U9 Mlajši cicibani – Koroška – Delegiranje

Osveženo: 29.11.22 07.49

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    03.09.22 09.00 NŠ NK RADLJE U9 NK Peca
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    04.09.22 09.00 Fužinar SIJ Ravne Systems Korotan Prevalje
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    07.09.22 17.00 NK AKUMULATOR NŠ Slovenj Gradec U8
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    08.09.22 18.00 NŠ Slovenj Gradec U9 NŠ Dravograd
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    10.09.22 09.00 Korotan Prevalje NŠ Slovenj Gradec U9
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    10.09.22 09.00 NK Peca Fužinar SIJ Ravne Systems
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    11.09.22 09.00 NK AKUMULATOR NŠ NK RADLJE U9
    ,
    14.09.22 18.00 NŠ Slovenj Gradec U8 NŠ Dravograd
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    24.09.22 09.00 NŠ NK RADLJE U9 NŠ Slovenj Gradec U8
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    25.09.22 09.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK AKUMULATOR
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    25.09.22 09.00 NŠ Dravograd Korotan Prevalje
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    06.10.22 18.00 NŠ Slovenj Gradec U9 NK Peca
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    01.10.22 09.00 NK Peca NŠ Dravograd
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    01.10.22 09.00 NŠ NK RADLJE U9 Fužinar SIJ Ravne Systems
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    02.10.22 09.00 NK AKUMULATOR NŠ Slovenj Gradec U9
    ,
    05.10.22 18.00 NŠ Slovenj Gradec U8 Korotan Prevalje
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    09.10.22 09.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Slovenj Gradec U8
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    09.10.22 09.00 NŠ Dravograd NK AKUMULATOR
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    13.10.22 18.00 NŠ Slovenj Gradec U9 NŠ NK RADLJE U9
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    24.10.22 17.00 Korotan Prevalje NK Peca
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    16.10.22 09.00 NK AKUMULATOR Korotan Prevalje
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    16.10.22 09.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Slovenj Gradec U9
    ,
    19.10.22 18.00 NŠ Slovenj Gradec U8 NK Peca
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    29.10.22 09.00 NŠ NK RADLJE U9 NŠ Dravograd
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    22.10.22 09.00 Korotan Prevalje NŠ NK RADLJE U9
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    22.10.22 09.00 NK Peca NK AKUMULATOR
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    23.10.22 09.00 NŠ Dravograd Fužinar SIJ Ravne Systems
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    04.11.22 18.00 NŠ Slovenj Gradec U9 NŠ Slovenj Gradec U8
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    NŠ Slovenj Gradec U8 NK AKUMULATOR
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NŠ NK RADLJE U9
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje Fužinar SIJ Ravne Systems
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd NŠ Slovenj Gradec U9
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd NŠ Slovenj Gradec U8
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    NŠ Slovenj Gradec U9 Korotan Prevalje
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems NK Peca
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK RADLJE U9 NK AKUMULATOR
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    NŠ Slovenj Gradec U8 NŠ NK RADLJE U9
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK AKUMULATOR Fužinar SIJ Ravne Systems
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NŠ Slovenj Gradec U9
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NŠ Dravograd
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NŠ Slovenj Gradec U8
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd NK Peca
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    NŠ Slovenj Gradec U9 NK AKUMULATOR
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ NK RADLJE U9
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    NŠ Slovenj Gradec U8 Fužinar SIJ Ravne Systems
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK RADLJE U9 NŠ Slovenj Gradec U9
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK AKUMULATOR NŠ Dravograd
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca Korotan Prevalje
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NŠ Slovenj Gradec U8
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK AKUMULATOR
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd NŠ NK RADLJE U9
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    NŠ Slovenj Gradec U9 Fužinar SIJ Ravne Systems
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    NŠ Slovenj Gradec U8 NŠ Slovenj Gradec U9
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Dravograd
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK RADLJE U9 Korotan Prevalje
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK AKUMULATOR NK Peca