U9 Mlajši cicibani – A+B – Delegiranje

Osveženo: 28.09.20 17.54

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    05.09.20 09.00 NK Pobrežje prost
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    05.09.20 09.00 NŠ Roho Zeleni NK MB TABOR
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    05.09.20 09.00 NŠ NK Radlje U9 NŠ Jarenina/Pesnica
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    12.09.20 09.00 prost NŠ Jarenina/Pesnica
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    12.09.20 09.00 NK MB TABOR NŠ NK Radlje U9
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    12.09.20 09.00 NK Pobrežje NŠ Roho Zeleni
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    19.09.20 09.00 NŠ Roho Zeleni prost
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    19.09.20 09.00 NŠ NK Radlje U9 NK Pobrežje
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    20.09.20 10.00 NŠ Jarenina/Pesnica NK MB TABOR
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    03.10.20 09.00 prost NK MB TABOR
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    03.10.20 09.00 NK Pobrežje NŠ Jarenina/Pesnica
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    03.10.20 09.00 NŠ Roho Zeleni NŠ NK Radlje U9
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    10.10.20 09.00 NŠ NK Radlje U9 prost
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    10.10.20 09.00 NK MB TABOR NK Pobrežje
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    11.10.20 10.00 NŠ Jarenina/Pesnica NŠ Roho Zeleni
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    17.10.20 09.00 prost NK Pobrežje
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    17.10.20 09.00 NK MB TABOR NŠ Roho Zeleni
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    18.10.20 10.00 NŠ Jarenina/Pesnica NŠ NK Radlje U9
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    24.10.20 09.00 NŠ Jarenina/Pesnica prost
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    24.10.20 09.00 NŠ NK Radlje U9 NK MB TABOR
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    24.10.20 09.00 NŠ Roho Zeleni NK Pobrežje
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    07.11.20 09.00 prost NŠ Roho Zeleni
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    07.11.20 09.00 NK Pobrežje NŠ NK Radlje U9
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    07.11.20 09.00 NK MB TABOR NŠ Jarenina/Pesnica
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB TABOR prost
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NŠ Jarenina/Pesnica NK Pobrežje
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje U9 NŠ Roho Zeleni
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    prost NŠ NK Radlje U9
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho Zeleni NŠ Jarenina/Pesnica
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK MB TABOR
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje prost
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho Zeleni NK MB TABOR
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje U9 NŠ Jarenina/Pesnica
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    prost NŠ Jarenina/Pesnica
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB TABOR NŠ NK Radlje U9
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NŠ Roho Zeleni
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho Zeleni prost
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje U9 NK Pobrežje
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NŠ Jarenina/Pesnica NK MB TABOR
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    prost NK MB TABOR
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NŠ Jarenina/Pesnica
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho Zeleni NŠ NK Radlje U9
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje U9 prost
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NŠ Jarenina/Pesnica NŠ Roho Zeleni
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB TABOR NK Pobrežje