Osveženo: 21.03.24 02.13
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš27.08.21 18.30 Limbuš Pekre Nk MIKLAVŽ Mauko Igor Dobrovce,
Igrišče Dobrovce27.08.21 18.30 NK Dobrovce ŠD Marjeta na Dravskem polju Jug Maksimiljan Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza27.08.21 18.30 ŠD Rogoza NK Pohorje Eder Gregor Loka Rošnja,
Igrišče Ložič27.08.21 18.30 NK Rošnja – Loka NK Rače Majcen Kevin Slivnica,
Igrišče Slivnica27.08.21 18.30 Picerija Lili Slivnica NK Fram Majer Vojko -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju03.09.21 18.00 Nk MIKLAVŽ NK Fram Bezjak Adam Rače,
Igrišče Rače03.09.21 18.00 NK Rače Picerija Lili Slivnica Mauko Igor Ruše,
Igrišče Ruše03.09.21 18.00 NK Pohorje NK Rošnja – Loka Holcman Aljaž Marjeta,
Igrišče Marjeta03.09.21 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju ŠD Rogoza Kamplet Miha Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš03.09.21 18.00 Limbuš Pekre NK Dobrovce Ferčič Jani -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza10.09.21 17.30 ŠD Rogoza Limbuš Pekre Dedić Elmedin Loka Rošnja,
Igrišče Ložič10.09.21 17.30 NK Rošnja – Loka ŠD Marjeta na Dravskem polju Kmetec Tim Slivnica,
Igrišče Slivnica10.09.21 17.30 Picerija Lili Slivnica NK Pohorje Majer Vojko Fram,
Igrišče Fram10.09.21 17.30 NK Fram NK Rače Holcman Aljaž Dobrovce,
Igrišče Dobrovce13.09.21 17.30 NK Dobrovce Nk MIKLAVŽ Majer Vojko -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju17.09.21 17.30 Nk MIKLAVŽ NK Rače Mušič Doroteja Marjeta,
Igrišče Marjeta17.09.21 17.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju Picerija Lili Slivnica Bezjak Adam Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš17.09.21 17.30 Limbuš Pekre NK Rošnja – Loka Benc Uroš Dobrovce,
Igrišče Dobrovce17.09.21 17.30 NK Dobrovce ŠD Rogoza Mauko Igor Ruše,
Igrišče Ruše17.09.21 18.00 NK Pohorje NK Fram Šobot Danijel -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza24.09.21 17.00 ŠD Rogoza Nk MIKLAVŽ Kmetec Tim Loka Rošnja,
Igrišče Ložič24.09.21 17.00 NK Rošnja – Loka NK Dobrovce Jug Maksimiljan Slivnica,
Igrišče Slivnica24.09.21 17.00 Picerija Lili Slivnica Limbuš Pekre Kamplet Miha Fram,
Igrišče Fram24.09.21 17.00 NK Fram ŠD Marjeta na Dravskem polju Marin Jan Rače,
Igrišče Rače24.09.21 17.00 NK Rače NK Pohorje Ramšak Denis -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju01.10.21 17.00 Nk MIKLAVŽ NK Pohorje Veselič Samo Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš01.10.21 17.00 Limbuš Pekre NK Fram Šorli Armando Dobrovce,
Igrišče Dobrovce01.10.21 17.00 NK Dobrovce Picerija Lili Slivnica Novarlić Damjan Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza01.10.21 17.00 ŠD Rogoza NK Rošnja – Loka Dedić Elmedin Marjeta,
Igrišče Marjeta01.10.21 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Rače Mauko Igor -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Loka Rošnja,
Igrišče Ložič08.10.21 16.30 NK Rošnja – Loka Nk MIKLAVŽ Bezjak Adam Slivnica,
Igrišče Slivnica08.10.21 16.30 Picerija Lili Slivnica ŠD Rogoza Majer Vojko Rače,
Igrišče Rače08.10.21 16.30 NK Rače Limbuš Pekre Založnik Vito Ruše,
Igrišče Ruše08.10.21 18.00 NK Pohorje ŠD Marjeta na Dravskem polju Kmetec Tim Fram,
Igrišče Fram12.10.21 16.30 NK Fram NK Dobrovce Šobot Danijel -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju15.10.21 16.30 Nk MIKLAVŽ ŠD Marjeta na Dravskem polju Mušič Doroteja Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš15.10.21 16.30 Limbuš Pekre NK Pohorje Majer Vojko Dobrovce,
Igrišče Dobrovce15.10.21 16.30 NK Dobrovce NK Rače Jug Maksimiljan Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza15.10.21 16.30 ŠD Rogoza NK Fram Mauko Igor Loka Rošnja,
Igrišče Ložič15.10.21 16.30 NK Rošnja – Loka Picerija Lili Slivnica Gergič Nejc -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slivnica,
Igrišče Slivnica22.10.21 16.00 Picerija Lili Slivnica Nk MIKLAVŽ Horvat Denis Rače,
Igrišče Rače22.10.21 16.00 NK Rače ŠD Rogoza Majer Vojko Loka Rošnja,
Igrišče Ložič22.10.21 16.00 NK Rošnja – Loka NK Fram Mušič Doroteja Ruše,
Igrišče Ruše22.10.21 18.00 NK Pohorje NK Dobrovce Gligorić Lan Marjeta,
Igrišče Marjeta22.10.21 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju Limbuš Pekre Holcman Aljaž -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Marjeta,
