U9 Mlajši cicibani – 3. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 24.09.22 15.48

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    03.09.22 09.00 NK Jurovski Dol NK Cerkvenjak
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    03.09.22 09.00 Lenart NK Pobrežje U9 B
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    04.09.22 09.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Paloma Šentilj B
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    04.09.22 09.30 Marles hiše B NK Kungota
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    10.09.22 09.00 NK Kungota NŠ Pesnica-Jarenina
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    10.09.22 09.00 NK Jurovski Dol Lenart
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    10.09.22 10.00 NK Pobrežje U9 B Marles hiše B
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    14.09.22 17.00 NK Cerkvenjak NK Paloma Šentilj B
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    24.09.22 09.00 Lenart NK Cerkvenjak
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    24.09.22 09.30 NK Paloma Šentilj B NK Kungota
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    25.09.22 09.00 Marles hiše B NK Jurovski Dol
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    25.09.22 09.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Pobrežje U9 B
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    01.10.22 09.00 NK Jurovski Dol NŠ Pesnica-Jarenina
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    01.10.22 09.00 Lenart Marles hiše B
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    01.10.22 10.00 NK Pobrežje U9 B NK Paloma Šentilj B
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    05.10.22 16.30 NK Cerkvenjak NK Kungota
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    08.10.22 09.00 NK Kungota NK Pobrežje U9 B
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    08.10.22 09.30 NK Paloma Šentilj B NK Jurovski Dol
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    09.10.22 09.00 Marles hiše B NK Cerkvenjak
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    09.10.22 09.00 NŠ Pesnica-Jarenina Lenart
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    15.10.22 09.00 NK Jurovski Dol NK Kungota
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    15.10.22 09.00 Lenart NK Paloma Šentilj B
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    16.10.22 09.30 Marles hiše B NŠ Pesnica-Jarenina
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    19.10.22 16.00 NK Cerkvenjak NK Pobrežje U9 B
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    22.10.22 09.00 NK Kungota Lenart
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    22.10.22 09.30 NK Paloma Šentilj B Marles hiše B
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    22.10.22 10.00 NK Pobrežje U9 B NK Jurovski Dol
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    23.10.22 09.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Cerkvenjak
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK Jurovski Dol
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U9 B Lenart
    ,
    NK Kungota Marles hiše B
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma Šentilj B NŠ Pesnica-Jarenina
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma Šentilj B NK Cerkvenjak
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Pesnica-Jarenina NK Kungota
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše B NK Pobrežje U9 B
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NK Jurovski Dol
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak Lenart
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol Marles hiše B
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U9 B NŠ Pesnica-Jarenina
    ,
    NK Kungota NK Paloma Šentilj B
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    NK Kungota NK Cerkvenjak
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma Šentilj B NK Pobrežje U9 B
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Pesnica-Jarenina NK Jurovski Dol
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše B Lenart
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak Marles hiše B
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NŠ Pesnica-Jarenina
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Paloma Šentilj B
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U9 B NK Kungota
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U9 B NK Cerkvenjak
    ,
    NK Kungota NK Jurovski Dol
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma Šentilj B Lenart
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Pesnica-Jarenina Marles hiše B
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NŠ Pesnica-Jarenina
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše B NK Paloma Šentilj B
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NK Kungota
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Pobrežje U9 B