U9 Mlajši cicibani – 7:7 – Koroška – 2017/18 – Zapisnik

  • 14. krog | Dravograd – Športni center Dravograd-igrišče z UT | 29.05.18 ob 09.30

    NŠ Dravograd 0 : 0 0 : 0 Korotan Prevalje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ Dravograd
    1 Pavlič Ožbej
    2 Veržun Taj
    3 Koren Tian Nai
    4 Krenk Mai
    5 Vovk Anej
    6 Plevnik Tibor
    7 Jevšnik Gal
    8 Vrhovnik Ažbe
    Rezervni igralci
    Korotan Prevalje
    1 Konečnik Nino
    2 Čilić Deni
    3 Kotnik Blaž
    4 Hace Aleks
    5 Založnik Žiga
    6 Lukić Pisić Aleksandar
    7 Grenko Jaka
    Rezervni igralci
    Trener
    Vrhnjak Borut
    Trener
    Küzma Tin
    Zadetki
    Dogodki
  • 9. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 28.05.18 ob 09.30

    NŠ NK Radlje 2 0 : 0 0 : 0 ND Marko Šuler SG
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NŠ NK Radlje 2
    1 Erhart Nejc V
    2 Ravnjak Anej K
    3 Hudernik Tjaš
    4 Helbl Gaber
    5 Golob Anej
    6 Uran Luk
    Rezervni igralci
    ND Marko Šuler SG
    1 Kobolt Matic
    2 Založnik Aleksander
    3 Kamenik Božinovski Ian
    4 Kašnik Jaka
    5 Jusufi Ernes
    6 Kotnik Domen
    7 Plevnik Andraž
    Rezervni igralci
    Trener
    Kus Žiga
    Trener
    Javornik Slavko
    Zadetki
    Dogodki
  • 14. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 20.05.18 ob 09.30

    NŠ NK Radlje 0 : 0 0 : 0 NK Fužinar
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ NK Radlje
    1 Ternik Tian V
    2 Jeseničnik Aleksander K
    3 Štih Nikola
    4 Rudolf Enej
    5 Brezovnik Miha
    6 Črešnik Lan
    7 Lukner Halil
    8 Lesjak Lana
    Rezervni igralci
    NK Fužinar
    1 Šabić Emrah V
    2 Adam Marcel K
    3 Topolovec Jaka
    4 Kolar Mark
    5 Jamnik Jernej
    6 Petrič Žan
    7 Mamić Aldin
    8 Petrović Nikolas
    9 Sfaxi Žan
    Rezervni igralci
    Trener
    Kus Žiga
    Trener
    Prekrški Sebastjan
    Zadetki
    Dogodki
  • 14. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 19.05.18 ob 09.30

    ND Marko Šuler SG 0 : 0 0 : 0 NK TAB Akumulator U9
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    ND Marko Šuler SG
    1 Plevnik Andraž V
    2 Alibegić Isa
    3 Kobolt Matic
    4 Kotnik Domen
    5 Jusufi Ernes
    6 Balažic Anže
    7 Kamenik Božinovski Ian
    8 Založnik Aleksander K
    9 Rošer Maj
    10 Krajnc Matic
    11 Kašnik Jaka
    Rezervni igralci
    NK TAB Akumulator U9
    1 Jehart Jan V
    2 Mohor Vid K
    3 Koležnik Nel
    4 Kričej Lan
    5 Marinković Saša
    6 Brdnik Tilen
    7 Podojsteršek Sven
    8 Vertačnik Anže
    9 Avberšek Ažbe
    10 Lapanja Jaka
    11 Tomec Mihael
    Rezervni igralci
    Trener
    Javornik Slavko
    Trener
    Mencinger Matej
    Zadetki
    Dogodki
  • 14. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 19.05.18 ob 09.30

    NK Peca 0 : 0 0 : 0 NŠ NK Radlje 2
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Peca
    1 Krajnc Ožbi
    2 Potočnik David
    3 Oprešnik Tai
    4 Napečnik Jaka
    5 Repanšek Jaka
    6 Kozlar Rene
    7 Ćurić Ešref
    8 Kurnik Jakob
    9 Topalović Eman
    Rezervni igralci
    NŠ NK Radlje 2
    1 Ravnjak Anej
    2 Helbl Gaber
    3 Golob Anej
    4 Erhart Nejc
    5 Hudernik Tjaš
    6 Uran Luk
    7 Holer Lili
    Rezervni igralci
    Trener
    Oprešnik Boštjan
    Trener
    Repatec Ivan
    Zadetki
    Dogodki
  • 13. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 13.05.18 ob 09.30

    Korotan Prevalje 0 : 0 0 : 0 ND Marko Šuler SG
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Korotan Prevalje
    1 Konečnik Nino K V
    2 Kotnik Blaž
    3 Hace Aleks
    4 Lukić Pisić Aleksandar
    5 Čilić Deni
    6 Založnik Žiga
    7 Grenko Jaka
    8 Svetina Gal
    Rezervni igralci
    ND Marko Šuler SG
    1 Kamenik Božinovski Ian K V
    2 Kobolt Matic
    3 Založnik Aleksander
    4 Kašnik Jaka
    5 Jusufi Ernes
    6 Kotnik Domen
    7 Plevnik Andraž
    Rezervni igralci
    Trener
    Küzma Tin
    Trener
    Javornik Slavko
    Zadetki
    Dogodki
  • 11. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 08.05.18 ob 09.30

    NŠ NK Radlje 2 0 : 0 0 : 0 Korotan Prevalje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ NK Radlje 2
    1 Erhart Nejc V
    2 Ravnjak Anej K
    3 Hudernik Tjaš
    4 Holer Lili
    5 Helbl Gaber
    6 Golob Anej
    7 Uran Luk
    Rezervni igralci
    Korotan Prevalje
    1 Konečnik Nino K V
    2 Čilić Deni
    3 Kotnik Blaž
    4 Hace Aleks
    5 Založnik Žiga
    6 Lukić Pisić Aleksandar
    7 Grenko Jaka
    Rezervni igralci
    Trener
    Repatec Ivan
    Trener
    Pečnik Anže
    Zadetki
    Dogodki
  • 13. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 13.05.18 ob 09.30