Igrišče Marjeta01.04.22 17.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Dobrovce Bezjak Adam Ruše,
Igrišče Ruše01.04.22 17.30 NK Pohorje ŠD Rogoza Holcman Aljaž Rače,
Igrišče Rače01.04.22 17.30 NK Rače NK Rošnja – Loka Sovec Matevž Fram,
Igrišče Fram01.04.22 17.30 NK Fram Picerija Lili Slivnica Eder Gregor Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju06.04.22 17.30 Nk MIKLAVŽ Limbuš Pekre Mauko Igor -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Fram,
Igrišče Fram08.04.22 17.30 NK Fram Nk MIKLAVŽ Stojkovič Marko Slivnica,
Igrišče Slivnica08.04.22 17.30 Picerija Lili Slivnica NK Rače Pečarič Luka Loka Rošnja,
Igrišče Ložič08.04.22 17.30 NK Rošnja – Loka NK Pohorje Eder Gregor Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza08.04.22 17.30 ŠD Rogoza ŠD Marjeta na Dravskem polju Mauko Igor Dobrovce,
Igrišče Dobrovce08.04.22 18.00 NK Dobrovce Limbuš Pekre Ferčič Jani -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju15.04.22 17.30 Nk MIKLAVŽ NK Dobrovce Kmetec Tim Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš15.04.22 17.30 Limbuš Pekre ŠD Rogoza Eder Gregor Marjeta,
Igrišče Marjeta15.04.22 17.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Rošnja – Loka Dugonik Jakob Dan Ruše,
Igrišče Ruše15.04.22 17.30 NK Pohorje Picerija Lili Slivnica Sovec Matevž Rače,
Igrišče Rače15.04.22 17.30 NK Rače NK Fram Mauko Igor -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rače,
Igrišče Rače22.04.22 17.30 NK Rače Nk MIKLAVŽ Veselič Samo Fram,
Igrišče Fram22.04.22 17.30 NK Fram NK Pohorje Benc Uroš Slivnica,
Igrišče Slivnica22.04.22 17.30 Picerija Lili Slivnica ŠD Marjeta na Dravskem polju Stojkovič Marko Loka Rošnja,
Igrišče Ložič22.04.22 17.30 NK Rošnja – Loka Limbuš Pekre Lahovič Marcel Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza22.04.22 17.30 ŠD Rogoza NK Dobrovce Gligorić Lan -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju03.05.22 18.00 Nk MIKLAVŽ ŠD Rogoza Mušič Doroteja Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš03.05.22 18.00 Limbuš Pekre Picerija Lili Slivnica Novarlić Damjan Ruše,
Igrišče Ruše03.05.22 18.00 NK Pohorje NK Rače Bezjak Adam Marjeta,
Igrišče Marjeta17.05.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Fram Ferčič Jani Dobrovce,
Igrišče Dobrovce18.05.22 19.00 NK Dobrovce NK Rošnja – Loka Lahovič Marcel -
15. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče Ruše06.05.22 18.00 NK Pohorje Nk MIKLAVŽ Majcen Kevin Rače,
Igrišče Rače06.05.22 18.00 NK Rače ŠD Marjeta na Dravskem polju Eder Gregor Fram,
Igrišče Fram06.05.22 18.00 NK Fram Limbuš Pekre Bezjak Adam Slivnica,
Igrišče Slivnica06.05.22 18.00 Picerija Lili Slivnica NK Dobrovce Marković Aleksander Loka Rošnja,
Igrišče Ložič06.05.22 18.00 NK Rošnja – Loka ŠD Rogoza Horvat Denis -
16. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Marjeta,
Igrišče Marjeta12.05.22 19.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Pohorje Kamplet Miha ,
13.05.22 18.00 ŠD Rogoza Picerija Lili Slivnica Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš13.05.22 18.00 Limbuš Pekre NK Rače Žurman Aljaž Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju13.05.22 18.30 Nk MIKLAVŽ NK Rošnja – Loka Eder Gregor Dobrovce,
Igrišče Dobrovce13.05.22 19.00 NK Dobrovce NK Fram Mauko Igor -
17. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče Ruše20.05.22 18.00 NK Pohorje Limbuš Pekre Bezjak Adam Rače,
Igrišče Rače20.05.22 18.00 NK Rače NK Dobrovce Dedić Elmedin Fram,
Igrišče Fram20.05.22 18.00 NK Fram ŠD Rogoza Marković Aleksander Slivnica,
Igrišče Slivnica20.05.22 18.00 Picerija Lili Slivnica NK Rošnja – Loka Sovec Matevž Marjeta,
Igrišče Marjeta20.05.22 19.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju Nk MIKLAVŽ Mauko Igor -
18. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju27.05.22 18.00 Nk MIKLAVŽ Picerija Lili Slivnica Podgoršek Simon Matej Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza27.05.22 18.00 ŠD Rogoza NK Rače Mauko Igor Dobrovce,
Igrišče Dobrovce27.05.22 18.00 NK Dobrovce NK Pohorje Vajs Manuel Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš27.05.22 18.00 Limbuš Pekre ŠD Marjeta na Dravskem polju Bezjak Adam Fram,
Igrišče Fram27.05.22 18.00 NK Fram NK Rošnja – Loka Ferčič Jani