U9 Mlajši cicibani – 3. Skupina – Tekme

  1. 1. krog

    Šentilj 28.08.21 09.00 NK Paloma Šentilj 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kungota
    Duplek 28.08.21 11.00 NK Duplek B 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Lenart
    Fram 01.09.21 17.00 Nk Fram 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Slivnica Roho
    Maribor 01.09.21 17.30 NK Kovinar 2 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Jurovski Dol
    Rače 16.09.21 09.00 NK Rače 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Cerkvenjak
  2. 2. krog

    Lenart 04.09.21 09.00 NK Lenart 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Jurovski Dol
    Kungota 04.09.21 09.00 NK Kungota 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kovinar 2
    Cerkvenjak 04.09.21 09.00 NK Cerkvenjak NK Paloma Šentilj
    Duplek 04.09.21 09.00 NK Duplek B 0 : 0
    (0 : 0)
    Nk Fram
    Slivnica 20.09.21 09.00 NŠ Slivnica Roho NK Rače
  3. 3. krog

    Šentilj 11.09.21 09.00 NK Paloma Šentilj NŠ Slivnica Roho
    Jurovski Dol 11.09.21 09.00 NK Jurovski Dol 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kungota
    Maribor 12.09.21 09.30 NK Kovinar 2 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Cerkvenjak
    Fram 15.09.21 17.00 Nk Fram 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Lenart
    Rače 20.09.21 09.00 NK Rače 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Duplek B
  4. 4. krog

    Lenart 25.09.21 09.00 NK Lenart NK Kungota
    Cerkvenjak 25.09.21 09.00 NK Cerkvenjak NK Jurovski Dol
    Slivnica 25.09.21 09.00 NŠ Slivnica Roho NK Kovinar 2
    Duplek 25.09.21 09.00 NK Duplek B NK Paloma Šentilj
    Fram 29.09.21 16.30 Nk Fram NK Rače
  5. 5. krog

    Rače 02.10.21 09.00 NK Rače NK Lenart
    Šentilj 02.10.21 09.00 NK Paloma Šentilj Nk Fram
    Jurovski Dol 02.10.21 09.00 NK Jurovski Dol NŠ Slivnica Roho
    Kungota 02.10.21 09.00 NK Kungota NK Cerkvenjak
    Maribor 03.10.21 09.30 NK Kovinar 2 NK Duplek B
  6. 6. krog

    Lenart 09.10.21 09.00 NK Lenart NK Cerkvenjak
    Slivnica 09.10.21 09.00 NŠ Slivnica Roho NK Kungota
    Duplek 09.10.21 09.00 NK Duplek B NK Jurovski Dol
    Rače 09.10.21 09.00 NK Rače NK Paloma Šentilj
    Fram 13.10.21 16.00 Nk Fram NK Kovinar 2
  7. 7. krog

    Šentilj 16.10.21 09.00 NK Paloma Šentilj NK Lenart
    Jurovski Dol 16.10.21 09.00 NK Jurovski Dol Nk Fram
    Kungota 16.10.21 09.00 NK Kungota NK Duplek B
    Cerkvenjak 16.10.21 09.00 NK Cerkvenjak NŠ Slivnica Roho
    Maribor 17.10.21 09.30 NK Kovinar 2 NK Rače
  8. 8. krog

    Lenart 23.10.21 09.00 NK Lenart NŠ Slivnica Roho
    Duplek 23.10.21 09.00 NK Duplek B NK Cerkvenjak
    Rače 23.10.21 09.00 NK Rače NK Jurovski Dol
    Šentilj 23.10.21 09.00 NK Paloma Šentilj NK Kovinar 2
    Fram 27.10.21 14.30 Nk Fram NK Kungota
  9. 9. krog

    Kungota 30.10.21 09.00 NK Kungota NK Rače
    Jurovski Dol 30.10.21 09.00 NK Jurovski Dol NK Paloma Šentilj
    Cerkvenjak 30.10.21 09.00 NK Cerkvenjak Nk Fram
    Slivnica 30.10.21 09.00 NŠ Slivnica Roho NK Duplek B
    Maribor 31.10.21 09.30 NK Kovinar 2 NK Lenart
  10. 10. krog

    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NK Kovinar 2
    Kungota NK Kungota NK Paloma Šentilj
    Slivnica NŠ Slivnica Roho Nk Fram
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak NK Rače
    Lenart NK Lenart NK Duplek B
  11. 11. krog

    Fram Nk Fram NK Duplek B
    Rače NK Rače NŠ Slivnica Roho
    Maribor NK Kovinar 2 NK Kungota
    Šentilj NK Paloma Šentilj NK Cerkvenjak
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NK Lenart
  12. 12. krog

    Kungota NK Kungota NK Jurovski Dol
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak NK Kovinar 2
    Duplek NK Duplek B NK Rače
    Slivnica NŠ Slivnica Roho NK Paloma Šentilj
    Lenart NK Lenart Nk Fram
  13. 13. krog

    Rače NK Rače Nk Fram
    Šentilj NK Paloma Šentilj NK Duplek B
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NK Cerkvenjak
    Maribor NK Kovinar 2 NŠ Slivnica Roho
    Kungota NK Kungota NK Lenart
  14. 14. krog

    Cerkvenjak NK Cerkvenjak NK Kungota
    Slivnica NŠ Slivnica Roho NK Jurovski Dol
    Fram Nk Fram NK Paloma Šentilj
    Duplek NK Duplek B NK Kovinar 2
    Lenart NK Lenart NK Rače
  15. 15. krog

    Šentilj NK Paloma Šentilj NK Rače
    Maribor NK Kovinar 2 Nk Fram
    Kungota NK Kungota NŠ Slivnica Roho
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NK Duplek B
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak NK Lenart
  16. 16. krog

    Slivnica NŠ Slivnica Roho NK Cerkvenjak
    Duplek NK Duplek B NK Kungota
    Rače NK Rače NK Kovinar 2
    Fram Nk Fram NK Jurovski Dol
    Lenart NK Lenart NK Paloma Šentilj
  17. 17. krog

    Maribor NK Kovinar 2 NK Paloma Šentilj
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NK Rače
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak NK Duplek B
    Kungota NK Kungota Nk Fram
    Slivnica NŠ Slivnica Roho NK Lenart
  18. 18. krog

    Duplek NK Duplek B NŠ Slivnica Roho
    Fram Nk Fram NK Cerkvenjak
    Šentilj NK Paloma Šentilj NK Jurovski Dol
    Rače NK Rače NK Kungota
    Lenart NK Lenart NK Kovinar 2