    NŠ NK Radlje 2 0 : 0 0 : 0 NŠ NK Radlje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ NK Radlje 2
    1 Erhart Nejc V
    2 Ravnjak Anej K
    3 Hudernik Tjaš
    4 Holer Lili
    5 Helbl Gaber
    6 Golob Anej
    7 Uran Luk
    Rezervni igralci
    NŠ NK Radlje
    1 Lesjak Lana V
    2 Ternik Tian K
    3 Jeseničnik Aleksander
    4 Štih Nikola
    5 Rudolf Enej
    6 Brezovnik Miha
    7 Črešnik Lan
    8 Lukner Halil
    9 Solero Jaka
    Rezervni igralci
    Trener
    Repatec Ivan
    Trener
    Kus Žiga
    Zadetki
    Dogodki
  • 13. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 13.05.18 ob 09.30

    NK TAB Akumulator U9 0 : 0 0 : 0 NK Peca
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 23
    NK TAB Akumulator U9
    1 Jehart Jan
    2 Brdnik Tilen
    3 Podojsteršek Sven
    4 Vertačnik Anže
    5 Marinković Saša
    6 Kričej Lan
    7 Koležnik Nel
    8 Avberšek Ažbe
    9 Arl Luka
    Rezervni igralci
    NK Peca
    1 Krajnc Ožbi
    2 Potočnik David
    3 Oprešnik Tai
    4 Napečnik Jaka
    5 Repanšek Jaka
    6 Kozlar Rene
    7 Ćurić Ešref
    8 Kurnik Jakob
    Rezervni igralci
    Trener
    Praprotnik Klemen
    Trener
    Oprešnik Boštjan
    Zadetki
    Dogodki
  • 13. krog | Ravne na Koroškem – Mestni stadion Ravne na Koroškem | 12.05.18 ob 09.30

    NK Fužinar 0 : 0 0 : 0 NŠ Dravograd
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Fužinar
    1 Kolar Mark K V
    2 Topolovec Jaka
    3 Jamnik Jernej
    4 Mamić Aldin
    5 Adam Marcel
    6 Sfaxi Žan
    7 Jezernik Maks
    Rezervni igralci
    NŠ Dravograd
    1 Štelcer Blaž V
    2 Pavlič Ožbej
    Plevnik Tibor
    4 Jevšnik Gal K
    5 Veržun Taj
    6 Krenk Mai
    7 Vovk Anej
    Rezervni igralci
    Trener
    Prekrški Sebastjan
    Trener
    Vrhnjak Borut
    Zadetki
    Dogodki
  • 12. krog | Dravograd – Športni center Dravograd-igrišče z UT | 06.05.18 ob 09.30

    NŠ Dravograd 0 : 0 0 : 0 NŠ NK Radlje 2
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ Dravograd
    1 Pavlič Ožbej
    2 Veržun Taj
    3 Koren Tian Nai
    4 Krenk Mai
    5 Vovk Anej
    Plevnik Tibor
    7 Jevšnik Gal
    Rezervni igralci
    NŠ NK Radlje 2
    1 Erhart Nejc
    2 Ravnjak Anej
    3 Hudernik Tjaš
    4 Helbl Gaber
    5 Golob Anej
    6 Uran Luk
    Rezervni igralci
    Trener
    Vrhnjak Borut
    Trener
    Kus Žiga
    Zadetki
    Dogodki
  • 12. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 06.05.18 ob 09.30

    Korotan Prevalje 0 : 0 0 : 0 NK Fužinar
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Korotan Prevalje
    1 Konečnik Nino K V
    2 Čilić Deni
    3 Kotnik Blaž
    4 Hace Aleks
    5 Založnik Žiga
    6 Lukić Pisić Aleksandar
    7 Grenko Jaka
    Rezervni igralci
    NK Fužinar
    1 Jamnik Jernej V
    2 Adam Marcel
    3 Šabić Emrah
    4 Petrović Nikolas
    5 Sirovina Dvornik Kai
    6 Kolar Mark
    7 Mamić Aldin K
    Rezervni igralci
    Trener
    Küzma Tin
    Trener
    Prekrški Sebastjan
    Zadetki
    Dogodki
  • 12. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 06.05.18 ob 09.30

    NŠ NK Radlje 0 : 0 0 : 0 NK TAB Akumulator U9
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ NK Radlje
    1 Ternik Tian V
    2 Jeseničnik Aleksander
    3 Štih Nikola
    4 Rudolf Enej
    5 Brezovnik Miha K
    6 Črešnik Lan
    7 Lukner Halil
    8 Solero Jaka
    Rezervni igralci
    NK TAB Akumulator U9
    1 Jehart Jan V
    2 Koležnik Nel K
    3 Brdnik Tilen
    4 Podojsteršek Sven
    5 Marinković Saša
    6 Vertačnik Anže
    7 Tomec Mihael
    8 Lapanja Jaka
    9 Kričej Lan
    10 Avberšek Ažbe
    11 Radovanović Dorian
    Rezervni igralci
    Trener
    Repatec Ivan
    Trener
    Praprotnik Klemen
    Zadetki
    Dogodki
  • 12. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 05.05.18 ob 09.30

    ND Marko Šuler SG 0 : 0 0 : 0 NK Peca
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    ND Marko Šuler SG
    1 Kamenik Božinovski Ian V
    2 Hovnik Krivec Luka
    13 Založnik Aleksander K
    4 Jusufi Ernes
    5 Kašnik Jaka
    6 Kobolt Matic
    7 Kotnik Domen
    8 Balažic Anže
    9 Alibegić Isa
    Rezervni igralci
    NK Peca
    1 Krajnc Ožbi V
    2 Kos Matija K
    3 Kozlar Rene
    4 Potočnik David
    5 Repanšek Jaka
    6 Napečnik Jaka
    7 Oprešnik Tai
    8 Kurnik Jakob
    Rezervni igralci
    Trener
    Javornik Slavko
    Trener
    Oprešnik Boštjan
    Zadetki
    Dogodki
  • 11. krog | Ravne na Koroškem – Mestni stadion Ravne na Koroškem | 26.04.18 ob 16.00

