NŠ Slivnica Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor03.10.21 09.30 NK Kovinar 2 NK Duplek B Kungota,
Igrišče Kungota21.10.21 09.00 NK Kungota NK Cerkvenjak -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart09.10.21 09.00 NK Lenart NK Cerkvenjak Slivnica,
Igrišče Slivnica09.10.21 09.00 NŠ Slivnica NK Kungota Duplek,
Igrišče Duplek09.10.21 09.00 NK Duplek B NK Jurovski Dol Rače,
Igrišče Rače09.10.21 09.00 NK Rače NK Paloma Šentilj Fram,
Igrišče Fram13.10.21 16.00 Nk Fram NK Kovinar 2 -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Šentilj,
Igrišče Šentilj16.10.21 09.00 NK Paloma Šentilj NK Lenart Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol16.10.21 09.00 NK Jurovski Dol Nk Fram Kungota,
Igrišče Kungota16.10.21 09.00 NK Kungota NK Duplek B Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor17.10.21 09.30 NK Kovinar 2 NK Rače Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak11.11.21 09.00 NK Cerkvenjak NŠ Slivnica -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart23.10.21 09.00 NK Lenart NŠ Slivnica Duplek,
Igrišče Duplek23.10.21 09.00 NK Duplek B NK Cerkvenjak Rače,
Igrišče Rače23.10.21 09.00 NK Rače NK Jurovski Dol Šentilj,
Igrišče Šentilj23.10.21 09.00 NK Paloma Šentilj NK Kovinar 2 Fram,
Igrišče Fram27.10.21 14.30 Nk Fram NK Kungota -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol30.10.21 09.00 NK Jurovski Dol NK Paloma Šentilj Kungota,
Igrišče Kungota30.10.21 09.00 NK Kungota NK Rače Slivnica,
Igrišče Slivnica30.10.21 09.00 NŠ Slivnica NK Duplek B Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor04.11.21 15.30 NK Kovinar 2 NK Lenart Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak12.11.21 09.00 NK Cerkvenjak Nk Fram -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart02.04.22 09.00 NK Lenart NK Duplek B Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol12.04.22 17.00 NK Jurovski Dol NK Kovinar 2 Slivnica,
Igrišče Slivnica17.05.22 17.00 NŠ Slivnica Nk Fram Kungota,
Igrišče Kungota19.06.22 09.00 NK Kungota NK Paloma Šentilj Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak20.06.22 17.00 NK Cerkvenjak NK Rače -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol09.04.22 09.00 NK Jurovski Dol NK Lenart Šentilj,
Igrišče Šentilj09.04.22 09.00 NK Paloma Šentilj NK Cerkvenjak Rače,
Igrišče Rače09.04.22 09.30 NK Rače NŠ Slivnica Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor10.04.22 09.30 NK Kovinar 2 NK Kungota Fram,
Igrišče Fram13.04.22 17.00 Nk Fram NK Duplek B -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart16.04.22 09.00 NK Lenart Nk Fram Duplek,
Igrišče Duplek16.04.22 09.00 NK Duplek B NK Rače Kungota,
Igrišče Kungota16.04.22 09.00 NK Kungota NK Jurovski Dol Slivnica,
Igrišče Slivnica18.05.22 18.00 NŠ Slivnica NK Paloma Šentilj Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak21.06.22 17.00 NK Cerkvenjak NK Kovinar 2 -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol23.04.22 09.00 NK Jurovski Dol NK Cerkvenjak Šentilj,
Igrišče Šentilj23.04.22 09.00 NK Paloma Šentilj NK Duplek B Rače,
Igrišče Rače23.04.22 09.30 NK Rače Nk Fram Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor24.04.22 09.30 NK Kovinar 2 NŠ Slivnica Kungota,
Igrišče Kungota18.06.22 09.00 NK Kungota NK Lenart -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart07.05.22 09.00 NK Lenart NK Rače Duplek,
Igrišče Duplek07.05.22 09.00 NK Duplek B NK Kovinar 2 Slivnica,
Igrišče Slivnica07.05.22 09.00 NŠ Slivnica NK Jurovski Dol Fram,
Igrišče Fram11.05.22 17.00 Nk Fram NK Paloma Šentilj Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak17.06.22 09.00 NK Cerkvenjak NK Kungota -
15. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol14.05.22 09.00 NK Jurovski Dol NK Duplek B Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor15.05.22 09.30 NK Kovinar 2 Nk Fram Kungota,
Igrišče Kungota15.06.22 09.00 NK Kungota NŠ Slivnica Šentilj,
Igrišče Šentilj15.06.22 17.00 NK Paloma Šentilj NK Rače Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak22.06.22 17.00 NK Cerkvenjak NK Lenart -
16. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart21.05.22 09.00 NK Lenart NK Paloma Šentilj Duplek,
Igrišče Duplek21.05.22 09.00 NK Duplek B NK Kungota Rače,
Igrišče Rače21.05.22 09.30 NK Rače NK Kovinar 2 Fram,
Igrišče Fram25.05.22 17.00 Nk Fram NK Jurovski Dol Slivnica,
Igrišče Slivnica03.06.22 09.00 NŠ Slivnica NK Cerkvenjak -
17. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slivnica,
Igrišče Slivnica29.05.22 09.00 NŠ Slivnica NK Lenart Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol29.05.22 09.00 NK Jurovski Dol NK Rače Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor29.05.22 09.30 NK Kovinar 2 NK Paloma Šentilj Kungota,
Igrišče Kungota16.06.22 09.00 NK Kungota Nk Fram Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak19.06.22 09.00 NK Cerkvenjak NK Duplek B -
18. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart04.06.22 09.00 NK Lenart NK Kovinar 2 Duplek,
Igrišče Duplek04.06.22 09.00 NK Duplek B NŠ Slivnica Rače,
Igrišče Rače04.06.22 09.30 NK Rače NK Kungota Fram,
Igrišče Fram08.06.22 17.00 Nk Fram NK Cerkvenjak Šentilj,
Igrišče Šentilj16.06.22 17.00 NK Paloma Šentilj NK Jurovski Dol