U9 Mlajši cicibani – 3. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 20.09.21 21.51

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    28.08.21 09.00 NK Paloma Šentilj NK Kungota
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    28.08.21 11.00 NK Duplek B NK Lenart
    Fram,
    Igrišče Fram
    01.09.21 17.00 Nk Fram NŠ Slivnica Roho
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    01.09.21 17.30 NK Kovinar 2 NK Jurovski Dol
    Rače,
    Igrišče Rače
    16.09.21 09.00 NK Rače NK Cerkvenjak
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    04.09.21 09.00 NK Lenart NK Jurovski Dol
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    04.09.21 09.00 NK Kungota NK Kovinar 2
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    04.09.21 09.00 NK Cerkvenjak NK Paloma Šentilj
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    04.09.21 09.00 NK Duplek B Nk Fram
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    20.09.21 09.00 NŠ Slivnica Roho NK Rače
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    11.09.21 09.00 NK Paloma Šentilj NŠ Slivnica Roho
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    11.09.21 09.00 NK Jurovski Dol NK Kungota
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    12.09.21 09.30 NK Kovinar 2 NK Cerkvenjak
    Fram,
    Igrišče Fram
    15.09.21 17.00 Nk Fram NK Lenart
    Rače,
    Igrišče Rače
    20.09.21 09.00 NK Rače NK Duplek B
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    25.09.21 09.00 NK Lenart NK Kungota
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    25.09.21 09.00 NK Cerkvenjak NK Jurovski Dol
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    25.09.21 09.00 NŠ Slivnica Roho NK Kovinar 2
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    25.09.21 09.00 NK Duplek B NK Paloma Šentilj
    Fram,
    Igrišče Fram
    29.09.21 16.30 Nk Fram NK Rače
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    02.10.21 09.00 NK Rače NK Lenart
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    02.10.21 09.00 NK Paloma Šentilj Nk Fram
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    02.10.21 09.00 NK Jurovski Dol NŠ Slivnica Roho
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    02.10.21 09.00 NK Kungota NK Cerkvenjak
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    03.10.21 09.30 NK Kovinar 2 NK Duplek B
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    09.10.21 09.00 NK Lenart NK Cerkvenjak
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    09.10.21 09.00 NŠ Slivnica Roho NK Kungota
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    09.10.21 09.00 NK Duplek B NK Jurovski Dol
    Rače,
    Igrišče Rače
    09.10.21 09.00 NK Rače NK Paloma Šentilj
    Fram,
    Igrišče Fram
    13.10.21 16.00 Nk Fram NK Kovinar 2
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    16.10.21 09.00 NK Paloma Šentilj NK Lenart
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    16.10.21 09.00 NK Jurovski Dol Nk Fram
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    16.10.21 09.00 NK Kungota NK Duplek B
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    16.10.21 09.00 NK Cerkvenjak NŠ Slivnica Roho
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    17.10.21 09.30 NK Kovinar 2 NK Rače
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    23.10.21 09.00 NK Lenart NŠ Slivnica Roho
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    23.10.21 09.00 NK Duplek B NK Cerkvenjak
    Rače,
    Igrišče Rače
    23.10.21 09.00 NK Rače NK Jurovski Dol
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    23.10.21 09.00 NK Paloma Šentilj NK Kovinar 2
    Fram,
    Igrišče Fram
    27.10.21 14.30 Nk Fram NK Kungota
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    30.10.21 09.00 NK Jurovski Dol NK Paloma Šentilj
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    30.10.21 09.00 NK Kungota NK Rače
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    30.10.21 09.00 NK Cerkvenjak Nk Fram
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    30.10.21 09.00 NŠ Slivnica Roho NK Duplek B
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    31.10.21 09.30 NK Kovinar 2 NK Lenart
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    NK Lenart NK Duplek B
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NŠ Slivnica Roho Nk Fram
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK Rače
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    NK Kungota NK Paloma Šentilj
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Kovinar 2
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Lenart
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar 2 NK Kungota
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Paloma Šentilj NK Cerkvenjak
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NŠ Slivnica Roho
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram NK Duplek B
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    NK Lenart Nk Fram
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek B NK Rače
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NŠ Slivnica Roho NK Paloma Šentilj
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK Kovinar 2
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    NK Kungota NK Jurovski Dol
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    NK Kungota NK Lenart
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Cerkvenjak
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar 2 NŠ Slivnica Roho
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Paloma Šentilj NK Duplek B
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače Nk Fram
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    NK Lenart NK Rače
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram NK Paloma Šentilj
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek B NK Kovinar 2
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NŠ Slivnica Roho NK Jurovski Dol
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK Kungota
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK Lenart
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    NK Kungota NŠ Slivnica Roho
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Duplek B
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar 2 Nk Fram
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Paloma Šentilj NK Rače
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    NK Lenart NK Paloma Šentilj
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Kovinar 2
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram NK Jurovski Dol
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek B NK Kungota
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NŠ Slivnica Roho NK Cerkvenjak
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NŠ Slivnica Roho NK Lenart
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK Duplek B
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    NK Kungota Nk Fram
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Rače
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar 2 NK Paloma Šentilj
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    NK Lenart NK Kovinar 2
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Paloma Šentilj NK Jurovski Dol
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Kungota
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram NK Cerkvenjak
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek B NŠ Slivnica Roho