    NK Fužinar 0 : 0 0 : 0 ND Marko Šuler SG
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Fužinar
    1 Jamnik Jernej V
    2 Petrović Nikolas
    3 Šabić Emrah
    4 Topolovec Jaka K
    5 Adam Marcel
    6 Jezernik Maks
    7 Sfaxi Žan
    8 Mamić Aldin
    9 Sirovina Dvornik Kai
    10 Petrič Žan
    Rezervni igralci
    ND Marko Šuler SG
    1 Kamenik Božinovski Ian V
    2 Alibegić Isa
    3 Balažic Anže
    4 Kotnik Domen
    5 Kobolt Matic K
    6 Kašnik Jaka
    7 Jusufi Ernes
    8 Založnik Aleksander
    9 Hovnik Krivec Luka
    Rezervni igralci
    Trener
    Prekrški Sebastjan
    Trener
    Javornik Slavko
    Zadetki
    Dogodki
  • 11. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 22.04.18 ob 09.30

    NK TAB Akumulator U9 0 : 0 0 : 0 NŠ Dravograd
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 25
    NK TAB Akumulator U9
    1 Jehart Jan V
    2 Koležnik Nel
    3 Brdnik Tilen K
    4 Marinković Saša
    5 Vertačnik Anže
    6 Podojsteršek Sven
    7 Tomec Mihael
    8 Kričej Lan
    9 Lapanja Jaka
    10 Avberšek Ažbe
    11 Radovanović Dorian
    Rezervni igralci
    NŠ Dravograd
    1 Štelcer Blaž
    2 Pavlič Ožbej
    3 Koren Tian Nai
    4 Plevnik Tibor K
    5 Jevšnik Gal
    6 Veržun Taj
    7 Krenk Mai
    8 Vovk Anej
    Rezervni igralci
    Trener
    Praprotnik Klemen
    Trener
    Vrhnjak Borut
    Zadetki
    Dogodki
  • 11. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 21.04.18 ob 09.30

    NK Peca 0 : 0 0 : 0 NŠ NK Radlje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Peca
    1 Krajnc Ožbi V
    2 Kurnik Jakob
    3 Oprešnik Tai
    4 Napečnik Jaka
    5 Repanšek Jaka
    6 Potočnik David
    7 Kozlar Rene
    8 Kos Matija
    Rezervni igralci
    NŠ NK Radlje
    1 Brezovnik Miha V
    2 Ternik Tian
    3 Jeseničnik Aleksander
    4 Štih Nikola
    5 Rudolf Enej
    6 Črešnik Lan
    7 Lukner Halil
    8 Solero Jaka
    Rezervni igralci
    Trener
    Oprešnik Boštjan
    Trener
    Kus Žiga
    Zadetki
    Dogodki
  • 10. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 15.04.18 ob 09.30

    Korotan Prevalje 0 : 0 0 : 0 NK TAB Akumulator U9
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Korotan Prevalje
    1 Konečnik Nino V
    2 Svetina Gal K
    3 Čilić Deni
    4 Kotnik Blaž
    5 Založnik Žiga
    6 Grenko Jaka
    7 Lukić Pisić Aleksandar
    8 Karić Nik
    9 Šušel Ožbej
    Rezervni igralci
    NK TAB Akumulator U9
    1 Jehart Jan K V
    2 Brdnik Tilen
    3 Podojsteršek Sven
    4 Vertačnik Anže
    5 Marinković Saša
    6 Mohor Vid
    7 Kričej Lan
    8 Koležnik Nel
    9 Arl Luka
    Rezervni igralci
    Trener
    Küzma Tin
    Trener
    Praprotnik Klemen
    Zadetki
    Dogodki
  • 10. krog | Ravne na Koroškem – Mestni stadion Ravne na Koroškem | 15.04.18 ob 09.30

    NK Fužinar 0 : 0 0 : 0 NŠ NK Radlje 2
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Fužinar
    1 Kolar Mark V
    2 Jamnik Jernej
    3 Topolovec Jaka K
    4 Šabić Emrah
    5 Adam Marcel
    6 Mamić Aldin
    7 Petrović Nikolas
    8 Jezernik Maks
    9 Sfaxi Žan
    10 Sirovina Dvornik Kai
    Rezervni igralci
    NŠ NK Radlje 2
    1 Erhart Nejc V
    2 Ravnjak Anej K
    3 Hudernik Tjaš
    4 Helbl Gaber
    5 Golob Anej
    6 Uran Luk
    Rezervni igralci
    Trener
    Prekrški Sebastjan
    Trener
    Repatec Ivan
    Zadetki
    Dogodki
  • 10. krog | Dravograd – Športni center Dravograd-igrišče z UT | 15.04.18 ob 09.30

    NŠ Dravograd 0 : 0 0 : 0 NK Peca
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ Dravograd
    1 Pavlič Ožbej V
    2 Veržun Taj
    3 Koren Tian Nai K
    4 Krenk Mai
    5 Vovk Anej
    6 Plevnik Tibor
    7 Jevšnik Gal
    Rezervni igralci
    NK Peca
    1 Kurnik Jakob
    2 Krajnc Ožbi
    3 Oprešnik Tai
    4 Napečnik Jaka
    5 Repanšek Jaka
    6 Potočnik David
    7 Kozlar Rene
    8 Kos Matija
    Rezervni igralci
    Trener
    Vrhnjak Borut
    Trener
    Oprešnik Boštjan
    Zadetki
    Dogodki
  • 10. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 14.04.18 ob 09.30

