Veteranska liga SG/MB – Delegiranje

Osveženo: 12.08.22 20.36

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    26.08.22 18.30 NK Paloma prost
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    26.08.22 18.30 NK Kovinar Rdeči vragi Lenart
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    26.08.22 18.30 NK Jurovski dol NK Dogoše
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    26.08.22 18.30 NK Kungota ŠD Jakobski Dol
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    26.08.22 18.30 NK Jarenina NK Pobrežje
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    02.09.22 18.00 prost NK Pobrežje
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    02.09.22 18.00 ŠD Jakobski Dol NK Jarenina
    Dogoše,
    Igrišče Dogoše
    02.09.22 18.00 NK Dogoše NK Kungota
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    02.09.22 18.00 Lenart NK Jurovski dol
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    02.09.22 18.00 NK Paloma NK Kovinar Rdeči vragi
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    09.09.22 17.30 NK Kovinar Rdeči vragi prost
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    09.09.22 17.30 NK Jurovski dol NK Paloma
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    09.09.22 17.30 NK Kungota Lenart
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    09.09.22 17.30 NK Jarenina NK Dogoše
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    09.09.22 17.30 NK Pobrežje ŠD Jakobski Dol
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    16.09.22 17.30 prost ŠD Jakobski Dol
    Dogoše,
    Igrišče Dogoše
    16.09.22 17.30 NK Dogoše NK Pobrežje
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    16.09.22 17.30 Lenart NK Jarenina
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    16.09.22 17.30 NK Paloma NK Kungota
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    16.09.22 17.30 NK Kovinar Rdeči vragi NK Jurovski dol
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    23.09.22 17.00 NK Jurovski dol prost
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    23.09.22 17.00 NK Kungota NK Kovinar Rdeči vragi
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    23.09.22 17.00 NK Jarenina NK Paloma
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    23.09.22 17.00 NK Pobrežje Lenart
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    23.09.22 17.00 ŠD Jakobski Dol NK Dogoše
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    30.09.22 17.00 prost NK Dogoše
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    30.09.22 17.00 Lenart ŠD Jakobski Dol
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    30.09.22 17.00 NK Paloma NK Pobrežje
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    30.09.22 17.00 NK Kovinar Rdeči vragi NK Jarenina
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    30.09.22 17.00 NK Jurovski dol NK Kungota
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    07.10.22 16.30 NK Kungota prost
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    07.10.22 16.30 NK Jarenina NK Jurovski dol
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    07.10.22 16.30 NK Pobrežje NK Kovinar Rdeči vragi
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    07.10.22 16.30 ŠD Jakobski Dol NK Paloma
    Dogoše,
    Igrišče Dogoše
    07.10.22 16.30 NK Dogoše Lenart
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    14.10.22 16.30 prost Lenart
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    14.10.22 16.30 NK Paloma NK Dogoše
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    14.10.22 16.30 NK Kovinar Rdeči vragi ŠD Jakobski Dol
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    14.10.22 16.30 NK Jurovski dol NK Pobrežje
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    14.10.22 16.30 NK Kungota NK Jarenina
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    21.10.22 16.00 NK Jarenina prost
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    21.10.22 16.00 NK Pobrežje NK Kungota
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    21.10.22 16.00 ŠD Jakobski Dol NK Jurovski dol
    Dogoše,
    Igrišče Dogoše
    21.10.22 16.00 NK Dogoše NK Kovinar Rdeči vragi
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    21.10.22 16.00 Lenart NK Paloma
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    prost NK Paloma
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NK Kovinar Rdeči vragi
    Dogoše,
    Igrišče Dogoše
    NK Dogoše NK Jurovski dol
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD Jakobski Dol NK Kungota
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK Jarenina
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje prost
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NK Jarenina ŠD Jakobski Dol
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    NK Kungota NK Dogoše
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski dol Lenart
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar Rdeči vragi NK Paloma
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    prost NK Kovinar Rdeči vragi
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma NK Jurovski dol
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NK Kungota
    Dogoše,
    Igrišče Dogoše
    NK Dogoše NK Jarenina
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD Jakobski Dol NK Pobrežje
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD Jakobski Dol prost
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK Dogoše
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NK Jarenina Lenart
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    NK Kungota NK Paloma
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski dol NK Kovinar Rdeči vragi
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    prost NK Jurovski dol
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar Rdeči vragi NK Kungota
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma NK Jarenina
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NK Pobrežje
    Dogoše,
    Igrišče Dogoše
    NK Dogoše ŠD Jakobski Dol
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dogoše,
    Igrišče Dogoše
    NK Dogoše prost
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD Jakobski Dol Lenart
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK Paloma
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NK Jarenina NK Kovinar Rdeči vragi
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    NK Kungota NK Jurovski dol
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    prost NK Kungota
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski dol NK Jarenina
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar Rdeči vragi NK Pobrežje
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma ŠD Jakobski Dol
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NK Dogoše
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart prost
    Dogoše,
    Igrišče Dogoše
    NK Dogoše NK Paloma
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD Jakobski Dol NK Kovinar Rdeči vragi
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK Jurovski dol
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NK Jarenina NK Kungota
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    prost NK Jarenina
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    NK Kungota NK Pobrežje
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski dol ŠD Jakobski Dol
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar Rdeči vragi NK Dogoše
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma Lenart