U9 Mlajši cicibani – Koroška – Delegiranje

Osveženo: 20.09.21 22.48

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    04.09.21 09.00 Korotan Prevalje NK Akumulator
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    04.09.21 10.00 NK Peca Fužinar SIJ Ravne Systems
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    05.09.21 09.00 NŠ Dravograd prost
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    05.09.21 13.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ NK Radlje
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    11.09.21 09.00 NŠ NK Radlje NK Peca
    ,
    12.09.21 09.00 prost Fužinar SIJ Ravne Systems
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    12.09.21 09.00 NK Akumulator NŠ Slovenj Gradec
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    12.09.21 09.00 NŠ Dravograd Korotan Prevalje
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    25.09.21 10.00 NK Peca NK Akumulator
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    25.09.21 13.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ Dravograd
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    26.09.21 09.00 Korotan Prevalje prost
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    26.09.21 09.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ NK Radlje
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    02.10.21 09.00 Korotan Prevalje NŠ Slovenj Gradec
    ,
    03.10.21 09.00 prost NŠ NK Radlje
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    03.10.21 09.00 NK Akumulator Fužinar SIJ Ravne Systems
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    03.10.21 09.00 NŠ Dravograd NK Peca
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    09.10.21 09.00 NŠ NK Radlje NK Akumulator
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    09.10.21 10.00 NK Peca Korotan Prevalje
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    09.10.21 13.00 NŠ Slovenj Gradec prost
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    10.10.21 09.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Dravograd
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    16.10.21 09.00 Korotan Prevalje Fužinar SIJ Ravne Systems
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    16.10.21 13.00 NŠ Slovenj Gradec NK Peca
    ,
    17.10.21 09.00 prost NK Akumulator
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    17.10.21 09.00 NŠ Dravograd NŠ NK Radlje
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    23.10.21 09.00 NŠ NK Radlje Korotan Prevalje
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    24.10.21 09.00 NK Peca prost
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    24.10.21 09.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Slovenj Gradec
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    24.10.21 09.00 NK Akumulator NŠ Dravograd
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    prost NŠ Dravograd
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK Akumulator Korotan Prevalje
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje NŠ Slovenj Gradec
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems NK Peca
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems prost
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NŠ NK Radlje
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    NŠ Slovenj Gradec NK Akumulator
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NŠ Dravograd
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    prost Korotan Prevalje
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd NŠ Slovenj Gradec
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK Akumulator NK Peca
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje Fužinar SIJ Ravne Systems
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje prost
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems NK Akumulator
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NŠ Dravograd
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    NŠ Slovenj Gradec Korotan Prevalje
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    prost NŠ Slovenj Gradec
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK Peca
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd Fužinar SIJ Ravne Systems
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK Akumulator NŠ NK Radlje
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK Akumulator prost
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje NŠ Dravograd
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems Korotan Prevalje
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NŠ Slovenj Gradec
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    prost NK Peca
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    NŠ Slovenj Gradec Fužinar SIJ Ravne Systems
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NŠ NK Radlje
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd NK Akumulator