    ND Marko Šuler SG 0 : 0 0 : 0 NŠ NK Radlje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    ND Marko Šuler SG
    1 Plevnik Andraž V
    2 Založnik Aleksander K
    3 Rošer Maj
    4 Kamenik Božinovski Ian
    5 Krajnc Matic
    6 Kobolt Matic
    7 Jusufi Ernes
    8 Kotnik Domen
    9 Kašnik Jaka
    Rezervni igralci
    NŠ NK Radlje
    1 Ternik Tian V
    2 Jeseničnik Aleksander K
    3 Štih Nikola
    4 Rudolf Enej
    5 Brezovnik Miha
    6 Črešnik Lan
    7 Lukner Halil
    8 Solero Jaka
    Rezervni igralci
    Trener
    Javornik Slavko
    Trener
    Kus Žiga
    Zadetki
    Dogodki
  • 8. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 02.04.18 ob 09.30

    Korotan Prevalje 0 : 0 0 : 0 NŠ NK Radlje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 1
    Korotan Prevalje
    1 Konečnik Nino K
    2 Kotnik Blaž
    3 Hace Aleks
    4 Svetina Gal
    5 Založnik Žiga
    6 Čilić Deni
    7 Lukić Pisić Aleksandar
    Rezervni igralci
    NŠ NK Radlje
    1 Ternik Tian
    2 Jeseničnik Aleksander
    3 Črešnik Lan
    4 Rudolf Enej
    5 Brezovnik Miha
    6 Solero Jaka
    7 Lukner Halil
    8 Štih Nikola
    Rezervni igralci
    Trener
    Küzma Tin
    Trener
    Kus Žiga
    Zadetki
    Dogodki
  • 9. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 07.04.18 ob 09.30

    NK Peca 0 : 0 0 : 0 Korotan Prevalje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Peca
    2 Kurnik Jakob
    1 Krajnc Ožbi K V
    7 Oprešnik Tai
    3 Napečnik Jaka
    4 Repanšek Jaka
    5 Potočnik David
    6 Kozlar Rene
    8 Kos Matija
    Rezervni igralci
    Korotan Prevalje
    1 Svetina Gal V
    2 Založnik Žiga
    3 Čilić Deni
    4 Hace Aleks K
    5 Grenko Jaka
    6 Golob Luka
    7 Šušel Ožbej
    Rezervni igralci
    Trener
    Oprešnik Boštjan
    Trener
    Küzma Tin
    Zadetki
    Dogodki
  • 9. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 08.04.18 ob 09.30

    NK TAB Akumulator U9 0 : 0 0 : 0 NK Fužinar
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK TAB Akumulator U9
    1 Jehart Jan
    2 Koležnik Nel
    3 Brdnik Tilen
    4 Marinković Saša
    5 Vertačnik Anže
    6 Podojsteršek Sven
    7 Tomec Mihael
    8 Kričej Lan
    9 Lapanja Jaka
    10 Avberšek Ažbe
    Rezervni igralci
    NK Fužinar
    1 Šabić Emrah
    2 Adam Marcel
    3 Topolovec Jaka
    4 Kolar Mark
    5 Jamnik Jernej
    6 Petrič Žan
    7 Mamić Aldin
    8 Petrović Nikolas
    9 Sirovina Dvornik Kai
    10 Jezernik Maks
    Rezervni igralci
    Trener
    Praprotnik Klemen
    Trener
    Prekrški Sebastjan
    Zadetki
    Dogodki
  • 9. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 08.04.18 ob 09.30

    NŠ NK Radlje 0 : 0 0 : 0 NŠ Dravograd
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ NK Radlje
    1 Ternik Tian V
    2 Jeseničnik Aleksander K
    3 Štih Nikola
    4 Rudolf Enej
    5 Brezovnik Miha
    6 Črešnik Lan
    7 Lukner Halil
    8 Solero Jaka
    Rezervni igralci
    NŠ Dravograd
    1 Štelcer Blaž V
    2 Pavlič Ožbej
    3 Koren Tian Nai
    4 Plevnik Tibor
    5 Jevšnik Gal
    6 Veržun Taj
    7 Krenk Mai
    8 Vovk Anej
    Rezervni igralci
    Trener
    Kus Žiga
    Trener
    Vrhnjak Borut
    Zadetki
    Dogodki
  • 8. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 02.04.18 ob 09.30

    ND Marko Šuler SG 0 : 0 0 : 0 NŠ Dravograd
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    ND Marko Šuler SG
    1 Plevnik Andraž V
    2 Založnik Aleksander K
    3 Rošer Maj
    4 Kamenik Božinovski Ian
    5 Krajnc Matic
    6 Kobolt Matic
    7 Jusufi Ernes
    8 Kotnik Domen
    9 Kašnik Jaka
    Rezervni igralci
    NŠ Dravograd
    1 Pavlič Ožbej V
    2 Veržun Taj K
    3 Salčnik Tamai Lin
    4 Vovk Anej
    5 Vrhovnik Ažbe
    6 Jevšnik Gal
    7 Štelcer Blaž
    8 Pevec Denis
    Rezervni igralci
    Trener
    Javornik Slavko
    Trener
    Vrhnjak Borut
    Zadetki
    Dogodki
  • 8. krog | Ravne na Koroškem – Mestni stadion Ravne na Koroškem | 02.04.18 ob 09.30

    NK Fužinar 0 : 0 0 : 0 NK Peca
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Fužinar
    1 Kolar Mark V
    2 Adam Marcel
    3 Nabernik Viktor
    4 Mamić Aldin
    5 Topolovec Jaka K
    6 Šabić Emrah
    7 Petrović Nikolas
    8 Jezernik Maks
    Rezervni igralci
    NK Peca
    1 Kurnik Jakob V
    2 Krajnc Ožbi V
    3 Oprešnik Tai
    4 Napečnik Jaka
    5 Repanšek Jaka
    6 Potočnik David
    7 Kozlar Rene
    8 Kos Matija
    Rezervni igralci
    Trener
    Prekrški Sebastjan
    Trener
    Oprešnik Boštjan
    Zadetki
    Dogodki
  • 4. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 24.10.17 ob 09.30

