Veteranska liga DP/MB – Tekme

  1. 1. krog

    Maribor 27.08.21 18.30 Limbuš Pekre NK Miklavž
    Dobrovce 27.08.21 18.30 NK Dobrovce ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 27.08.21 18.30 ŠD Rogoza NK Pohorje
    Loka Rošnja 27.08.21 18.30 NK Rošnja – Loka NK Rače
    Slivnica 27.08.21 18.30 Picerija Lili Slivnica NK Fram
  2. 2. krog

    Miklavž na Dravskem polju 03.09.21 18.00 NK Miklavž NK Fram
    Rače 03.09.21 18.00 NK Rače Picerija Lili Slivnica
    Ruše 03.09.21 18.00 NK Pohorje NK Rošnja – Loka
    Marjeta 03.09.21 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju ŠD Rogoza
    Maribor 03.09.21 18.00 Limbuš Pekre NK Dobrovce
  3. 3. krog

    Dobrovce 10.09.21 17.30 NK Dobrovce NK Miklavž
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 10.09.21 17.30 ŠD Rogoza Limbuš Pekre
    Loka Rošnja 10.09.21 17.30 NK Rošnja – Loka ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Slivnica 10.09.21 17.30 Picerija Lili Slivnica NK Pohorje
    Fram 10.09.21 17.30 NK Fram NK Rače
  4. 4. krog

    Miklavž na Dravskem polju 17.09.21 17.30 NK Miklavž NK Rače
    Marjeta 17.09.21 17.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju Picerija Lili Slivnica
    Maribor 17.09.21 17.30 Limbuš Pekre NK Rošnja – Loka
    Dobrovce 17.09.21 17.30 NK Dobrovce ŠD Rogoza
    Ruše 17.09.21 18.00 NK Pohorje NK Fram
  5. 5. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 24.09.21 17.00 ŠD Rogoza NK Miklavž
    Loka Rošnja 24.09.21 17.00 NK Rošnja – Loka NK Dobrovce
    Slivnica 24.09.21 17.00 Picerija Lili Slivnica Limbuš Pekre
    Fram 24.09.21 17.00 NK Fram ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Rače 24.09.21 17.00 NK Rače NK Pohorje
  6. 6. krog

    Miklavž na Dravskem polju 01.10.21 17.00 NK Miklavž NK Pohorje
    Marjeta 01.10.21 17.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Rače
    Maribor 01.10.21 17.00 Limbuš Pekre NK Fram
    Dobrovce 01.10.21 17.00 NK Dobrovce Picerija Lili Slivnica
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 01.10.21 17.00 ŠD Rogoza NK Rošnja – Loka
  7. 7. krog

    Loka Rošnja 08.10.21 16.30 NK Rošnja – Loka NK Miklavž
    Slivnica 08.10.21 16.30 Picerija Lili Slivnica ŠD Rogoza
    Fram 08.10.21 16.30 NK Fram NK Dobrovce
    Rače 08.10.21 16.30 NK Rače Limbuš Pekre
    Ruše 08.10.21 18.00 NK Pohorje ŠD Marjeta na Dravskem polju
  8. 8. krog

    Miklavž na Dravskem polju 15.10.21 16.30 NK Miklavž ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Maribor 15.10.21 16.30 Limbuš Pekre NK Pohorje
    Dobrovce 15.10.21 16.30 NK Dobrovce NK Rače
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 15.10.21 16.30 ŠD Rogoza NK Fram
    Loka Rošnja 15.10.21 16.30 NK Rošnja – Loka Picerija Lili Slivnica
  9. 9. krog

    Slivnica 22.10.21 16.00 Picerija Lili Slivnica NK Miklavž
    Fram 22.10.21 16.00 NK Fram NK Rošnja – Loka
    Rače 22.10.21 16.00 NK Rače ŠD Rogoza
    Marjeta 22.10.21 16.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju Limbuš Pekre
    Ruše 22.10.21 18.00 NK Pohorje NK Dobrovce
  10. 10. krog

    Fram NK Fram Picerija Lili Slivnica
    Rače NK Rače NK Rošnja – Loka
    Marjeta ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Dobrovce
    Ruše NK Pohorje ŠD Rogoza
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž Limbuš Pekre
  11. 11. krog

    Dobrovce NK Dobrovce Limbuš Pekre
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. ŠD Rogoza ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Slivnica Picerija Lili Slivnica NK Rače
    Loka Rošnja NK Rošnja – Loka NK Pohorje
    Fram NK Fram NK Miklavž
  12. 12. krog

    Rače NK Rače NK Fram
    Ruše NK Pohorje Picerija Lili Slivnica
    Maribor Limbuš Pekre ŠD Rogoza
    Marjeta ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Rošnja – Loka
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NK Dobrovce
  13. 13. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. ŠD Rogoza NK Dobrovce
    Loka Rošnja NK Rošnja – Loka Limbuš Pekre
    Fram NK Fram NK Pohorje
    Slivnica Picerija Lili Slivnica ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Rače NK Rače NK Miklavž
  14. 14. krog

    Ruše NK Pohorje NK Rače
    Marjeta ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Fram
    Dobrovce NK Dobrovce NK Rošnja – Loka
    Maribor Limbuš Pekre Picerija Lili Slivnica
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž ŠD Rogoza
  15. 15. krog

    Loka Rošnja NK Rošnja – Loka ŠD Rogoza
    Slivnica Picerija Lili Slivnica NK Dobrovce
    Rače NK Rače ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Fram NK Fram Limbuš Pekre
    Ruše NK Pohorje NK Miklavž
  16. 16. krog

    Marjeta ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Pohorje
    Maribor Limbuš Pekre NK Rače
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. ŠD Rogoza Picerija Lili Slivnica
    Dobrovce NK Dobrovce NK Fram
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NK Rošnja – Loka
  17. 17. krog

    Slivnica Picerija Lili Slivnica NK Rošnja – Loka
    Fram NK Fram ŠD Rogoza
    Ruše NK Pohorje Limbuš Pekre
    Rače NK Rače NK Dobrovce
    Marjeta ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Miklavž
  18. 18. krog

    Maribor Limbuš Pekre ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Dobrovce NK Dobrovce NK Pohorje
    Loka Rošnja NK Rošnja – Loka NK Fram
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. ŠD Rogoza NK Rače
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž Picerija Lili Slivnica