Veteranska liga

Lestvica

Klub Tekme Zmage Neodločene Porazi Goli Točke
Klub Tekme Z N P Goli Točke
1. NK Rdeči vragi 9 9 0 0 39:7 27
2. NK Jurovski Dol 9 6 0 3 22:10 18
3. Nk MIKLAVŽ 8 5 1 2 22:14 16
4. SD Marjeta 8 4 2 2 20:15 14
5. NK Pohorje 8 4 1 3 20:13 13
6. NK Fram 8 4 1 3 14:17 13
7. NK Kungota 8 4 0 4 20:11 12
8. ŠD Rogoza 9 3 2 4 19:21 11
9. Paloma 9 3 1 5 16:12 10
10. NK Pobrežje 8 3 0 5 14:13 9
11. NK Rošnja – Loka 8 2 2 4 14:18 8
12. Limbuš Pekre 8 1 2 5 10:20 5
13. NK Dobrovce 8 0 0 8 3:62 0

Tekme

  1. 1. krog

    Ruše 21.08.20 18.30 NK Pohorje prost
    Marjeta 21.08.20 18.30 SD Marjeta 1 : 5
    (0 : 1)
    NK Rdeči vragi
    Fram 21.08.20 18.30 NK Fram 1 : 1
    (1 : 0)
    ŠD Rogoza
    Loka Rošnja 21.08.20 18.30 NK Rošnja – Loka 3 : 1
    (1 : 0)
    NK Kungota
    Maribor 21.08.20 18.30 Limbuš Pekre 7 : 0
    (5 : 0)
    NK Dobrovce
    Sladki Vrh 21.08.20 18.30 Paloma 0 : 1
    (0 : 1)
    NK Pobrežje
    Jurovski Dol 21.08.20 18.30 NK Jurovski Dol 2 : 1
    (1 : 1)
    Nk MIKLAVŽ
  2. 2. krog

    28.08.20 18.30 prost Nk MIKLAVŽ
    Maribor 28.08.20 18.30 NK Pobrežje 2 : 1
    (1 : 1)
    NK Jurovski Dol
    Dobrovce 28.08.20 18.30 NK Dobrovce 0 : 9
    (0 : 3)
    Paloma
    Kungota 28.08.20 18.30 NK Kungota 3 : 1
    (2 : 0)
    Limbuš Pekre
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 28.08.20 18.30 ŠD Rogoza 2 : 3
    (0 : 1)
    NK Rošnja – Loka
    Maribor 28.08.20 18.30 NK Rdeči vragi 3 : 2
    (1 : 1)
    NK Fram
    Ruše 28.08.20 18.30 NK Pohorje 1 : 3
    (0 : 2)
    SD Marjeta
  3. 3. krog

    Marjeta 04.09.20 18.00 SD Marjeta prost
    Fram 04.09.20 18.00 NK Fram 1 : 5
    (1 : 3)
    NK Pohorje
    Loka Rošnja 04.09.20 18.00 NK Rošnja – Loka 1 : 4
    (0 : 3)
    NK Rdeči vragi
    Maribor 04.09.20 18.00 Limbuš Pekre 1 : 1
    (0 : 1)
    ŠD Rogoza
    Sladki Vrh 04.09.20 18.00 Paloma 1 : 0
    (0 : 0)
    NK Kungota
    Jurovski Dol 04.09.20 18.00 NK Jurovski Dol 4 : 0
    (3 : 0)
    NK Dobrovce
    Miklavž na Dravskem polju 04.09.20 18.00 Nk MIKLAVŽ 2 : 1
    (1 : 1)
    NK Pobrežje
  4. 4. krog

    11.09.20 17.30 prost NK Pobrežje
    Dobrovce 11.09.20 17.30 NK Dobrovce 1 : 9
    (1 : 5)
    Nk MIKLAVŽ
    Kungota 11.09.20 17.30 NK Kungota 2 : 3
    (1 : 2)
    NK Jurovski Dol
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 11.09.20 17.30 ŠD Rogoza 2 : 1
    (2 : 0)
    Paloma
    Maribor 11.09.20 17.30 NK Rdeči vragi 6 : 1
    (3 : 1)
    Limbuš Pekre
    Marjeta 11.09.20 17.30 SD Marjeta 3 : 4
    (3 : 3)
    NK Fram
    Ruše 11.09.20 18.00 NK Pohorje 3 : 2
    (1 : 1)
    NK Rošnja – Loka
  5. 5. krog

