Veteranska liga DP/MB – Delegiranje

Osveženo: 12.08.22 20.35

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    26.08.22 18.30 Nk MIKLAVŽ NK Rače
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    26.08.22 18.30 NK Pohorje NK FRAM
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    26.08.22 18.30 Limbuš Pekre Picerija Lili Slivnica Mauko Igor
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    26.08.22 18.30 NK Dobrovce NK Rošnja – Loka
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    26.08.22 18.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju ŠD Rogoza
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    02.09.22 18.00 NK Rače ŠD Rogoza
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    02.09.22 18.00 NK Rošnja – Loka ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    02.09.22 18.00 Picerija Lili Slivnica NK Dobrovce
    Fram,
    Igrišče Fram
    02.09.22 18.00 NK FRAM Limbuš Pekre
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    02.09.22 18.00 Nk MIKLAVŽ NK Pohorje
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    09.09.22 17.30 NK Pohorje NK Rače
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    09.09.22 17.30 Limbuš Pekre Nk MIKLAVŽ
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    09.09.22 17.30 NK Dobrovce NK FRAM
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    09.09.22 17.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju Picerija Lili Slivnica
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    09.09.22 17.30 ŠD Rogoza NK Rošnja – Loka
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    16.09.22 17.30 NK Rače NK Rošnja – Loka
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    16.09.22 17.30 Picerija Lili Slivnica ŠD Rogoza
    Fram,
    Igrišče Fram
    16.09.22 17.30 NK FRAM ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    16.09.22 17.30 Nk MIKLAVŽ NK Dobrovce
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    16.09.22 17.30 NK Pohorje Limbuš Pekre
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    23.09.22 17.00 Limbuš Pekre NK Rače
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    23.09.22 17.00 NK Dobrovce NK Pohorje
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    23.09.22 17.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju Nk MIKLAVŽ
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    23.09.22 17.00 ŠD Rogoza NK FRAM
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    23.09.22 17.00 NK Rošnja – Loka Picerija Lili Slivnica
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    30.09.22 17.00 NK Rače Picerija Lili Slivnica
    Fram,
    Igrišče Fram
    30.09.22 17.00 NK FRAM NK Rošnja – Loka
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    30.09.22 17.00 Nk MIKLAVŽ ŠD Rogoza
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    30.09.22 17.00 NK Pohorje ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    30.09.22 17.00 Limbuš Pekre NK Dobrovce
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    07.10.22 16.30 NK Dobrovce NK Rače
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    07.10.22 16.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju Limbuš Pekre
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    07.10.22 16.30 ŠD Rogoza NK Pohorje
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    07.10.22 16.30 NK Rošnja – Loka Nk MIKLAVŽ
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    07.10.22 16.30 Picerija Lili Slivnica NK FRAM
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    14.10.22 16.30 NK Rače NK FRAM
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    14.10.22 16.30 Nk MIKLAVŽ Picerija Lili Slivnica
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    14.10.22 16.30 NK Pohorje NK Rošnja – Loka
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    14.10.22 16.30 Limbuš Pekre ŠD Rogoza
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    14.10.22 16.30 NK Dobrovce ŠD Marjeta na Dravskem polju
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    21.10.22 16.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Rače
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    21.10.22 16.00 ŠD Rogoza NK Dobrovce
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    21.10.22 16.00 NK Rošnja – Loka Limbuš Pekre
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    21.10.22 16.00 Picerija Lili Slivnica NK Pohorje
    Fram,
    Igrišče Fram
    21.10.22 16.00 NK FRAM Nk MIKLAVŽ
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače Nk MIKLAVŽ
    Fram,
    Igrišče Fram
    NK FRAM NK Pohorje
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    Picerija Lili Slivnica Limbuš Pekre
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    NK Rošnja – Loka NK Dobrovce
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    ŠD Rogoza ŠD Marjeta na Dravskem polju
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    ŠD Rogoza NK Rače
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Rošnja – Loka
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce Picerija Lili Slivnica
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Limbuš Pekre NK FRAM
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje Nk MIKLAVŽ
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Pohorje
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    Nk MIKLAVŽ Limbuš Pekre
    Fram,
    Igrišče Fram
    NK FRAM NK Dobrovce
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    Picerija Lili Slivnica ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    NK Rošnja – Loka ŠD Rogoza
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    NK Rošnja – Loka NK Rače
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    ŠD Rogoza Picerija Lili Slivnica
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    ŠD Marjeta na Dravskem polju NK FRAM
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce Nk MIKLAVŽ
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Limbuš Pekre NK Pohorje
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače Limbuš Pekre
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NK Dobrovce
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    Nk MIKLAVŽ ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Fram,
    Igrišče Fram
    NK FRAM ŠD Rogoza
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    Picerija Lili Slivnica NK Rošnja – Loka
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    Picerija Lili Slivnica NK Rače
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    NK Rošnja – Loka NK FRAM
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    ŠD Rogoza Nk MIKLAVŽ
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Pohorje
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce Limbuš Pekre
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Dobrovce
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Limbuš Pekre ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje ŠD Rogoza
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    Nk MIKLAVŽ NK Rošnja – Loka
    Fram,
    Igrišče Fram
    NK FRAM Picerija Lili Slivnica
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    NK FRAM NK Rače
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    Picerija Lili Slivnica Nk MIKLAVŽ
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    NK Rošnja – Loka NK Pohorje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    ŠD Rogoza Limbuš Pekre
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Dobrovce
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce ŠD Rogoza
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Limbuš Pekre NK Rošnja – Loka
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje Picerija Lili Slivnica
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    Nk MIKLAVŽ NK FRAM