Tekmovanje za pokal Pivovarna Union – 2022/23 – Delegiranje

Osveženo: 20.07.23 18.32

  1. 0. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    23.08.22 19.00 NK PREMIUM Dobrovce NK Radlje Gergič Nejc,
    Dedić Elmedin,
    Kmetec Mark
    Škrofič Mario
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    24.08.22 17.00 Marles hiše NK DUPLEK Bezjak Adam,
    Kmetec Mark,
    Marković Aleksander
    Toplak Boris
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    24.08.22 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Tehnotim Pesnica Novarlić Damjan,
    Dedić Elmedin,
    Benc Uroš
    Majcen Domen
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    24.08.22 17.00 NK Koroška Dravograd ŠD Starše Kresnik Urban,
    Marin Jan,
    Ferčič Jani
    Strmčnik Robert
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    24.08.22 17.00 NK Pohorje NK MB Tabor Kamplet Miha,
    Holcman Aljaž,
    Majcen Kevin
    Cojhter Matjan
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    24.08.22 17.00 Fužinar Vzajemci NŠ Roho VBO Jezeršek Tomaž,
    Močivnik Joži,
    Grubelnik Matic
    Praznik Iztok Filip
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    24.08.22 17.00 NK Jurovski dol NK Miklavž Rađević Uroš,
    Jug Maksimiljan,
    Majer Vojko
    Lunežnik Andrej
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    24.08.22 18.00 NK Peca ŠD Marjeta na Dravskem polju Hrvacki Jure,
    Racaj Fatlind,
    Miklavc Jaroš
    Lepej Drago
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    24.08.22 19.00 Korotan Prevalje NK Rače Vivod Dejan,
    Jonke Mitja,
    Verbovšek Anže
    Zalar Jure
  2. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    14.09.22 16.30 NK Akumulator NK PREMIUM Dobrovce Hrvacki Jure,
    Močivnik Joži,
    Grubelnik Matic
    Praznik Iztok Filip
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    14.09.22 16.30 NK Jurovski dol ŠD Marjeta na Dravskem polju Sovec Matevž,
    Šinkovec Bojan,
    Marin Jan
    Škrofič Mario
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    14.09.22 16.30 Marles hiše NK Koroška Dravograd Kamplet Miha,
    Holcman Aljaž,
    Dedić Elmedin
    Gostenčnik Gregor
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    14.09.22 18.30 Korotan Prevalje NK Malečnik Asfalterstvo Brus Jezeršek Tomaž,
    Jonke Mitja,
    Kunc Anej
    Strmčnik Robert
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    21.09.22 16.30 NK MB Tabor Fužinar Vzajemci Rađević Uroš,
    Majcen Kevin,
    Kmetec Mark
    Jurenec Damir
  3. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    18.10.22 18.00 NK MARIBOR Marles hiše Borošak Alen,
    Holcman Aljaž,
    Dedić Elmedin
    Lepej Drago
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    19.10.22 15.30 Fužinar Vzajemci NK Jurovski dol Jezeršek Tomaž,
    Jonke Mitja,
    Kunc Anej
    Praznik Iztok Filip
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    19.10.22 17.30 NK PREMIUM Dobrovce Korotan Prevalje Gergič Nejc,
    Majcen Kevin,
    Ferčič Jani
    Majcen Domen