    NŠ NK Radlje 0 : 0 0 : 0 NK Peca
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ NK Radlje
    1 Štih Nikola V
    2 Ravnjak Anej
    3 Jeseničnik Aleksander
    4 Črešnik Lan
    5 Lukner Halil K
    6 Golob Anej
    7 Hudernik Tjaš
    8 Brezovnik Miha
    9 Solero Jaka
    Rezervni igralci
    NK Peca
    1 Kurnik Jakob V
    2 Krajnc Ožbi
    3 Oprešnik Tai K
    4 Repanšek Jaka
    5 Kumer Marcel
    6 Kozlar Rene
    7 Napečnik Jaka
    8 Kos Matija
    Rezervni igralci
    Trener
    Kus Žiga
    Trener
    Oprešnik Boštjan
    Zadetki
    Dogodki
  • 7. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 21.10.17 ob 09.30

    NŠ NK Radlje 2 0 : 0 0 : 0 NK Peca
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ NK Radlje 2
    1 Ravnjak Anej V
    2 Golob Anej
    3 Uran Luk K
    4 Helbl Gaber
    5 Hudernik Tjaš
    6 Holer Lili
    Rezervni igralci
    NK Peca
    1 Kurnik Jakob V
    2 Krajnc Ožbi
    3 Oprešnik Tai
    4 Repanšek Jaka K
    5 Kumer Marcel
    6 Kozlar Rene
    7 Napečnik Jaka
    8 Kos Matija
    Rezervni igralci
    Trener
    Repatec Ivan
    Trener
    Oprešnik Boštjan
    Zadetki
    Dogodki
  • 2. krog | Ravne na Koroškem – Mestni stadion Ravne na Koroškem | 23.10.17 ob 16.30

    NK Fužinar 0 : 0 0 : 0 NK TAB Akumulator U9
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Fužinar
    1 Kolar Mark V
    2 Šabić Emrah K
    3 Nabernik Viktor
    4 Jamnik Jernej
    5 Topolovec Jaka
    6 Adam Marcel
    7 Petrović Nikolas
    Rezervni igralci
    NK TAB Akumulator U9
    1 Jehart Jan V
    2 Podojsteršek Sven K
    3 Marinković Saša
    4 Kričej Lan
    5 Koležnik Nel
    6 Avberšek Ažbe
    7 Arl Luka
    8 Vertačnik Anže
    Rezervni igralci
    Trener
    Prekrški Sebastjan
    Trener
    Praprotnik Klemen
    Zadetki
    Dogodki
  • 7. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 22.10.17 ob 09.30

    NK TAB Akumulator U9 0 : 0 0 : 0 ND Marko Šuler SG
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 22
    NK TAB Akumulator U9
    1 Jehart Jan V
    2 Brdnik Tilen
    3 Podojsteršek Sven
    4 Vertačnik Anže
    5 Marinković Saša
    6 Mohor Vid
    7 Kričej Lan
    8 Koležnik Nel K
    Rezervni igralci
    ND Marko Šuler SG
    1 Kamenik Božinovski Ian
    2 Balažic Anže
    3 Jusufi Ernes
    4 Kotnik Domen
    5 Kobolt Matic
    6 Alibegić Isa
    7 Plevnik Andraž
    Rezervni igralci
    Trener
    Praprotnik Klemen
    Trener
    Javornik Slavko
    Zadetki
    Dogodki
  • 7. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 22.10.17 ob 09.30

    Korotan Prevalje 0 : 0 0 : 0 NŠ Dravograd
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 10
    Korotan Prevalje
    1 Svetina Gal
    2 Čilić Deni
    3 Založnik Žiga
    4 Hace Aleks
    5 Lukić Pisić Aleksandar
    6 Golob Luka
    7 Grenko Jaka
    8 Karić Nik
    Rezervni igralci
    NŠ Dravograd
    1 Štelcer Blaž V
    2 Pevec Denis K
    3 Koren Tian Nai
    4 Salčnik Tamai Lin
    5 Pavlič Ožbej
    6 Veržun Taj
    7 Krenk Mai
    8 Vovk Anej
    9 Jevšnik Gal
    10 Vrhovnik Ažbe
    Rezervni igralci
    Trener
    Küzma Tin
    Zadetki
    Dogodki
  • 6. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 21.10.17 ob 09.30

    ND Marko Šuler SG 0 : 0 0 : 0 Korotan Prevalje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    ND Marko Šuler SG
    1 Kobolt Matic V
    2 Založnik Aleksander K
    3 Kamenik Božinovski Ian
    4 Kašnik Jaka
    5 Jusufi Ernes
    6 Kotnik Domen
    7 Plevnik Andraž
    Rezervni igralci
    Korotan Prevalje
    1 Svetina Gal V
    2 Založnik Žiga K
    3 Čilić Deni
    4 Hace Aleks
    5 Grenko Jaka
    6 Golob Luka
    7 Šušel Ožbej
    Rezervni igralci
    Trener
    Javornik Slavko
    Trener
    Küzma Tin
    Zadetki
    Dogodki
  • 7. krog | Ravne na Koroškem – Mestni stadion Ravne na Koroškem | 21.10.17 ob 09.30

    NK Fužinar 0 : 0 0 : 0 NŠ NK Radlje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Fužinar
    1 Kolar Mark V
    2 Šabić Emrah
    3 Topolovec Jaka K
    4 Adam Marcel
    5 Jamnik Jernej
    6 Nabernik Viktor
    7 Petrović Nikolas
    Rezervni igralci
    NŠ NK Radlje
    1 Ternik Tian V
    2 Jeseničnik Aleksander
    3 Lukner Halil
    4 Brezovnik Miha K
    5 Solero Jaka
    6 Štih Nikola
    7 Črešnik Lan
    8 Rudolf Enej
    Rezervni igralci
    Trener
    Prekrški Sebastjan
    Trener
    Kus Žiga
    Zadetki
    Dogodki
  • 6. krog | Dravograd – Športni center Dravograd-igrišče z UT | 15.10.17 ob 09.30