    Fram 18.09.20 17.30 NK Fram prost
    Loka Rošnja 18.09.20 17.30 NK Rošnja – Loka 2 : 2
    (0 : 1)
    SD Marjeta
    Maribor 18.09.20 17.30 Limbuš Pekre 0 : 4
    (0 : 1)
    NK Pohorje
    Sladki Vrh 18.09.20 17.30 Paloma 0 : 2
    (0 : 0)
    NK Rdeči vragi
    Jurovski Dol 18.09.20 17.30 NK Jurovski Dol 5 : 0
    (2 : 0)
    ŠD Rogoza
    Miklavž na Dravskem polju 18.09.20 17.30 Nk MIKLAVŽ 2 : 1
    (1 : 1)
    NK Kungota
    Maribor 18.09.20 17.30 NK Pobrežje 8 : 0
    (1 : 0)
    NK Dobrovce
  6. 6. krog

    25.09.20 17.00 prost NK Dobrovce
    Kungota 25.09.20 17.00 NK Kungota 2 : 0
    (2 : 0)
    NK Pobrežje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 25.09.20 17.00 ŠD Rogoza 1 : 4
    (0 : 0)
    Nk MIKLAVŽ
    Maribor 25.09.20 17.00 NK Rdeči vragi 1 : 0
    (0 : 0)
    NK Jurovski Dol
    Marjeta 25.09.20 17.00 SD Marjeta 5 : 0
    (1 : 0)
    Limbuš Pekre
    Fram 25.09.20 17.00 NK Fram 3 : 1
    (2 : 1)
    NK Rošnja – Loka
    Ruše 25.09.20 18.00 NK Pohorje 1 : 1
    (1 : 0)
    Paloma
  7. 7. krog

    Loka Rošnja 02.10.20 17.00 NK Rošnja – Loka prost
    Maribor 02.10.20 17.00 Limbuš Pekre 0 : 1
    (0 : 0)
    NK Fram
    Sladki Vrh 02.10.20 17.00 Paloma 1 : 2
    (1 : 1)
    SD Marjeta
    Jurovski Dol 02.10.20 17.00 NK Jurovski Dol 3 : 2
    (1 : 1)
    NK Pohorje
    Miklavž na Dravskem polju 02.10.20 17.00 Nk MIKLAVŽ 0 : 5
    (0 : 3)
    NK Rdeči vragi
    Maribor 02.10.20 17.00 NK Pobrežje 1 : 3
    (1 : 0)
    ŠD Rogoza
    Dobrovce 02.10.20 17.00 NK Dobrovce 0 : 6
    (0 : 2)
    NK Kungota
  8. 8. krog

    09.10.20 16.30 prost NK Kungota
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 09.10.20 16.30 ŠD Rogoza 8 : 0
    (3 : 0)
    NK Dobrovce
    Maribor 09.10.20 16.30 NK Rdeči vragi 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje
    Marjeta 09.10.20 16.30 SD Marjeta 2 : 0
    (1 : 0)
    NK Jurovski Dol
    Fram 09.10.20 16.30 NK Fram 2 : 0
    (2 : 0)
    Paloma
    Loka Rošnja 09.10.20 16.30 NK Rošnja – Loka 0 : 0
    (0 : 0)
    Limbuš Pekre
    Ruše 09.10.20 18.00 NK Pohorje 1 : 2
    (1 : 0)
    Nk MIKLAVŽ
  9. 9. krog

    Maribor 16.10.20 16.30 Limbuš Pekre prost
    Sladki Vrh 16.10.20 16.30 Paloma 3 : 2
    (1 : 1)
    NK Rošnja – Loka
    Miklavž na Dravskem polju 16.10.20 16.30 Nk MIKLAVŽ 2 : 2
    (0 : 0)
    SD Marjeta
    Dobrovce 16.10.20 16.30 NK Dobrovce 2 : 11
    (2 : 5)
    NK Rdeči vragi
    Kungota 16.10.20 16.30 NK Kungota 5 : 1
    (3 : 0)
    ŠD Rogoza
    Ruše 16.10.20 18.00 NK Pobrežje 1 : 3
    (1 : 0)
    NK Pohorje
    Jurovski Dol 20.10.20 16.30 NK Jurovski Dol 4 : 0
    (1 : 0)
    NK Fram