U9 Mlajši cicibani – 3. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 18.07.24 19.56

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    02.09.23 09.00 NK Pohorje- U8 NŠ ROHO U8
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    03.09.23 09.00 NK MB Tabor U8 NŠ Paloma Šentilj
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    03.09.23 09.00 Marles hiše U8 NK Miklavž U8
    Rače,
    Igrišče Rače
    05.09.23 17.00 NK Rače U8 NK Kovinar U8
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor – pomož. igr.
    07.09.23 17.00 NK Pobrežje U8 NK Lenart U8
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    06.09.23 17.00 NK Rače U8 NK Pobrežje U8
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza – pomožno igrišče
    09.09.23 09.00 NŠ ROHO U8 Marles hiše U8
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    09.09.23 09.00 NŠ Paloma Šentilj NK Pohorje- U8
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    09.09.23 09.00 NK Lenart U8 NK MB Tabor U8
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    09.09.23 09.30 NK Kovinar U8 NK Miklavž U8
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    16.09.23 09.00 NK Pohorje- U8 NK Lenart U8
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    16.09.23 09.00 NK Miklavž U8 NŠ ROHO U8
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    17.09.23 09.00 NK MB Tabor U8 NK Rače U8
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    17.09.23 09.00 Marles hiše U8 NŠ Paloma Šentilj
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor – pomož. igr.
    06.10.23 17.00 NK Pobrežje U8 NK Kovinar U8
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    23.09.23 09.00 NŠ Paloma Šentilj NK Miklavž U8
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    23.09.23 09.00 NK Lenart U8 Marles hiše U8
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    23.09.23 09.30 NK Kovinar U8 NŠ ROHO U8
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor – pomož. igr.
    24.09.23 09.00 NK Pobrežje U8 NK MB Tabor U8
    Rače,
    Igrišče Rače
    27.09.23 17.00 NK Rače U8 NK Pohorje- U8
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    30.09.23 09.00 NK Pohorje- U8 NK Pobrežje U8
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    30.09.23 09.00 NK Miklavž U8 NK Lenart U8
    ,
    30.09.23 09.00 NŠ ROHO U8 NŠ Paloma Šentilj
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    01.10.23 09.00 NK MB Tabor U8 NK Kovinar U8
    ,
    01.10.23 09.00 Marles hiše U8 NK Rače U8
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    07.10.23 09.00 NK Lenart U8 NŠ ROHO U8
    ,
    07.10.23 09.00 NK Pobrežje U8 Marles hiše U8
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    07.10.23 09.00 NK MB Tabor U8 NK Pohorje- U8
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    07.10.23 09.30 NK Kovinar U8 NŠ Paloma Šentilj
    Rače,
    Igrišče Rače
    11.10.23 17.00 NK Rače U8 NK Miklavž U8
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    14.10.23 09.00 NK Pohorje- U8 NK Kovinar U8
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    14.10.23 09.00 NK Miklavž U8 NK Pobrežje U8
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza – pomožno igrišče
    14.10.23 09.00 NŠ ROHO U8 NK Rače U8
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    14.10.23 09.00 NŠ Paloma Šentilj NK Lenart U8
    ,
    15.10.23 09.00 Marles hiše U8 NK MB Tabor U8
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    21.10.23 09.00 NK Pobrežje U8 NŠ ROHO U8
    ,
    21.10.23 09.00 NK Pohorje- U8 Marles hiše U8
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    21.10.23 09.30 NK Kovinar U8 NK Lenart U8
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    22.10.23 09.00 NK MB Tabor U8 NK Miklavž U8
    Rače,
    Igrišče Rače
    25.10.23 16.30 NK Rače U8 NŠ Paloma Šentilj
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    28.10.23 09.00 NK Miklavž U8 NK Pohorje- U8
    ,
    28.10.23 09.00 NŠ ROHO U8 NK MB Tabor U8
    ,
    28.10.23 09.00 NŠ Paloma Šentilj NK Pobrežje U8
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    28.10.23 09.00 NK Lenart U8 NK Rače U8
    ,
    29.10.23 09.00 Marles hiše U8 NK Kovinar U8
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    13.04.24 09.00 NK Pohorje- U8 NK MB Tabor U8
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    13.04.24 09.00 NK Miklavž U8 Marles hiše U8
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza – pomožno igrišče
    13.04.24 09.00 NŠ ROHO U8 NK Kovinar U8
    ,
    14.04.24 09.00 NK Malečnik U8 NK Pobrežje U8
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor – pomož. igr.
    20.04.24 09.00 NK Pobrežje U8 NK Pohorje- U8
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    20.04.24 09.30 NK Kovinar U8 NK Malečnik U8
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    21.04.24 09.00 NK MB Tabor U8 NK Miklavž U8
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    21.04.24 09.00 Marles hiše U8 NŠ ROHO U8
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    27.04.24 09.00 NK Pohorje- U8 NK Kovinar U8
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    27.04.24 09.00 NK Miklavž U8 NK Pobrežje U8
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    28.04.24 09.00 Marles hiše U8 NK MB Tabor U8
    ,
    28.04.24 09.00 NK Malečnik U8 NŠ ROHO U8
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor – pomož. igr.
    11.05.24 09.00 NK Pobrežje U8 Marles hiše U8
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    11.05.24 09.30 NK Kovinar U8 NK Miklavž U8
    ,
    12.05.24 09.00 NK Malečnik U8 NK Pohorje- U8
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    12.05.24 09.00 NK MB Tabor U8 NŠ ROHO U8
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    18.05.24 09.00 NK Miklavž U8 NK Malečnik U8
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza – pomožno igrišče
    18.05.24 09.00 NŠ ROHO U8 NK Pohorje- U8
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    19.05.24 09.00 Marles hiše U8 NK Kovinar U8
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    19.05.24 09.00 NK MB Tabor U8 NK Pobrežje U8
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    25.05.24 09.00 NK Pohorje- U8 NK Miklavž U8
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza – pomožno igrišče
    25.05.24 09.00 NŠ ROHO U8 NK Pobrežje U8
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    25.05.24 09.30 NK Kovinar U8 NK MB Tabor U8
    ,
    26.05.24 09.00 NK Malečnik U8 Marles hiše U8
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor – pomož. igr.
    01.06.24 09.00 NK Pobrežje U8 NK Kovinar U8
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza – pomožno igrišče
    01.06.24 09.00 NŠ ROHO U8 NK Miklavž U8
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    02.06.24 09.00 Marles hiše U8 NK Pohorje- U8
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    02.06.24 09.00 NK MB Tabor U8 NK Malečnik U8