U9 Mlajši cicibani – Koroška – Delegiranje

Osveženo: 18.07.24 20.53

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    02.09.23 09.00 Nk Akumulator NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    02.09.23 09.30 NK Peca NŠ Dravograd A
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    03.09.23 09.00 NŠ NK RADLJE U9-B NŠ Slovenj Gradec B
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    05.09.23 16.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ Dravograd B
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    10.09.23 09.00 NŠ Dravograd A Nk Akumulator
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    10.09.23 09.00 Korotan Prevalje NŠ Slovenj Gradec
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    13.09.23 17.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ NK RADLJE U9-B
    ,
    20.09.23 18.00 NŠ Dravograd B NK Peca
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    16.09.23 09.30 NK Peca Korotan Prevalje
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    17.09.23 09.00 NŠ NK RADLJE U9-B NŠ Dravograd A
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    19.09.23 09.00 Nk Akumulator NŠ Dravograd B
    ,
    19.09.23 18.00 NŠ Slovenj Gradec B NK Fužinar SIJ Ravne Systems
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    23.09.23 09.00 NŠ Dravograd B NŠ NK RADLJE U9-B
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    24.09.23 09.00 NŠ Dravograd A NŠ Slovenj Gradec B
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    24.09.23 09.00 Korotan Prevalje Nk Akumulator
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    26.09.23 16.00 NŠ Slovenj Gradec NK Peca
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    30.09.23 09.00 Nk Akumulator NŠ Slovenj Gradec
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    01.10.23 09.00 NŠ NK RADLJE U9-B Korotan Prevalje
    ,
    03.10.23 18.00 NŠ Slovenj Gradec B NŠ Dravograd B
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    04.10.23 17.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Dravograd A
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    07.10.23 09.00 NŠ Dravograd B NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    07.10.23 09.30 NK Peca Nk Akumulator
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    10.10.23 16.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ NK RADLJE U9-B
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    18.10.23 09.00 Korotan Prevalje NŠ Slovenj Gradec B
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    15.10.23 09.00 NŠ NK RADLJE U9-B NK Peca
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    15.10.23 09.00 NŠ Dravograd A NŠ Dravograd B
    ,
    17.10.23 18.00 NŠ Slovenj Gradec B NŠ Slovenj Gradec
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    18.10.23 16.30 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Korotan Prevalje
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    21.10.23 09.00 Nk Akumulator NŠ NK RADLJE U9-B
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    21.10.23 09.30 NK Peca NŠ Slovenj Gradec B
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    22.10.23 09.00 Korotan Prevalje NŠ Dravograd A
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    24.10.23 16.00 NŠ Slovenj Gradec NK Fužinar SIJ Ravne Systems
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    28.10.23 09.00 NŠ Dravograd B Korotan Prevalje
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    29.10.23 09.00 NŠ Dravograd A NŠ Slovenj Gradec
    ,
    31.10.23 16.30 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NK Peca
    ,
    31.10.23 18.00 NŠ Slovenj Gradec B Nk Akumulator
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    06.04.24 09.00 NŠ Dravograd B NŠ Slovenj Gradec
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    06.04.24 09.00 NŠ Dravograd A NK Peca
    ,
    09.04.24 18.00 NŠ Slovenj Gradec B NŠ NK RADLJE U9-B
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    10.04.24 17.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Nk Akumulator
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    13.04.24 09.00 NŠ NK RADLJE U9-B NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    13.04.24 09.00 Nk Akumulator NŠ Dravograd A
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    13.04.24 09.30 NK Peca NŠ Dravograd B
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    16.04.24 16.00 NŠ Slovenj Gradec Korotan Prevalje
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    20.04.24 08.30 Korotan Prevalje NK Peca
    ,
    20.04.24 09.00 NŠ Dravograd B Nk Akumulator
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    20.04.24 09.00 NŠ Dravograd A NŠ NK RADLJE U9-B
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    24.04.24 17.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Slovenj Gradec B
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    27.04.24 09.00 NŠ NK RADLJE U9-B NŠ Dravograd B
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    27.04.24 09.00 Nk Akumulator Korotan Prevalje
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    27.04.24 09.30 NK Peca NŠ Slovenj Gradec
    ,
    30.04.24 18.00 NŠ Slovenj Gradec B NŠ Dravograd A
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    11.05.24 09.00 Korotan Prevalje NŠ NK RADLJE U9-B
    ,
    11.05.24 09.00 NŠ Dravograd B NŠ Slovenj Gradec B
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    11.05.24 09.00 NŠ Dravograd A NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    14.05.24 16.00 NŠ Slovenj Gradec Nk Akumulator
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    18.05.24 09.00 NŠ NK RADLJE U9-B NŠ Slovenj Gradec
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    18.05.24 09.00 Nk Akumulator NK Peca
    ,
    21.05.24 18.00 NŠ Slovenj Gradec B Korotan Prevalje
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    22.05.24 17.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Dravograd B
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    25.05.24 09.00 Korotan Prevalje NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    ,
    25.05.24 09.00 NŠ Dravograd B NŠ Dravograd A
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    25.05.24 09.30 NK Peca NŠ NK RADLJE U9-B
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    28.05.24 16.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ Slovenj Gradec B
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    01.06.24 09.00 NŠ Dravograd A Korotan Prevalje
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    01.06.24 09.00 NŠ NK RADLJE U9-B Nk Akumulator
    ,
    04.06.24 18.00 NŠ Slovenj Gradec B NK Peca
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    05.06.24 17.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Slovenj Gradec
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    08.06.24 09.00 Nk Akumulator NŠ Slovenj Gradec B
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    08.06.24 09.00 Korotan Prevalje NŠ Dravograd B
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    08.06.24 09.30 NK Peca NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    11.06.24 16.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ Dravograd A