U9 Mlajši cicibani – A+B – Tekme

  1. 1. krog

    Maribor 05.09.20 09.00 NK Pobrežje prost
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 05.09.20 09.00 NŠ Roho Zeleni 0 : 0
    (0 : 0)
    NK MB TABOR
    Radlje ob Dravi 05.09.20 09.00 NŠ NK Radlje U9 NŠ Jarenina/Pesnica
  2. 2. krog

    12.09.20 09.00 prost NŠ Jarenina/Pesnica
    Maribor 12.09.20 09.00 NK MB TABOR 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ NK Radlje U9
    Maribor 12.09.20 09.00 NK Pobrežje 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Roho Zeleni
  3. 3. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 19.09.20 09.00 NŠ Roho Zeleni prost
    Radlje ob Dravi 19.09.20 09.00 NŠ NK Radlje U9 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje
    Jarenina 20.09.20 10.00 NŠ Jarenina/Pesnica 0 : 0
    (0 : 0)
    NK MB TABOR
  4. 4. krog

    03.10.20 09.00 prost NK MB TABOR
    Maribor 03.10.20 09.00 NK Pobrežje NŠ Jarenina/Pesnica
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 03.10.20 09.00 NŠ Roho Zeleni NŠ NK Radlje U9
  5. 5. krog

    Radlje ob Dravi 10.10.20 09.00 NŠ NK Radlje U9 prost
    Jarenina 11.10.20 10.00 NŠ Jarenina/Pesnica NŠ Roho Zeleni
    Maribor 10.10.20 09.00 NK MB TABOR NK Pobrežje
  6. 6. krog

    17.10.20 09.00 prost NK Pobrežje
    Maribor 17.10.20 09.00 NK MB TABOR NŠ Roho Zeleni
    Jarenina 18.10.20 10.00 NŠ Jarenina/Pesnica NŠ NK Radlje U9
  7. 7. krog

    Jarenina 24.10.20 09.00 NŠ Jarenina/Pesnica prost
    Radlje ob Dravi 24.10.20 09.00 NŠ NK Radlje U9 NK MB TABOR
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 24.10.20 09.00 NŠ Roho Zeleni NK Pobrežje
  8. 8. krog

    07.11.20 09.00 prost NŠ Roho Zeleni
    Maribor 07.11.20 09.00 NK Pobrežje NŠ NK Radlje U9
    Maribor 07.11.20 09.00 NK MB TABOR NŠ Jarenina/Pesnica
  9. 9. krog

    Maribor NK MB TABOR prost
    Jarenina NŠ Jarenina/Pesnica NK Pobrežje
    Radlje ob Dravi NŠ NK Radlje U9 NŠ Roho Zeleni
  10. 10. krog

    prost NŠ NK Radlje U9
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho Zeleni NŠ Jarenina/Pesnica
    Maribor NK Pobrežje NK MB TABOR
  11. 11. krog

    Maribor NK Pobrežje prost
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho Zeleni NK MB TABOR
    Radlje ob Dravi NŠ NK Radlje U9 NŠ Jarenina/Pesnica
  12. 12. krog

    prost NŠ Jarenina/Pesnica
    Maribor NK MB TABOR NŠ NK Radlje U9
    Maribor NK Pobrežje NŠ Roho Zeleni
  13. 13. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho Zeleni prost
    Radlje ob Dravi NŠ NK Radlje U9 NK Pobrežje
    Jarenina NŠ Jarenina/Pesnica NK MB TABOR
  14. 14. krog

    prost NK MB TABOR
    Maribor NK Pobrežje NŠ Jarenina/Pesnica
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho Zeleni NŠ NK Radlje U9
  15. 15. krog

    Radlje ob Dravi NŠ NK Radlje U9 prost
    Jarenina NŠ Jarenina/Pesnica NŠ Roho Zeleni
    Maribor NK MB TABOR NK Pobrežje