    NŠ Dravograd 0 : 0 0 : 0 NK Fužinar
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ Dravograd
    1 Štelcer Blaž
    2 Pevec Denis
    3 Vovk Anej
    4 Salčnik Tamai Lin
    5 Pavlič Ožbej
    6 Koren Tian Nai
    7 Veržun Taj
    8 Krenk Mai
    Rezervni igralci
    NK Fužinar
    1 Jamnik Jernej
    2 Nabernik Viktor
    3 Adam Marcel
    4 Topolovec Luka
    5 Kolar Mark
    6 Petrič Žan
    7 Petrović Nikolas
    Rezervni igralci
    Trener
    Vrhnjak Borut
    Trener
    Prekrški Sebastjan
    Zadetki
    Dogodki
  • 6. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 15.10.17 ob 09.30

    NŠ NK Radlje 0 : 0 0 : 0 NŠ NK Radlje 2
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ NK Radlje
    1 Helbl Gaber V
    2 Ternik Tian
    3 Brezovnik Miha
    4 Solero Jaka
    5 Štih Nikola
    6 Lukner Halil K
    7 Črešnik Lan
    8 Hudernik Tjaš
    9 Glasenčnik Tadej
    Rezervni igralci
    NŠ NK Radlje 2
    1 Uran Luk V
    2 Golob Anej
    3 Holer Lili
    4 Ravnjak Anej K
    5 Erhart Nejc
    Rezervni igralci
    Trener
    Kus Žiga
    Trener
    Repatec Ivan
    Zadetki
    Dogodki
  • 6. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 14.10.17 ob 09.30

    NK Peca 0 : 0 0 : 0 NK TAB Akumulator U9
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Peca
    1 Kurnik Jakob K V
    2 Krajnc Ožbi
    3 Oprešnik Tai
    4 Repanšek Jaka
    5 Kumer Marcel
    6 Kozlar Rene
    7 Napečnik Jaka
    8 Potočnik David
    Rezervni igralci
    NK TAB Akumulator U9
    1 Jehart Jan K V
    4 Brdnik Tilen
    2 Podojsteršek Sven
    6 Vertačnik Anže
    5 Marinković Saša
    3 Mohor Vid
    7 Kričej Lan
    9 Koležnik Nel
    11 Arl Luka
    Rezervni igralci
    Trener
    Oprešnik Boštjan
    Trener
    Praprotnik Klemen
    Zadetki
    Dogodki
  • 5. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 08.10.17 ob 09.30

    NK TAB Akumulator U9 0 : 0 0 : 0 NŠ NK Radlje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK TAB Akumulator U9
    1 Jehart Jan V
    2 Podojsteršek Sven K
    3 Marinković Saša
    4 Kričej Lan
    5 Avberšek Ažbe
    6 Arl Luka
    7 Vertačnik Anže
    Rezervni igralci
    NŠ NK Radlje
    1 Ternik Tian V
    2 Jeseničnik Aleksander
    3 Lukner Halil
    4 Brezovnik Miha K
    5 Solero Jaka
    6 Štih Nikola
    7 Črešnik Lan
    8 Rudolf Enej
    Rezervni igralci
    Trener
    Praprotnik Klemen
    Trener
    Kus Žiga
    Zadetki
    Dogodki
  • 5. krog | Ravne na Koroškem – Mestni stadion Ravne na Koroškem | 07.10.17 ob 09.30

    NK Fužinar 0 : 0 0 : 0 Korotan Prevalje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Fužinar
    1 Kolar Mark V
    2 Adam Marcel
    3 Petrović Nikolas
    4 Petrič Žan
    5 Topolovec Jaka K
    6 Nabernik Viktor
    7 Jamnik Jernej
    Rezervni igralci
    Korotan Prevalje
    1 Svetina Gal V
    2 Založnik Žiga
    3 Čilić Deni
    4 Hace Aleks
    5 Grenko Jaka
    6 Golob Luka K
    7 Šušel Ožbej
    Rezervni igralci
    Trener
    Prekrški Sebastjan
    Trener
    Küzma Tin
    Zadetki
    Dogodki
  • 5. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 07.10.17 ob 09.30

    NK Peca 0 : 0 0 : 0 ND Marko Šuler SG
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Peca
    1 Kurnik Jakob V
    2 Krajnc Ožbi
    3 Oprešnik Tai
    4 Repanšek Jaka K
    5 Kumer Marcel
    6 Kozlar Rene
    7 Napečnik Jaka
    8 Kos Matija
    Rezervni igralci
    ND Marko Šuler SG
    1 Kamenik Božinovski Ian V
    2 Alibegić Isa
    3 Balažic Anže K
    4 Kašnik Jaka
    5 Rošer Maj
    6 Jusufi Ernes
    7 Kotnik Domen
    Rezervni igralci
    Trener
    Oprešnik Boštjan
    Trener
    Javornik Slavko
    Zadetki
    Dogodki
  • 3. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 04.10.17 ob 16.00

    NŠ NK Radlje 0 : 0 0 : 0 ND Marko Šuler SG
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ NK Radlje
    1 Ternik Tian V
    2 Jeseničnik Aleksander
    3 Štih Nikola
    4 Rudolf Enej
    5 Brezovnik Miha
    8 Črešnik Lan
    10 Lukner Halil K
    Rezervni igralci
    ND Marko Šuler SG
    1 Kamenik Božinovski Ian V
    2 Balažic Anže
    3 Kobolt Matic
    4 Založnik Aleksander
    5 Kašnik Jaka K
    6 Plevnik Tibor
    7 Jusufi Ernes
    Rezervni igralci
    Trener
    Kus Žiga
    Trener
    Javornik Slavko
    Zadetki
    Dogodki
  • 5. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 07.10.17 ob 09.30

