Veteranska liga – Tekme

  1. 1. krog

    Ruše 21.08.20 18.30 NK Pohorje prost
    Marjeta 21.08.20 18.30 SD Marjeta 1 : 5
    (0 : 1)
    NK Rdeči vragi
    Fram 21.08.20 18.30 NK Fram 1 : 1
    (1 : 0)
    ŠD Rogoza
    Loka Rošnja 21.08.20 18.30 NK Rošnja – Loka 3 : 1
    (1 : 0)
    NK Kungota
    Maribor 21.08.20 18.30 Limbuš Pekre 7 : 0
    (5 : 0)
    NK Dobrovce
    Sladki Vrh 21.08.20 18.30 Paloma 0 : 1
    (0 : 1)
    NK Pobrežje
    Jurovski Dol 21.08.20 18.30 NK Jurovski Dol 2 : 1
    (1 : 1)
    Nk MIKLAVŽ
  2. 2. krog

    28.08.20 18.30 prost Nk MIKLAVŽ
    Maribor 28.08.20 18.30 NK Pobrežje 2 : 1
    (1 : 1)
    NK Jurovski Dol
    Dobrovce 28.08.20 18.30 NK Dobrovce 0 : 9
    (0 : 3)
    Paloma
    Kungota 28.08.20 18.30 NK Kungota 3 : 1
    (2 : 0)
    Limbuš Pekre
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 28.08.20 18.30 ŠD Rogoza 2 : 3
    (0 : 1)
    NK Rošnja – Loka
    Maribor 28.08.20 18.30 NK Rdeči vragi 3 : 2
    (1 : 1)
    NK Fram
    Ruše 28.08.20 18.30 NK Pohorje 1 : 3
    (0 : 2)
    SD Marjeta
  3. 3. krog

    Marjeta 04.09.20 18.00 SD Marjeta prost
    Fram 04.09.20 18.00 NK Fram 1 : 5
    (1 : 3)
    NK Pohorje
    Loka Rošnja 04.09.20 18.00 NK Rošnja – Loka 1 : 4
    (0 : 3)
    NK Rdeči vragi
    Maribor 04.09.20 18.00 Limbuš Pekre 1 : 1
    (0 : 1)
    ŠD Rogoza
    Sladki Vrh 04.09.20 18.00 Paloma 1 : 0
    (0 : 0)
    NK Kungota
    Jurovski Dol 04.09.20 18.00 NK Jurovski Dol 4 : 0
    (3 : 0)
    NK Dobrovce
    Miklavž na Dravskem polju 04.09.20 18.00 Nk MIKLAVŽ 2 : 1
    (1 : 1)
    NK Pobrežje
  4. 4. krog

    11.09.20 17.30 prost NK Pobrežje
    Dobrovce 11.09.20 17.30 NK Dobrovce 1 : 9
    (1 : 5)
    Nk MIKLAVŽ
    Kungota 11.09.20 17.30 NK Kungota 2 : 3
    (1 : 2)
    NK Jurovski Dol
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 11.09.20 17.30 ŠD Rogoza 2 : 1
    (2 : 0)
    Paloma
    Maribor 11.09.20 17.30 NK Rdeči vragi 6 : 1
    (3 : 1)
    Limbuš Pekre
    Marjeta 11.09.20 17.30 SD Marjeta 3 : 4
    (3 : 3)
    NK Fram
    Ruše 11.09.20 18.00 NK Pohorje 3 : 2
    (1 : 1)
    NK Rošnja – Loka
  5. 5. krog

    Fram 18.09.20 17.30 NK Fram prost
    Loka Rošnja 18.09.20 17.30 NK Rošnja – Loka 2 : 2
    (0 : 1)
    SD Marjeta
    Maribor 18.09.20 17.30 Limbuš Pekre 0 : 4
    (0 : 1)
    NK Pohorje
    Sladki Vrh 18.09.20 17.30 Paloma 0 : 2
    (0 : 0)
    NK Rdeči vragi
    Jurovski Dol 18.09.20 17.30 NK Jurovski Dol 5 : 0
    (2 : 0)
    ŠD Rogoza
    Miklavž na Dravskem polju 18.09.20 17.30 Nk MIKLAVŽ 2 : 1
    (1 : 1)
    NK Kungota
    Maribor 18.09.20 17.30 NK Pobrežje 8 : 0
    (1 : 0)
    NK Dobrovce
  6. 6. krog