    NŠ NK Radlje 2 0 : 0 0 : 0 NŠ Dravograd
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ NK Radlje 2
    1 Erhart Nejc V
    2 Ravnjak Anej
    3 Hudernik Tjaš
    4 Holer Lili
    5 Helbl Gaber K
    6 Golob Anej
    7 Uran Luk
    Rezervni igralci
    NŠ Dravograd
    1 Štelcer Blaž V
    2 Pevec Denis K
    3 Koren Tian Nai
    4 Salčnik Tamai Lin
    5 Pavlič Ožbej
    6 Veržun Taj
    7 Krenk Mai
    8 Vovk Anej
    9 Jevšnik Gal
    10 Vrhovnik Ažbe
    Rezervni igralci
    Trener
    Repatec Ivan
    Trener
    Vrhnjak Borut
    Zadetki
    Dogodki
  • 4. krog | Dravograd – Športni center Dravograd-igrišče z UT | 01.10.17 ob 09.30

    NŠ Dravograd 0 : 0 0 : 0 NK TAB Akumulator U9
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NŠ Dravograd
    1 Pavlič Ožbej
    2 Veržun Taj
    3 Salčnik Tamai Lin
    4 Vovk Anej
    5 Vrhovnik Ažbe
    6 Jevšnik Gal
    7 Koren Tian Nai
    8 Štelcer Blaž
    Pevec Denis
    Rezervni igralci
    NK TAB Akumulator U9
    1 Jehart Jan V
    2 Podojsteršek Sven
    3 Marinković Saša
    4 Kričej Lan
    5 Koležnik Nel
    6 Arl Luka
    7 Vertačnik Anže
    8 Avberšek Ažbe
    Rezervni igralci
    Trener
    Vrhnjak Borut
    Trener
    Praprotnik Klemen
    Zadetki
    Dogodki
  • 4. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 30.09.17 ob 09.30

    ND Marko Šuler SG 0 : 0 0 : 0 NK Fužinar
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    ND Marko Šuler SG
    1 Plevnik Andraž V
    2 Založnik Aleksander K
    3 Rošer Maj
    4 Kamenik Božinovski Ian
    5 Krajnc Matic
    6 Kobolt Matic
    7 Jusufi Ernes
    8 Plevnik Tibor
    9 Kotnik Domen
    10 Kašnik Jaka
    11 Čas Gal
    12 Balažic Anže
    13 Alibegić Isa
    Rezervni igralci
    NK Fužinar
    1 Jamnik Jernej V
    2 Nabernik Viktor K
    3 Adam Marcel
    4 Topolovec Jaka
    5 Kolar Mark
    6 Šabić Emrah
    7 Petrič Žan
    8 Petrović Nikolas
    Rezervni igralci
    Trener
    Javornik Slavko
    Trener
    Prekrški Sebastjan
    Zadetki
    Dogodki
  • 4. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 01.10.17 ob 09.30

    Korotan Prevalje 0 : 0 0 : 0 NŠ NK Radlje 2
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Korotan Prevalje
    1 Svetina Gal
    2 Založnik Žiga
    3 Čilić Deni
    4 Šušel Ožbej
    5 Hace Aleks
    6 Lukić Pisić Aleksandar
    7 Grenko Jaka
    Rezervni igralci
    NŠ NK Radlje 2
    1 Helbl Gaber
    2 Ravnjak Anej
    3 Holer Lili
    4 Hudernik Tjaš
    5 Golob Anej
    6 Uran Luk
    7 Erhart Nejc
    Rezervni igralci
    Trener
    Küzma Tin
    Trener
    Repatec Ivan
    Zadetki
    Dogodki
  • 1. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 21.09.17 ob 16.00

    NŠ NK Radlje 0 : 0 0 : 0 Korotan Prevalje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ NK Radlje
    1 Ternik Tian V
    2 Jeseničnik Aleksander
    3 Štih Nikola K
    4 Rudolf Enej
    5 Brezovnik Miha
    6 Črešnik Lan
    7 Lukner Halil
    Rezervni igralci
    Korotan Prevalje
    1 Svetina Gal V
    2 Založnik Žiga
    3 Čilić Deni
    4 Hace Aleks K
    5 Grenko Jaka
    6 Golob Luka
    7 Šušel Ožbej
    Rezervni igralci
    Trener
    Kus Žiga
    Trener
    Küzma Tin
    Zadetki
    Dogodki
  • 3. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 24.09.17 ob 09.30

    NŠ NK Radlje 2 0 : 0 0 : 0 NK Fužinar
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NŠ NK Radlje 2
    1 Helbl Gaber
    2 Ravnjak Anej
    3 Holer Lili
    4 Golob Anej
    5 Uran Luk
    6 Hudernik Tjaš
    7 Erhart Nejc
    Rezervni igralci
    NK Fužinar
    1 Jamnik Jernej
    2 Nabernik Viktor
    3 Adam Marcel
    4 Topolovec Jaka
    5 Kolar Mark
    6 Šabić Emrah
    7 Petrič Žan
    8 Petrović Nikolas
    Rezervni igralci
    Trener
    Repatec Ivan
    Trener
    Prekrški Sebastjan
    Zadetki
    Dogodki
  • 3. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 24.09.17 ob 09.30

    NK TAB Akumulator U9 0 : 0 0 : 0 Korotan Prevalje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 23
    NK TAB Akumulator U9
    1 Jehart Jan V
    2 Podojsteršek Sven
    3 Marinković Saša
    4 Kričej Lan
    5 Koležnik Nel K
    6 Avberšek Ažbe
    7 Arl Luka
    8 Vertačnik Anže
    Rezervni igralci
    Korotan Prevalje
    1 Svetina Gal V
    2 Založnik Žiga
    3 Čilić Deni K
    4 Hace Aleks
    5 Grenko Jaka
    6 Golob Luka
    7 Šušel Ožbej
    Rezervni igralci
    Trener
    Praprotnik Klemen
    Trener
    Küzma Ladislav
    Zadetki
    Dogodki
  • 3. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 23.09.17 ob 09.30

    NK Peca 0 : 0 0 : 0 NŠ Dravograd
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Peca
    13 Kurnik Jakob K V
    6 Krajnc Ožbi
    7 Oprešnik Tai
    2 Repanšek Jaka
    12 Kozlar Rene
    5 Napečnik Jaka
    9 Kumer Marcel
    10 Kos Matija
    Rezervni igralci
    NŠ Dravograd
    1 Pavlič Ožbej
    2 Veržun Taj
    3 Salčnik Tamai Lin
    4 Vovk Anej
    5 Vrhovnik Ažbe
    6 Jevšnik Gal
    7 Koren Tian Nai
    8 Štelcer Blaž
    9 Pevec Denis
    Rezervni igralci
    Trener
    Oprešnik Boštjan
    Trener
    Vrhnjak Borut
    Zadetki
    Dogodki
  • 1. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 20.09.17 ob 17.00

    NK TAB Akumulator U9 0 : 0 0 : 0 NŠ NK Radlje 2
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 21
    NK TAB Akumulator U9
    1 Jehart Jan V
    2 Podojsteršek Sven K
    3 Marinković Saša
    4 Kričej Lan
    5 Koležnik Nel
    6 Avberšek Ažbe
    7 Arl Luka
    8 Vertačnik Anže
    Rezervni igralci
    NŠ NK Radlje 2
    1 Helbl Gaber V
    2 Ravnjak Anej
    3 Holer Lili K
    4 Hudernik Tjaš
    5 Golob Anej
    6 Uran Luk
    8 Helbl Gaber
    9 Uran Luk
    Rezervni igralci
    Trener
    Praprotnik Klemen
    Trener
    Repatec Ivan
    Zadetki
    Dogodki
  • 2. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 20.09.17 ob 09.30

    ND Marko Šuler SG 0 : 0 0 : 0 NŠ NK Radlje 2
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    ND Marko Šuler SG
    1 Kamenik Božinovski Ian V
    2 Kobolt Matic
    3 Založnik Aleksander
    4 Kašnik Jaka K
    5 Plevnik Tibor
    6 Jusufi Ernes
    7 Kotnik Domen
    8 Plevnik Andraž
    Rezervni igralci
    NŠ NK Radlje 2
    1 Helbl Gaber V
    2 Hudernik Tjaš K
    3 Uran Luk
    4 Holer Lili
    5 Golob Anej
    6 Ravnjak Anej
    7 Erhart Nejc
    Rezervni igralci
    Trener
    Javornik Slavko
    Trener
    Kus Bojan
    Zadetki
    Dogodki
  • 2. krog | Dravograd – Športni center Dravograd-igrišče z UT | 17.09.17 ob 09.30

    NŠ Dravograd 0 : 0 0 : 0 NŠ NK Radlje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NŠ Dravograd
    1 Štelcer Blaž
    2 Pevec Denis
    3 Vovk Anej
    4 Salčnik Tamai Lin
    5 Pavlič Ožbej
    6 Veržun Taj
    7 Krenk Mai
    8 Koren Tian Nai
    Rezervni igralci
    NŠ NK Radlje
    1 Hudernik Tjaš
    2 Holer Lili
    3 Štih Nikola
    4 Rudolf Enej
    5 Lesjak Lana
    6 Jeseničnik Aleksander
    7 Lukner Halil
    8 Ternik Tian
    9 Brezovnik Miha
    Rezervni igralci
    Trener
    Vrhnjak Borut
    Trener
    Kus Žiga
    Zadetki
    Dogodki
  • 2. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 17.09.17 ob 09.30

    Korotan Prevalje 0 : 0 0 : 0 NK Peca
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 10
    Korotan Prevalje
    1 Svetina Gal
    2 Založnik Žiga
    3 Čilić Deni
    4 Hace Aleks
    5 Grenko Jaka
    6 Golob Luka
    7 Šušel Ožbej
    Rezervni igralci
    NK Peca
    1 Kurnik Jakob
    2 Krajnc Ožbi
    3 Oprešnik Tai
    4 Repanšek Jaka
    5 Kumer Marcel
    6 Kozlar Rene
    7 Napečnik Jaka
    Rezervni igralci
    Trener
    Küzma Tin
    Trener
    Oprešnik Boštjan
    Zadetki
    Dogodki
  • 1. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 09.09.17 ob 09.30

    NK Peca 0 : 0 0 : 0 NK Fužinar
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Peca
    1 Kurnik Jakob K V
    2 Oprešnik Tai
    3 Napečnik Jaka
    4 Kozlar Rene
    5 Krajnc Ožbi
    6 Kumer Marcel
    7 Kos Matija
    8 Repanšek Jaka
    Rezervni igralci
    NK Fužinar
    3 Jamnik Jernej
    2 Nabernik Viktor
    4 Adam Marcel
    5 Topolovec Jaka
    1 Kolar Mark K V
    7 Petrič Žan
    8 Petrović Nikolas
    Rezervni igralci
    Trener
    Oprešnik Boštjan
    Trener
    Prekrški Sebastjan
    Zadetki
    Dogodki
  • 1. krog | Dravograd – Športni center Dravograd-igrišče z UT | 10.09.17 ob 09.30

    NŠ Dravograd 0 : 0 0 : 0 ND Marko Šuler SG
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ Dravograd
    1 Štelcer Blaž V
    2 Pevec Denis
    3 Vovk Anej
    4 Salčnik Tamai Lin
    5 Pavlič Ožbej
    6 Veržun Taj
    7 Krenk Mai
    Rezervni igralci
    ND Marko Šuler SG
    1 Kobolt Matic V
    2 Založnik Aleksander
    3 Kamenik Božinovski Ian
    4 Kašnik Jaka
    5 Plevnik Tibor
    6 Jusufi Ernes
    7 Kotnik Domen
    Rezervni igralci
    Trener
    Vrhnjak Borut
    Trener
    Javornik Slavko
    Zadetki
    Dogodki