    25.09.20 17.00 prost NK Dobrovce
    Kungota 25.09.20 17.00 NK Kungota 2 : 0
    (2 : 0)
    NK Pobrežje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 25.09.20 17.00 ŠD Rogoza 1 : 4
    (0 : 0)
    Nk MIKLAVŽ
    Maribor 25.09.20 17.00 NK Rdeči vragi 1 : 0
    (0 : 0)
    NK Jurovski Dol
    Marjeta 25.09.20 17.00 SD Marjeta 5 : 0
    (1 : 0)
    Limbuš Pekre
    Fram 25.09.20 17.00 NK Fram 3 : 1
    (2 : 1)
    NK Rošnja – Loka
    Ruše 25.09.20 18.00 NK Pohorje 1 : 1
    (1 : 0)
    Paloma
  7. 7. krog

    Loka Rošnja 02.10.20 17.00 NK Rošnja – Loka prost
    Maribor 02.10.20 17.00 Limbuš Pekre 0 : 1
    (0 : 0)
    NK Fram
    Sladki Vrh 02.10.20 17.00 Paloma 1 : 2
    (1 : 1)
    SD Marjeta
    Jurovski Dol 02.10.20 17.00 NK Jurovski Dol 3 : 2
    (1 : 1)
    NK Pohorje
    Miklavž na Dravskem polju 02.10.20 17.00 Nk MIKLAVŽ 0 : 5
    (0 : 3)
    NK Rdeči vragi
    Maribor 02.10.20 17.00 NK Pobrežje 1 : 3
    (1 : 0)
    ŠD Rogoza
    Dobrovce 02.10.20 17.00 NK Dobrovce 0 : 6
    (0 : 2)
    NK Kungota
  8. 8. krog

    09.10.20 16.30 prost NK Kungota
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 09.10.20 16.30 ŠD Rogoza 8 : 0
    (3 : 0)
    NK Dobrovce
    Maribor 09.10.20 16.30 NK Rdeči vragi 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje
    Marjeta 09.10.20 16.30 SD Marjeta 2 : 0
    (1 : 0)
    NK Jurovski Dol
    Fram 09.10.20 16.30 NK Fram 2 : 0
    (2 : 0)
    Paloma
    Loka Rošnja 09.10.20 16.30 NK Rošnja – Loka 0 : 0
    (0 : 0)
    Limbuš Pekre
    Ruše 09.10.20 18.00 NK Pohorje 1 : 2
    (1 : 0)
    Nk MIKLAVŽ
  9. 9. krog

    Maribor 16.10.20 16.30 Limbuš Pekre prost
    Sladki Vrh 16.10.20 16.30 Paloma 3 : 2
    (1 : 1)
    NK Rošnja – Loka
    Miklavž na Dravskem polju 16.10.20 16.30 Nk MIKLAVŽ 2 : 2
    (0 : 0)
    SD Marjeta
    Dobrovce 16.10.20 16.30 NK Dobrovce 2 : 11
    (2 : 5)
    NK Rdeči vragi
    Kungota 16.10.20 16.30 NK Kungota 5 : 1
    (3 : 0)
    ŠD Rogoza
    Ruše 16.10.20 18.00 NK Pobrežje 1 : 3
    (1 : 0)
    NK Pohorje
    Jurovski Dol 20.10.20 16.30 NK Jurovski Dol 4 : 0
    (1 : 0)
    NK Fram
  10. 10. krog

    Loka Rošnja NK Rošnja – Loka NK Jurovski Dol
    Maribor Limbuš Pekre Paloma
    Fram NK Fram Nk MIKLAVŽ
    Marjeta SD Marjeta NK Pobrežje
    Ruše NK Pohorje NK Dobrovce
    Maribor NK Rdeči vragi NK Kungota
    prost ŠD Rogoza
  11. 11. krog

    Kungota NK Kungota NK Pohorje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. ŠD Rogoza NK Rdeči vragi
    Dobrovce NK Dobrovce SD Marjeta
    Maribor NK Pobrežje NK Fram
    Miklavž na Dravskem polju Nk MIKLAVŽ NK Rošnja – Loka
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol Limbuš Pekre
    Sladki Vrh Paloma prost
  12. 12. krog

    Maribor Limbuš Pekre Nk MIKLAVŽ
    Sladki Vrh Paloma NK Jurovski Dol
    Loka Rošnja NK Rošnja – Loka NK Pobrežje
    Fram NK Fram NK Dobrovce
    Marjeta SD Marjeta NK Kungota
    Ruše NK Pohorje ŠD Rogoza
    prost NK Rdeči vragi
  13. 13. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. ŠD Rogoza SD Marjeta
    Maribor NK Rdeči vragi NK Pohorje
    Kungota NK Kungota NK Fram
    Dobrovce NK Dobrovce NK Rošnja – Loka
    Maribor NK Pobrežje Limbuš Pekre
    Miklavž na Dravskem polju Nk MIKLAVŽ Paloma
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol prost